énis mindig ezt írom és itt lehurrognak h mitől névtelen nemegy klasszis védő mint az alves mindegy örülök neki egyre jobbakat igazolunk csak így tovább!Mihu írta:Azért a Madridisták ilyenkor elgondolkozhatnának hogy kiadtak egy viszonylag noname védőért 30-at, mi meg jelenleg a világ köztudottan legjobb jobbhétvédéért adtunk alap 29-et.
Daniel Alvés
Sok pénzt adott érte a csapat, de ez legyen Laportáék problémája. Nekem mint szurkolónak az az érzésem, hogy nagyon sok örömet fog ő nekünk szerezni. Nagyon örülök, hogy megszerezték, nagyon komplett, offenzív játékos, kellő adag agresszívitással.
Isten hozott Daniel!
Isten hozott Daniel!
-
- Jugador del Barça
- Hozzászólások: 137
- Csatlakozott: 2007.08.22. 23:34:46
- Tartózkodási hely: Budapest
- Kapcsolat:
Hatalmas munkabírású játékos, védekezésben, támadások segítésében egyaránt kiválló.
Az "új Cafúban" is van valami...
Az árára én mindig is húztam a számat...
A pályán mutatott nem mindig korrekt magatartása miatt is kicsit savanyú volt a szőlő...
De valahol mégis folyamatosan álmodoztam arról, hogy hamarosan büszkén írhatok ide a "Daniel Alves" topicba.
.... és most, hogy ez megvalósult, a vártnál is boldogabb vagyok.
Isten hozott Alves, sok sikert!!!
Az "új Cafúban" is van valami...
Az árára én mindig is húztam a számat...
A pályán mutatott nem mindig korrekt magatartása miatt is kicsit savanyú volt a szőlő...
De valahol mégis folyamatosan álmodoztam arról, hogy hamarosan büszkén írhatok ide a "Daniel Alves" topicba.

Isten hozott Alves, sok sikert!!!
Több, mint egy klubb...
- Danka00792
- Director del Fútbol
- Hozzászólások: 2702
- Csatlakozott: 2007.09.28. 16:53:03
Üdvözöllek Alves!
Hát, 1 honapja nemsok sanszot adtam volna rá, hogy itt fog kikötni. Örülök, jobban járunk vele, mint bárki mással. Bár kicsit sokallom érte a 29 + 6 euro-t, de ha mi nem, más kifizette volna ezt az összeget.
Hát, 1 honapja nemsok sanszot adtam volna rá, hogy itt fog kikötni. Örülök, jobban járunk vele, mint bárki mással. Bár kicsit sokallom érte a 29 + 6 euro-t, de ha mi nem, más kifizette volna ezt az összeget.
Persze hogy lehet, azér Sevillánál is vezér volt ott hátul, meg a támadásoknál is.De idevehetnénk akár Hierrot is.Védő létére eléggé gólerős volt.LG írta:Na ő neki nagyon örülök, h itt kötött ki. Egy másik topicban irta vki, h ugyan mit várunk tőle, csak egy védő....Beckenbauer is csak egy védő volt, mégis minden idők 1ik legnagyobb futbalcsillaga. Egy védő is lehet vezéregyéniség, és Alvés ilyen. Én benne Cafu utódját látom a braziloknál, csak Alvés technikásabb. Nagyon nagy fogás sztem. Sok pénzt kiadtunk érte, de ha hozza a Sevillás szintet, akkor megérte. Főleg ha a 30 milliós Pepére gondolok, de akár Ferdinandot is emlithetném.
Na ő neki nagyon örülök, h itt kötött ki. Egy másik topicban irta vki, h ugyan mit várunk tőle, csak egy védő....
Beckenbauer is csak egy védő volt, mégis minden idők 1ik legnagyobb futbalcsillaga. Egy védő is lehet vezéregyéniség, és Alvés ilyen. Én benne Cafu utódját látom a braziloknál, csak Alvés technikásabb. Nagyon nagy fogás sztem. Sok pénzt kiadtunk érte, de ha hozza a Sevillás szintet, akkor megérte. Főleg ha a 30 milliós Pepére gondolok, de akár Ferdinandot is emlithetném.

Nagyon örülök, hogy végül itt kötött ki.
Bár szerintem nem ér 25-nél többet, de hát ez legyen másnak a baja.
Ha úgy játszik, mint a Sevilla két UEFA-győztes évében, akkor megérte ennyit kiadni érte.
Mellesleg a világ talán legjobb full-backje (már csak azért is, mert nem kell majd szoknia a légkört), elől-hátul, bead-szerel, technikás, aggresszív (kicsit túlságosan is).

Bár szerintem nem ér 25-nél többet, de hát ez legyen másnak a baja.
Ha úgy játszik, mint a Sevilla két UEFA-győztes évében, akkor megérte ennyit kiadni érte.
Mellesleg a világ talán legjobb full-backje (már csak azért is, mert nem kell majd szoknia a légkört), elől-hátul, bead-szerel, technikás, aggresszív (kicsit túlságosan is).
Jót igazoltatok, asszem megfogtátok vele isten lábát.Pedig még volt ugyis hogy Madridba megy.De nem ment.Ezvan.
úgy rémlik, h Piqué is játszott többször jobb szélsőt, de ebben most nem vok biztosMichaaBee írta:jelenleg van 4 középső hátvédünk aki egészséges, így Puyol bármikor beugorhat jobbszélre. aztán Abidal is bemehet középre, Slyvinho meg kiváló baloldalt. nem kell mögé senki sztem, max Oleguer marad.
- Lionel85
- Llegenda del Barça
- Hozzászólások: 7126
- Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
- Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet
Puyol nem győzött meg a szélen, az már régen volt, amikor ott debütált, ma már középen hasznosabb, Oleguerről inkább nem is beszélek... Tavaly le akartuk Ángelt igazolni, nem tudom miért nem jött létre az üzlet. Bár most belegondolva Fali esetleg jó lenne Alvés mögé.



jelenleg van 4 középső hátvédünk aki egészséges, így Puyol bármikor beugorhat jobbszélre. aztán Abidal is bemehet középre, Slyvinho meg kiváló baloldalt. nem kell mögé senki sztem, max Oleguer marad.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
- Lionel85
- Llegenda del Barça
- Hozzászólások: 7126
- Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
- Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet
Nagyon jó igazolás Alvés, az évtized legjobb jobbhátvédje lehet, de szerintem cserének is kell valaki mögé, mert tavaly se volt meg Zambrotta cseréje és sok gond is akadt a védelemben.



Hát gyerekek nemhittem volna hogy megszerezzük mert sok kérője volt és amilyen "fukar" a vezetés nem akartak rá áldozni kicsit többet ezért szerencsénk volt hogy ideadták 29.000.000€-ért +5.000.000€-ért ha jol játszik mert a hülye sevilla nem adta a chelseanak 35-ért mostmeg ideadja 29ért hála isten hozott Dani Alves



Més que un club!!!
- Cooltiszo
- Entrenador del Barça
- Hozzászólások: 1949
- Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
- Tartózkodási hely: Bp
Kicsit alattomos, de nagyon nagy szíve van. Ha minden jól megy, akkor vettünk egy új "Cafut". Védekezése is nagyon jó, és elől se jön zavarba, és ami a legfőbb erénye: nagyon nagy munkabírású. Zambrottától sokkal jobb lesz.
Örülök Daniel érkezésének. Bár eléggé gyöxi módon játszik, de ezt most a mi oldalunkon tudja kamatoztatni.
Forca Barca!
Forca Barca!
Isten hozott a csapatnál
Sok sikert 


- Messa
- Az EuroBarca Utánpótlása
- Hozzászólások: 4222
- Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
- Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár
Áruld már el kérlek, ki mondta, hogy hiszek nekik?mindorokke_barca írta:. ez teged jellemez ha hiszel ezeknek az oldalaknak... dehat tudjak azok nagyon jol h pletyka, szenzacio kell a magyar embernek... gusztusutlan persze.. de fogadjunk h ezentul is olvasni fogod az oldalukat... nekik meg ez a lenyeg...Nem hittem volna, de végül beteljesült. A foci24-et meg meg kéne szűntetni. Méhogy ilyet nyilatkozott Ferguson... Komolyan, gusztustalan amit összeírkálnak ott
Ha belinkelgetnek híreket, Te sosem olvasod el? Nem hiszem. Na mindegy, nem fogok Veled vitázni. Ha nem haragszol a "minősítésedet" bóknak veszem.

Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
ez például egy indoklás. de deco helyére úgyis kell valakiSlither írta:Én pl. azért nem bírom, mert egy sunyi "faparaszt". Nem láttam még olyan meccset tőle ahol nem rúgott volna oda alattomosan vkinek, aztán azzal a hatalmas nagy arccal elkezd hisztizni, hogy ő nem is tett semmit. Decot sem szerettem emiatt anno.chi omega írta:én azt nem értem, miért nem bírja valaki alvest. mindent megtesz a csapatért, hihetetlenül nagy küzdőszellem. olyan szíve van a focihoz, mint eto'o-nak. most csak azért, mert ronda a feje?
nem muszáj megindokolni, érted. csak aztán ne csodálkozz, ha van aki nem érti.Capon írta:Egészen egyszerüen vannak szimpatikus és unszimpatikus emberek... ezen mit nem lehet érteni?
- Slither
- Almighty Admin
- Hozzászólások: 7203
- Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
- Tartózkodási hely: A világ közepe
- Kapcsolat:
Én pl. azért nem bírom, mert egy sunyi "faparaszt". Nem láttam még olyan meccset tőle ahol nem rúgott volna oda alattomosan vkinek, aztán azzal a hatalmas nagy arccal elkezd hisztizni, hogy ő nem is tett semmit. Decot sem szerettem emiatt anno.chi omega írta:én azt nem értem, miért nem bírja valaki alvest. mindent megtesz a csapatért, hihetetlenül nagy küzdőszellem. olyan szíve van a focihoz, mint eto'o-nak. most csak azért, mert ronda a feje?
