Rivaldo11 írta: ↑2022.12.03. 22:06:29
Cserépedény Lautaro ellenünk bevarrja, itt meg mint egy megye 2es...

Na mindegy, egy hollandok elleni duplával kiengesztelődöm. Messi zseniális volt a 2.félidőben. Ha van területe, még mindig nehezen állítható meg.
Kétlem azt a hollandok elleni duplát, egész egyszerűen azért, mert hülye lenne Scaloni kezdőként szerepeltetni az itteni teljesítménye alapján.

Szerintem megint Alvarez fog kezdeni.
Belegondolva a City mekkora üzletet csinált... (Főleg, hogy mi is hevesen érdeklődtünk iránta.) Szereztek egy nagyon fiatal tehetséget, Haaland mögé több úgysem kell, aki azért elég jó, hogy játsszon, ha kell, de majd el fogják passzolni 80-100 körül, ha kinőtte ezt a szerepet, mert a norvég mögött akkor már felesleges lesz.
És igen, Messit élmény volt nézni. A védelem kicsit lassabb volt és gyengébb, és ez már elég volt neki ahhoz hogy majdnem toljon egy lassított Getafét is. Sajna itt Qatarban már nemigen lesz ilyen lehetősége, de akkor majd villog nagy passzaival, meg esetleg az átlövéseivel. Plusz örülök, hogy végre egyenes kiesésben is lőtt gólt, és ebben meg amúgy a gólok számában is lenyomta CR-t.

Persze ő még visszavan.
ter Stegen; Baldé - Cubarsí - Araujo - Koundé; - Christensen - Pedri; Raphinha - Olmo - Yamal; Lewy