Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.02.04. 22:15:42

Primitive írta:Vezet a Ticó a Valencia ellen. Ha így marad, akkor +9.
Nem vagyok nyugtalan, de azért majd oda kell figyelni a matracosokra. Így, hogy csak az EL van nekik, tudnak koncentrálni a bajnokságra.
Márciusban nyomjuk ellenük, megverjük őket, aztán csókolom. :)
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2018.02.04. 22:07:24

Vezet a Ticó a Valencia ellen. Ha így marad, akkor +9.
Nem vagyok nyugtalan, de azért majd oda kell figyelni a matracosokra. Így, hogy csak az EL van nekik, tudnak koncentrálni a bajnokságra.
"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
tengit
Barça B
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2014.04.19. 12:34:39

2018.02.04. 21:57:19

A meccs előtt látatlanban aláírtam volna az egy pontot, és a meccset követően sincs különösebb hiányérzetem. Az ellenfél hozzáállása a városi derbihez közismert, ezek tudatában örülök, hogy sérülés nélkül vészeltük át a vízilabdába hajló összecsapást. A baj inkább ott van, hogy egy-két poszton ismét kiütközött a megfelelő helyettes hiánya. Ez leginkább Digne esetében feltűnő, óriási a különbség a bal oldal játékában Alba vagy a francia jelenléte esetén. Ugyanez elmondható lenne a jobb oldal vonatkozásában is, de szerintem Semedo más kategória, róla el tudom képzelni, hogy belerázódik a feladatba, fiatal, a képességei meg vannak hozzá. Paula jó kezdés után mintha szürkébb lenne, bár az összjáték sosem volt erőssége, a kapu előtti korábbi határozottságából mostanság vajmi keveset látni. Ugyanakkor örömteli számomra Coutinho játéka, aki annak ellenére, hogy gyakorlatilag fogalma sincs, alapvetően milyen poszton is számít rá majd EV (én a későbbiekben Ini helyén képzelném el), látható akarattal, technikás, látványos focival teszi a dolgát, csepp kétséget sem hagyva afelől, hogy erősséget jelent majd a csapatnak, amit természetesen ennyi idő után még dőreség lenne tőle elvárni. Az eddigi szereplés amúgy minden várakozást felülmúl, és ez akkor is igaz, ha a pontok begyűjtése nem mindig párosul látványos játékkal. Viszont a kis brazil, valamint Dembelé várható beépülése után még akár ebben is sikerül majd előrelépni - amihez nyilván idő kell.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.02.04. 20:59:43

D.i.N.h.O írta:
crixus írta: Coutinho pocsékul játszik eddig.
Az eddigen van a hangsúly, remélem. Ez a hátulütője az ien drága sztárigazolásoknak, mindenki sokat, nagyon sokat vár tőlük..De bőven van még odeje megmutatni miért vettük meg, nálam nem ez a félszezon és főleg nem egy ilyen bajnoki fogja mgmutatni milyen igazolás volt. Egyébként meg ahhoz képest, hogy eddig mennyit játszott és mennyi ideje edz a csapattal elég sok szép megmozdulása volt. nagyon jó lesz ez.

Bocs az offért! :D
Volt egy nagyon szép kapufája és elég szép és gyors látványos összjátékra volt képes az első félidőben. A másodikban meg a pálya miatt, nem is volt lehetőség semmire.

Nekem nagyon tetszik, olyan Neymaros a mozgása, csak kihagyja belőle, hogy pálcika testével fedezi a labdát a középpályán miközben rúgdossák, majd amikor lefújja a bíró ücsörög egy fél órát.
Couthinhoval nem lesz gond.
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2018.02.04. 20:12:19

BarcafanTomee írta:Szerk:Elvileg rasszista megnyilvánulások történtek Umtiti felé a lelátóról. Lehet ez is közre játszott abban, hogy ennyire felment nála a pumpa. Valamint Piquét és Shakirát is szidták, mint kocsis a lovát. Nem értem egy játékos feleségét miért kell belekeverni..

Én is örülök az X-nek. Valahol igazságos is. A körülmények kiegyenlítették az erőviszonyokat. 1 gól mennyi indulatot hozott a meccsbe, pedig addig egész barátságosan csordogált.

Umtiti elintézte Minának a debütálást jövő hétre.

Messi is pihent legalább. Ezen a 30 percen tuti nem mozgott 2 kmnél többet. :D
Gondolom a Liga elfog siklani afelett is, hogy megbüntessèk az Espanolt a gyalazkodàsèrt....
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.02.04. 20:00:04

Nero. írta:
MessiNeymarSuarez írta:Tudnak valamit ezek a patkányok ha Umtitit úgy kell visszafogni...

