A nap jelenete
Joan Garcia sacrificed Gerard Martin to make the save pic.twitter.com/OAE1f1tIlp
— Berneese (@theberneese) January 3, 2026
Ez még a múlt századból van?ferninho írta:Özil és Lord.....

Belülről bomlasztaná a klubot, úgyhogy inkább mégse.messideco írta:Azért GT: Bergkamp a Spurs másodedzőjeként?![]()

MQuC írta:Mi volt ez a Gerard baki, amiről beszélnek?

KATTMQuC írta:Mi volt ez a Gerard baki, amiről beszélnek?
De Mourinhot nem lehet komolyan venni, mert 10 ember védekezett az összes meccsen, és az összes gólt kontrából lőtték.Game90 írta:

Tegnapi nap összefoglalása:

Bármilyen meglepő ez a Chelsea tényleg a fakó volt! Kíváncsi lennék például ki hallott arról a cseh gyerekről aki középső védőt játszott?BarcaFan2002 írta:Nem hittem volna, hogy ilyen gyenge produkciót fog mutatni a Liverpool. Igaz a City ellen is Kompany nyerte meg nekik a rangadót, de azért ez akkor is egy kicsit meglepő volt. Pláne azok után, hogy Mourinho azt mondta, hogy nála a BL az első, itt meg fakó meg pihentetés lesz.(aha,igen)
Könnyen lehet, hogy a MaCI lesz a bajnok... Kérdés, hogy most a liverpool összeesik-e emiatt a vereség miatt(Gerrard már megtette),vagy mennek tovább. Szimpatikus csapat egyébként a Liverpool, csak sajnos (szerintem) jelenleg jobb a Chelsea meg a City. DE itt még tényleg minden lehet...
gólarány, kb spanyolországon kívül szinte mindenhol.Rinku írta:Az angoloknál hogy van, ott is oda-vissza eredményeket nézik a csapatok tükrében vagy itt a gólarány megy egyből, ha pontegyenlőség van?




Egy pár éve még elfogadtam.Most már betelt a pohár.LG írta: Egy szóval sem mondtam, hogy méltatni kell. Jogodban áll utálni ezt a játékot, elfogadom. De ti úgy beszéltek róla, mintha valami csalással volna a Chelsea, holott erről szó sincs. Így is lehet játszani, szeretni nem kell, de el kell fogadni.
Én sem szeretem ezt a játékot, a mai meccsen is a Liverpoolnak szurkoltam, de ettől még el ismerem, hogy ha nem is szépen, de megérdemelten nyert a Chelsea, mert szinte hibátlanul levédekezték a meccset, a kontrákból pedig kettőt ki tudtak használni.A gólkülönbség.most ha pontegyenloseg lesz a végén akkor waccap? mert nagyon ugy néz ki.
el hiszem ,hogy ez nem normális, hogy az összes normális csapat ellen szétbekkeli magát a Chelsea, de azért ne már...hajnesz írta: Én meg behoznék egy olyan szabályt,hogy csak akkor ér a gól,ha mindenki átmegy a félpályán,és probléma megoldva.
gólkülönbség, azzal nyert pár éve a City is.most ha pontegyenloseg lesz a végén akkor waccap? mert nagyon ugy néz ki.