Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2006.10.19. 08:15:25

Előre tudtam, hogy sokan fognak most azzal jöni, hogy Eto'o így meg Eto'o úgy... NEM EZEN MÚLOTT!!! Eto'o óriási csatár, és nagyon hiányzik a csapatból, de tegnap az egész csatársorunk meddő volt, de lényegében a középpályánk mondott teljes csődöt!!! A védelem még csak-csak, de Deco, Edmilson katasztrófális játéka, és Xavi elég szürke szereplése megpecsételte a sorsunkat... :cry:

A középályán javulnunk kell!!! És persze Ronaldinhonak is össze kell kapnia magát!
"Més Cuen un Club"
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2006.10.19. 08:13:27

valahogy éreztem a tegnapi vereséget. túl nagy volt a hurráhangulat itt. :?
nagyon gyengén játszottunk, a cselszi pedig épp egy Drogbaval volt jobb.
nem érdemeltünk jobbat, sőt örülhetünk, hogy csak ennyivel kaptunk ki.
nem rajtunk múlt, akár 2-3 nulla is lehetett volna, megköszönhetjük a cselszi támadóinak, VV-nek, Zambrinak.
a mezőnyben abszolút nem volt gond, egyenrangúak voltunk, viszont helyzetig szinte el sem jutottunk...egyedül Messi dicsérhető elölről.
nem tudom, hogy Ronaldinho mikor unja meg, hogy holmi Bularúz-favágók leradírozzák a pályáról.

Zambrotta felett nem térek napirendre... a félidő első részében CSAK az ő oldaláról jöttek a támadások, lemaradt, luftot rúgott. viszont a második félidőre ismét sokkal jobb lett. kétszer mentett elég siralmas helyzetben.
hogy Puyol helyett miért Olival hazárdírozott Rijkaard? :roll: -de szerencsére nem hibázott.

a fejekben kellene rendet tenni, mert itt még a továbbjutás is problémát okozhat. ugyanis a (már) továbbjutott cselszi simán leadhatja a brémának a meccsét.
:?
Avatar
Pedro
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.11.23. 09:45:00
Tartózkodási hely: Budapest

2006.10.19. 08:03:33

Így, van, csak easy-easy, srácok. Stamford Bridge-en csoportmeccsen 1-0 oda, nem dőlt össze a világ... Tudtuk, ha a Chelsea lövi az elsőt, kedvükre kontrázhatnak halálra minket, így is lett, semmi gond. Az első félidőben egyáltalán nem volt rossz a csapat, kivárásra játszottunk, de néha nagyon felpörgettük, sztem nem lesz gond, tényleg nem lehet mindig nyerni. Aki nálam nagyon nem, az Edmilson... ő már az 1. félidőben is kiemelkedően [auto_cenzúra] volt... kombinatív középpályásként 0, de akkor legalább védekezni, hisz vkp, vagy mi. Na, azt még [auto_cenzúra] csinálta. No nem baj, a köv. két meccsünket hozni kell, ami azért a bajnoki meccsek rovására mehet, ez van. Visszavágó mikor lesz? :roll:
„Nagyon tetszik és csodálom azt a játékbeli dominanciát, amit a Barcelona fel tud építeni. A játékuk nem is a szemnek, hanem a léleknek kedves. A labdát tisztelettel, imádattal kezelik, szinte simogatják. Ezt a csapatot mindenki számára élvezet nézni.”

Alfredo Di Stéfano, a Real Madrid tiszteletbeli elnöke - 2011.04.17
Avatar
shearer09
Barça B
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2006.03.25. 22:01:41

2006.10.19. 07:58:16

Én csak annyit mondok, hogy most látszik mennyire hiányzik ETO'O!!!!!!!!!

Kisebb csapatok ellen biztosan jó Saviola meg Gudjohnsen, de A cselzi, real, ott volt a valencia ellen bizony hiányzott és hiányzik egy olyan játékos mint Eto'o!
Avatar
Tibi1982
Capitá del Barça
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2006.03.07. 19:07:51
Tartózkodási hely: Hajdúnánás
Kapcsolat:

2006.10.19. 07:47:10

Nyugi van srácok! Nincs gond. Ha a sevillan revansot vettünk, akkor meg lesz oldva a Nou-ban is a chelsea ellen, meg a werder ellen, ez már 6pont, +ott van még egy idegenbeli 3pont, szóval nyugi! Továbbjutunk és megnyerjük a Bl-t!

