Remélhetőleg a nagy legendák nyomdokaiba lép
This is just... pic.twitter.com/FxBzTvE62n
— FC Barcelona (@FCBarcelona) July 16, 2025
Mert mind az 5 bajnokin kezdett eddig, és az utolsón már nem játszott akkorát. Gondolom neki is kell a pihenősoadroli írta:De miért kell padra ültetni az egyik (ha nem a legjobb) formában lévő játékost????
Ez esetben talán idény előszörBarcaman14 írta:Bízom benne hogy ma 4-3-3-ban lépünk pályára. Rég volt már Piqué-Puyol kettős, itt az ideje.
Szerintem: Valdés-Alves-Puyol-Piqué-Abidal-Busquets-Xavi-Fabregas-Pedro-Messi-Villa
Nehéz meccs lesz, de kötelező a győzelem! Röviden ennyi!![]()
Visca el Barca
a marca is ezt írja, máshol viszont puyol helyett masche jatszik.Barcaman14 írta:Szerintem: Valdés-Alves-Puyol-Piqué-Abidal-Busquets-Xavi-Fabregas-Pedro-Messi-Villa
Szerintem 4-3-3 lesz most, a kezdő is stimmel, csak sztem Piqué v Puyol helyett Masch fog kezdeni, és a P-k meg cserélnek 55. perc körülBarcaman14 írta:Bízom benne hogy ma 4-3-3-ban lépünk pályára. Rég volt már Piqué-Puyol kettős, itt az ideje.
Szerintem: Valdés-Alves-Puyol-Piqué-Abidal-Busquets-Xavi-Fabregas-Pedro-Messi-Villa
Nehéz meccs lesz, de kötelező a győzelem! Röviden ennyi!![]()
Visca el Barca
Így akkor megegyezhetünkBob_Marley írta:Szerintem félreértettél, mert én nem Thiago ellen írtamSzerencsére mindegyik középpályásunk jó formában van, így nagyon nem lehet egyik kezdővel sem mellélőni!Lehet pont Cesc marad ki, mert ő is elég sokat játszott mostanában!Azért írtam, hogy Thiago szerintem ne m kezdő, mert múltkor az volt, s forgatja Pep a középpályát, s nem lenne indokolt, hogy Thiago megint kezdjen miközben Keita is remek formában, s Busquets is javul, Cesc-Xavi meg külön kategória!A gyors 2 gól meg igaz, legyen akkor 2:0 és ne kelljen izgulni, bár egy 1:0t is simán megtud tartani a csapat (s mielőtt leírnátok a 2:2ket, s az Inter Arsenal kombót, ezer ellenpélda van, mikor okosan 1-2 gólos előny után megtartottuk az eredményt)!Lényeg, hogy hozzuk el a 3 pontot Thiagoval vagy nélküle 1 góllal győzve vagy kettővel!
Nyilván van hierarchia, de Cesc is most érkezett, aztán folyamatosan kezdő, Thiago pedig tökéletesen megcsinálja azt, amit Pep kér tőle, alig van már elszórt labdája, sokat szerel, jól passzol. Hierarchia ide vagy oda, azt kell játszatni, aki a legjobb formában van. Nyilván Fábregas úgy is játszik, hogy kezdő legyen, de én Thiagoban sem látok semmiféle hibát, ami okot adna arra, hogy ne kapjon lehetőséget, vagy hogy hátul legyen a rangsorban.Bob_Marley írta:Thiagora azért írtam, mert van egy hierarchia, amiben azért Thiagot nem emlegethetjük egy szinten Messivel-Fabregas-szal Valdesszel!
Kb Thiago annyit játszik mint Keita, s mivel Keita csak 20 percet játszott a hétvégén ezért most ő kezdő lesz, szerintem, Thiago meg nem!Túlbiztosítás részt nem vitatom bár én nem ellenzem, ha 2 kevésbé támadóbb középpályás játszik, mert egy 0 kapott gólos meccs mindig félgyőzelem!Elől meg megtudják oldani így is az ott lévők, s már egy 1:0 tökéletes, s lehet készülni tovább a bajnokságban!S azért pl Keita betud lépni a támadásba is, s fejjel kifejezetten veszélyes a kapu előtt!Szóval van a Busquets-Keita kezdőben is ráció!De mint írtam a mester eldönti!
Egyetértek nagyjából, de az, hogy Thiago kezdett az Atma ellen ezért most nem fog, hát ez nem épp jó érv. Ha jól játszik, akkor kezdjen, ennyiből Messire is lehetne mondani, meg Cescre meg Valdesre, hogy ne kezdjen, mert eddig mindig. Keita-Busqets valóban nem szokott sok kockázatot vállalni, és most inkább egy stabilabb védekezést preferálnék, de a két ember együtt nem az igazi, "túlbiztosított", mint mikor Busi mellett Xabi Alonso játszik a Selecciónban. Mindenképp 4 védővel állnék fel, de tulajdonképpen a te kezdődet támogatnám a legjobbanBob_Marley írta:Thiago kezdett az Atl. Madrid ellen, így most nem hiszem hogy kezdő lenne!Busquets-Keita 2 kevésbé támadó ember, viszont mindkettő nagyon jól megtudja tartani a labdát, s leosztogatni Xavinak, így akkora probléma nem lenne belőle!Bár most Busquetsnek adnék egy pihenőt!
Valdes-Alves-Puyol-Mascherano-Abidal-Keita-Cesc-Xavi-Villa-Messi-Pedro csapatot küldeném fel, de Adrianoval is lehetne variálni, s esetleg Xavit kivenni!Szóval szokásosan Pepen kívül senki nem tudja (vagy még ő sem) mi lesz a kezdő!
még esetleg (ha úgy alakul a meccs) fontás is jöhetne, neki meg pláne kellenek a játékpercek.Tocy írta:vv-alves,piqué,puyol,adriano-keita,thiago,fábregas-pedro,messi,villa. én is ezt játszatnám, más kérdés, hogy maxwellnek sem ártana pár játékperc, ha esetleg stabilan vezetünk, lehet hogy beküldeném villa vagy pedro helyére, és akkor adriano megy feljebb, veszélyesen tolja elöl is idén. keitának se ártana játszani, thiago és cesc nem panaszkodhatnak a játékpercek miatt, de főleg thiagonak azért nem árt. elöl meg messi sztem alap, villa pedig megtalálta a góllövő cipőjét, már csak pedro hiányzik, egy bate ellen ő is beköszönhet