Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.05.31. 19:59:13

LG írta:
Sanama írta:Keitat be kéne vonni a Silva projektbe és kész. Alba meg Silva és kész a keret részemről.

Ha tényleg fel lesz hozva Montoya mg Muniesa illetve veszünk 2 védőt, azért Masch is sokkal többet játszhat VKP-n.
De a Milan nem hülye. Ha kell nekik Keita, és Keita menni akar, akkor azt ugye tudjuk, h megteheti ingyen, szóval e miatt nem lesz könnyebb dolgunk Thiago Silvával.
Jó hát igen, szintén nagyon okos dolog volt ez a csapat részéről. Nem tudom mennyit érhet Keita,de 8mlliót biztosan jelenthet(ne)... Na mind1. Szeretetszolgálat ez a klub ha igazolásokról van szó :D
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.05.31. 19:56:42

Sanama írta:Keitat be kéne vonni a Silva projektbe és kész. Alba meg Silva és kész a keret részemről.

Ha tényleg fel lesz hozva Montoya mg Muniesa illetve veszünk 2 védőt, azért Masch is sokkal többet játszhat VKP-n.
De a Milan nem hülye. Ha kell nekik Keita, és Keita menni akar, akkor azt ugye tudjuk, h megteheti ingyen, szóval e miatt nem lesz könnyebb dolgunk Thiago Silvával.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.05.31. 19:48:29

Keitat be kéne vonni a Silva projektbe és kész. Alba meg Silva és kész a keret részemről.

Ha tényleg fel lesz hozva Montoya mg Muniesa illetve veszünk 2 védőt, azért Masch is sokkal többet játszhat VKP-n.
Alexander Mahone
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.12.10. 18:48:57
Tartózkodási hely: Abu-Dhabi

2012.05.31. 19:37:59

Hivatalosan is kilett jelentve, hogy egyedül két védőt szeretnénk igazolni. Alba valószinüleg meg is lesz. Minek hoztok fel témának olyat hogy Drogba, van persie stb.? Nem az FM-be vagytok. :roll:
"Akár azt gondolod képes vagy képtelen vagy rá, igazad van."
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2012.05.31. 19:23:53

Hagyjuk már a kacsákat. Titonak nem kell csatár, a védelem megerősítésén dolgoznak Zubival. Én Vertonghennek örülnék, de Tito a Silva+Alba duóra szavaz. Ám Legyen!

Ui: Ez a szavazás mi? :) Kissé idejétmúlt..
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.05.31. 19:23:30

Stalkyard írta:
Firefox írta: A holland játékos ára cirka 20 millió euro
Mivan?! :shock: Ennyiért a hülyének is megéri, de nem örülnék, ha Cuencát eladnánk. Egy Van Persie viszont jó vétel lehetne, kérdés, hogy Tito mennyire fogja erőltetni a középcsatáros játékot.
Lejár a szerződése, ezért 20.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2012.05.31. 19:21:21

Firefox írta: A holland játékos ára cirka 20 millió euro
Mivan?! :shock: Ennyiért a hülyének is megéri, de nem örülnék, ha Cuencát eladnánk. Egy Van Persie viszont jó vétel lehetne, kérdés, hogy Tito mennyire fogja erőltetni a középcsatáros játékot.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.05.31. 19:19:34

Egy 15M+Cuenca-ért szerintem megérné rvP. :)
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2012.05.31. 19:17:23

Arsene Wenger továbbra is érdeklődik az FC Barcelona csatára iránt, aki a távozó Van Persie pótlására érkezne az Ágyúsokhoz, írja a sport.es.

Bár Isaac Cuenca a héten kés alá fekszik, hogy térdsérülését operációval szüntessék meg, az Arsenalt ez egy e cseppet sem érdekli, továbbra is érdeklődnek a csatár iránt. Télen már tettek egy kísérletet arra, hogy elcsábítsák Cuencát, bár ez még a szerződés-hosszabbítás előtt volt, most pedig ismét próbálkoznak ez ügyben.

