Premier League / The FA Cup

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es idényt?

Arsenal
7
16%
Manchester City
23
51%
Chelsea
0
0 szavazat
Liverpool
11
24%
Manchester United
0
0 szavazat
Newcastle
1
2%
Brighton
2
4%
Más csapat
1
2%
 
Szavazatok száma: 45
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2018.02.01. 01:02:29

Amikor ugyanannyi kapott gólod van a bajnokságban, mint az utolsó West Brom-nak...

Sánchez, Walcott, Giroud ment, Özil a hosszabbítása mellé kapott egy teljesen új csatársort :mrgreen: Nyáron Lacazette, télen Aubameyang, hát ezt se hittem volna, ár is rendben van, amikor Sigurdsson 50, van Dijk 75 millió... Én bírom a gabonit, helyzetkihasználása nem a legjobb (mondjuk erről néznék egy statot), de nagyon jól kerül helyzetbe, itt meg minden adott Özil és Miki mellett. Már csak az a kérdés, hogy milyen felállás lesz, mert Lacazette-nek és PEA-nak is kezdenie kéne, luxus lenne bármelyiküket is padra ültetni.

Giroud-t meg rossz lesz Chelsea mezben látni, én kedveltem, sokkal szívesebben hoznám be őt a 70. percben, mint azt a botlábú Welbeck-et. Remélem a Kékeknél több játéklehetőséget fog kapni és ott lesz a VB-keretben.

Nyáron meg rendbe kell tenni a védelmet, hozni kéne egy kapust, egy CB-t és két középpályást.


Guardiola igazolásai:

Kapusok: 56 millió font
Védők: 233 millió font
Középpályások: 114 millió font
Csatárok: 49 millió font
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
ladikom
Barça C
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2018.01.16. 20:35:01

2018.01.31. 23:40:41

Nero. írta:Orulok hogy a gaboni jobban a reflektorfènybe kerül, így legalább mindenki láthatja mennyire egy túlhypeolt játékos. Mondjuk Arsenalnál jobb csapat nem is akarta szerintem.

Viszont ez vicc hogy ot elengedték 60ért, Dembeléért meg ökölbe szorított kézzel követeltek 140 milliot.
Aubameyang nem a legjobb befejező, de a 16-oson belül jelenleg a világ egyik legjobb poacher stílusú játékosa. Vannak ugyan egyéni megmozdulásai, de főleg kombinációs játékokban a legjobb, sokszor saját magát hozza helyzetbe, illetve, hogy a 16-son belül bárhol elérje a labdát. Nem véletlenül szerzett a németeknél 98 gólból 97-et a 16-oson belülről. Nagyon durván tud helyezkedni a kapu előtt és emiatt veszélyes.

Petr írta:Most, hogy Aubameyang már Arsenal játékos, megkérdezem: Hogyan fognak elférni a pályán a játékosok?

Mármint nyilván láttam olyan variációkat, ahol Lacazette vagy a gaboni kint lenne a szélen, de akkor miért nem szélsőt igazoltak? Mögöttük hogyan fér el kényelmesen Özil és Mkhitaryan? Ki fog védekezni? :D

Szinte biztosan középcsatárként fog játszani, ellenkező esetben totális pénzkidobás volt. Nagy eséllyel Lacazette megy a padra és időnként együtt fogják tolni. Laca az EL-ben tolja, Aube a bajnokságban, mert ő nem játszhat már az EL-ben.

Ráadásul mivel Özil hosszabbított, így stabilizálódni fog a csapatban uralkodó káosz, ami főleg az ő szerződése és Alexis szándékos csapatromboló viselkedése okozott.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.31. 23:11:35

Close enough:
http://i0.kym-cdn.com/entries/icons/fac ... harold.jpg

:lol: :lol:

4. helyen vannak, 2 pontra az 5. helytől, szóval így tényleg nem vehetik fél vállról a PL meccseket, ami a mi szemszögünkből csak jó.

