Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
11
12%
Ambarabat
5
5%
Nico
25
27%
Más
34
37%
Nem hoznék senkit
18
19%
 
Szavazatok száma: 93
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.05.17. 23:29:33

Sanamaval egyet értek, az hogy feldobta magát ellenünk továbbra is tartom taktikai húzás volt akkor a Chelsea részéről.
Én amit idáig az elmúlt években láttam Drogbától az mondatja velem, hogy ő képes beállni a sorba, felfogja ha csak csereember, s akárhányszor pályán van szívét lelkét kiteszi a csapat győzelméért.Az meg hogy nem igazi befejezőcsatár mert valaki ezt írta :D 1 helyzete volt, kegyetlenül berúgta ellenünk, de máskor sem szokott nagyon kegyelmezni.

Nekem igazából közömbös, emrt ha jön nem rossz padról rutinróka jól jöhet ha meg nem, akkor is van előre választék, meg Cesc-Inis is betud lépni, továbbra is van bőven variációs lehetőség.De az hogy mert fking disgrace-t emlegetett nem érv.Ez profi futball, profi játékosokkal, rég elfelejtette azt már mindenki, ő is tudja teljesíteni kell.Ma Chelseaben holnap Manchesterben, nincs különbség.
Sose rajongtam a hozzá hasonló típusú játékosokért, de az hogy idejön 1 évre nem lenne badarság a vezetés részéről.

(és tudom úgy beszélünk a dologról, hogy még bőven fikció, mert csak kupadöntő után lehet a kérdőjeleket némileg egyenesíteni)

S én megmondom őszintén Drogbával kapcsolatban nagy botrányra nem emlékszem, öltözőből se hallottam még, hogy milyen egy öntelt ember lenne s csapatbomlasztó.De val. megfog itt cáfolni mindenki :D
Kép
Kép
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.05.17. 23:28:32

Messa,
Tudom hogy elküldte Ibrát rá 1 évre, csak róla aztán tudni lehetett,hogy ilyen, szóval kicsit maga ellen dolgozott.

Drogba meg oké, Iniesta-s esetnél ideges volt, fucking disgrace, oké, de most szerintem az belefér. mármint nem ment oda verekedni,vagy direkt szabálytalankodni(ha igen akkor visszavonom)

De hagyjuk, szerintem ő nem annyira gáz játékos, mint ahogy be van állítva.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3816
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.05.17. 23:25:57

Sanama írta:Idővel kerülni próbálta? 1.évben kijelentette,hogy Eto'o a személyisége miatt nem kell, 1évre rá hozta helyette Ibrát. :D
És rá 1 évre elküldte őt is. :D

Sanama írta:Egy ilyen játékos ellen ezeket nevetséges érvek.
Senki nem vitatja, hogy jó játékos, sokaknak -köztük nekem is- az Iniesta féle elődöntő utáni jelenetek ugranak be, nem feltétlen illene bele a 'több mint egy klub' filozófiába. Ami persze nem kizáró érv, de ha elküldték Samut, Ibrát, Ronit, meg a többieket csapatbomlasztás jelleggel, akkor miért kell nekünk megint egy hasonló karakán játékos?
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.05.17. 23:16:03

Ronaldinho&Barca írta:Még annyit a hozzászólásomhoz, hogy az ilyen "zsoldosokkal" nem kéne ketté döntenie a csapategységet, amin Pep annyit munkálkodott az elmúlt 4 évben, és ami többek között hozott 4 olyan esztendőt, hogy 13 kupa lett az eredménye. Megnézitek idővel kerülte is az ilyen felfogású játékosokat a Mester. Kulcs volt a sikerhez, ez az egység, az ilyen játékosok pedig csak bomlasztani tudják.

Neymar meg min. 40-ért jönne Európába, bárhova is, de élmény lesz nézni majd, amikor első akrobata csele után úgy felk**ják, hogy tele lesz a szája a frissen öntözött gyeppel, majd év végén kölcsönbe elpasszolják. Vannak brazil zsenik, de nem gyártják úgy őket, mint ahogy a sajtó beállítja.
Idővel kerülni próbálta? 1.évben kijelentette,hogy Eto'o a személyisége miatt nem kell, 1évre rá hozta helyette Ibrát. :D

Dorgbával nem tudom amúgy mi bajotok van, hozzáállásával semmi gond nem lehet. Az,hogy színészkedik egy elődöntőn, mivel karrierje utolsó sansza... hát.. Busi,Alves... hagjyuk.