Ám arra, hogy megvalósulhasson a transzfer vajmi kevés esély van, mivel Tito Vilanova számol a játékossal, főleg akkor, ha nem sikerül egy megfelelő támadót igazolnia a klubnak a nyáron. Egy dolog azonban mégis érdekessé teheti a dolgot, nevezetesen, Robin Van Persie, aki több, mint valószínű, hogy elhagyja az Arsenalt. A holland játékos ára cirka 20 millió euro, amit csökkenthet a Barca, ha teljes kivásárlási áron - 10 millió euron - számítja bele az üzletbe Cuencát.
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.05.31. 19:15:54

neobarca írta:http://barcanoticias.blog.hu/2012/05/31 ... z_espanyol

Nem hinném, hogy pont rá lenne szükségünk. Meg azt sem, hogy pont a legnagyobb riválisunktól fogunk vásárolni... 8)
Azért merült fel ő, mert ahogy a cikk is írja, régebben is leszerették volna igazolni, valamint annak ellenére, hogy a védelmet akarják megerősíteni, még nem csukják be a szemüket, és a kedvező lehetőségeket megragadják, ahogy tették ezt anno Afellay-al. 8 millió euró a kivásárlási ára, talán meg lehetne kockáztatni, pláne, hogy Cuenca 3-4 hónapra kidőlt...
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
skadi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 630
Csatlakozott: 2007.01.11. 12:12:40

2012.05.31. 17:42:41

recrea írta:Hopp-hopp, ezt ildomos ide írni.

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... al-2135715

Remélem ősszel/télen visszatér.
ha ez igaz, akkor az nagyon jó hír :)
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.05.31. 17:36:10

http://barcanoticias.blog.hu/2012/05/31 ... z_espanyol

Nem hinném, hogy pont rá lenne szükségünk. Meg azt sem, hogy pont a legnagyobb riválisunktól fogunk vásárolni... 8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.05.31. 14:51:19

Hopp-hopp, ezt ildomos ide írni.

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... al-2135715

Remélem ősszel/télen visszatér.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.05.31. 14:22:37

visca el barca írta:jds kapcsán én is érzem h csak azért lesz felhozva, h egy két tinglitagli meccsen villantson és 2 millió helyett 5-ért lehessen eladni...
A Guardiola éra szinte minden évében felmerült, hogy fel kéne hozni. Én úgy érzem, hogy a srác már évek óta egy helyben toporog és nem lép előrébb. Én Thiagot klasszisokkal jobb játékosnak tartom, pedig neki is van még mit javulnia. Nem tudom elképzelni, hogy kinek a helyén kéne játszania, még egy rossz formában lévő Fabregasszal is nagyobb biztonságban érezném a csapatot, mint vele.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.05.31. 11:25:16

Ennyi védőt én sem értek. Montoya rendben. Bartra-t az esetben érteném meg, ha Fontás távozna. Van három minőségi védőnk középre Masch, Piqué és Puyol személyében, melléjük Bartra VAGY Fontás és Amen, főleg annak fényében, hogy sokszor toljuk 3-4-3-ban. A baloson ott van Adriano és valszeg Alba, ami bőven elég, ha a brazil távozik akkor pedig Muniesa-val kevesen vagyunk. Még nincs azon a szinten hogy egy esetleges hosszabb sérülés esetén érdemben pótolni tudja Albat.

JDS-t szerintem is csak kényszerből hoznánk fel, bár nyugodtan maradhatna még a B-ben, edzeni + egyszer-egyszer meccsre fel tud jönni a „nagyokhoz".

Affelay-t mindenképpen meg kellene tartani, technikás, egyáltalán nem buta játékos, be tudna illeszkedni a csapatba, ráadásul szerintem iszonyatosan fűti a bizonyítási vágy.
KP-n elegen vagyunk, a támadósor kérdéses. Sok függ attól, hogy Pedro és Villa hogyan folytatja. Ha nem sikerül visszazökkenniük nagy sz.rban leszünk Messi és Alexis nem lesz elég. Kell még egy spíler melléjük. Cuenca tökéletes kiegészítő embernek, sokkal többre tartom Tello-nál. Jó lenne, ha Cesc ott folytatná ahol év elején abbahagyta.

