Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
gabiastra
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2010.04.28. 13:31:27

2010.04.28. 14:14:08

barca2010 írta:
gabiastra írta:Hat igen , nektek tenleg ugy is mind1....csak kivancsisag volt, meg nah tisztelet miatt kerdeztem meg, de evidens, hogy nallatok ez nem aktualitas....mert ugy is a dontot 3D be fogjatok nezni, de nem a palyarol, hanem a tv elott.....de azert szep meccset:d
Majd meglátjuk este! Kicsit szerényebben add elő magad, mert lehet, hogy sírni fogsz és elégeted az inter mezt!

Nah de tenleg kivancsi vagyok .... hogy kik a sargalaposak nallatok???
BlauGranaGroc
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2009.06.02. 18:37:07

2010.04.28. 14:11:21

Fogalmam sincs hogyan juthatunk tovább. Jelenleg egyik csapatrész sem muzsikál annyira jól, hogy bármelyikben is bíznék. A védelemből nem nézem ki, hogy kapott gól(ok) nélkül lehozza a meccset, a támadókból meg még annyira sem, hogy képesek a továbbjutáshoz elegendő mennyiségű gólt lőni.
A középpályánk is gyenge jelenleg, bár ők pont a legkevésbé felelősek ezért. A vkp poszt lehetne jobb, mind tudjuk hogyan. A tkp részleg pedig főleg azért gyengélkedik, mert: 1. hiányzik előlük a klasszis csatár, akit meg lehet játszani, akivel össze lehet játszani és aki a mozgásával helyet csinál a 2. hullámban érkező kpsoknak. 2. a kicsi ellenfélre helyezett presszing és a gyengébb védelem és vkp miatt sokat be kell segíteniük hátrafelé is.
Nem az intertől vagy edzőjüktől félek, mert bárki lenne az ellenfél most ugyanígy nagyon tartanék a meccstől ilyen állásnál, hanem a mi formánk és Pep húzásai nagyon aggasztóak.
vv-puyi-rafa-pique-abidal-yaya-deco-messi-neymar-henry-samu
MR. TROMORT777

2010.04.28. 14:07:55

Fúúú de izgulok...
Képesek vagyunk a fordításra, nagyon bízom A CSAPATBAN. Ha nálunk mindenki 100%-ot nyújt, az Internek esélye sem lesz.
Hihetetlen, hogy mennyire akarjuk a döntőt. Nem tudom elképzelni, hogy ennek ne legyen pozitív eredménye.

YES, WE CAN !!!! || REMUNTADA !!! || VISCA BARCA !!! ||
Avatar
barca2010
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2009.06.15. 11:01:33
Tartózkodási hely: Budapest

2010.04.28. 14:02:55

gabiastra írta:Hat igen , nektek tenleg ugy is mind1....csak kivancsisag volt, meg nah tisztelet miatt kerdeztem meg, de evidens, hogy nallatok ez nem aktualitas....mert ugy is a dontot 3D be fogjatok nezni, de nem a palyarol, hanem a tv elott.....de azert szep meccset:d
Majd meglátjuk este! Kicsit szerényebben add elő magad, mert lehet, hogy sírni fogsz és elégeted az inter mezt!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva, de ha nyertek, a nevetek ÖRÖKRE fent marad.” Josep Guardiola (2009)

"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello

BARCA FOREVER!!!
gabiastra
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2010.04.28. 13:31:27

2010.04.28. 13:57:27

Hat igen , nektek tenleg ugy is mind1....csak kivancsisag volt, meg nah tisztelet miatt kerdeztem meg, de evidens, hogy nallatok ez nem aktualitas....mert ugy is a dontot 3D be fogjatok nezni, de nem a palyarol, hanem a tv elott.....de azert szep meccset:d
BlauGranaGroc
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2009.06.02. 18:37:07

2010.04.28. 13:51:06

gabiastra írta:Hello,
Ti hogy alltok sarga lapok teruleten????
Nallunk Mottika, Lucio a bajos
ők már 1 sárgáról kezdik a meccset?
csak mert én magasról teszek rá, mi a helyzet ezen a térén
jussunk döntőbe akár úgy is, hogy 3 pirosat kiosztanak a játékosainknak és öten hiányoznak majd a fináléban
vv-puyi-rafa-pique-abidal-yaya-deco-messi-neymar-henry-samu
gabiastra
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2010.04.28. 13:31:27

2010.04.28. 13:33:25

Hello,
Ti hogy alltok sarga lapok teruleten????
Nallunk Mottika, Lucio a bajos
Avatar
istyke6
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.11.05. 18:50:57
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

2010.04.28. 13:30:31

Istenem, reggel alig vartam , hogy erjek haza a sulibol, most meg tiszta ideg vok, hogy itthon kell varjak meg estig. Meg sosem vartam ennyire egy meccset mint a mait.
I <3 FCB
Avatar
senzu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2007.08.29. 21:05:39
Tartózkodási hely: Győr / Budapest

2010.04.28. 13:19:22

Csak lenne már este [-o<
Az év meccse lesz, semmi kétség!
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 976
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.04.28. 13:17:44

Pesszimisták vagytok, de miért?

