Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19642
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.03.25. 23:42:20

De pl Game linkje tanulságos, általánosítani nem lehet, s nem is szabad, de pont hogy ilyenekre nincs szükségem. Bár tartok kb 10-20 emberrel kapcsolatot, azt pl soha nem tudtam megérteni, hogy lehet valakinek 100+ ismerőse, általános iskolai tudom is én ki meg stb. Lehet antiszociális vagyok, de én azzal beszélek, hívom fel tartom a kapcsolatot, akivel valóban tartom a kapcsolatot. Az hogy pl nálunk a könyvelő Juditkával mi van meghallgatom, de mi közöm hozzá? Semmi, meg nem is érdekel, nem vagyunk olyan viszonyban. Na mindegy, engem a kütyük se érdekelnek annyira, pedig mérnök vagyok. :D

Ez meg hogy 1 hét múlva ér oda, azért az nem egy hú de nagy idő. Oké nekem nincs olyan ismerősöm rokonom, akinél ez gondot jelentene. Nyilván egy barátnő/feleség az más, mert nagyobb "törődést" igényel (hozzáteszem jól kell tudni választani :D). Bár nekem volt olyan, hogy külön országban voltunk, aztán megoldottuk. 1-2 hét alatt olyan hú de sok minden nem tud történni. Meg azért ott egy sms-t mms-t azért ellehet dobni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.03.25. 23:36:39

Nem fogunk valóban,máshogy látjuk.

Én szeretem az innovációt,a technikai fejlődést,mindig izgatottan várok minden újítást, kütyüt.

nem beszélek velük minden nap, de levél? most minimum egy hét mire odaér,és akkor gyors volt...ezt komolytalannak érzem.
Képeslap más,azt küldtem nyáron is haza több embernek.

De mindegy, tényleg máshogyan látjuk ezt, csak azt akartam kihozni,hogy egyik oldalnak sem kell támadnia, elfogadom,hogy szerinted több a negatívuma, de szerintem sokkal kevesebb,mint ami jóra is lehet használni.

Na hajrá C's!
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19642
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.03.25. 23:31:37

Megsértődni nem sértődtem meg, de ha már szóba került, akkor részedről éreztem inkább a gúnyos megjegyzéseket visszásnak, mint azt amit én írtam az egésszel kapcsolatban.

Nálam az hogy mindig minden egyszerűbb legyen egyfajta lustaság, a külföldi dolgokat elismerem. Bár gondolom nem beszélsz velük nap mint nap, nekem is vannak külföldi rokonok, barátok, lehet ódivatú de képeslap, levél is létezik a világon.

Mondom összeveszni ezen nem fogunk, nem mondom hogy elítélem, aki használja, mert tegye, de részemről úgy gondolom több negatívuma van, mint pozitívuma. Számomra nem tud semmi olyat adni, ami eddig se lenne meg. Az hogy könnyebb, gyorsabb, hát Istenem, ameddig nem vagyok elmaradva egy napban, addig ez nálam nem szempont. Ezért is írom, hogy egyfajta lustaság mert pont hogy ha valami gyorsabb egyszerűbb, nem biztos hogy az jó, s azt az örömöt elveszik, hogy megmozdulj és tegyél érte.
Máshogy látjuk, de hangsúlyozom ezen összeveszni nem fogunk.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2014.03.25. 23:42:32-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.03.25. 23:20:37

Félreértesz,nem nézlek le érte, meg semmi ilyet nem mondtam. Csak úgy álltál lentebb hozzá ehhez,mintha ördögtől való dolog lenne. Holott nem az.
Én is sokáig meg voltam nélküle, most is meglennék, mert akikkel akarok azokkal beszélek élőben, találkozok velük,felhívom őket hogy üljünk be egy sörre,stb.

De nem tehetem meg ezt az ausztriában dolgozó unokatesómmal, a németeknél dolgozó nagybátyámmal, az amerikai ismerőseimmel,mert nem fogok ezért tízezreket fizetni.
Igenis hasznos,hogy mondjuk a csoporttársaid ott vannak egy helyen,és tudtok egymásnak anyagot adni,stb. Persze régen is megoldották,fénymásolókkal,stb. de most ez van, így könnyebb.