SEMPRE BARCA
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2006.10.19. 07:30:55

sztem szarok voltunk, vagyis inkább olyan volt az egész, mintha azt várták volna a srácok, h lehozzuk ezt a meccset, ahogy sikerül, a többi meg le van sz.rva. nagyon látszott, h ez nem élet-halál kérdése, nem a továbbjutás fog ezen eldőlni.
ronaldinho elnyomott egy-két jó zsugát, de azonkívűl semmit sem csinált, megdöbbentően kedvtelenül játszott. kissé feljebb kellett volna pörgetnie magát és akkor talán nem veri meg ez a hollandarab 10ből, 10szer... messi harcolt mint az állat, de azt ő sem bírja el, h folyamatosan négyen ugorjanak rá, h ha megkapja a labdát.
kpálya is tök szürke volt, és egy-két megdöbbentő mentéstől eltekintve hátul sem voltunk a topon.
drogba kumma nagy gólt rúgott, rossz volt nézni, amikor egyszerre küldte el rafát és puyolt...
mindenesetre innentől mindhárom meccsünket meg kell nyerni, nehogy már meleg legyen a pite a továbbjutással.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
sasi1
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1291
Csatlakozott: 2005.07.09. 23:01:04

2006.10.19. 07:06:15

A legnagyobb problémám Gudjohnsennel van. Semmit nem csinált. Vártam Helyette Saviolát, de Giuly érkezett, hogy fél óra alatt 1 jó megmozdulást csináljon, aztán rájöttem, hogy jó volt így, mert ezt Rijkaard is látta.. Biztos vagyok benne, hogy a visszavágón, de szerintem már vasárnap is a Pályán lesz Saviola de biztos nem kezdőként. Ronaldinhot meg ne bántsátok, mert megfulladt Boulahrouztol, nagyon figyeltek rá. Második félidőben nagyon pontatlanok voltunk, rengeteg volt az eladott labda.....
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2006.10.19. 06:17:27

Még szerencse hogy nyert a Werder így már a továbbjutás szempontjából is kezd nálam rezegni a léc...
in to exile
Avatar
Kikizoli
Barça B
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2006.10.14. 18:14:16

2006.10.19. 01:41:12

hmm.. elolvastam pár hozzászólást és az a véleményem, hogy ti a vereséget 1-2 ember nyakába akarjátok varrni, hol ott a világ 2 legnagyobb footballcsapata csapott össze, most ez lett az eredmény, ettől szép a foci, ha mindíg nyerne a barca, unalmas lenne, nem?


Ronaldinho Gaucho 4ever!!!!
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2006.10.19. 00:35:42

Mindenki mást meccset látott, mint én?
Egygólos meccs volt, amit Drogba egy óriási megmozdulással eldöntött. El kell ismerni, hogy más csapatoknál is vannak hatalmas klasszisok.
Hiába birtokoltuk többet a labdát, a Chelsea védelme lefojtott minket.
Dinho játéka sajnos nem hozzáméltó volt. Ha jobban játszik, az sokat lendített volna a csapaton. Boulahrouz nagyon jól lefogta.
Fejlődünk még.
Előre a TITOlusokért!
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.10.18. 23:44:05

redmiller írta:
lionelmessi19 írta:Nem tetszik itt néhány embernek a hsz-e.
nem hiszem, h a kedvenc csapatotokról ilyen dolgokat kéne írni, még akkor sem , ha nem játszottak jól.

Ez van, majd szét alázzuk őket othon remélem...