Egy ilyen játékos ellen ezeket nevetséges érvek.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2012.05.17. 23:12:49

Még annyit a hozzászólásomhoz, hogy az ilyen "zsoldosokkal" nem kéne ketté döntenie a csapategységet, amin Pep annyit munkálkodott az elmúlt 4 évben, és ami többek között hozott 4 olyan esztendőt, hogy 13 kupa lett az eredménye. Megnézitek idővel kerülte is az ilyen felfogású játékosokat a Mester. Kulcs volt a sikerhez, ez az egység, az ilyen játékosok pedig csak bomlasztani tudják.

Neymar meg min. 40-ért jönne Európába, bárhova is, de élmény lesz nézni majd, amikor első akrobata csele után úgy felk**ják, hogy tele lesz a szája a frissen öntözött gyeppel, majd év végén kölcsönbe elpasszolják. Vannak brazil zsenik, de nem gyártják úgy őket, mint ahogy a sajtó beállítja.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3816
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.05.17. 22:46:02

kakasugynok007 írta:
Messa írta:Ő egy zsoldos, kummára nem érdekelné, hogy mit érez az adott csapat iránt szvsz.
Egy mondatod=óriási hülyeség.


Miért húzott le 8 évet a Chelseaben?Ha annyira zsoldos lenne és a pénz hajtaná biztos talált volna olyan csapatot aki nagyobb fizetést ígérne neki.

Nem érez semmit egy csapat iránt?Akkor miért akarja pont a Barcában befejezni.Simán mehetne egy katari vagy egy orosz pénzes csapathoz hanem azt tartaná szem előtt,hogy a csúcson ,a világ legjobb football clubjában, a Barcelonában fejezze be pályafutását [/code]
Olvasd el az egészet amit írtam, úgy van értelme. A zsoldosságot itt most pont nem a pénzre értettem. A piramisgyártást meg fejezd be. :wink:
K900 írta:Közben Neymar kijelentette hogy 1 nap szeretne európában játszani,és elképzelhető hogy minket választana.Vagyis mostmár csak Titon és Rosselen múlik a dolog.Igy elfelejthetnénk ezt a "lófejü" Drogbát. http://www.sport.es/es/noticias/barca/n ... ub-1797801
Viszont ha leigazolnánk Drogbát, végre elfelejthetnénk a majomfejű Neymart. :D Viccen kívül kicsit unalmas már, hogy minden hsz-edből Neymar áramlik, tényleg.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
xbalix
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2005.04.21. 10:18:16
Tartózkodási hely: London, Bow

2012.05.17. 22:29:29

zola8787 írta:
Ronaldinho&Barca írta:Állítólag tárgyalunk Torgellével és Király Gabival is. :roll:
Na végre 1 értelmes, logikus, épeszű döntés! Persze csak Torghelle esetében. Király Gabi nem kell, VV úgy ahogy megoldja a kapus posztot.
Azert ne becsuld le Kiralyt! Nagyon tapasztalt, lehetne tole tanulni! Kergethetnek egyutt a lepkeket Valdessel! :D
This is what I want to be...DRUG FREE
FC BARCELONA - Szerelem '94 óta
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2012.05.17. 22:18:01

Ronaldinho&Barca írta:Állítólag tárgyalunk Torgellével és Király Gabival is. :roll:
Na végre 1 értelmes, logikus, épeszű döntés! Persze csak Torghelle esetében. Király Gabi nem kell, VV úgy ahogy megoldja a kapus posztot.
Avatar
xbalix
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2005.04.21. 10:18:16
Tartózkodási hely: London, Bow

2012.05.17. 21:58:30

Egy katalan baratomtol hallottam most h bent van Adrian neve is az Atleticobol. T.silvat meg Albat mondta o is meg h hallott Drogbarol. En mondtam neki Balet, de aztan arra jutottunk h sok erte a 40 milla. :) Gondoltam megosztom, o megiscsak kozelebb van a tuzhoz mint mi.
This is what I want to be...DRUG FREE
FC BARCELONA - Szerelem '94 óta
kakasugynok007
Capitá del Barça
Hozzászólások: 555
Csatlakozott: 2011.01.26. 22:28:59

2012.05.17. 21:50:12

Messa írta:Ő egy zsoldos, kummára nem érdekelné, hogy mit érez az adott csapat iránt szvsz.
Egy mondatod=óriási hülyeség.


