Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.08.18. 10:19:45

A tegnapi Klasszikus mellett eltörpülnek a BL selejtezők, pedig ennek köszönhetjük a 23:00-ás kezdést! :roll:
No mindegy, a lényeg sajnos kikapott a Villarreal, az Odense otthonában 1-0-ra. :roll: Nagyon remélem hogy otthon megszórják őket, és sima továbbjutás lesz a vége.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
chonggy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 959
Csatlakozott: 2008.06.03. 22:23:36
Tartózkodási hely: nagybecskerek (szerbia)

2011.08.17. 19:25:57

Game90 írta:
Piqué írta:de akkor azon csodálkozok,hogy Sir Alex,hogy tud még "tündökölni" a MUnál... :roll:
Talán mert van pénz és jönnek a sikerek?
Pénz van az Arsenalnál is,a sikerek meg azért jönnek,mert tündököl,nem? :D
Kép

„Madrid, cabron, salude al campeón”-Samuel Eto`o
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2011.08.17. 18:20:03

Bob_Marley írta:Én nem félteném az angolokat!1 idegenbeli gól és 3 kell az olaszoktól!Ráadásul meg vannak az emberek, akik alkalmasak a gyors kontrázásra!Igaz némelyik picit eszetlen (lsd Walcott :lol: )Maga az Arsenal évek óta nagy talány, az egy dolog, hogy az eredmények nem jönnek viszont nagyon jó úton járnak pénzügyileg!És annyira nem temetném őket, mert valahogy találgatnak mindig valamilyen embert, aki a távozók helyébe lép!Szerintem a BL helyezés meglesz, viszont egyre nehezebben tudnak olyan csapatokkal versenyezni, akiknek nagyon mély a keretük!
akikkel meg ugyan ott tartanak... :roll:

Hol van már egy Bergkamp, Henry....(akárki, aki igazán ki tudná őket rántani a kakiból és aki egy kicsit is szimpatikus?)
Avatar
Piqué
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2010.11.17. 21:57:26

2011.08.17. 18:02:55

Firefox írta:Nagyon remélem, hogy az Udinese kiejti őket. Wenger papa már nagyon elvan szállva magától.
Nem az,hogy elvan szállva magától,de az igaz,hogy eléggé beleszürkült az Arsenalba mondjuk már egy ideje ottvan,de akkor azon csodálkozok,hogy Sir Alex,hogy tud még "tündökölni" a MUnál... :roll:
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.08.17. 17:57:35

ozsimiki írta:Részvétem Game!
Köszi :D PL-topikban írtam egy pár sort pont erről a témáról, oda is nézzél majd be :wink:

Meccsről: ha a Newcastle elleni meccsről azt írtam, hogy gyenge, akkor ez... :roll: Mondjuk sokat nem vártam, egy 2002-2004 közötti FA-Kupa/Ligakupa csapat erősebb volt, mint ez. Gibbs, Ramsey, Rosicky, Chamakh (valaki mondja már meg neki, hogy a csatárok szoktak a kapu felé fordulni ill. szoktak lőni is) nulla, középpályás védekezés nincs. Annak örülök, hogy legalább nyertünk és nem kaptunk gólt, de egy kicsivel szerencsésebb Udinese simán lőhetett volna 3-4 gólt. Sajnos nehéz lesz a visszavágó :?

Ja, majdnem el is felejtettem, Gibbs és Djourou is megsérült...
Piqué írta:de akkor azon csodálkozok,hogy Sir Alex,hogy tud még "tündökölni" a MUnál... :roll:
Talán mert van pénz és jönnek a sikerek?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára PCsabi 2011.08.17. 18:08:09-kor.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
DaveN
Jugador del Barça
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2007.12.24. 11:57:47
Tartózkodási hely: Budapest

2011.08.17. 10:58:35

Blade írta:A meccs ténleg jó iramú volt, nem gondoltam volna, de az Arsenalnak ez az előny egyenlő a 0-val, szerintem az Udinese a visszavágón kiejti majd az ágyúsokat...ebben majdnem teljesen biztos vagyok...várom
az biztos hogy ennél sokkal jobb teljesítvénnyel lehet csak esélye az Arsenalnak. nagyon nehéz dolgok lesz, mert ez az Udinese még Sanchez nélkül is tud kiemelkedőt alkotni támadásban. persze az ágyúsok is építhetnek arra mint a Barca vasárnap, hogy alárendelt szerepben egy jó kapussal meg 2 talált góllal kihúzzák a meccset:D
www.joszaki.hu