Az nem lustaság,hogy minden egy helyen van, csak szeretem a rendszerben tartott dolgokat, az átláthatóságot. És így nekem átláthatóbb az egész, egyszerűbb.

És igen,olyanok is vannak,akiket beszippant,ott élik életüket,nem mozdulnak ki, de az én társaságomban,baráti körömben ez nem tapasztalható, ergó, nem érdekel,hogy 15-18 éves tinik ott élik ki magukat.
Nem írtam,hogy kell,de a mai világban egy fiatalnak (gondolok itt olyanra,aki egyetemista korba lépett), jó ha van.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19642
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.03.25. 23:08:11

Nem gondolom, hogy lenéztem volna bárkit, pont azt írtam s te is gúnyosan fogalmaztad meg, hogy gőzössel járok meg szekérrel. Inkább csababarca részéről érzem ezt lenézésnek. Haladni kell a korral? Ez aduász szöveg, emberek élnek facebook nélkül is, s nem attól lesz teljes az életük. Akkor én őskövület vagyok ezek szerint. :D Meg ha nem haladsz a korral, mi történik? Leírod nem kötelez senki, de írod, hogy Kell, egyáltalán nem kell, nem olyan dolog, ami létszükséglet.

Ez meg hogy ott lehet csoportokat legjobban kialakítani, meg ismerkedni kommunikációt fent tartani ezt nagyon rossz gondolatmenetnek tartom. Ebből lesz az, hogy az emberek elfelejtenek beszélni, egymással kapcsolatot létrehozni. Mikor egy interjún nem tudja kezelni a problémáka az egyén, a testbeszéd stb, vagy pl ami itt is volt egyszer téma, hogy szólítsak le egy idegen csajt. Eltorzulnak dolgok, nem nézem le azt aki használja, de szerintem jóra nem vezet.
Én abba se halok bele ha nem minden egy helyen van, a nagy lustaságból meg a mindent megkap az ember lesz az hogy az alapvető affinitást elveszti, hogy jobbat akarjon, s gondolkozni is elfelejt. Én így látom, twitter használok, de az más jellegű is. Nincs szükségem egyetlen egy közösségi oldalra sem, hogy bármikor elmenjek egy barátommal, kollégámmal sörözni beszélni. Megérteni nem fogjuk egymást, más környezetben szocializálódtam mint te csababarca, én még tárcsás telefonon hazacsörögtem a Nyugatiból, hogy ekkor és ekkor megyek haza, lehet nem haladok a korral, de amíg nem látom miben jelenten nekem ez pozitív dolgot, addig nem is fogok. És szegényebbnek meg nem érzem ettől az életem. :D
Kép
Kép
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.03.25. 18:59:09

Ide illik.

10 idegesítő tevékenység a közösségi oldalakon:
KATT

+1: Matyika folyamatosan lájkolgatja a hozzászólásaimat :twisted: :mrgreen:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.03.25. 18:26:35

csababarca írta:
visca el barca írta:nincs azzal semmi baj ha valaki használja, de a legtöbb ember lételemnek állítja be, ez az ami zavar.
hát igen,ez igaz. Nem lételem valóban, csak egy nagyon kényelmes "eszköz".
Így van, az ember lusta, mindig keresi azt amivel kényelmesebb legyen neki.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.03.25. 17:42:29

visca el barca írta:nincs azzal semmi baj ha valaki használja, de a legtöbb ember lételemnek állítja be, ez az ami zavar.
hát igen,ez igaz. Nem lételem valóban, csak egy nagyon kényelmes "eszköz".
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.03.25. 17:30:24

nincs azzal semmi baj ha valaki használja, de a legtöbb ember lételemnek állítja be, ez az ami zavar.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.03.25. 17:21:24

visca el barca írta:
én sem használom és mégsem vagyok lemaradva semmiről. enélkül is látom a sporthíreket, tudom mi hol merre hány óra. pont ugyanolyan teljes életet tudok élni mint évekkel ezelőtt mikor nem volt. ez csak egy extra szolgáltatás, de az emberek legtöbbje már totál bele van hülyülve. annyira, ha lekapcsolnák 2 napra nagyobb káosz lenne mint egy 10es földrengés után. túllihegett, túlhypeolt baromság az egész.