Miért húzott le 8 évet a Chelseaben?Ha annyira zsoldos lenne és a pénz hajtaná biztos talált volna olyan csapatot aki nagyobb fizetést ígérne neki.

Nem érez semmit egy csapat iránt?Akkor miért akarja pont a Barcában befejezni.Simán mehetne egy katari vagy egy orosz pénzes csapathoz hanem azt tartaná szem előtt,hogy a csúcson ,a világ legjobb football clubjában, a Barcelonában fejezze be pályafutását [/code]
Kép
Visçค Єℓ Bคrçค Visçค Єℓ кคтคℓuภyค!
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3816
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.05.17. 21:42:17

Azt felejtsétek el, hogy a fucking disgrace miatt nem jönne ide... Ő egy zsoldos, kummára nem érdekelné, hogy mit érez az adott csapat iránt szvsz. Baromi jó csatár, ezt elismeri mindenki, de nekem sem kéne. Egyszerűen nem tudom itt elképzelni. Ha meg idős, padról beállós csatár kell, akkor hozzuk vissza Samut. :D
Ronaldinho&Barca írta:Állítólag tárgyalunk Torgellével és Király Gabival is. :roll:
Akkor jövőre már egy magyarunk is lesz. :mrgreen:
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
kakasugynok007
Capitá del Barça
Hozzászólások: 555
Csatlakozott: 2011.01.26. 22:28:59

2012.05.17. 21:40:00

MessiFan írta:
kakasugynok007 írta:
Deus írta:Mi lenne ha Drogba helyett Falcao jöhetne?...
Kapnánk egy ugyanolyan képességű csatárt drágán..

Ez hatalmas nagy hülyeség, mert Falcao teljesen más felépítésű, más futballt játszik és még sorolhatnám hogy mennyi mindenben lenne más az átigazolási áron kívül ha Falcao érkezne.
De szerintem, meg valszeg Titoék szerint is felesleges megküzdeni még 1 csatárért.
Május 28.-tól remélem azonnal ráhajtunk Albára és utána lehet gondolkozni a további igazolásokon és eladásokon.
Falcao ha idejönne rá kellene építeni a csapatot.Csak így tudna érdemlehest felmutatni!És egy Messi játéka ezt nem engedné!
Kép
Visçค Єℓ Bคrçค Visçค Єℓ кคтคℓuภyค!
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.05.17. 21:36:02

kakasugynok007 írta:
Deus írta:Mi lenne ha Drogba helyett Falcao jöhetne?...
Kapnánk egy ugyanolyan képességű csatárt drágán..
Kép

Ez hatalmas nagy hülyeség, mert Falcao teljesen más felépítésű, más futballt játszik és még sorolhatnám hogy mennyi mindenben lenne más az átigazolási áron kívül ha Falcao érkezne.
De szerintem, meg valszeg Titoék szerint is felesleges megküzdeni még 1 csatárért.
Május 28.-tól remélem azonnal ráhajtunk Albára és utána lehet gondolkozni a további igazolásokon és eladásokon.
kakasugynok007
Capitá del Barça
Hozzászólások: 555
Csatlakozott: 2011.01.26. 22:28:59

2012.05.17. 21:23:40

Deus írta:Mi lenne ha Drogba helyett Falcao jöhetne?...
Kapnánk egy ugyanolyan képességű csatárt drágán..
Kép
Visçค Єℓ Bคrçค Visçค Єℓ кคтคℓuภyค!
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.05.17. 21:22:02

Mi lenne ha Drogba helyett Falcao jöhetne?...


Drogba :arrow: Kuka.

Még akkor se, kell ha ingyen jön. Még akkor se, ha ő fizet nekünk hogy játszhasson. Nem engedném a Camp Nou közelébe. Jó playa, de szánalmas tróger.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Deus 2012.05.17. 21:23:52-kor.
KépKép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.17. 21:17:24

kilibarca írta:Drogba ,Luis Suarez , RVP , Lúcio nehéz lenne unszimpatikusabb játékosokat találni kíváncsian várom a következőt.