"Az emberek majd megvitatják, milyen volt a játékvezető, nekem azonban nincs erőm ehhez. Most csak élvezni akarom, amit elértünk." (Josep Guardiola)
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.08.17. 10:39:27

gerzsakov írta:
Piqué írta:
Blade írta:A meccs ténleg jó iramú volt, nem gondoltam volna, de az Arsenalnak ez az előny egyenlő a 0-val, szerintem az Udinese a visszavágón kiejti majd az ágyúsokat...ebben majdnem teljesen biztos vagyok...várom
Én már tegnapra azt gondoltam,hogy kikapnak aztán mégse,nagyobb rutinnal rendelkeznek a BL-ben mint az Udinese,ez szerintem bőven elég ahhoz,hogy bejussanak a csoportkörbe.
Hát nem tom, de nekem sokkal jobban tetszett az Udine játéka kapu előtt is aktívabbak voltak! Bár ilyenkor szokott jönni, hogy a nagycsapat hint minimum egy hármast a visszavágón! DE ne legyen igazam!
Nagyon remélem, hogy az Udinese kiejti őket. Wenger papa már nagyon elvan szállva magától.
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
gerzsakov
Barça B
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2010.02.10. 16:51:11

2011.08.17. 10:13:08

Piqué írta:
Blade írta:A meccs ténleg jó iramú volt, nem gondoltam volna, de az Arsenalnak ez az előny egyenlő a 0-val, szerintem az Udinese a visszavágón kiejti majd az ágyúsokat...ebben majdnem teljesen biztos vagyok...várom
Én már tegnapra azt gondoltam,hogy kikapnak aztán mégse,nagyobb rutinnal rendelkeznek a BL-ben mint az Udinese,ez szerintem bőven elég ahhoz,hogy bejussanak a csoportkörbe.
Hát nem tom, de nekem sokkal jobban tetszett az Udine játéka kapu előtt is aktívabbak voltak! Bár ilyenkor szokott jönni, hogy a nagycsapat hint minimum egy hármast a visszavágón! DE ne legyen igazam!
Kép
Egy Club mindörökre! FC BARCELONA!
"Sok évet vártam erre a pillanatra. Ez egy különleges nap. 8 év után tértem haza. Ez a legkeményebb kihívás az életemben, de tudom, hogy segítetek átjutni rajta. Remélem, hogy sok emléket adok nektek a Camp Nouban." -CESC FABREGAS
Avatar
Piqué
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2010.11.17. 21:57:26

2011.08.17. 09:51:08

Blade írta:A meccs ténleg jó iramú volt, nem gondoltam volna, de az Arsenalnak ez az előny egyenlő a 0-val, szerintem az Udinese a visszavágón kiejti majd az ágyúsokat...ebben majdnem teljesen biztos vagyok...várom
Én már tegnapra azt gondoltam,hogy kikapnak aztán mégse,nagyobb rutinnal rendelkeznek a BL-ben mint az Udinese,ez szerintem bőven elég ahhoz,hogy bejussanak a csoportkörbe.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.08.17. 09:49:17

Én nem félteném az angolokat!1 idegenbeli gól és 3 kell az olaszoktól!Ráadásul meg vannak az emberek, akik alkalmasak a gyors kontrázásra!Igaz némelyik picit eszetlen (lsd Walcott :lol: )Maga az Arsenal évek óta nagy talány, az egy dolog, hogy az eredmények nem jönnek viszont nagyon jó úton járnak pénzügyileg!És annyira nem temetném őket, mert valahogy találgatnak mindig valamilyen embert, aki a távozók helyébe lép!Szerintem a BL helyezés meglesz, viszont egyre nehezebben tudnak olyan csapatokkal versenyezni, akiknek nagyon mély a keretük!Hasonló kicsit mint a Valencia, aki megszorongatja a nagyokat, de konstansan nem tud a bajnokságban hozni egy teljesítményt, s kisebb csapatok pontot rabolnak tőlük!De nem féltem az ágyúsokat, csapatként működnek jól, s igen egy Nasri megtartása eléggé fontos lenne!Udinese meg szimpatikus csapat, de hiányzott tegnap is a nemzetközi rutin, olyan helyzeteket melyek Di Natale előtt is adódott, idegenben be kell lőni!Ilyet az Arsenal nem fog elvéteni!Szóval szerintem 1 gól idegenben benne van a londoniakban, s mint az elején írtam az fél siker!
Kép
Kép
Kép
Avatar
Blade
Barça B
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2011.08.15. 15:53:18

2011.08.17. 09:37:16

A meccs ténleg jó iramú volt, nem gondoltam volna, de az Arsenalnak ez az előny egyenlő a 0-val, szerintem az Udinese a visszavágón kiejti majd az ágyúsokat...ebben majdnem teljesen biztos vagyok...várom
Kép
V.Valdés. Alves Pique Puyol Abidal. Cesc Xavi Iniesta. Alexis Messi Villa.
2011/2012- Spanish SuperCup
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.08.17. 09:34:15

Amilyen jó volt az 1. félidő, olyan gyenge lett a 2. Az Udinese elégedetten várhatja a visszavágót. Viszont a védelmük nekik is sokszor átjáróház volt, és ha az Arsenal betalál a visszavágón, akkor meg lesz nekik a továbbjutás szerintem.

