Remélhetőleg a nagy legendák nyomdokaiba lép
This is just... pic.twitter.com/FxBzTvE62n
— FC Barcelona (@FCBarcelona) July 16, 2025
Ennyire azért nem volt tragikus a tegnapi meccs!A második félidőben is szépen tartottuk a labdát, ha nincs Pinto hibája, akkor a rendes játékidőben megtudtuk volna nyerni a meccset!Ilyen felkészülési meccseknek, pont ez a lényege, hogy rengeteg B csapatos játékosnak kell lehetőséget adni, hogy szokják a közeget!Ennyi ember előtt játszani, ráadásul együtt készülni a már befutott „sztárokkal” nem egyszerű!Inkább most teljesítsenek gyengébben, mintsem mikor be kell dobni őket a bajnokságban!Ráadásul ez egy sima Audi kupa, aminek az égvilágon semmi jelentősége nincsen, nem azokat kell erőltetni, akik folyamate együtt játszanak, hanem az újakat bevetve összegyúrni a csapatot!Hiába gyakorolják az edzéseken, élesben az igazi megnézni hogy mennek a figurák, a védekezés, a helycserék!Ma is ezt várom, kimegyünk eredmény függetlenül, próbálunk gyakorolni, s ez is a lényeg!Ha nyerünk csak pozitívum, de az eredmény másod, harmadlagos!Barcaman1993 írta:Hát remélem Pep ma nem ilyen csapatokat küldd majd pályára. Ilyen Barcát amit tegnap láttam, még sosem láttam. Vmi szörnyű volt. Az első félidőből kiemelném Afellay, Iniesta és Thiago játékát. A második félidőt nem is minősítem... Vmi elképesztő, hogy mennyire függött a játékunk Iniestatól. Az első félidőben egész jól tolta a csapat, de akkor azt állapítottam meg, hogy van egy normális kp-k, de nincs befejező ember. A második félidőben ennek pont a fordítottja történt meg. A csatársor erős volt, de a kp-n senki... Pedronál talán 1x, max. 2x volt a labda egy félidő alatt. Poén az egész és ez nem az ő hibája volt... Remélem Pep azért ma acélosabb csapatokat küld a pályára, mert ezek a csávók a B-ből nem sok vizet zavartak. Az lenne a legjobb, ha Piqué és Xavi is játszana. És akkor egy ilyet el tudnék képzelni: Valdes-Fontás, Piqué, Abidal, Maxwell-Xavi, Sergio, Iniesta-Afellay, Villa, Pedro. Bár ennek zéró esélye van. Pedig jó lenne. Ezzel a csapattal simán kéne ütni a Bayernt, de sztem ha ma este kisebb vereséggel megússzuk, akkor már az is jó eredmény lesz. Apropó Sergi Robertoval mi történt? Év végén Pep többször is bevetette, de most nem játszott (sztem ott sem volt). Thiagot pedig többet kell majd játszatni, mert elképesztő, hogy már most mekkora játékos. Az egyetlen peche, hogy 2 ilyen ember van előtte. A másik amit észrevettem, hogy a csatársorunk milyen erős lesz... Nagyon durva... Afellay megint nagyot játszott és akkor Messi, Villa, Pedro, SanchezFinom lesz ez
Jeffrent pedig nem szabadna játszatni. Teljesen látszott rajta, hogy nem érdekli az egész, belefásult a dologba...
Hát igen, én is úgy érzem, hogy még nem vagyunk sehol a felkészülésben. És a Manchesterrel is játszunk majd Amerikában. Nem lesznek könnyű meccsek, de ezzel a kerettel, nem lehet nagy következtetéseket levonni.barca99 írta:Érdekes lesz a holnapi meccs, a Bayernnél ez presztízskérdés, előrébb is járnak a felkészülésben, és ők az 'A' kerettel tolják. Az meg kiderült, hogy velük nem érdemes büntetőkre játszani, nagyon jól rúgják.![]()
Pato és Thiago Silva egyébként pályára lépett a másik meccsen. Mind a kettőjüknek addig tartott az olasz bajnokság, mint Sancheznek, a Copán is pont annyit játszottak, így felmerül a kérdés, hogy vajon Allegri ekkora hülye, vagy Pep túl óvatos.
Első félidő: http://www.youtube.com/watch?v=mCyQsKa8K0Elevproff írta:Valaki nem tudna megdobni egy videó összefoglalóval a meccsről?
Lemaradtam mindenről, mert most értem haza..előre is köszi!
Nem mindegy ha már tudod?bence0514 írta:Skacok holnap játszuk a döntőt.
De mért nincs kiírva ide Eurobarcára a Következő meccsek című menüpont alatt hogy holnap döntö???
shutterisland írta:ehhez annyit, hogy azért nem lenne rossz villa középen, ha messi kinn lenne a jobboson (újra összeállna a messi-avles jobbszél...Messi-Ini írta:Elöl Villa játszon végre ismét a bal szélen,mert a bajnokságban úgyis ott fog játszani,akkor most minek húzzuk be középre???) illetve alexis a baloson...azt sem tudnák az ellenfél védői, hogy hol vannak
ehhez annyit, hogy azért nem lenne rossz villa középen, ha messi kinn lenne a jobboson (újra összeállna a messi-avles jobbszél...Messi-Ini írta:Elöl Villa játszon végre ismét a bal szélen,mert a bajnokságban úgyis ott fog játszani,akkor most minek húzzuk be középre???
Azt vágom hogy azt szeretnéd hogy feketében toljuk,mert ezzel én is így vagyok,de miért a Bayern ellen???Én szivesebben játszanék a Milannal,már csak Zlatan miatt is,na meg azért,mert elvlieg a Bayernek formában kéne lennie,mert nekik jövőhéten már tétmeccs jön,meg lassan Bl selejtező,míg a Milan nemrég kezdte a felkészülést!fanbarca írta:Jeffrén és Soriano várakozásaimon alul teljesített. Továbbá Villa, Pinto és Pedro is jócskán formán alul játszott. Remélem ez csak a vakáció utáni formahanyatlás, sőt, biztos, hogy az. Holnap remélem magabiztosabb játékkal ( és remélhetőleg a Bayern ellen fekete mezben ) elhódítjuk az Audi Kupát.
20:45bence0514 írta:És hánykor játszuk a döntőt holnap skacok?