Én meg megszoktam,hogy minden egy helyen van, nem kell port.hu, imdb.com, stb oldalakat külön megnyitogatnom.
Nem mondtam,hogy nem teljes az életed facebook nélkül, nyáron pl alig használom, vagy volt hogy 1-2 hétre felfüggesztettem a fiókot.
Persze nyilván nem mindenki használja értelmes dolgokra,nem egy ismerősöm van nekem is,akik ostobán közelítik meg,mondjuk őket már ki is gyomláltam a hírfolyamból.

Csak annyi a lényege,hogy nem kell azért lehurrogni valakit,mert használja (mert igenis,több pozitív haszna van,mint negatív, egy bizonyos iq és érzelmi szint felett), de ez fordítva is igaz persze.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.03.25. 17:12:38

Ez a Marketing tanszék féle taníttatás abból kifolyólag történt (gondolom), ha a sulisok 90%ának van profilja. Gondolom így nekik könnyebb volt, minthogy több száz gyereknek a zh-ját javítsák. A végén kiadott 1 pontot, mellé a nevet és kész is, javítás semmi. Dettó, mint a politika, nem vagyok Fideszes, mégis azokat a törvényeket tartom be, amiket ők hoznak meg. Lehet, hogy törvényellenes, de azért a diák szava a tanárral szemben? Itt is dettó, mint a mostani politika :D

Nem ítélem el azt akinek nincsen, szerintem nem írtam ilyet senkinek, én csak úgy gondolom, hogy haladni kell a korral és a Facebook-ra sokkal több pozitívat tudok mondani, mint negatívat. Pl 20 évvel ezelőtt nem is nagyon volt számítógép iskolákban, most meg kb nincs olyan félévem amikor ne kellene használnom az internetet, beadandó ebből, műszaki rajz ebből, ahhoz jegyzőkönyv (ezekhez a tanszéki honlapról a méretek) és mindent a netről lehet beszerezni (persze + a könyvtár). Ezzel is a haladást akarom mondani.

Neked nincsen VEB, ez a te dolgod, én ettől nem tartalak rossz embernek, félre ne értsük már egymást. :)

Amúgy a Facebook legjobb lehetősége a csoportok kialakítása véleményem szerint.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.03.25. 17:10:05

csababarca írta:Bob, gondolom Te még szekérrel jársz, meg gőzös vonattal, és lemész a postára telefonálni is,vársz órákat,mire kapcsolnak valakit.
Változnak az idők, haladni kell a korral, a Facebook,sajnos,nem sajnos az élet része, sok minden zajlik ott, szinte mindenről ott lehet tudomást szerezni, sportolók is használják (+twitter), ezért is szeretem,de rengeteg eseményről (koncertek,előadások, kiállítások) onnan lehet leginkább tájékozódni,ma már mindenkinek az első számú hirdető felülete a facebook.
Hogy ez jó vagy sem teljesen mindegy, aki nem akar lemaradni,az használja.
én sem használom és mégsem vagyok lemaradva semmiről. enélkül is látom a sporthíreket, tudom mi hol merre hány óra. pont ugyanolyan teljes életet tudok élni mint évekkel ezelőtt mikor nem volt. ez csak egy extra szolgáltatás, de az emberek legtöbbje már totál bele van hülyülve. annyira, ha lekapcsolnák 2 napra nagyobb káosz lenne mint egy 10es földrengés után. túllihegett, túlhypeolt baromság az egész.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.03.25. 16:51:50