Amúgy az odavágó előtti héten lesz egy 6 meccses pihenő időszakunk, jól fog jönni a mostani terheléssorozat után.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5179
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2018.01.31. 22:56:45

Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.31. 22:36:28

Cestus írta:
MessiNeymarSuarez írta:Az sem gyenge, hogy otthon a Chelsea a Bournemouth ellen szív jelenleg 0-3-ra. :o

Pedig nem is C csapattal álltak ki a kékek.(akik amúgy megvették Giroud-ot nemrég)
Így a BL-párharcunkhoz közeledve azt kell hogy mondjam, tetszik a formaidőzítésük. Conte fog majd hamarosan távozni szerintem. Az olasz válogatotthoz visszamehetne, hátha összerakná őket.
Nem tudom mi van velük, lehet hogy ők is csak altatnak? :lol:
Valószínű ki hat a csapatra is, hogy Conte szándékai, jövője teljesen kérdéses.

Ahogy elnézem szinte fullos kezdővel álltak ki, remélem ellenünk is ilyen "jók" lesznek, de ebben nem reménykedek, ellenünk tuti úgy felszívják magukat, hogy összesen 3 gólt még 2 meccs alatt sem rúgunk nekik.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.01.31. 22:35:39

A Spurs meg közben simázza a Unitedet, így a Chelsea nem nagyon tartalékolhat a bajnokikon különben veszélyben a 4. hely.

Annyira nem követem a PLt, most nézem a tabellát, az durva hogy a 14.et és a 19.et csak 1 pont választja el, de az Arsenal se piskóta a 6. helyével, vagy az hogy ez a hullagyenge United ilyen simán tartja a második helyet már régóta.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nero. 2018.01.31. 22:38:26-kor.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.01.31. 22:32:05

MessiNeymarSuarez írta:Az sem gyenge, hogy otthon a Chelsea a Bournemouth ellen szív jelenleg 0-3-ra. :o

Pedig nem is C csapattal álltak ki a kékek.(akik amúgy megvették Giroud-ot nemrég)
Így a BL-párharcunkhoz közeledve azt kell hogy mondjam, tetszik a formaidőzítésük. Conte fog majd hamarosan távozni szerintem. Az olasz válogatotthoz visszamehetne, hátha összerakná őket.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.31. 22:15:51

Az sem gyenge, hogy otthon a Chelsea a Bournemouth ellen szív jelenleg 0-3-ra. :o

Pedig nem is C csapattal álltak ki a kékek.(akik amúgy megvették Giroud-ot nemrég)
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6669
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.31. 15:51:04

Nero. írta: Viszont ez vicc hogy ot elengedték 60ért, Dembeléért meg ökölbe szorított kézzel követeltek 140 milliot.
A 60 szerintem reális, a 140 tényleg vicc, mégha 9 év is van a 2 játékos között.

De igen, betett ez a Neymar biznisz, szerintem 180-max200ért elhozhattuk volna a Dembelé-Coutiho duót.

Aubameyang meg nekem soha nem tűnt egy szimpatikus csávónak, ahogy olvasgattam már a Dortmund is nagyon meg akart szabadulni tőle. Pont jó helyre megy, kétlem, hogy akár Ő akár az Arsenal szintet tudna lépni ezzel a transzferrel.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.01.31. 15:29:44

Nero. írta: Viszont ez vicc hogy ot elengedték 60ért, Dembeléért meg ökölbe szorított kézzel követeltek 140 milliot.
eleve nekünk drágább mindenki, plusz itt még a Neymar transzfer is beakadt.
Ha nincs ez a Neymar mizéria, meg az azzal bejött összeg, megúsztuk volna 100 alatt az biztos. Coutinhot is.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.01.31. 14:40:26

Orulok hogy a gaboni jobban a reflektorfènybe kerül, így legalább mindenki láthatja mennyire egy túlhypeolt játékos. Mondjuk Arsenalnál jobb csapat nem is akarta szerintem.

Viszont ez vicc hogy ot elengedték 60ért, Dembeléért meg ökölbe szorított kézzel követeltek 140 milliot.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2018.01.31. 13:51:10

Most, hogy Aubameyang már Arsenal játékos, megkérdezem: Hogyan fognak elférni a pályán a játékosok?