Az első meccsen mi volt? kaptunk idegenben 3 gólt, mert adtunk rá lehetőséget nekik. Az egyik gól les volt, a másik előtt szabálytalanul szereztek labdát abból jött egy támadás. A Maicon gólja is kb egy hajszálon múlt. Ha a 2 szélsőhátvédünk kicsit jobb formában játszik, akkor lehet marad az 1-0. Plusz rátett egy lapáttal a bíró és a buszozás. Helyzetek itt is voltak, és az utsó kb 20 percben az összes Inter drukker leimátkozta az eget. Egy csapatnak sem ad még egyszer a Barca olyan luxust hogy szrul játszik ellenük, főleg hazai pályán egy ilyen tétmeccsen. Az Arsenal meccs előtt is még agyaltak hogy talán kontrából vagy valami, aztán Messi egyedül eldöntötte a beszélgetést. 2 gól egy ilyen Barcában bármikor benne van, főleg hogy ha olyan mezőnybeli fölényük lesz mint Milánóban, mert nem hiszem hogy az Inter majd pont most kezdene el támadó focit játszani. Egy választási szlogent kissé átalakítva:

Több esélyünk van mint gondolnák:)
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2010.04.28. 13:07:22

Egyáltalán nem értek egyet olyan véleményekkel, melyek szerint túlzásba vitték a készülődést, s az esélyek elenyészőek.

Épp az ellenkezőjét gondolom: rég láttam ennyire egy húron pendülni, ennyire összefogni, vállvetve hinni, egy véleményt osztani a szurkolókat. Ilyen kampányra nem csak Katalóniában, máshol sem nagyon van példa. Egyszerűen példás az a magatartás, ahogy most mi, gránátvörös-kékek 98%-a a "Remuntada" jegyében szinte eggyé vált a csapattal, s az odavágót sem csalódásként, hanem egy, az összefogásra, az újabb nagy tettre, felemelkedésre való alkalomként élik meg.

S abban sem hiszek, hogy ez a játékosokra túl nagy nyomást helyezne, sőt, ha valaki törvényszerű mentális hullámvölgyről beszél a tavalyi szezon tükrében, akkor mondjon egy jobb motiváló, ösztönző dolgot, mint milliónyi szurkoló támogatása, hite, a finálé helyszíne, az első meccs, Mourinho személye, stb.

Azt sem szabad figyelmen kívül hagyni, hogy bármi is áll majd az eredményjelzőn, ha a csapat tényleg küzd - gyalázatos volt Milánóban a hozzáállás -, akkor nem lesz ilyen méretű csalódás.

Én hiszek benne, hogy ha nem is minden téren, de összességében erősebbek, bátrabbak, jobbak vagyunk. S akárki akármit mond, ahogy a Blaugranát is visszavette a Meazza atmoszférája, úgy a mostani, szerintem kétszer lélegzetelállítóbb, intenzívebb Szentélybeli is megrogyasztja az "olaszokat".

No, ez pedig a szokásos...: :lol:
This is Catalunya – Leonidasz szerepében Pep Guardiola
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
Dave87
Capitá del Barça
Hozzászólások: 509
Csatlakozott: 2007.12.06. 20:42:02
Tartózkodási hely: Magamon kívül

2010.04.28. 13:05:21

HAnonymus írta: Szerintem 20% esélyünk van, a nagy többség szerintem meg legalább 40-50re teheti az esélyeinket. Bár nekik lenne igazuk. Kint voltam pénteken Ljubljanában a magyar szlovénon, ahol fájdalmas volt látni a vereségünket, főleg annak tükrében hogy mennyire beleéltük már magunkat a sikerbe. Nem lenne jó ha itt is ez lenne. Szerintem akkor is ők mennének tovább ha végigvédekeznék a meccset, de rosszabb lesz, mert lesz erejük a kontrajátékra is.
Csak valami komoly csoda segíthet, k.rvára nem mi vagyunk az esélyesek.
Pont. Sajnos ez a realitás.
Tavaly már láttunk egy csodát, most talán kicsit még nehezebb lesz, de minden lehet.
"A pénzem 90%-át italra és nőkre költöttem. A többit elherdáltam." - George Best
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.04.28. 13:00:20