Bob, gondolom Te még szekérrel jársz, meg gőzös vonattal, és lemész a postára telefonálni is,vársz órákat,mire kapcsolnak valakit.
Változnak az idők, haladni kell a korral, a Facebook,sajnos,nem sajnos az élet része, sok minden zajlik ott, szinte mindenről ott lehet tudomást szerezni, sportolók is használják (+twitter), ezért is szeretem,de rengeteg eseményről (koncertek,előadások, kiállítások) onnan lehet leginkább tájékozódni,ma már mindenkinek az első számú hirdető felülete a facebook.
Hogy ez jó vagy sem teljesen mindegy, aki nem akar lemaradni,az használja.
Engem sok előadástól,vagy koncerttől fosztott volna meg, de sok ismerőst is szereztem ott, akikkel mondjuk külföldön találkoztam,és ott tudom a kapcsolatot tartani velük legkönnyebben.
Az én hírfolyamomon például nem a kislányok picsogásai meg egyéb nagy gondolatok jelennek meg,hanem sportolók kiírásai,képei, hírportálok által kirakott hírek, külföldi orgánumok hírei,filmes oldalak,sorozatos oldalak hírei,stb.Egyszerűbb,mint egyesével meglátogatni minden oldalt,és onnan megnyitogatni egyesével a cikkeket. Ezzel csak azt akarom mondani,hogy lehet értelmesen is használni ezt az egészet.

El kell fogadni,plusz Téged senki nem kötelez,hogy használd,nem is kell, de nem kell lenézni azokat akik használják. Vannak hülyék, akik nem tudják mire is lehet használni,stb..de nem abból kell kiindulni.
Persze azzal én sem értek egyet,hogy egy tanár kötelez valakit arra,hogy regisztráljon, meg ehhez köti az aláírás megszerzését,ezt elítélem. De egyébként egy csomó másra lehet használni, hovatovább, a hanghívás minősége facebookon keresztül wifin vagy 4g hálózaton ezerszer jobb,mint a sima telefonos hálózat.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19642
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.03.25. 16:24:25

zola8787 írta:
Marketingből minden pénteken déltől 4ig zh-nunk kellett (aláírásért) interneten a facebook-on egy alkalmazás során. Hozzáteszem, hogy tanulmányaim egyik legfeleslegesebb tantárgya volt, gondolom mindenkinek volt már hasonló. Akinek addig nem volt profilja képzeld csinált, mert anélkül nem kaphatott aláírást, ergó nem kaphatott volna diplomát, de nyugodtan kiröhögheted a másikat, úgy vettem észre neked ez nagyon megy. Gépészmérnöknek és Műszaki menedzsernek tanulok egyszerre (gépészt estin, mm-t nappalin) és banyek nekem nem feküdne ha állandóan pendrive-al kellene futkosnom az emberekhez anyagért, erre jó a facebook, de ez már annyira off, hogy huhh.
Nem tudom mennyire szabályos/jogszerű, hogy az iskola nem biztosít mindenki számára elérhető programot, amivel a tanulmányait eltudja végezni. Olyat nem várhat el, hogy kötelezettséget vállaljon 1-1 tanuló (regisztrálás egy közösségi oldalon), amivel a jegyét megkaphatja. Ez kb olyan mintha órán használhatna mindenki 1 programot, de az ingyenesen nem lenne elérhető akár a neptun rendszer szerverén, akár a tanártól közvetlenül. Szóval, amit említettél elég érdekes dolog az én olvasatomban, szerencse hogy nekem nem volt ilyen tanárom, mert ez nem teljesen korrekt.