Mármint nyilván láttam olyan variációkat, ahol Lacazette vagy a gaboni kint lenne a szélen, de akkor miért nem szélsőt igazoltak? Mögöttük hogyan fér el kényelmesen Özil és Mkhitaryan? Ki fog védekezni? :D
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.01.30. 21:11:17

Szerintem az eddigi igazolásai védhetőek, szükségesek voltak.
Stones kérdőjeles, mármint nyilván nem vált be, az egyértelmű, de nem is tudom őt ő vitte-e oda?!

Erre a Mahrezre nem értem mi szükségük van egyébként, ezt én sem értem.
Még ha ingyen lejárós, és behúzzák akkor azt mondom oké, de minek rá pénzt adni? Nem azért mert azt gondolom, hogy nem ér semennyit Mahrez, félreértés ne essék, csak felesleges.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.01.30. 21:03:37

Petr írta:
S.Agüero írta:Ha megkapja a pénzt, nem hibáztatom, én is elkölteném, és minél jobb keretet próbálnék kialakítani az én elképzeléseim szerint.
Persze, de ennek fényében vicces a szájából, hogy a Real elrontotta a piacot. :D
A Real egyszer évekkel ezelőtt elrontotta, és ezért kell neki most pénzhegyeket költenie játékosokra. :mrgreen:
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2018.01.30. 20:46:09

S.Agüero írta:Ha megkapja a pénzt, nem hibáztatom, én is elkölteném, és minél jobb keretet próbálnék kialakítani az én elképzeléseim szerint.
Persze, de ennek fényében vicces a szájából, hogy a Real elrontotta a piacot. :D

Engem mellesleg nem zavar a költekezésük, ahogy másé sem. Ha van miből, hát hajrá.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.01.30. 20:43:37

Ha megkapja a pénzt, nem hibáztatom, én is elkölteném, és minél jobb keretet próbálnék kialakítani az én elképzeléseim szerint.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.01.30. 20:41:35

http://www.goal.com/en-gb/news/man-city ... mh3w3czf6b" target="_blank

Volt már szerencsém egy-két őrült csajhoz, akik egész nap csak vásároltak és a világ pénzét eltudták volna költeni, de abszolút elmaradnak Guardiolához képest. Nagy edző, hálás vagyok azért amit értünk tett meg minden, de szavak nincsenek erre a költekezésre amit a Citynél rendez. Mondjuk nálunk se volt szégyenlős amikor leadta a kívánság listákat Txikinek, a Bayernnél valamennyire vissza volt fogva, de itt az arabokkal egy új szintre emelte a költekezés fogalmát.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21176
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.01.29. 23:31:48

Sanama írta:
Ellenben ezek az 50-60 milliós védők messze nem azt a szintet képviselik, mint Neymarék, sem tudásban, sem marketingértékben. Szóval ezt figyelembe véve én kb. egy szintre a City 300 milliós védelmét a Neymar-Mbappe duó leigazolásával
Oké, de azért Pep szépen csendben épített egy csapatot. Legalábbis nekem a City sokkal inkább csapat benyomását kelti, mint a PSG. Persze vannak tévedései, de idénre azért összeálltak rendesen. Meg tegyük hozzá volt mit lecserélni, kezdve Bravoval.

Többek között azért 1év alatt azt a Silva-Bruyne kettőst összerakta úgy, hogy Xavi-Iniesta duó óta nem volt ilyesmi sehol. Nem azt mondom, hogy egy lapon említhető, de na.
Ez igaz, de ez Pep munkásságát minősíti, és nem a két klub költekezéseit.

Meg valahol védhető a Neymar és Mbappe transzfer is, hiszen a PSG presztízsben a gyengébb liga miatt elmaradt a legerősebb bajnokságok top csapataiból, és kellenek nekik a sztárigazolások, hogy komolyan lehessen venni őket. Mbappét pedig ha nem viszik el, akkor megteszi a Real. A srác pedig tényleg messze veri tehetségben a kortársait, szóval könnyen lehet, hogy 1-2 év, és már azt fogjuk emlegetni, hogy mekkora üzletet csináltak.