HAnonymus írta:
Slither írta:A sok fogadkozás és túlzott pozitív hozzáállás miatt van egy kis rossz érzésem... :roll:
Szerintem 20% esélyünk van, a nagy többség szerintem meg legalább 40-50re teheti az esélyeinket. Bár nekik lenne igazuk. Kint voltam pénteken Ljubljanában a magyar szlovénon, ahol fájdalmas volt látni a vereségünket, főleg annak tükrében hogy mennyire beleéltük már magunkat a sikerbe. Nem lenne jó ha itt is ez lenne. Szerintem akkor is ők mennének tovább ha végigvédekeznék a meccset, de rosszabb lesz, mert lesz erejük a kontrajátékra is.
Csak valami komoly csoda segíthet, k.rvára nem mi vagyunk az esélyesek.
Igaz,hogy túl magabiztosnak nincs értelme lenni.
De a te hozzáállásodnak mi értelme? Akkor meg se nézd a meccset bakker,inkább aludj...
Ez a csapat Messi és Ibra nélkül verte a Camp Nouban az Intert Novemberben. Igaz az Inter azóta jobb lett,de mi is...

Múlthéten sem az Inter játszott nagyot,mi vertük meg magunkat.
Ha beállnak védekezni,csak nyomozzák a labdát 60.percben halottak lesznek,mint előző meccsen.

2ember van akitől tartok, Maicon és Eto'o.

Ha kicsit is hiszel a csapatban, akkor nem így állsz hozzá.
Azt meg tudhatod hogy a Camp Nouban akárki az ellenfél 2gólos győzelem benne van.
3ik dolog pedig,hogy a játékosok még életükben nem voltak tüzesebb hangulatban.
füst
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2009.05.27. 16:53:45

2010.04.28. 12:59:22

Sziasztok!

Nem szokásom Barca meccseket nézni , de ma kivételt teszek. Tartok az Inter előnyétől, az a 2 gól Mourinhóék zsebében sok lehet. Én abban reménykedek hogy az első 20 percben betalálnak Messiék, de az első félidőben mindenképp, mert ha nem jön össze az első gól szünet előtt, akkor pokolian nehéz lesz úgy kiállni a második 45 percre, nem is elemezném hogy mennyire jó hatással lenne az Inter védelmére egy hibátlan játékrész. Ebből kiindulva én azt se bánnám, ha 1-1-gyel zárulna a félidő, de nagyon fontos hogy megnyissa a Barca a gólcsapot. Ha megtörtént, akkor szerintem a meccs végéig nyeregben lesznek a katalánok, és okos játékkal kiharcolják a döntőt. Már csak arra vagyok kiváncsi hogy az Inter mennyire hatékonyan fog védekezni, a faragásuk, főleg ha a bíró engedi, nagyon sokat befolyásol majd. Sajnos lebetegedtem, ezért nem lesz meccsnézés közben se sör, se heves szurkolás, de majd a takaró alól szurkolok -rendhagyó módon :D - a Barcának.
Na szervusztok, jó meccsnézést, és kellemes végkifejletet!
Hala Madrid!
odanézz SMS
Dantes
Jugador del Barça
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2008.10.10. 13:04:30

2010.04.28. 12:52:57

Véleményem szerint döntő lesz az, hogy melyik csapat veszi fel hamarabb a meccs ritmusát, és lövi az első gólt - hasonlóképpen a tegnap esti mérkőzéshez.

Az inter már van olyan jó csapat, hogy széttördelje a játékot egy számukra kedvező állásnál, ezért bízok benne, hogy erre nem fog sor kerülni, mert higgadt, taktikus, türelmes játékkal több mint 90.000 ember előtt hibákat követnek el, és azokat könyörtelenül kihasználjuk. :!: :!: :!: :!: :!:
HAnonymus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1407
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:57:32

2010.04.28. 12:49:03

Slither írta:A sok fogadkozás és túlzott pozitív hozzáállás miatt van egy kis rossz érzésem... :roll:
Szerintem 20% esélyünk van, a nagy többség szerintem meg legalább 40-50re teheti az esélyeinket. Bár nekik lenne igazuk. Kint voltam pénteken Ljubljanában a magyar szlovénon, ahol fájdalmas volt látni a vereségünket, főleg annak tükrében hogy mennyire beleéltük már magunkat a sikerbe. Nem lenne jó ha itt is ez lenne. Szerintem akkor is ők mennének tovább ha végigvédekeznék a meccset, de rosszabb lesz, mert lesz erejük a kontrajátékra is.
Csak valami komoly csoda segíthet, k.rvára nem mi vagyunk az esélyesek.
Avatar
vlxe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 781
Csatlakozott: 2008.05.07. 23:16:25
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2010.04.28. 12:21:22

Slither írta:A sok fogadkozás és túlzott pozitív hozzáállás miatt van egy kis rossz érzésem... :roll:
Erre én is gondoltam, hogy lehet túl sok ez ami folyik, és nagy lesz a nyomás a játékosokon :(
Kép
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2010.04.28. 12:16:41

Hmmm, Abi játéka még mindig kérdéses. Így viszont tutti Max+Keita baloldal lesz, Touré meg pados. :?
De azért még bizakodom...