Facebook dologban nem nyilatkoznék túl hosszan, megtettem nem egyszer, butaságnak tartom. Az sem egy mindent eldöntő érv, hogy olcsóbb, meg könnyebb elérni az ismerősöket. Feltaláltak már nem 1 díjtalan csomagot pl, s alapból a kommunikáció nagyon fontos, a facebook szerintem rossz hatással van az emberi kommunikációra (akárcsak az olyan jövevényszavak mint like, amitől falra mászok személy szerint) és erkölcsileg is lehet romboló hatása. Azt meg kifejezetten lenéző magatartásnak vélem, ha valaki azt teszi szóvá, hogy neked miért nincsen.
Ezt a futkosást nem nagyon tudom átérezni, lehet változott gyökeresen az oktatás, de azért 5 év alatt nem hiszem, s én is eltudtam végezni egy egyetemet Facebook nélkül, jegyzetelni órán kell, plusz anyagok meg mindig megvoltak a szervereken. Két suli együtt biztos nehézkes, ebben nyilatkozni sem tudok, de nehogy már Facebook nélkül ne lehessen elvégezni egy iskolát, mert akkor aztán tényleg baromi rossz irányba haladnak a dolgok.
Kép
Kép
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.03.25. 07:46:51

Kash a Mozi topicban írta:
Tim:
Hát olyan filmet még nem néztem, amiröl nem tudom, hogy létezik, valamilyen formában tudomást kell szerezzek a filmekröl.
Ami pedig a pamutot illeti: Én kérek elnézést! Valószínűleg az zavarhatott meg, hogy kilettem cenzúrázva valamelyik nap a kotton miatt.
Fura érzés magammal beszélgetni... :mrgreen:
Heh?
"And my heart will leave you never."
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.03.24. 22:28:45

Rinku írta:http://gabrielecirulli.github.io/2048/

Utálni fogtok érte, meg is értem, egyenesen a pokolból... :D Szemét játék! :evil: :D
A túloldalon már bedobták két hete nagyjából, azóta folyamatosan ezzel kockulok. :lol: Ritka idegesítő és addiktív játék.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2014.03.24. 22:28:06

Rinku írta:http://gabrielecirulli.github.io/2048/

Utálni fogtok érte, meg is értem, egyenesen a pokolból... :D Szemét játék! :evil: :D
Baráti jó tanács, aki jót akar magának, ki sem próbálja. :D
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2564
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2014.03.24. 22:18:48

http://gabrielecirulli.github.io/2048/" target="_blank

Utálni fogtok érte, meg is értem, egyenesen a pokolból... :D Szemét játék! :evil: :D
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2014.03.24. 10:04:38

Ez de nagyon kemény :shock: :shock:

http://index.hu/kulfold/2014/03/24/529_ ... yiptomban/" target="_blank
KépKép
Avatar
Piquenbauer
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2010.06.18. 12:48:51

2014.03.13. 20:34:33

Valaki megtudná nekem mondani, spanyolul hogy van ez az Alves idézet: "Aki fél a vereségtől, az a győzelembe menekül."

Előre is köszi a segítséget. Fontos lenne.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.03.13. 17:53:56

Mondjuk ha nem teszem be aláírásba, akkor senki sem emlékezett volna rá, szóval szívesen :mrgreen:

És ha jól emlékszem, nekem 2 sör lett ígérve.
Gareth Tello írta:Na, miihii, most, hogy már mindenki röhögött eleget a rangomon, akár meg is lehetne változtatni végre... :cry:
Ez a mostani még viccesebb :mrgreen:

No offense.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.03.13. 10:52:34

Na, miihii, most, hogy már mindenki röhögött eleget a rangomon, akár meg is lehetne változtatni végre... :cry:

De a trollkodásból elég volt. :mrgreen:
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.03.12. 22:50:36

Akkor egy sörös korsónyi Chivas Regal 18 Year Old ? :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.03.12. 22:49:25

csababarca írta:
Gareth Tello írta: Csaba, egy korsó Heineken rendel. 8)
hogyne,majd azt én szabályzom hogy milyen sör,és milyen kiszerelésben.. :D

korsó, heineken, gyerekek,nőjjetek már fel.. 8)
No offense, de szerintem kezdd el most főzni!
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.03.12. 22:43:57

Gareth Tello írta: Csaba, egy korsó Heineken rendel. 8)
hogyne,majd azt én szabályzom hogy milyen sör,és milyen kiszerelésben.. :D

korsó, heineken, gyerekek,nőjjetek már fel.. 8)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Válasz küldése