Remélhetőleg a nagy legendák nyomdokaiba lép
This is just... pic.twitter.com/FxBzTvE62n
— FC Barcelona (@FCBarcelona) July 16, 2025
És ezt is kösziHAnonymus írta:http://www.poprosa.com/deporte/los-juga ... a-infancia
Hozzávalók:
- 30 mp idő
- google magyar spanyol fordító
- google képkereső
Köszi szépen!Slither írta:http://lockerz.com/s/98618176@@Laguna@@ írta:Tudna nekem valaki segíteni? Egy prezentációhoz kellene nekem David Villa-ról gyerekkori kép. Én nem nagyon találtam, de nem is voltam túl türelmes! Ha valaki esetleg belebotlana egybe, küldjön egy linket, légyszi! Előre is köszi!
http://lockerz.com/s/98618176@@Laguna@@ írta:Tudna nekem valaki segíteni? Egy prezentációhoz kellene nekem David Villa-ról gyerekkori kép. Én nem nagyon találtam, de nem is voltam túl türelmes! Ha valaki esetleg belebotlana egybe, küldjön egy linket, légyszi! Előre is köszi!
és ha nem? próbáld meg,nem veszíthetsz semmitZsolti95 írta:Szerintetek ha írok Puyolnak v Xavinak egy levelet h szeretnék egy dedikált mezt akkor küldenének?Xavi és Messi küldött már aláírt képeslapot.
A lejjebb már említett mez-ügyben keresgéltem, amikor erre a helyre akadtam -> http://www.szafarisport.hu/mez-emblemazas.htmlHAnonymus írta:Nekem meg valami hasonló lenne a bajom, de mégis tökmás. Van egy eredeti Barca-mezem, most jöttem rá hogy mit szeretnék a hátára íratni, és arra vagyok kíváncsi, hogy van-e olyan hely, ahol az eredetihez igen hasonló módon tudnak rávasalni a mezre nevet meg számot. Jó lenne ha emiatt nem kéne elmenni Barcelonáig.
vateraAlberto10 írta:Hello
Eredeti (Nike), idei Barca mezt szeretnék venni, névvel, számmal, és abban kérném a segítségeteket, hogy ezt honnan lehet olcsón beszerezni?
előre is köszi
nekem az r.g. catalyst változat van meg az hiba nélül ment... legalábbis eddig... nem tudom te melyik verziót szedted le?! mindent telepíteni kell ami van hozzá live stb.... elvileg mennie kell akkor..csababarca írta: nekem rögtön az elején van problémám. Macskanő bejön,körbeveszik a rosszfiúk,de nem történik semmi,hiába nyomok a bill-en bármit,nem reagál semmit. csak kontrollerrel lehet játszani? vagy mi lehet a baj?
nekem rögtön az elején van problémám. Macskanő bejön,körbeveszik a rosszfiúk,de nem történik semmi,hiába nyomok a bill-en bármit,nem reagál semmit. csak kontrollerrel lehet játszani? vagy mi lehet a baj?samy85 írta:srácok nem tudom játszik-e valaki a Batman: Arkham City-vel??? volna egy olyan problémá, h megverem Jokert, meg a csicskásait, és amikor végzek, eltűnnek , megjelenik a kis denevérjel alul ami forog jelezvén h tölt, de emmi olyan mintha lefagyna... etleg ha valaki valami megoldást találna rá, v esetleg tud, az segítsen legyen szíves:) köszönöm
Norton antivirus?TT írta:ajánljatok nekem jó vírusirtót srácok! nod volt eddig, csak már idegesített, aztán feltettem most az AVG-t, de ettől meg akad a gép
Kijelölés menüpont alatt átlátszó kijelölés, legalábbis Win7 esetében.Messa írta:Paintben ha egy alakzatot körberadírozok, és be akarom illeszteni egy másik képre (render szerűen), hogy tudom azt megcsinálni, hogy a kiradírozott képnek ne legyen fehér háttere?