Cestus írta:Igazából azt kellene eldönteni, mi a cél. A keretünk teljesen jó a spanyol trófeákhoz, így ha ezeket továbbra is nyerni akarjuk, olyan nagy változtatásokat nem érdemes eszközöni. Szerintem emiatt nem is lesz semmi komoly, és a Busi-Alba-Messi-Suárez-Piqué-Rakitic féle kemény magból maximum Rakitic kerül el (aki az anfieldi blama után egy nappal már Sevillában smúzol).
Ha meg BL-t akarunk, ahhoz egészen komoly változtatásokra lenne szükség (nem csak a kispad tekintetében, mert ez a csapat be fog sülni Európába újra meg újra) aminek lehet az lehet a hozománya, hogy pár évig nem jönnek a spanyol trófeák sem. Ezt pedig nem fogja meglépni a klub.
Amíg Messi itt van, nem is lehet más a cél, mint a BL. Amíg itt van nálunk egy ilyen űrlény, aki sokszor önmaga el tud dönteni meccseket, addig ki kell ezt maxolni, utána ráérünk lejjebb adni az igényekből.
Az a legszomorúbb, hogy nem képességbeli hiányok vannak, hanem fejbeli, hozzáállásbeli hiányok.Ilyen NINCS, hogy sorra bucira verjük a csapatokat otthon, idegenben meg ők vernek minket nagyon simán 3-4 gólokkal.
Zidane ezzel a kerettel az elmúlt 2 kiírásból legalább 1 BL-t nyert volna, mert képes úgy felrázni egy csapatot mentálisan, hogy mintha vért innának meccs előtt.
1-2 sápadt, unott karaktert ki kell rakni, le kell rakni a padra, helyettest szerezni, aztán versenyeztetni őket. De amíg olyanok vannak mint Busquets aki annyi labdát ad el egy meccsen, mint csúcsformában 2 szezon alatt, addig nincs miről beszélni.
Griezmann meg...

Neymar hiánya mocskosul látszik, kedden egy Neymarral továbbjutunk, mert nem Messinek kellett volna egyedül rohangálni a Liverpool kapuja felé.
Kemény kéz kell ide, újraszervezni a csapat játékát, fel kell rázni és tököt növeszteni nekik, mert az nem állapot hogy a gólvonalról is Messit keresik ahelyett hogy rászúrnák.
Messi is már az odavágón agyérgörcsöt kapott, amiért a ziccerekkel folyamatosan őt keresik a próbálkozás helyett, ehhez képest nem képesek..
Robi is öcsém, hol lett volna Remontada, ha a góljánál kapurarúgás helyett visszapasszolni akart volna a PSG ellen?