A sok fogadkozás és túlzott pozitív hozzáállás miatt van egy kis rossz érzésem... :roll:
Avatar
chonggy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 959
Csatlakozott: 2008.06.03. 22:23:36
Tartózkodási hely: nagybecskerek (szerbia)

2010.04.28. 12:11:13

én nagyon ráhangolódtam már a ma estére....és érzem,hogy tizenegyesekkel fogunk nyerni...
egyébként érdekes,hogy az Inter házatájáról nem nagyon hallani a nyilatkozatokat,még Mourinho is hallgat...vesztüket érzik?? 8)
Kép

„Madrid, cabron, salude al campeón”-Samuel Eto`o
Avatar
Messi199
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2008.11.04. 19:22:29
Tartózkodási hely: Győr , Koroncó

2010.04.28. 11:31:56

Nagyon Félek az Estétől de bízom a csapatban a szurkolókban hogy sikerülhet mert ez a Csapat képes bármire !!!!!
Rettegjetek millánói kutyák , mert a CAMP NOU népe a véretekre szomjazik :D
FC BARCELONA LA REMONTADA !!!! VISCA EL BARCA !!! VISCA EL CATALUNYA !!!!!!
Tots Unit Fem Forca !!
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2010.04.28. 11:00:48

madmushroom írta: Enya - We are free now

http://www.youtube.com/watch?v=rzpW7P83sb4

;)
Csókollak \:D/ :lol: :lol: :lol:

(Bocs az offért)
Kép
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2010.04.28. 10:58:32

salas9 írta:
pety27 írta:Nem tudnátok valami nagyon jó kis ráhangoló videót a ma esti meccsre??? :twisted:

Egyébként ma azt álmodtam hogy jövök be szobába és asszem a 28. percben 3-0t láttam.... ÍGYLEGYEN!!!! :D
http://www.youtube.com/watch?v=o8Dhj7Ks ... re=related

Én már szinte minden Barcelona videót meglestem :D Most ezt nézem kb tizedszerre :wink:

(Valaki esetleg a szám címét tudja :?: )
Enya - We are free now

http://www.youtube.com/watch?v=rzpW7P83sb4

;)
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.04.28. 10:56:50

Nagy napra ébredtünk (így 11 óra előtt pár perccel :P ), nagy meccs lesz minden bizonnyal és remélhetőleg Barça-továbbjutással. Nagyon jó kis ráhangoló-cikkek vannak a főoldalon, érdemes mindet elolvasni, érezni a tüzet a cikkírókban is. :D

Ma este mindent el kell feledni, csak támadni, támadni, támadni, de nem ész nélkül. Pörögni fog a játék és nem szabad felvenni az Inter romboló stílusát, mert szerintem a végsőkig elfognak menni, hogy kizökkentsék a csapatunkat a játékból. Ezt nem szabad engedni nekik.

Ma estére nagy szurkolást kívánok mindenkinek, a csapatnak pedig sikeres továbbjutást!

Sí, ho sabem! Visca el Barça!!!
Kép
Kép
Kép
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2010.04.28. 10:54:45

pety27 írta:Nem tudnátok valami nagyon jó kis ráhangoló videót a ma esti meccsre??? :twisted:

Egyébként ma azt álmodtam hogy jövök be szobába és asszem a 28. percben 3-0t láttam.... ÍGYLEGYEN!!!! :D
http://www.youtube.com/watch?v=o8Dhj7Ks ... re=related

Én már szinte minden Barcelona videót meglestem :D Most ezt nézem kb tizedszerre :wink:

(Valaki esetleg a szám címét tudja :?: )
Kép
Avatar
pety27
Capitá del Barça
Hozzászólások: 603
Csatlakozott: 2007.12.23. 13:28:45
Tartózkodási hely: Jamaica

2010.04.28. 10:45:39

Nem tudnátok valami nagyon jó kis ráhangoló videót a ma esti meccsre??? :twisted:

Egyébként ma azt álmodtam hogy jövök be szobába és asszem a 28. percben 3-0t láttam.... ÍGYLEGYEN!!!! :D
Kép

Reggel arra ébredtem, hogy már nem alszom....
Válasz küldése