Remélhetőleg a nagy legendák nyomdokaiba lép
This is just... pic.twitter.com/FxBzTvE62n
— FC Barcelona (@FCBarcelona) July 16, 2025
Gimenezzel akaszkodott össze, aki fellökte. Fel is vették, valami hasonlót mondott Felix, hogy minek kellett fellökni, erre Gimenez, hogy "keménykedni akarsz?". Aztán Koke ment oda elvinni az uruguayit, aki már sárgás volt. Mondjuk erre Felix is rájátszott kicsit.ocsike83 írta: ↑2023.12.04. 13:39:31Pedig a Griezmann, Suarez, Depay pakkért valamit jótékonykodhatnának.![]()
Amúgy Felix a tegnapi meccsén tett róla, hogy ne várják vissza. Még egy szögletnél valakivel majdnem lökdösődésbe is belement. Minden megmozdulásán látszott, hogy örül neki, ha szívathatja őket. Ők meg faragták rendesen. Csodálkoztam, hogy addig bírta.
Félő, hogy 2 szék között a pad alá esünk vele. Ha jó szezonja lesz, nem adják olcsón, mi nem tudjuk megvenni, Ha rossz, akkor meg nem akarjuk.....
Ha csak Laporta nem ássa ki a széfet a kert hátsó felében.![]()
Nem hiszem, hogy gond lett volna ezzel a gólörömmel. Nem ezzel ássa el magát a ticónál. Már évek óta fasírtban van a klubbal, Simeonéval, aki az utóbbi másfél madridi szezonjában már nem is számított igazán rá. Nem véletlenül adták oda tavaly is a szezon felénél a Chelsea-nek (akinek úgy emlékszem opciója is volt rá), aztán nyáron újra, ráadásul nekünk.Troym írta: ↑2023.12.04. 11:31:07Nem nekünk, neki.
Felnőtt ember, aki nyáron is döntést hozott, amikor szerelmet vallott a klubcsapata riválisának és tegnap is döntést hozott.
Mindenki felelős a saját tetteiért, ki ne lyukadjunk a végén oda, hogy az legyen a fő oka, ha meg szeretnénk vásárolni, hogy amúgy mi lesz "szegény párával", vagy milyen rossz lenne neki Madridba visszatérni.
Ha szakmailag és pénzügyileg valid döntés, akkor vegyük meg, ha bármelyik alapján nem, akkor nem.
Nem nekünk, neki.
Persze, mi ráérünk, de ő a tegnapi gólörömöt már nem tudja visszacsinálni. Ezért írtam, hogy tud az majd még kellemetlen lenni.
Persze, ez mindenképpen egy valid lehetőség. Egyrészt Dembelénél sem túl jól sült el, másrészt a Tico sem hülye, nem mondhat le ekkora pénzekről hiszti miatt. Nyáron még 5 éve lesz a szerződéséből, bőven lesz eszköz a madridiak kezében is. Szóval esélyes, hogy lesz hiszti, meg sárdobálás bőven, a sajtó imádni fogja.
Ehhez kell a játékos is. Hacsak nem változik semmi, Felix egy Barca-fanatikus, és a nyári nyilatkozatát tekintve nem riad vissza a durva eszközöktől sem. Ami nyilván nem lenne szimpatikus, de részünkről szerencsés.
Felix mindig ilyen volt.crixus írta: ↑2023.10.28. 21:35:54Lúzer gyerek sajnos, nem akkora klasszis, mint amekkorának ki lett kiáltva amikor elhoztuk. Jó cselekre vagy gólokra legfeljebb másodrangú ellenfelek ellen futja neki, ahogy Ferrannak vagy Raphinha-nak is. Rangadókon bújócska van rendszeresen (bár azért azt megjegyzem Felix-nek ez volt az 1.).
Fényes karriert nem jósolok neki sem, ahogy a másik két bohócnak sem.
Szerk.: egyébként a klasszis valahogy úgy néz ki, ahogy Bellingham. új csapat, új liga, de mégis képes a hátára venni a csapatot nehéz meccseken is, illetve el tudja dönteni az ilyen meccseket is. Nálunk melyik palimadár volt erre képes valaha is? Ja, talán egy Rayo vagy Mallorca ellen, vagy még ott sem..
Nemcsak labdabiztos és kreatív, hanem harcos és aktív is, lő, fejel, visszatámad, ráadásul jó formában is van. Nagyon jól vette át a labdát a gól előtt, és talán már abban a pillanatban tudta, hogy azonnal indítania kell Guiut.
Na igen, alapból nincs értelme valakit a nemzetisége alapján megítélni. Ha voltak is portugálok, akik nem váltak be, az egy másik portugált mire kötelezi? Semedo sem volt szerintem rossz. De ott vannak például a franciák. Egy csomó francia nem vált be, Dugarry-tól kezdve hagy ne soroljuk. Attól egy másik francia még lehet telitalálat a csapat számára (Henry, Abidal stb). Nincs értelme nemzetiség alapján válogatni, mindenkit csak önmaga alapján kell megítélni.
Miért ne játszana be...? Alap, hogy ezt csinálná, ha maradni akar.NovaProspekt írta: ↑2023.09.22. 15:30:38Cancelo hosszútávú megtartására látok esélyt. Felixére csak akkor, ha bejátszik egy több hónapos szappanoperát arra vonatkozóan, h nem akar visszamenni az Atlétibe vagy máshova menni.
Ha a játékos csak a Barcában akar játszani, akkor akarhat bármennyit kapni az Atletico, max. a Barcától fog kapni valamennyit.