Az Arsenalnal meg ekvés pozitívumot lehet kiemelni. :roll: Amire egyértelműen szükség lenne az Nasri megtartása valahogy! Rosicky képességei alapján szerintem hátára tudná venni a csapatot, de sok sérülés hátráltatja. Chamakh nagyon gyenge, Bendtnerrel együtt, Van Persie a megoldás előre, aki ugyancsak sérülékeny. A védelemben meg nagy szükség lenne Vermaalen bemutatkozó formájára, plusz még egy minőségi középső védőre.
Walcott meg gyors ez tény, de sokat segítene a csapaton ha néha észrevenné hogy egy labdával kell futnia, és egy picit használná az eszét!

Nehéz visszavágó lesz, de továbbmegy az Arsenal! Ahogy remélem a Benfica, a Lyon, és a Sturm is!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2011.08.16. 22:44:22

Nagyon soványka ez az Arsenal. A BL-t érő helyekért is nagyon meg kell majd küzdeniük. Ráadásul el sem tudom képzelni, mi lesz, ha az üveglábú Rosicky-Walcott-Van Persie hármas szokás szerint a szezon felénél kidől hónapokra...
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.08.16. 22:36:56

ha nem lett volna töketlen Armero és Di Natale, nyert volna az Udinese, asszem nem túlzás ezt kijelenteni...
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.08.16. 22:15:48

Részvétem Game!

Ha nem rühellném az ágyúsokat (de még így is szinte sajnálom vmilyen szinten őket:D) az egyik legnagyobb fejfájásom lenne komolyan.

Évekig kukázzák a tehetséges tiniket, felhúznak egy új stadiont, majd utána hiába spórolnak,adnak el játékosokat, inkább ráülnek a pénzre, közben az egyre jobban beérő tiniket, kész játékosokat, KULCS játékosokat eladják :D, majd kezdik előröl...

Persze nem szabad még messze menő következtetéseket levonnom egy meccsből, és általában akkor szokott meglepetés történni,amikor semmi sem utal rá (azaz végre nyertek vmi kupát (tipp max liga or FA) ) ,DE csodálom a közönséget,h nem fújolják végig Wengert,vezetőséget. ezért grt nekik, csapatukért nem :D
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.08.16. 22:04:51

Gyenge az Arsenal. Rendkívül bizonytalan a kp, a védelem pedig nagyon nehézkes. Egyszerűen túl sok a hiba. Elhiszem h szezon eleje van, de nagyon érzik h Cesc és Nasri nincs ott.Egyszerűen nincs a kp-n egyetlen biztos pont se. Az Udine esélyei jók lesznek Olaszo-ban, még akkor is ha marad az eredmény.
A Fifa egy szégyen
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.08.16. 22:02:32

Udinese már rúghatott volna vagy 4et. Kihagynak mindent.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.08.16. 21:53:12

Zbacsi írta:Kicsit off, de: Közvetítés közben valami olyasmiről volt szó, hogy az az újítás hogy a kapu mellett álló bírók a jobb oldalról átkerültek a bal oldalra (tehát a partjelzőhöz közelebb...). Ez miért jó ? Nem pont a jobb oldalon látnak többet, mert azt a partjelző már nem látja annyira be ? Hogy van ez ?
Szvsz tök mind1 melyik oldalon állnak, úgy se csinálnak sose semmit...
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2011.08.16. 21:45:32

Nolito megint golt lott a Benficaban, nagyon megy neki.
Kép
Lui1698:Ibra ugy kovetkezmenyei!

2011 Nyar:Dani Alves az Inter játékosa! A milánói klub 15+4 köbméter homokot és Alexandre Pato e-mail címét adja a braziért cserébe.
2012:az angolok valamivel több, mint 6 liter málnaszörpöt fizetnek az argentínért
Zbacsi
Barça B
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2009.08.19. 21:28:19

2011.08.16. 21:41:00

Kicsit off, de: Közvetítés közben valami olyasmiről volt szó, hogy az az újítás hogy a kapu mellett álló bírók a jobb oldalról átkerültek a bal oldalra (tehát a partjelzőhöz közelebb...). Ez miért jó ? Nem pont a jobb oldalon látnak többet, mert azt a partjelző már nem látja annyira be ? Hogy van ez ?
Avatar
Bobberto
Capitá del Barça
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2007.08.25. 21:25:45
Tartózkodási hely: Budapest

2011.08.16. 21:29:18

Walcott és Gervinho egyértelműen a legveszélyesebbek. Chamakh-nak össze kell kapnia magát, mert ennél még Bendtner is többet mutathat... (nah jó talán...)
Kép
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2011.08.16. 21:25:50

Jó kis meccs.
Pont az jutott eszembe, hogy nyáron mindkét csapattól sikerült elhappolni a legjobb játékost. :)
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.08.16. 21:22:17

Arsenal-Udinese első félidő 37.perc 1-0 jelenleg, jó lüktető meccs.

Gervinho játéka tetszik, ettől függetlenül term nem esek kétségbe, ha megszenvednének az ágyúsok. De eddig nem úgy tűnik.

jah: tv2
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Válasz küldése