Még De Jong kellene Balotellivel egy csomagban ellehetne hozni ócón illene a Barçelona szellemiségéhez mindkét játékos.
A Barca szellemiségéhez az alábbi játékosok vásárlását vagy visszavásárlását támoganám: Drogba, Ibrahimovics, C.Ronaldo
Ha őket nem sikerül megszerezni, jöhetne a De Jong, Ballotelli, Pepe hármas
:twisted: :lol:
Avatar
kilibarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 756
Csatlakozott: 2007.06.13. 14:35:35
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2012.05.17. 20:39:44

Drogba ,Luis Suarez , RVP , Lúcio nehéz lenne unszimpatikusabb játékosokat találni kíváncsian várom a következőt.

Még De Jong kellene Balotellivel egy csomagban ellehetne hozni ócón illene a Barçelona szellemiségéhez mindkét játékos.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.17. 20:28:02

Ronaldinho&Barca írta:Állítólag tárgyalunk Torgellével és Király Gabival is. :roll:

Gyerkekek, a hányinger kerülget, amikor annak a mocsadéknak a nevét meglátom, aki szívből utálja a Barcát, Touré-Eto'o dilettantizmus után a legnagyobb csalódás lenne az érkezése, plusz minden meccsen a rosszullét kerülgetne, ha meglátnám a Barca csodás mezében. Atya ég.. ](*,)
így van, ahogy mondod! Ibra Barcába igazolásának sem örültem, mint ahogy Figo Realba igazolásának sem, de ez a kettőt együtt ütné :!:
egyébként sztem kb. annyi az esélye ennek, mint hogy Zlatan visszatér a Barcába... :lol:
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2012.05.17. 19:44:59

Állítólag tárgyalunk Torgellével és Király Gabival is. :roll:

Gyerkekek, a hányinger kerülget, amikor annak a mocsadéknak a nevét meglátom, aki szívből utálja a Barcát, Touré-Eto'o dilettantizmus után a legnagyobb csalódás lenne az érkezése, plusz minden meccsen a rosszullét kerülgetne, ha meglátnám a Barca csodás mezében. Atya ég.. ](*,)
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
TrogAir
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010.12.01. 14:05:13
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.17. 19:41:52

Subinho írta:felejtsétek már el ezt a Drogba dolgot!!!

1., kacsa, Zubi elmondta a frankót!
2., a fuckin disgrase-e után soha nem jönne ide!
3., a fuckin disgrase-e után soha nem igazolnánk le!
4., 34 éves, soha nem igazolná le a klub!

erről ennyit.... :twisted:

Szerintem is túl idős..amit meg az elődöntőben művelt...hát ja...a harmadik pedig csak egy szó: DIVE :D
Kép


"The other day I watched him make this goal. They say it was like Maradona. I think he is better. (Salvador Aparicio)
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.05.17. 18:02:55

Szerintem azért lenne itt a bemutatásán kis túlzással disznófej meg minden...
Főleg az idei műugró mutatványai után...
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21325
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.05.17. 17:59:20

Subinho írta:felejtsétek már el ezt a Drogba dolgot!!!

1., kacsa, Zubi elmondta a frankót!
2., a fuckin disgrase-e után soha nem jönne ide!
3., a fuckin disgrase-e után soha nem igazolnánk le!
4., 34 éves, soha nem igazolná le a klub!

erről ennyit.... :twisted:
Ezek közül az érvek közül csak az első ér vmit, a többi csak abszolút a te feltételezésed. A futballtörténelem során sok nagy fordulatot láttunk már, annál nagyobbakat is, mint, hogy Drogba ideigazoljon.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.17. 17:00:22

felejtsétek már el ezt a Drogba dolgot!!!

1., kacsa, Zubi elmondta a frankót!
2., a fuckin disgrase-e után soha nem jönne ide!
3., a fuckin disgrase-e után soha nem igazolnánk le!
4., 34 éves, soha nem igazolná le a klub!

erről ennyit.... :twisted:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21325
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.05.17. 16:37:45

visca el barca írta:
Messi-Ini írta:Számomra pont tökéletes lenne ez az egyéves megoldás.Csatár poszton úgyis kell majd valaki,hosszú távra
magadnak mondasz ellent... :D
Miért mondana ellent magának? Azt írta, majd, tehát nem most, nem ezen a nyáron.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.05.17. 16:36:03

Messi-Ini írta:Számomra pont tökéletes lenne ez az egyéves megoldás.Csatár poszton úgyis kell majd valaki,hosszú távra
magadnak mondasz ellent... :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése