2019 után újra jó esély van erre
Fél lábbal már az elődöntőben. ✅ pic.twitter.com/tfyvumqRsR
— EuroBarça (@eurobarcahu) April 9, 2025
szerintem csak siman maskepp latjuk a dolgokat
Ez volt az alap mondat. Lényege, NB2-es focisták a f**** már, minden fos csak Messi az isten, többi nem ér semmit, sajnáljuk Depayt akinek a Lyonban biztos jobb dolga volt mert itt egyedül van aki ér valamit. 1 meccset kiemelve, és rávetítve az idei évre mindenféle logikát mellőzve pl hogy tavaly Messire épült a taktika és akkor pont nem játszott, tehát nyílván rosszabbak voltunk, na nem mintha akkor jobb lett volna amikor játszott. Szóval ettől tekintsünk is el, a lényeg hogy minden rossz csak ő nem.Deluigi írta: ↑2021.09.24. 16:35:10mar az utolso bajnoki meccsen latszott, mire kepes a Barca Messi nelkul (a tavalyi bajnoksagbol, egyertelmuen)
egy szerencsegollal nyertunk es lettunk harmadikok, Griezmann rosszul talalta el a labdat es az veletlenul bement
ez mar elorevetitette, hogy nelkule nincs mit keresnunk a bajnoksagban es ez be is igazolodott, nagyon szenved a csapat, nincs ki golt rugjon
hatalmas kiszuras Memphis-szel is, ok ketten Messivel rugdostak volna a golokat iden, de sajnos nincs tarsa, aki kiszolgalja![]()
Először is kimutatom hogy aki itt még mindig jaaj bezzeg Messizik pl a bajnoki meccsek csoportba, az nyugodtan mehet szerintem a PSG fórumra ajnározni Leot, vagy nosztalgiázni a Leo Messi topicba.. de ha már ide ír, akkor tegye azt úgy hogy esetleg logikát nem mellőzve megpróbálja megfejteni hogy miért vagyunk gyengék. Ja ez megvan, azért mert ezek a játékosok nem tudnak focizni.Kalapos írta: ↑2021.09.24. 16:57:10akkor menj nézz PSG meccseket, nézheted milyen jól megy nekik(meglepően gyengén)
A Lyonba Shaqiri tuti jobb társ mint itt Coutinho Pedri meg FDJ, tuti. Szegény Depayt én is sajnálom, de nem jobban mint bárki mást a csapatból pl Coutinhot vagy Griezmannt korábban.
Itt mindenki úgy van leigazolva hogy az univerzum összes csillaga oda van ígérve aztán vagy el van felejtve valaki vagy poszton kívül játszik egy halott fociban edző nélkül..
Van még remény örömteli jó focira, egy új edzővel. Amit te írsz, az pont azt bizonyítja hogy Koeman mekkora 0. Nem számít semmit mi a csapat ugyanazt a 0-t látjuk, a kérdés csak hogy villan-e valaki. Ez az edzőt minősíti, nem a keretet...
Miért utasítom vissza csípőből.... és közben írtam több dolgot is amivel érvelek amellett hogy miért utasítom vissza hogy a tavalyi utolsó meccsből következtessünk... egy tétnélküli megvert bukott csapat utolsó idegenbeli sörmeccséből, a jó részben kicserélődött keret idei évére.. konkrétan 4 ember van most a csapatban a tavalyi utolsó meccshez képest. Fiúk ezt hogy szeretnétek elmagyarázni akkor?Rob888 írta: ↑2021.09.24. 17:24:42Tisztelt Kalapos!
Nem értem miért kell csípőből elutasítanod a kolléga észrevételét és arra hivatkoznod, hogy Messi A PSG ben nem játszik jól. Egyrészt a kettőnek nincs köze egymáshoz és Messi véleményem szerint is nagyon hiányzik, másrészt kettő meccset játszott ott, volt egy jó félideje. Kettő meccs után minősíteni szerintem elhamarkodott. 10 meccs után érdemes ezt megtenni. Szép napot.
https://prnt.sc/1th71ai
nem azt mondta senki, hogy megnyertuk Messivel a bajnoksagot, hanem, hogy lottunk golokatSonoma írta: ↑2021.09.24. 18:16:20Te is, Deluigi is úgy véditek, mintha Messivel megnyertük volna az elmúlt bajnokságot. De nem. Az utóbbi 2 évben már vele sem sikerült. El kéne engedni ezt a "mi lenne, ha itt lenne" témát. Nincs itt és kész. Koeman ilyen szintű romboló munkájának köszönhetően nagy valószínűséggel vele se lennénk előrébb.