A kulcs az lehet, ha jobban elkerülnek minket a sérülések, mint idén. Meggyőződésem, ha nem esik ki folyamatosan ennyi ember végig ott lihegtünk volna a Madrid nyakán.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.05.31. 00:51:53

jds kapcsán én is érzem h csak azért lesz felhozva, h egy két tinglitagli meccsen villantson és 2 millió helyett 5-ért lehessen eladni...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.05.31. 00:40:24

Attika 25 írta:Adriano miért? Abidal-al nem számolsz te sem (én sem), akkor egy bal hátvéddel ugornál az idénynek (Alba)? Ez azért elég gyengusz lenne (még akkor is ha az egyik fiatal kerülne még oda). Adriano maradjon csak, simán jó kiegészitő ember.
Csak azt írtam, hogy nincs bérelt helye, Maxwell-t vagy Marquezt is teljesen meglepetésszerűen adtuk el

Muniesa szvsz viszont egyértelműen balhátvédnek lett felhozva (mivel ezt Abidal betegsége után hirdették ki), szóval ez esetben ő lenne a második opció Alba mögött

VEB: hmm, ez így érdekes, akkor kíváncsian várom, hogy játszani is fognak-e.
Egyébként JdS kapcsán kicsit azt érzem, hogy csak azért kerül fel, mert most már lassan kínos lenne ott hagyni, szükség nincs rá, a tehetségét meg még nagyon sokszor nem bizonyította
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.05.31. 00:40:03

sjd írta:1. Egyáltalán nem végleges még sem Bartra, sem Montoya felhozatala, ha jól tudom. Egyedül Muniesáról lett kijelentve, hogy jövőre az első keret tagja lesz.
"Vilanova emellett pedig azt is megerősítette Zubizarretának, hogy a B csapattól fel fog kerülni az első csapathoz Martín Montoya (hátvéd), Marc Bartra (hátvéd), Marc Muniesa (hátvéd), és Jonathan Dos Santos (középpályás)."
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2012.05.31. 00:20:42

Adriano miért? Abidal-al nem számolsz te sem (én sem), akkor egy bal hátvéddel ugornál az idénynek (Alba)? Ez azért elég gyengusz lenne (még akkor is ha az egyik fiatal kerülne még oda). Adriano maradjon csak, simán jó kiegészitő ember.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.05.30. 22:03:35

Védőkkel kapcsolatban már leírtam párszor, de most megteszem újra:

1. Egyáltalán nem végleges még sem Bartra, sem Montoya felhozatala, ha jól tudom. Egyedül Muniesáról lett kijelentve, hogy jövőre az első keret tagja lesz.
2. Abidalt nem tudom, hogy számolhatja bele a keretbe bárki is, bármennyire is bízom a felépülésében, azért fogjuk már fel, hogy egy májtraszplantációról van szó, és a mindennapi életbe való visszatérés nem jelent egyet a profi sportteljesítménnyel. Puyol meg nem tudom mikor játszott utoljára végig egy évadot, most is sérült, nem lehet vele stabil kezdőként számolni.
3. Fontás és Adriano bármikor távozhat, nincs bérelt helyük a csapatban.

Tehát az a 11 ember könnyen lehet, hogy 5-6ra olvad, amint elindul a szezon, és az nagyon nem lesz elég...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.05.30. 21:56:14

zsoltman írta:A Madrid, a Chelsea is előrébb jár ebben nálunk sokkal jobb csatáraik vannak ha baj van a padról beszálva!
ebben igazad van. nálunk ha meccs közben probléma van, kb az a megoldás h vmelyik csatárt lehozzák és iniestát feltolják. ez sztem nem állapot.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.05.30. 21:49:51

Messa írta:Azt tudom még elképzelni, hogy a Bartra, Muniesa, Fontás hármasból valaki(akár 2 is) kölcsönben fog kikötni valahol.
Fontásról pletykálnak is, hogy a Betis vinné kölcsönbe. Afellayt pedig a hírek szerint elengedné a vezetőség ha kapna érte 8-9 milliót. Így Tello mindenképp maradna, meg amúgy sincs a SPORT szerint terítéken az ő eladása, Afellayt viszont ahogy írtam is, jó ajánlat esetén engednék.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3753
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.05.30. 21:37:21

Barcaman14 írta:Ha Afellay távozik, akkor Tello minden bizonnyal marad, úgyhogy nem kell igazolni a pótlására. De továbbra is azt mondom hogy a hollandot meg kéne tartani, nagyobb erőssége lehet a csapatnak, mint Tello szvsz.
+1

Egyelőre szerintem is jobb Afellay, sajnálnám ha menne. Bár a srácot is sajnálom, mert van benne spiritusz, lehet máshol jobban ki tudna bontakozni.