Azt az ember még nem láttam idegesnek lenni.
Bilbao elleni kupameccsen ölni akart :D

Jó az X, nagyon tartalékosan porogtuk. Semedo és Digne nagyon gyenge sajnos, Paulinho is kezd visszaesni. Coutinho ügyes gyerek, de még szoknia kell a társakat.
A mai meccs után, nem érdemes következtetést levonni, alkalmatlan volt a játékra a pálya az időjárás miatt.
Coutinho nagyon ügyes vele előrébb leszünk.
Paulinho sajna már nem az igazi, lehet nincs szerencséje.
Kár, hogy nincs itt már Yaya Touré, Umtitivel ketten szétvernék az egész Espanyolt :)
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.02.04. 19:29:32

S.Agüero írta:Miért, SR többet tudott mutatni Semedónál ilyen körülmények között?
Hát szerintem sokkal aktivabb lett az oldal, amint jött Roberto.Semedo támadásban nekem egyszerüen nagyon kevés.Van mikor, egy repülő le tudna szállni, akkora folyosót hagytak neki, de ő legalább 5ütemmel később csatlakozik be a támadásba. Az meg hab a tortán, hogy minimum 3érintésből játszik.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.02.04. 19:28:33

S.Agüero írta:Miért, SR többet tudott mutatni Semedónál ilyen körülmények között?
Most nem, de általában igen. Sajnos nem engedhetjük meg magunknak azt a “luxust” hogy egyszerre rotáljuk Albát és Robertot.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.02.04. 19:17:00

Miért, SR többet tudott mutatni Semedónál ilyen körülmények között?
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.02.04. 19:12:50

MessiNeymarSuarez írta:Tudnak valamit ezek a patkányok ha Umtitit úgy kell visszafogni...

Azt az ember még nem láttam idegesnek lenni.
Bilbao elleni kupameccsen ölni akart :D

Jó az X, nagyon tartalékosan porogtuk. Semedo és Digne nagyon gyenge sajnos, Paulinho is kezd visszaesni. Coutinho ügyes gyerek, de még szoknia kell a társakat.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.02.04. 18:49:24

vízilabda meccshez képest képest kevés gól, igazságos X. iniesta jó volt, mindenki más egy nagy nulla. veretlenség megmaradt, a többi lényegtelen. jah és másodjára is bebizonyosodott h nem lehet egyszerre pihentetni a két szélső bekket. semedo még elment, de dinnye borzalmasan gyenge volt
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2018.02.04. 18:47:13

az x nek én is örülök, annak már kevésbé, hogy az x nek is(!) örülni kell. na de igaz, tehát nyugodtan mondhatjuk: irreális körülmények között nem a valós erőviszonyok döntenek. volt azért néhány bosszantó (engem bosszantó) momentum is: a bíróval való nyílt provokáció (ordibálás, mutogatás, stb.) sajnos ez nálunk is jelen van, Suarezzel az élen de ma Umtiti is bemutatott egyet.
a félidőben azt mondtam, Suarez viszonylag kevés hibával játszott, na a másodikban konkrétan semmit nem csinált azon kívül, hogy passzolgatta vissza a labdákat. illetve ráfekszik a védőjére és várja hátha lefújják...a kilencven perc alatt egyetlen sikeres lefordulást sem produkált.
Cutinhót megtalálták itt néhányan, de Busquest nem, pedig lehetne mert ő sem remekelt. Pique külön is kapott a feszkóból ezért is örülök a góljának!
a Semédo-Paulinho -Paco hármasról mit is lehetne mondani....próbálkoztak.
éljen az új rekord!
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2018.02.04. 18:27:32

Szerk:Elvileg rasszista megnyilvánulások történtek Umtiti felé a lelátóról. Lehet ez is közre játszott abban, hogy ennyire felment nála a pumpa. Valamint Piquét és Shakirát is szidták, mint kocsis a lovát. Nem értem egy játékos feleségét miért kell belekeverni..

Én is örülök az X-nek. Valahol igazságos is. A körülmények kiegyenlítették az erőviszonyokat. 1 gól mennyi indulatot hozott a meccsbe, pedig addig egész barátságosan csordogált.

Umtiti elintézte Minának a debütálást jövő hétre.

Messi is pihent legalább. Ezen a 30 percen tuti nem mozgott 2 kmnél többet. :D
D.i.N.h.O
Jugador del Barça
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2012.07.01. 17:33:06
Tartózkodási hely: otthon

2018.02.04. 18:23:08

crixus írta: Coutinho pocsékul játszik eddig.
Az eddigen van a hangsúly, remélem. Ez a hátulütője az ien drága sztárigazolásoknak, mindenki sokat, nagyon sokat vár tőlük..De bőven van még odeje megmutatni miért vettük meg, nálam nem ez a félszezon és főleg nem egy ilyen bajnoki fogja mgmutatni milyen igazolás volt. Egyébként meg ahhoz képest, hogy eddig mennyit játszott és mennyi ideje edz a csapattal elég sok szép megmozdulása volt. [auto_cenzúra] lesz ez.

