2008.10.05. 11:05:58
Hát minden szurkolónak olyan reggelt kívánok, mint a mai.
Hihetetlen boldog voltam, konkrétan tomboltam a meccs alatt, régen láttam ilyen csapatot, ilyen játékot és ami a még keményebb, ilyen szerethető csapatot. Nagyon vártam erre a pillanatra a párizsi BL-döntő óta.
Felkeltem és megnéztem a meccs főbb jeleneteit, ahogy Henry szétlövi a jobbalsót, ahogy Messi pimaszul csavar, ahogy járatjuk a labdát, ahogy Abidal hozza a régen látott formáját, ahogy Xavi hozza a tőle megszokottat és ahogy Eto'o 4 érintéssel agyonver egy védelmet és egy kapust.
BÜSZKE VAGYOK KATALÓNIA FIAIRA, A CSAPATUNKRA ÉS BOLDOG VAGYOK, HOGY ILYEN SRÁCOKNAK SZURKOLHATOK!
Persze hozzá kell tenni, hogy 6 gólra is csak 3 pont jár, nagyon messze a vége. Az első 10 percben pedig akkora szerencse is kellett a 3 gólhoz, hogy ennyi nehezen csöpög le néha 1 hónap alatt is. De ettől még mindenképp pozitív, hogy az első rangadónkat ilyen focival és ekkora győzelemmel vettük. Ennél csak jobb lehet, mert messze még a szezon vége.
VISCA EL BARCA!
CATALUNYA TRIOMFANT!!!
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!
Yaya Touré - a szikla.
SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!