A középhátvéd témán én is csak néztem, oké hogy védőből sosem elég, de itt azért a minőség/mennyiség arány elég rendesen felborul. Persze ezzel most nem azt akarom mondani, hogy mondjuk Bartra nem jó védő, de gondolom egy Bl elődöntőben nem szívesen látnánk kezdőként.

Azt tudom még elképzelni, hogy a Bartra, Muniesa, Fontás hármasból valaki(akár 2 is) kölcsönben fog kikötni valahol.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2012.05.30. 21:32:37

Varatrix írta:Nekem ez a csatár kérdés már ilyen rossz beidegződésnek tűnik. Évente egy csatár kell akkor mindenki megnyugszik. Ilyen "Kenyeret és cirkuszt a népnek" feeling. A mi játékrendszerünkben Eto'o óta senkit nem neveznék klasszikus centernek. Ráadásul nem hiszem ha Xaviesta adna közel akkora zsugákat Cesc lábára (mondjuk) akkor ne lenne képes középről befejezni a támadást.

A védőkérdés nekem is furcsa. Ha lesz két érkező szerintem elkerülhetetlen hogy valaki távozzon.

Jobb: Alves/ Montoya (korrekt)

Közép: Puyi, Piqué, Masch, Fontás, Bartra, Muniesa, + tegyük fel TS
4 minőségi védő / 3 fiatal (ez kicsit sok) Ezt kicsit az enyhítené ha jövőre Masch nagyobb szerepet kapna a kp-n, ez ügye Keita távozásával járna szvsz. Vaagy a B terv ami szerintem sokkal kézenfekvőbb volna: Javi Martinez aki Mascheranoi magasságokba emelkedve tud kp-n és a védelemben játszani.

Bal: Jordi (remélem), Abi, Adriano
Én nem lepődnék meg Adriano távozásán. Két balossal elegek vagyunk, de ez nagyban függ Abidal álapotától.

Középpálya:
Egyátalán nem értem Dos Santos felhozatalát egy ilyen erős névsorba. Esélye sincs a srácnak. :roll:

Optimális keret szémomra + azok akik lesznek, de nem értem miért:
Valdés, Pinto
Alves, Montoya, Puyol, Piqué, Masch, Javi Martinez, Fontás, Bartra, Muniesa, Alba, Abidal. (11 hombre. Jézus Navas :shock: ! )
Busi, Xavi, Ini, Thiago, Fabre, Dos S,
Messi, Alexis, Pedro, Villa, Cuenca, Tello

Pont 25! Bár feleslegesen hosszú a védőnévsor. Bartra és Muniesa felhozatala felesleges! Viszont én innen Titoékra bízom a tervezést rátok meg a spekulálást. Ez az én szerény véleményem. Legközelebb igyekszem akkor írni ide, ha konkrétumok lesznek. Köszönöm a türelmét annak aki végig olvasta.

Affelay ? mért zavarná el mindenki őt. szerintem hatalmas nagy bizonyitási vágy van benne.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.30. 21:31:15

Barcaman14 írta:A támadószekció szerintem úgy jó ahogy van. Idén nagyon kijött az a probléma, hogy egyedül Messi termelte a gólokat ez tény, viszont Villa sérült volt. Alexis nem egy gólvágó típus, de jövőre ő is belelendülhet, hatalmas potenciál van benne. Pedro úgy szint, ha jó formában van lásd még a Pep éra elején, azért nem adós a gólokkal. Idén Messin kívül senki nem futott túl nagy idényt elől, de ki tudja mit hoz ki Villából vagy Pedroból Tito.
Nyilván erre alapozni megint csak rizikós, de azt teljesen fölöslegesnek tartom hogy idehozzunk egy vérbeli 9-est tízmilliókért.

Ha Afellay távozik, akkor Tello minden bizonnyal marad, úgyhogy nem kell igazolni a pótlására. De továbbra is azt mondom hogy a hollandot meg kéne tartani, nagyobb erőssége lehet a csapatnak, mint Tello szvsz.
Alexis nem egy gólvágó??? :shock: Láttad már ezt??? Úgy, hogy a szezon kb. harmadában sérült volt...
http://www.youtube.com/watch?v=3M2rVqf4 ... re=g-all-u
Afellaynak nem szabad távozni!!! ügyes srác, adjunk már neki legalább annyit, amit cuenca, vagy tello kapott idén!!!
Válasz küldése