Bocs az offért! :D
"Rengeteg pénz költöttem piára, nőkre és gyors autókra-a többit elpazaroltam."
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2018.02.04. 18:18:30

huh, jo ez az iksz. jo lett volna a gyozelem, de ezek a korulmenyek egyszeruen nem nekunk kedveztek. a biro is jol tette hogy nem hosszabitott ennel tobbet, sok volt mar az indulat, es semmi foci. iniesta tenyleg brutal, azt gondolnam neki se megy ilyen palyan, de mivel o tud a vizen is jarni, igy konnyu.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2018.02.04. 18:15:35

Gyenge kezdő, gyenge játék, gyenge minőségű pálya, elfogadható eredmény. KB. ennyi a mai meccs.
Egyébként ahhoz képest, hogy mekkora a hype körülötte Coutinho pocsékul játszik eddig. Volt ma is egy jó lövése, de ennyi. Folyamatosan elpasszolja vagy belevezeti az emberébe. A Paco, Digne duótól megszoktam már ezt, említésre se méltó egyik sem. Semedo és Paulinho is kritikán aluli játékot produkált ma. Igazán kiemelkedő teljesítmény nem is volt ma, talán Iniesta volt az aki az egész meccsen a legtöbbet mutatta, illetve Messi labdakezelései is élményszámba mentek, még ezen a vízilabdapályán is.
D.i.N.h.O
Jugador del Barça
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2012.07.01. 17:33:06
Tartózkodási hely: otthon

2018.02.04. 18:14:38

Jó volt ez a meccs srácok. Jó ótvar..:D
De amúgy szép teljesítmény volt hátrányból felállni ebben a sárfürdőben! Drága "kistesónknál" sose eccerű és lehet tovább bízni egy veretlen bajnoki aranyban. [-o< 8)

Ez a Victor S. gyerek meg jól elfajzott pár éve még a Masian cseperedett.. persze ha jól emlékszem nem sok lehetőséget kapott nálunk ez tény de a viselkedése ettől még nem volt szimpatikus.
"Rengeteg pénz költöttem piára, nőkre és gyors autókra-a többit elpazaroltam."
Tromort77

2018.02.04. 18:13:07

FCBarcelona have hit the woodwork 23 times already in LaLiga this season, more than any other top five European leagues team.

És mégis veretlenek. Nehéz pályán, létezhetetlen körülmények között, rotálva, kúszva-mászva de meg van az egy pont. =D>
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1801
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2018.02.04. 18:11:02

Nem hittem a x-ben sem,de szerencsére a csapat igen:) 1 pont a szomszédvártól ezen a pályán,nem rossz,este egy x a trikótól,oszt' jó napot!
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
Waleba10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 283
Csatlakozott: 2015.04.16. 21:02:20

2018.02.04. 18:10:33

Remélem ez a meccs után felszántják ezt a pályát és csinálnak belőle egy liba legelőt vagy egy jó kukorica mezőt, több haszna lenne, mert hogy focira nem alkalmas az biztos, komolyan itthon a kertben jobb minőségű a fű meg a talaj mint ott.... bár pont illik ehhez a gané eszpányolhoz... legalább a veretlenség megmaradt valahogy... bár Dignet többet nem szeretném ilyen meccseken a kezdő közelébe látni...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Waleba10 2018.02.04. 18:15:51-kor.
Sergi 94:38 Roberto
rikko
Capitá del Barça
Hozzászólások: 960
Csatlakozott: 2017.02.12. 11:10:09

2018.02.04. 18:09:43

Idegenben jó az x. Örülhetünk, hogy nem lett sérülés és kiállítva sem volt senki.
Kiemelni senkit nem lehet, talán Ini volt az aki extrát nyújtott. Nagyon nem kellett ez a meccs a hétközi kupafoduló előtt. Az meg milyen gáz már, hogy nem lehet legalább egy biztonságos pályaminőséget összehozni ???
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.02.04. 18:09:21

Nem nagyon értem az ugatást meg a patkányozást, egyáltalán nem ütöttek ma minket. Mentek megint egymás után, mint a birkák.

Sztem simán meglehetett volna ez a meccs, teljesen indokolatlan volt Paulat vagy Dignet pályán hagyni, kaptuk is róla a gólt.

Iniesta MOM (vagy Umtiti).
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.02.04. 18:09:00

Elégedett vagyok, hogy ez X lett, kib.ott nehéz meccs volt, és mivel a Barca a talajon játszik többnyire, így brutálisan megnehezíti a csapat dolgát... Most jöjjön egy klasszikus : "Idegenben jó az X" =D> =D> =D>
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3310
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.02.04. 18:07:16

Nem kell részletezni ezt a meccset szerintem,Iniesta megint zseni volt,ahogy forgatta őket ezen a talajon.Nálam ő a meccs embere.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21165
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.02.04. 18:07:06

Nyiri81 írta:Mekkora kamu esés
Amúgy hülye volt, ha egyből lövi, a csúszós labda miatt még abból a kiszorított szögből is beakadhatott volna.

A körülményeket tekintve, elégedett vagyok az x-el.
Válasz küldése