Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2010.11.24. 21:57:49

daffy írta:Hagyjátok már abba ezt légyszíves...
akkor a tisztánlátás végett,légyszíves részletesen írd le,hogy az esetben mi a gond?
mert én eddig azt hittem,hogy maga a sárga lap a baj,de ebből azt olvasom ki,hogy mouvan volt a baj,hogy utasította a játékosait(vagy csak az h lebukott?). kérlek mondd el,mert nem tiszta
A baj azzal van foleg amit azutan csinalt az a szinjatszas,csapkodas mergelodes stb. Meghuzta ez van ,nincs vele nagy baj,de egy ennyire atlatszo szituacio utan meg ilyeneket nyilatkoznak(foleg Ramos).Nekem ezzel van bajom.Tudom,hogy nem engem kerdeztel :oops:
Kép
Lui1698:Ibra ugy kovetkezmenyei!

2011 Nyar:Dani Alves az Inter játékosa! A milánói klub 15+4 köbméter homokot és Alexandre Pato e-mail címét adja a braziért cserébe.
2012:az angolok valamivel több, mint 6 liter málnaszörpöt fizetnek az argentínért
Avatar
BarcasKrisz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2006.05.07. 22:46:31

2010.11.24. 21:53:37

Nekem kifejezetten tetszik Mourinho stílusa. Ha - ne adja Isten - Pep valamikor elmegy(reményeim szerint maradjon még min. 10 évet) - szívesen látnám a Barca kispadján.
" A hazád nélkül, senki sem vagy
Nincs már helyed, nincs életed,
Jöttment lett a bélyeged..."

/Ismerős Arcok/
http://www.ismerosarcok.hu
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.11.24. 21:52:34

Sanama írta:
Ilúvatar írta:Hagyjátok már abba ezt légyszíves...

Mi nálunk is ugyanez volt: Nem emlékeztek arra az esetre, mikor Eto'o kiharcolta magának az 5. sárgáját, ezért a következő meccsen nem állt sorfalat a Madridnak. Dereng valami ugye? :)
Rijkaardnak ahhoz mi köze volt?
akkor a tisztánlátás végett,légyszíves részletesen írd le,hogy az esetben mi a gond?
mert én eddig azt hittem,hogy maga a sárga lap a baj,de ebből azt olvasom ki,hogy mouvan volt a baj,hogy utasította a játékosait(vagy csak az h lebukott?). kérlek mondd el,mert nem tiszta
Avatar
fcgigi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2008.08.15. 13:13:13
Tartózkodási hely: :)

2010.11.24. 21:52:13

szerintem itt nem az a lényeg, hogy kiharcolták maguknak,hanem h miért ilyen hülyén, ettöl jobbat is kitalálhattak volna... na de amugy tök mindegy...
O-le-le, o-la-la, ser del Barca es el millor que hi ha
Barca-drukkernek lenni a legjobb dolog a világon
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2010.11.24. 21:50:11

Ilúvatar írta:Hagyjátok már abba ezt légyszíves...

Mi nálunk is ugyanez volt: Nem emlékeztek arra az esetre, mikor Eto'o kiharcolta magának az 5. sárgáját, ezért a következő meccsen nem állt sorfalat a Madridnak. Dereng valami ugye? :)
Ekkora show műsort nem vágott le mellé. :D
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.11.24. 21:49:29

Ilúvatar írta:Hagyjátok már abba ezt légyszíves...

Mi nálunk is ugyanez volt: Nem emlékeztek arra az esetre, mikor Eto'o kiharcolta magának az 5. sárgáját, ezért a következő meccsen nem állt sorfalat a Madridnak. Dereng valami ugye? :)
Rijkaardnak ahhoz mi köze volt?
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2010.11.24. 21:47:24

Hagyjátok már abba ezt légyszíves...

