varga tamás írta:Amit a Fradival csinálnak az tényleg bohózatba illő.
Viszont, ellenvetéssel élnék. A Fradi vezetői mit csinálnak? Rieb Györgynek dolgoznia kellene. Támogatók után koslatnia, befektetőt keresnie. Sajnos, a klub híre elég rossz, a botrányok megtették hatásukat. Az államnak pedig nem kötelessége a segítségnyújtás. Mikor hallottátok, hogy a Bayern München kopogtatott a német szövetségi kormány ajtaján támogatásért? Az FC Barcelona mennyi állami támogatást kap a madridi kormány költségvetéséből? Annak, hogy a Fradi itt tart, ahhoz az államnak, a kormánynak semmi köze sincs. A Fradi vezetői hozzászoktak Torgyán doktor szokásaihoz, ami helytelen, inkorrekt és tisztességtelen volt. Ha ennyi fradista van ebben az országban, akkor gondolom a jómódúak, gazdag vállalkozók között is akad Fradi-drukker - ő miért nem segít. Nem tüntetni kell, nem randalírozni, hanem tenni a feljutásért. Mellesleg, ez a Fradi nem hiányzik az első osztályból, a szinvonalat nem emelné egy dekát sem. Szerintem, és elnézést a Fradi-érzelmú kollégáktól, de ez a véleményem.
Tamás minek kell nyomnod ezt a demagóg szöveget???? Komolyan mondom, mint egy vén poros lemezlejátszó olyan vagy néha... Ki nem [auto_cenzúra] le a mostani helyzetben, hogy mi volt a múltban. A mostanin kell törni a fejünket.
Rieb mondott egy olyan nyilatkoztot tegnap, hogy jövőhét szerdán összeülnek megint a nagyokosok és lesz egy "gyorsított eljárás", amiben ha minden igaz akkor február végén döntés lesz. És mivel bízik McCabe szívósságában illetve abban, hogy nem mondd le egykönnyen az angol erről a tervéről és nem hagyja veszni több hónap munkáját egy ostoba döntés miatt, még lehet remény (bár nem sok)
Más orgánumok pedig azt írták, hogy McCabe már köszönte szépen és meg sem állt Angliáig. Ő többet ide nem fog visszajönni.
Na most megint igazodjon ki ezen az ember

Vagy jön valami mentőöv az angoltól újra pár hét múlva, vagy pedig jöhet a csődeljárás és mindent újrakezdeni a 0-ról.