AndrésGerardHernandez írta:Komolyan mondom nem tudom mi van ezzel a k*va médiával. Nyomják orrba-szájba, hogy "vörös riadó", meg "ítéletidő". Hol éltek ezek eddig? Leesik 30 centi hó és már törjön ki tömegpánik!? Röhej. Egyébként, hála a jó égnek akikkel találkoztam, senki nem nyavíkolt, inkább azt mondogatják az emberek, végre egy kicsi igazi tél. Max. az autósok sz*pnak, akik csórók (vagy sóherek) téli gumira, meg láncra.
Ha jobban belegondolsz, akkor igenis megvan az értelme annak, hogy most jó előre megkongatták a vészharangokat "havazás" ügyben.
Csupán vissza kell emlékezni 2006.augusztus 20.-ra illetve az akkor történtekre - mindenki-mindenkit hibáztatott, de a fő bűnös a média lett és az Országos Meteorológiai Szolgálat, amiért nem adtak MEGFELELŐ tájékoztatást, azaz nem rágták mindenkinek a szájába, hogy " Vihar várható - igen, villámlás is és igen, nagy eső is - és ha van eszed, akkor ülsz otthon a s.ggeden! "
Ezek után már van tájékoztatás, bőséges és roppant eltúlzottnak tűnő, de így legalább az értelmileg kissé beszűkültebbek is felfogják, hogy ha elindulnak kocsival és esetleg elakadnak a hóban, nincs jogalapjuk telesírni a Retek klub és a TV2 vonatkozó bulvármagazinjait, mert előre és túlzottan pesszimista hangvételben mindenki tájékoztatva lett, hogy magára vessen, aki elindul kocsival és elakad a hóban - árokba csúszik a jégen...stb.