Mi nálunk is ugyanez volt: Nem emlékeztek arra az esetre, mikor Eto'o kiharcolta magának az 5. sárgáját, ezért a következő meccsen nem állt sorfalat a Madridnak. Dereng valami ugye? :)
KépKép
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.11.24. 21:43:16

ab1daL írta:Főleg Xabi. xD
Azt a remegést, amit levágott, én is néztem. :D Hát ennyire fair csapat ez a Madrid. Gratula!
Kép
Kép
Kép
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2010.11.24. 21:41:35

Maradjunk annyiba, hogy viccesnek vicces volt. :D Főleg Xabi. xD Amúgy José így szólt: "So Sergio and Xabi, the referee is faster than you, confirm you understood the message". :D
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Mental_Theo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2005.09.11. 11:38:40
Tartózkodási hely: Árnyékszék

2010.11.24. 21:38:45

socio66 írta:nagyon gáz volt ez a kamuidőhúzósdi.
láttunk már olyat hogy valaki kiprovokálta a lapot,de ennyire röhejesen nyilvánvalóan és primitíven még senki sem csinálta.
ezután a minimum lenne egy két meccses eltiltás,de sajnos nem fogják meghúzni az illetékesek.


hagyjátok már a francba őket, ezt nem tiltja semmi szabály!
Bárki megcsinálhatja, megkapták érte a sárgát! Ha valaki ki akarja állíttatni magát,akkor megteheti,nem felrúgtak valakit,hogy lesérüljön,nem?
hagyjátok már abba!
---=FORCA BARCA=---
ELADÓ DEDIKÁLT Barcelona mezek Certificate-tel, továbbá dedikált Spanyol,Barcastb fotók,kártyák. Iniesta és Messi KLUBVB-s logóval MEZ és NADRÁG!
ha érdekel írj: batikaa@freemail.hu
Avatar
fcgigi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2008.08.15. 13:13:13
Tartózkodási hely: :)

2010.11.24. 21:36:38

Nem szoktam leszólni a madridot... meg semilyen más csapatot sem, de az a tegnapi eset undorító volt... ettöl feltünöbbet el se tudnék képzelni... ez valami vicc... megérdemelnék a büntetést, hogy tanuljanak az esetböl... megértem Suarez reklamálását... és a mutogatását is.. söt az nagyon tetszett... hehe :D
O-le-le, o-la-la, ser del Barca es el millor que hi ha
Barca-drukkernek lenni a legjobb dolog a világon
Avatar
Mental_Theo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2005.09.11. 11:38:40
Tartózkodási hely: Árnyékszék

2010.11.24. 21:36:37

Azért a Madrid nagyon meg fogja torolni ezeket a kontrákat!
---=FORCA BARCA=---
ELADÓ DEDIKÁLT Barcelona mezek Certificate-tel, továbbá dedikált Spanyol,Barcastb fotók,kártyák. Iniesta és Messi KLUBVB-s logóval MEZ és NADRÁG!
ha érdekel írj: batikaa@freemail.hu
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.11.24. 21:30:22

LG, az F1-ben is csak akkor büntetnek, ha egyértelmű a csapatutasítás, sokan csinálják, de nem látványosan...

magamat ismétlem: nem azzal van a gond, h ki akarták pontozni magukat, hanem AHOGY előadták...
ha az 50-60. perc környékén 1-1 mezrángatás, sípszó után ellőtt labda miatt zavarja le a spori őket, nem foglalkozna senki az esettel...
ez egy idióta, elkapkodott húzás volt, és az a botrányos, h azt hitte jm, h nem fog feltűnni...

szinte sajnáltam Alonsot és Ramost, azt se tudták hirtelen, h hogyan provokálják ki a sárgákat... őket nem tudom hibáztatni, ők csak "parancsot" teljesítettek...
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21302
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.11.24. 21:22:36

socio66 írta:nagyon gáz volt ez a kamuidőhúzósdi.
láttunk már olyat hogy valaki kiprovokálta a lapot,de ennyire röhejesen nyilvánvalóan és primitíven még senki sem csinálta.
ezután a minimum lenne egy két meccses eltiltás,de sajnos nem fogják meghúzni az illetékesek.
Az egy dolog, h röhejes, nyilvánvaló, meg primitív volt, de az eredmény csak ugyanaz, mint ha vki ügyesen provokálná ki a lapot.
socio66