De legalább nincs már a siránkozás, hogy Messi az utolsó éveit elpazarolta erre a gyenge csapatra.
Most egy olyan csapatban van, amire vágytatok. Egy bl esélyes keretben játszik. Rajta (is) múlik lesz-e ebből bl trófea.
(spojler: szerintem nem)
Mondjuk, mert butaságokat ír. Egy meccsből levetíti utólag (!), hogy ez már látszott azon a meccsen is, hogy itt jövőre bajok lesznek Messi nélkül.Rob888 írta: ↑2021.09.24. 17:24:42Tisztelt Kalapos!
Nem értem miért kell csípőből elutasítanod a kolléga észrevételét és arra hivatkoznod, hogy Messi A PSG ben nem játszik jól. Egyrészt a kettőnek nincs köze egymáshoz és Messi véleményem szerint is nagyon hiányzik, másrészt kettő meccset játszott ott, volt egy jó félideje. Kettő meccs után minősíteni szerintem elhamarkodott. 10 meccs után érdemes ezt megtenni. Szép napot.
akkor menj nézz PSG meccseket, nézheted milyen jól megy nekikDeluigi írta: ↑2021.09.24. 16:35:10mar az utolso bajnoki meccsen latszott, mire kepes a Barca Messi nelkul (a tavalyi bajnoksagbol, egyertelmuen)
egy szerencsegollal nyertunk es lettunk harmadikok, Griezmann rosszul talalta el a labdat es az veletlenul bement
ez mar elorevetitette, hogy nelkule nincs mit keresnunk a bajnoksagban es ez be is igazolodott, nagyon szenved a csapat, nincs ki golt rugjon
hatalmas kiszuras Memphis-szel is, ok ketten Messivel rugdostak volna a golokat iden, de sajnos nincs tarsa, aki kiszolgalja![]()
Folyamatosan szürke, ötlettelen, unalmas, szintelen, szagtalan volt az elejétől a végéig a játék. Játékról jut eszembe, hogy ez nem is játék volt, hanem max valamiféle próbálkozás.
Nem néztem a meccset mert elaludtam kezdésig.Vakmacska írta: ↑2021.09.24. 06:48:31Nekem, ami feltűnt:
hozzuk fel a labdát, félpályánál labdás megáll, vár. Mindenki elbújt egy védő mögé, nincs mozgás, labdakérés. A játékosok nem étzik egymás mozgását- még azok sem, akik már egy éve legalább itt vannak.
Áthozza Minguezat balra, ahol totál csődöt mond. Ennek mi értelme volt?
Aamit mások kifejtettek, ezért csak címszavakban ismétlem:
Taktika 0, abból áll, hogy adogassuk befele, de ez is ad hoc jelleggel
Kényszerítő semmi
Koeman nyilvánosan alázza a fiúkat, ez gyalázat
Nem nagyon lehetett taktikát felépíteni. Valverde és Setien is ugyanazt csinálta, csak akkor Messi még aránylag jó korban, jobban lehetett rá építeni. Add oda neki, aztán lesz ami lesz.Sinya22 írta: ↑2021.09.24. 09:26:12Semmi meglepetés nincs ebben az eredményben, tavaly is 1 pontot hoztunk a Cadiz ellen, pedig a Messi Griezmann duóval legalább néha veszélyesek voltunk. Én továbbra sem gondolom, hogy majd Fatiék felépülésével akkora fordulatot vesz a játékunk, Koeman a világ legjobb támadójával se tudott semmilyen taktikát felépíteni, az volt a taktika mint oly sokaknál, rúgd oda Messinek. Remélem Laporta a háttérben már dolgozik, és nem akarjuk a bl csoportkör végét is megvárni.
Aki szerint pedig ez a keret ennyit tud, az nem tudom mit néz. Tegnap néztem az Osasuna-Betis meccset, hát a hazaiak úgy 3 szinttel magasabban támadnak pl. Ott nincs még LDJ seNem hogy Depay és hasonlók.
Lenti példám alapján kérlek emeld már ki, hogy ki a Rayo vezéregyénisége, és posztról posztra vezesd le miért jobb az állományuk.