Remélhetőleg a nagy legendák nyomdokaiba lép
This is just... pic.twitter.com/FxBzTvE62n
— FC Barcelona (@FCBarcelona) July 16, 2025
Már bocs, de hülyeségnek tartom amit írsz. Sokan tényleg elrugaszkodnak a valóságtól, de te pedig totálisan a másik végletet képviseled. Egy Tello stb. teljesen más tészta. A brazil egy teljesen más közegből, ligából érkezik és egy Alexisen, Tellon, Pedron tizedannyi nyomás sincs, ráadásul igen fiatal még. Az hogy nem fog 50 gólt rúg ni, bohócot csinálni az egész real védelemből stb. nálam egyelőre nem elvárás és ha józanul nézzük, másnál sem kellene. Neymarban hatalmas lehetőség van és ez az 57 millió (ami ha a mostani piaci árakat nézzük nem sok, pl. Bale 90 millió, Cavani 63 stb.) nem annak szól, hogy egyből megváltja a világot, hanem hogy kicsit később, ha felveszi a ritmust, mit adhat a csapatnak, mert nem egy 30 éves játékos, hosszútávon lehet meg az igaz haszna.sjd írta:Miért, 57 millióért mégis mit csináljon? Lője meg azt a gólmennyiséget, mint Tello, és sétálgasson a pályán?visca el barca írta:az a baj, h vele sem lesz sok türelem az embereknél. 57 millioért lőjjön legalabb 50+ gólt, bayern-real ellen hattrick, jah és még védekezzen is, meg is ne is szereplejen a médáiban, különben csalódás lesz és el kell adni
Egy 57 milliós játékostól ha nem is az, amit leírsz, de annak legalább a fele minimum elvárható, attól függetlenül, hogy Neymarnak vagy Torghelle Sanyinak hívják.
Egyébként visszaemlékezve arra, hogy itt mennyire be lett harangozva sokak részéről, hogy majd megváltja a világot, sztem nem meglepő, ha ez megjelenik az elvárásokban is.
Miért, 57 millióért mégis mit csináljon? Lője meg azt a gólmennyiséget, mint Tello, és sétálgasson a pályán?visca el barca írta:az a baj, h vele sem lesz sok türelem az embereknél. 57 millioért lőjjön legalabb 50+ gólt, bayern-real ellen hattrick, jah és még védekezzen is, meg is ne is szereplejen a médáiban, különben csalódás lesz és el kell adni
én biztos vagyok benne, hogy első szezonjában nem (vagy csak elvétve) fog villanni a nagyobb (real,mu,bayern,juve szintre gondolok) csapatok ellen, és még a második vonal (atma,vale,spurs,schalke,porto) szerű gárdák ellen sem várok tőle kontstans szárnyalást.Hovatovább hosszútávon pont azért igazoltuk, h a maradék 10%-on teljesítsen úgy, ahogy csak Messi tud a csapatban.
Az FC Barcelona középső védőt vásárol a nyáron.Primitive írta:Danny Shittu.Dr.Dre írta:
Ki ez a kigyúrt állat?![]()
Hulk WHO?Dr.Dre írta:https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/ ... 5049_n.jpg
Mondjuk azért Hulk mellett elveszik
Hasonlóan gondolom, bár szerintem kifejezetten gyenge volt ma.shutterisland írta:igen.visca el barca írta:bakkermost látom h a story 4 adja a meccset
![]()
nézte valaki?
ma sem váltotta meg a világot, de volt pár szép húzása, mondjuk faragták is figyeltek rá eléggé.
azért párszor marceloval ügyesek voltak a baloson.
a gólpassza itt a végén azért meglett.
továbbra is tartom, amit az angol meccsnél is, a spanyol bajnokságban és a bl-ben (főleg a csoportkörben) ennél 90%-ban könnyebb ellenfelei lesznek, és egy jobb csapat tagja lesz.
igen.visca el barca írta:bakkermost látom h a story 4 adja a meccset
![]()
nézte valaki?
Jó kép...azért Hulk egy bivaly! Kb mint az amerikai, akivel Ibra is balhézott, nem jut eszembe a neve. Közvetíti ma valami a meccset? Szerintem megnézem.Dr.Dre írta:https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/ ... 5049_n.jpg
Mondjuk azért Hulk mellett elveszik
Scolari azt nyilatkozta, hogy valószínűleg ugyanazt a csapatot fogja játszatni, mint az angolok elleni összecsapáson. Abban a kezdő tizenegyben pedig szerepelt Neymar neve.shutterisland írta:este 9-től brazília-franciaország, a story 4 adja.
lehet tudni valamit arról, hogy játszik e ?
Ki az a Varane?shutterisland írta:este 9-től brazília-franciaország, a story 4 adja.
lehet tudni valamit arról, hogy játszik e ?
neymar vs varane meg is lenne, ha a gall nem lenne sérült.
Mondjuk azt vitatnám, hogy 3 kilót mondtak pont a fejesek, de az szerintem mindenkinek nyilvánvaló volt, hogy nem fog ilyen nyikhaj maradni.
Inkább majd jövőre májusban, mert nem hinném, hogy pár meccs alapján máris lehetne értékelni a teljesítményét. Ibra, Villa, Fabregas is jól bekezdtek, tavaszra meg szépen kifújtak. Szóval nem kell majd hasra esni, ha első néhány meccsén parádézik (főleg nem ha sörmeccseken teszi), de temetni sem kell, ha nehezen lendül bele.pezZy írta: Egyébként kár azon spekulálni mi lesz, majd kiderül Augusztusba.
Hát ezen jót nevettemvisca el barca írta: off:
amugy meg mi ez háziasszonyok gyülekezete itt?![]()
![]()
![]()
taktikailag jóval éretlenebb csapatból, bajnokságból jön, nem volt feladata a védekezés, átlag alatti fizikuma van, nem első számú opció lesz a pályán, és egyáltalán, most költözik el először otthonról, rengeteg új dologhoz kell alkalmazkodnia a pályán, és azon kívül is.visca el barca írta:vagy mi a racionális érv?