2010.11.24. 21:01:59

nagyon gáz volt ez a kamuidőhúzósdi.
láttunk már olyat hogy valaki kiprovokálta a lapot,de ennyire röhejesen nyilvánvalóan és primitíven még senki sem csinálta.
ezután a minimum lenne egy két meccses eltiltás,de sajnos nem fogják meghúzni az illetékesek.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21302
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.11.24. 20:59:15

MessiFan írta:
Lionel85 írta:Nem tudom, volt-e már a vidi, ha igen, akkor töröljék a modik.

Mourinho szól Xabinak, majd Dudek Casillasnak, aki Ramosnak.

Spanyol szappanopera, I. rész:

http://www.youtube.com/watch?v=62Eoj8zB ... r_embedded
Lehet már volt szó róla de ennek mi értelme volt? Miért volt jó a Realnak hogy kiállították és 2 meccsre eltiltották Xabit és Ramost?
Hát, ha két meccsre tiltották el őket, akkor nem tudom, h miért volt jó nekik, de sztem csak 1re tiltották el őket, és azért jó, mert így letöltik az eltiltásukat a 3. csoportmeccsen, és az egyenes kiesés után tiszta lappal indulhatnak.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2010.11.24. 20:40:49

Lionel85 írta:Nem tudom, volt-e már a vidi, ha igen, akkor töröljék a modik.

Mourinho szól Xabinak, majd Dudek Casillasnak, aki Ramosnak.

Spanyol szappanopera, I. rész:

http://www.youtube.com/watch?v=62Eoj8zB ... r_embedded
Lehet már volt szó róla de ennek mi értelme volt? Miért volt jó a Realnak hogy kiállították és 2 meccsre eltiltották Xabit és Ramost?
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.11.24. 20:37:40

Nem tudom, volt-e már a vidi, ha igen, akkor töröljék a modik.

Mourinho szól Xabinak, majd Dudek Casillasnak, aki Ramosnak.

Spanyol szappanopera, I. rész:

http://www.youtube.com/watch?v=62Eoj8zB ... r_embedded
Kép
Kép
Kép
Lionel Kicsi Messi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 988
Csatlakozott: 2007.12.28. 12:51:09
Tartózkodási hely: Kaposvár

2010.11.24. 20:34:42

Andris írta:
Messidona10 írta:Van, aki nagyon előre készül a clásicora... A suliban vagy 3-4 emberrel találkoztam az elmúlt hetekben madridos sállal a nyakában :D Akivel beszélgettem, annak mondtam, hogy én majd kedden megyek talpig gránátvörös-kékben :D
Én általában akkor veszek csak fel gránátvörös kéket hétköznap, ha nagy meccsen kikaptunk. Lássák hogy azért mégiscsak ki a legjobb.
Remélem nem kell majd öltöznöm, nem kellemes viselet ez a 100% polyester. :D
azért mostanába akkor nem kellett nagyon beöltöznöd:DxD rem hétfő után se kell:D
Kép
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2010.11.24. 20:31:59

Andris írta:
Messidona10 írta:Van, aki nagyon előre készül a clásicora... A suliban vagy 3-4 emberrel találkoztam az elmúlt hetekben madridos sállal a nyakában :D Akivel beszélgettem, annak mondtam, hogy én majd kedden megyek talpig gránátvörös-kékben :D
Én általában akkor veszek csak fel gránátvörös kéket hétköznap, ha nagy meccsen kikaptunk. Lássák hogy azért mégiscsak ki a legjobb.
Remélem nem kell majd öltöznöm, nem kellemes viselet ez a 100% polyester. :D
Én minden meccsre egy piros, galléros pólót veszek fel, amit a hivatalos Barca oldalról rendeltem. A 08/09-es Bl győztes csapat emlékére készült, Barcelona és BL címerrel az elején. Hozzá a sapka és a sál és ez így elég kényelmes. Nem olyan Izzasztó mint a poly :D
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2010.11.24. 20:29:39

suliban (óbudai egyetem) egyik laborban hala madridos háttérképet raktak az egyik gépre, hatalomátvételre készülnek :)
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.24. 20:17:10