Az meg télleg úgy van, ahogy ordog mondja, ilyne játékkal ismét tapsvihar lesz a Bernabeuban, csak lehet, h Messi részére...

forca barca!
Az a baj, hogy Szuper-kupa, majd a Werder ellen is, illetve folyamatosan ezt mondjuk... :?
Na pont a szuperkupa meg a werder elleni meccsek voltak azok, amikre nem szabadna alapozni, ha normális felállásban és szemléletben játszik a csapat...
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2006.10.18. 23:40:50

Nem tudom, mi a gond...Benne volt a pakliban hogy a Chelsea ellen zakózunk, ez történt, 1-0.Úristen. 3meccs van még, abból 2 otthon, bőven van lehetőség javítani. Aztán buta volt az, aki azt az iramot és hozzáállást várta, mint a legjobb 16 között tavaly. Merőben más volta szitu.
C.
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2006.10.18. 23:10:46

lionelmessi19 írta:Nem tetszik itt néhány embernek a hsz-e.
nem hiszem, h a kedvenc csapatotokról ilyen dolgokat kéne írni, még akkor sem , ha nem játszottak jól.

Ez van, majd szét alázzuk őket othon remélem...

Az meg télleg úgy van, ahogy ordog mondja, ilyne játékkal ismét tapsvihar lesz a Bernabeuban, csak lehet, h Messi részére...

forca barca!
Az a baj, hogy Szuper-kupa, majd a Werder ellen is, illetve folyamatosan ezt mondjuk... :?
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.10.18. 23:07:56

Nem tetszik itt néhány embernek a hsz-e.
nem hiszem, h a kedvenc csapatotokról ilyen dolgokat kéne írni, még akkor sem , ha nem játszottak jól.

Ez van, majd szét alázzuk őket othon remélem...

Az meg télleg úgy van, ahogy ordog mondja, ilyne játékkal ismét tapsvihar lesz a Bernabeuban, csak lehet, h Messi részére...

forca barca!
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.10.18. 23:03:03

BarcasKrisz írta:
redmiller írta:Roni azt mondta, ha kell ott lesz... Lehet, hogy nem lesz ott, mert ilyen játékkal a csoportkört sem éljük túl...
Igen, ettől tartok én is... pedig ebben a csapatban több van... ki kéne találni egy alternatívát arra az esetre, ha Ronnie-nak nem megy. Nagyon sok minden Rá és Eto' o-ra épül.

Azért szerintem a Real ellen nem lesz gond.
Dinhoval télleg van valami... Bolarúúúúzs:) eléggé megnehezítette a dolgát.. A világ legjobb védelme ellen nem lehet mindig ficánkolni, azért valjuk be. Meglátjuk mi lesz itthon a Nou Camp-ban, aztán majd kiderül mi a helyzet.. sztem azért itt párszor át fog menni a csávón.
Aprieto

2006.10.18. 23:02:21

Ordog írta: Ui.: Ahhoz persze elég lesz ennyi is, hogy a margitot alázzuk... na csók
Jó hogy ilyen magabiztos vagy... adhatnál belőle nekünk is.
Szerintem nem hogy alázás nem lesz........ :roll: :idea:
Avatar
BarcasKrisz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2006.05.07. 22:46:31

2006.10.18. 22:56:26

redmiller írta:Roni azt mondta, ha kell ott lesz... Lehet, hogy nem lesz ott, mert ilyen játékkal a csoportkört sem éljük túl...
Igen, ettől tartok én is... pedig ebben a csapatban több van... ki kéne találni egy alternatívát arra az esetre, ha Ronnie-nak nem megy. Nagyon sok minden Rá és Eto' o-ra épül.

Azért szerintem a Real ellen nem lesz gond.
El Deka Grande
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2006.09.17. 15:40:01

2006.10.18. 22:55:09

dav777 írta:
Zsolti írta:ez a csapat már nem a tavaji..rég formába kellett volna már jönni itt egy-két embernek..szerintem jóllaktak a kölykök és mostmár beleszarnak az egészbe. Zambrotta se csinált semmit..Rijkaard meg egy vak..Deco elég gagyi volt,Dinho na,hát az már lassan vérlázító,hogy ennyire nem érdekli a játék.
Az utóbbi alkalmakkor nekem is ez volt az érzésem :?:
KÉRLEK TITEKET
MONDJÁTOK,HOGY EZ NEM IGAZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :idea:
Akkor én mondom : NEM IGAZ ! eddig az volt, de reménykedjünk hogy jobb lesz !
Majd a classicon eldől.... sorsdöntő lesz az a meccs sztem a formánakt tekintve ...
A Barca több mint egy csapat !!!
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.10.18. 22:55:09

Pánikra semmi ok...