Egyébként így utólag már Neymarra sem mondhatjuk, hogy igazán drága volt, láthatjuk, hogy árából nem jött ki a Coutinho-Dembelé pakk sem, pedig nyáron még abban reménykedtünk, hogy simán betakarjuk vele.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2018.01.29. 22:16:36

Ellenben ezek az 50-60 milliós védők messze nem azt a szintet képviselik, mint Neymarék, sem tudásban, sem marketingértékben. Szóval ezt figyelembe véve én kb. egy szintre a City 300 milliós védelmét a Neymar-Mbappe duó leigazolásával
Oké, de azért Pep szépen csendben épített egy csapatot. Legalábbis nekem a City sokkal inkább csapat benyomását kelti, mint a PSG. Persze vannak tévedései, de idénre azért összeálltak rendesen. Meg tegyük hozzá volt mit lecserélni, kezdve Bravoval.

Többek között azért 1év alatt azt a Silva-Bruyne kettőst összerakta úgy, hogy Xavi-Iniesta duó óta nem volt ilyesmi sehol. Nem azt mondom, hogy egy lapon említhető, de na.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21176
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.01.29. 22:04:41

daffy írta:
Laporte ---> City
Pep 300 millió fölött költött a védelemre. Egészen hihetetlen számok ezek. Az Arsenal kezdője nem ér ennyit kisebb-nagyobb túlzással.
Egy másik topicban vki az írta, hogy az ő szemében a City jobb, mint a PSG, hiszen ők csak 50-60 milliókat költenek több játékosra, nem pedig Neymar szintű gigaigazolásokat hajtanak végre. Csak azt felejti el, hogy Neymar a jelenkor legnagyobb sztárja Messi és CR mellett, teljesítményben még messze nem tett le annyit, mint ez a kettő, de hype-ban és marketingértékben már ott van szintükön. Mbappe pedig egyértelműen a legnagyobb tehetségnek tűnik, és marketingszempontból is óriási lehetőségek vannak benne, tehát ennél a két játékosnál azért ezek is jócskán dobnak az áron, amiből azért fog vissza is jönni mezeladásból, reklámbevételekből, stb., meg gyanítom, hogy ettől az ősztől jóval többen néznek PSG meccseket, mint korábban bármikor (megnéznék erről konkrét adatokat is szívesen)

Ellenben ezek az 50-60 milliós védők messze nem azt a szintet képviselik, mint Neymarék, sem tudásban, sem marketingértékben. Szóval ezt figyelembe véve én kb. egy szintre a City 300 milliós védelmét a Neymar-Mbappe duó leigazolásával.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2018.01.29. 19:04:22

Laporte ---> City
Pep 300 millió fölött költött a védelemre. Egészen hihetetlen számok ezek. Az Arsenal kezdője nem ér ennyit kisebb-nagyobb túlzással.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.01.29. 16:24:33

Laporte ---> City
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.24. 21:13:49

Arsenal mekkora flipperezős góllal egyenlített :lol: :lol:
Tromort77

2018.01.23. 09:32:16

messideco írta:A kötelező körök már megvoltak :D

"Kisgyerekkorom óta mondom, hogy mindig is arról álmodtam, hogy a Manchester Unitedben játsszak." (Sánchez)

"Mindig is arról álmodtam, hogy az Arsenalban játsszak. Most, hogy itt vagyok, mindent meg fogok tenni a klubért, hogy történelmet írjunk." (Mikhtaryan)
Sanchezt hagyjuk. Örülök, hogy a City beintett neki és nem ment bele a licitháborúba.

De Mk-hit-a-ryan más téma.

Speaking to UEFA's official website in 2009, when he was contracted to Armenian club FC Pyunik, Mkhitaryan said: "My favourite team is Arsenal.

"I like their attacking play and fast style. Moreover, Arsene Wenger puts faith in young players while demanding results at the same time. I like that and want to play there one day."


Ha talál neki megfelelő szerepet Wenger akkor hatalmas erősítés lehet. Ha csávó formában van akkor elképesztően hasznos és eredményes tud lenni.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.01.23. 06:05:09

Cestus írta:Az igaz, hogy Sánchez heti 500e fontot fog keresni a MU-ban? Az kb. Messi meg Neymar kaliberű fizetés, nehezemre esik elhinni.
Ahogy Mourinho úri kedve diktálja, úgy van. Egészen addig, amíg lapátra nem teszik.
Válasz küldése