Messidona10 írta:Van, aki nagyon előre készül a clásicora... A suliban vagy 3-4 emberrel találkoztam az elmúlt hetekben madridos sállal a nyakában :D Akivel beszélgettem, annak mondtam, hogy én majd kedden megyek talpig gránátvörös-kékben :D
Én általában akkor veszek csak fel gránátvörös kéket hétköznap, ha nagy meccsen kikaptunk. Lássák hogy azért mégiscsak ki a legjobb.
Remélem nem kell majd öltöznöm, nem kellemes viselet ez a 100% polyester. :D
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2010.11.24. 20:09:17

Van, aki nagyon előre készül a clásicora... A suliban vagy 3-4 emberrel találkoztam az elmúlt hetekben madridos sállal a nyakában :D Akivel beszélgettem, annak mondtam, hogy én majd kedden megyek talpig gránátvörös-kékben :D
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.11.24. 18:07:07

Messithebest írta:
daffy írta: a real pedig simán kihasználja a szabálykönyvet,melyben ugyancsak nincs benne,hogy nem szabad az időt húzni.
Ebben pont hogy tévedsz,mert benne van.
bocs,rosszul írtam.
azt akartam,hogy benne van,meg is kapta a real a büntetést érte és ennyi. megérdemelték az eltiltást,amit meg is kapott mind2 játékos. két meccset az egy helyett,pedig sztem egy izmos becsúszás sokkal "szabálytalanabb". mourinhot pedig pénzbüntetés illeti,mert ugyan nem szép a dolog,de nem is ő találta ki azt lássuk be. volt már ilyen és még lesz is. az ő hibája az,hogy nem volt elég óvatos.
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2010.11.24. 18:05:06

Andris írta:
Az UEFA vizsgálja a tegnap esti mérkőzésen időhúzásért kiállított Xabi Alonso és Sergio Ramos ügyét. A hírek szerint a játékosok 2 meccses, míg Mourinho 3 meccses eltiltást kaphat, ha a szándékosságot sikerül bizonyítani. Mindez a játékosok vallomásától függ - egyelőre senki sem ismerte el.
Mekkorát nevetnék. Egyébként meg nyilván hazudni fognak, kár hogy nem eskü alatt kell a vallomásukat tenni, mint a bíróságon.
A bíróságon se vagy köteles önmagadra, illetve közeli hozzátatozóidra terhelő vallomást tenni. De túloldalon, mintha azt írták volna páran, hogy a fiatal kölök, bevallotta volna. Hát, nem hiszem am bármilyen szankciót is kapnának. Persze, ilyen bután és feltűnően kapni ezt a két sárgát a végére... minthogy, egy egyszerű (de egyáltalán nem durva) de annál látványosabb szabálytalanságot csinálnának... Xabi kacsint Marcelora, emeld meg kicsit labdát, kézzel beleüt, Ramos meg lovacskázik kicsit Suarez hátán félpályánál, oszt csókolom...
Fantasztikus Alvaro esetét nem nézik meg? Engem az jobban zavart... mintha már eljátszott volna hasonló buktatást már idén. CR-n meg én csodálkozom, veri a gólokat szép számmal, mégis, tavaly veszélyesebbnek éreztem, plussz eszméletlen miket nyivákol.... kezdtem azt hinni, megemberesedett, de inkább csak rejtegette ezt a MUból megszokott énjét.
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Válasz küldése