Ma ennyivel jobbak voltak. Sztem a bíró korrektül vezette a meccset... nem várhatjuk el tőle, hogy a kétes eseteket mindig nekünk fújja, főleg ha idegenben vagyunk...
Itthon a Nou Campban elpicsázzuk őket, de a továbbjutáshoz, akár egy X is elég lenne, és az egyeneskieséses rendszerben pedig Eto'o-val, (Dinhoval és Messivel) a fedélzeten megvédjük a címünket...

Guddy nagyon eltünt a mezőnyben... igaz ki lehetett volna ugratni 1-szer, de akkor (asszem) Deco későn kapcsolat

a kép kicsit kétes lehet, hiszen a gól után Frenki kockáztatott(nagyon helyesen), így aztán várható volt, hogy vagy gól rúgunk vagy gólt kapunk(most egyiksem jött össze, pedig volt elég sok helyzet itt is ott is)... Talán Saviolával is próbálkozhatott volna Frenki, de végülis egy szavunk sem lehet rá...
Eto'o nélkül nem voltunk most olyan erősek, hogy gólt rúgjunk nekik... hiányzik az erőteljes szélvészgyors labdatartós játéka. Várjuk vissza szeretettel:DD

FORCA BARCA!!!

Ui.: Ahhoz persze elég lesz ennyi is, hogy a margitot alázzuk... na csók
dav777
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2005.10.29. 12:13:07

2006.10.18. 22:47:34

Zsolti írta:ez a csapat már nem a tavaji..rég formába kellett volna már jönni itt egy-két embernek..szerintem jóllaktak a kölykök és mostmár beleszarnak az egészbe. Zambrotta se csinált semmit..Rijkaard meg egy vak..Deco elég gagyi volt,Dinho na,hát az már lassan vérlázító,hogy ennyire nem érdekli a játék.
Az utóbbi alkalmakkor nekem is ez volt az érzésem :?:
KÉRLEK TITEKET
MONDJÁTOK,HOGY EZ NEM IGAZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :idea:
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6157
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2006.10.18. 22:45:13

Hurrá! :lol:
Hát nemtudom,de ez így nagyon nem lesz jó...alibi.
Jó úton halad,hogy Bekemhez lehessen hasonlítani :?
cps46
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2005.09.21. 15:39:17
Tartózkodási hely: Agárd

2006.10.18. 22:43:58

Tényleg nagyon [auto_cenzúra] voltunk. Pedig ez a Chelsea nem egy nagy szám. Szerintem Drogba az egyetlen, aki ér valamit, a többiek (Ballack, Lampard, Essien) csak hentes munkát végeznek. Sajnos ma ebben a bíró is melléjük állt, ezzel el is vették Ronaldinho kedvét, aki ezek után már egy épkézláb megmozdulást sem tudott femutatni. Edmilson meg nemtom mire gondolt az idétlen indításaival meg béna labdavezetéseivel. Talán Messi, Deco meg Xavi próbált valamit, de faragták őket is rendesen, a végére ők is eltűntek.

Az egész mezőnyt nézve nálam egyedül Drogba nyújtott elfogadható teljesítményt, bár a gól előtti cseléről ő is csak 50%-ban tehetett. Mondjuk a Chelsea-től nagyon nem láthattunk még szép meccseket, de a lényeg: NAGYON HIÁNYZOTT ETO'O.
CPS46 - Régi tippjáték fan!!!

THE DOCTOR
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2006.10.18. 22:43:10

Zsolti írta:ez a csapat már nem a tavaji..rég formába kellett volna már jönni itt egy-két embernek..szerintem jóllaktak a kölykök és mostmár beleszarnak az egészbe. Zambrotta se csinált semmit..Rijkaard meg egy vak..Deco elég gagyi volt,Dinho na,hát az már lassan vérlázító,hogy ennyire nem érdekli a játék.
Mit akarsz? Kétezeristentudjameddig szerződése van az aranylabdásnak... :?
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Válasz küldése