Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3887
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.06.08. 10:40:43

bowlinggolyo írta:Igen el lehet küldeni őket a B csapatba edzeni, de az európai top ligákban (nem csak foci) a vezetőség nem határozhat egyedül, hogy te most éppen melyik csapatban fogsz játszani. Itt az öreg kontinensen először a klub és a játékos, majd a két klub egyezik meg a játékos átigazolásáról. Ebben az esetben teljesen megérhető Bojan és JdS is, bármennyire nem kedvelem az utóbbit.
Azért erre láttunk már nem egy ellenpéldát:

Kaká :arrow: Real Madrid
Thiago Silva :arrow: PSG
Higuain :arrow: Napoli

Csak, hogy az utóbbi időkből idézzek. Ez nem szokott mindig problémát jelenteni.

Más:
Bravot továbbra sem értem. Fillérekért kéne venni egy cserekapust, nem pedig ilyen összegekkel dobálózni érte...
Piszczek nagyon kéne ebbe a csapatba. Én nagyon örülnék neki, ennyi pénzért meg tényleg ajándék lenne. Ha nem sikerül, akkor Danilora kéne beruházni.
Marquinhos jó lenne, ha már jönne. Bár ez a 25 millió és Dani Alves játékjoga nagyon sok érte. Elképesztően alacsony árra soroljuk be a játékosainkat.
Mathieu érkezében egyre több logikát látok, ahogy Rakiticében is. Akarnak egy biztos pontot a középpályára, de elsősorban a fiataloknak készítik elő a terepet (Bartra, Rafinha), ha logikát keresünk benne. Itt is inkább csak az ár zavar. Szeptemberben lesz a francia 31 éves, érte is totálisan fölösleges ennyi pénzt kiadni.
Cuadradoról meg már annyit cikkeznek, hogy már azon sem lepődnék meg, ha előre igazolnánk és nem hátulra. Ez mondjuk ideálisabb megoldás lenne, csak szimplán fölösleges.

Fabregasért ez a 33 millió továbbra is egy vicc. 50 milliónál kéne kezdődnie a licitnek...
Mascheranonak örülök is meg nem is. Vkp-ra jó lehet, de ha megint vki lesérül majd a kezdőből, akkor ugyanott fogunk tartani (feltéve, ha csak Marquinhos jön), mint az idén.
Pedroért jöhetne már egy jó ajánlat... Az a baj, ha rosszul játszik majd a vb-n, akkor a kutyának se fog kelleni, ha meg jól, akkor meg nem adjuk el semmi pénzért. Mindenképpen rajtunk marad...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2014.06.08. 10:28:33

barcafacan írta:Jó, hogy említed Krkicet. Amit ő és JDS csinál, azt csak egy erélytelen vezetéssel lehet megtenni. A szerződés biztosította pénz természetesen jár nekik, de a munkára kirendelés lehetősége a vezetőségé. El lehet küldeni őket pl. a B csapat edzéseire.
Igen el lehet küldeni őket a B csapatba edzeni, de az európai top ligákban (nem csak foci) a vezetőség nem határozhat egyedül, hogy te most éppen melyik csapatban fogsz játszani. Itt az öreg kontinensen először a klub és a játékos, majd a két klub egyezik meg a játékos átigazolásáról. Ebben az esetben teljesen megérhető Bojan és JdS is, bármennyire nem kedvelem az utóbbit.
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2014.06.08. 10:23:26

Nem kedvelem ezt a vezetőséget, de az idei igazolások nem rosszak. Azért azt ne feledjük, hogy június eleje van, és már megszereztük Ter Stegent, Rakiticet, Rafinha és Deut, és közel van a Marquintos és cserekapus biznisz is. Ez nem rossz eddig.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.08. 10:15:32

Petr írta:Barcelona are willing to pay 10M for Borussia Dormtund right back Lukasz Piszczek (29). [sport]

Bayern Munich attacker Thomas Muller (24) has been offered to Barcelona. [sport]

Barcelona are still interested in Valencia defender Jeremy Mathieu (30), but won't pay 20M buyout fee. Willing to pay 10-12M. [md sport]
Piszczeknek örülnék, bár leginkább azért, mert így Cuadrado végleg kikerülne a klub látószögéből.. Plusz ez a 10 millió se egy nagy összeg, itt sokan dicsérik, ha javulna a védekezésünk a jobboson az érkezésével tőlem jöhetne.

A Mülleres hír meg.. Felajánlom magam majd én is a Barcának, aztán lehozhatja azt is a 'Sport'. :D Remélem jól kiröhögjük és elküldjük, nagyon nem szeretném itt látni. Amúgy is azért távozna, mert nem kap elég lehetőséget a Münchenben, nem tudom itt miért hiszi, hogy kezdő lehetne..

Mathieut meg nem tudom. Ha jönne Pisczek, akkor én nem hoznám el, egyedül azért láttam benne némi rációt, mert tud balbekket is játszani, és akkor ő lehetett volna Alba helyettese is, meg a 4. számú védő is, a jobboson meg osztozott volna Montoya meg Adriano. De ha jönne a Lengyel, akkor én hagynám őt Valenciában. Masc úgyis hosszabbított, jó lenne ő 4. számú védőnek, meg csere vkp-nak - gondolom LE-e oda szánja főleg. (VEB legnagyobb örömére.. :mrgreen: ) Busi úgyse hagy ki 10-nél több meccset egy szezonban, úgyhogy nem szakadna bele az Argentin, hogyha 2 poszton is ilyen szerepben számítanánk rá.
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2014.06.08. 10:01:14

Petr írta:Barcelona are willing to pay 10M for Borussia Dormtund right back Lukasz Piszczek (29). [sport]

Bayern Munich attacker Thomas Muller (24) has been offered to Barcelona. [sport]

Barcelona are still interested in Valencia defender Jeremy Mathieu (30), but won't pay 20M buyout fee. Willing to pay 10-12M. [md sport]
Piszczek nagyon jó vétel lenne 10 M-ért, örülük már annak is, hogy legalább írnak róla mint opció.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2014.06.08. 09:51:20

Barcelona are willing to pay 10M for Borussia Dormtund right back Lukasz Piszczek (29). [sport]

Bayern Munich attacker Thomas Muller (24) has been offered to Barcelona. [sport]

Barcelona are still interested in Valencia defender Jeremy Mathieu (30), but won't pay 20M buyout fee. Willing to pay 10-12M. [md sport]
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2014.06.08. 09:04:02

Marad Sanchez, Pedró, Mascheranó, akkor ez nem frissités csak lópikula az egész. Nem lesz semmi válltzás ebben biztos vagyok, jövöre sem leszünk jobbak.
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.06.08. 08:59:19

fanbarca írta:
barcafacan írta:...
Jelenleg még Bojan is a csapat tagja.
Jds, Cuenca, Afellay, Tello szinte biztos megy szerintem. Pedro is talán. Sanchez marad, Xavi is.

Annyian aggódtok, hogy ilyen vezetőség-olyan vezetőség. Azért csak értenek ők is valamennyira a dolgokhoz, nem kell őket szamarazni. Amit eddig csinálnak, nekem tetszik. Fabregast 35 fölött adják el, s az meg elfogadható.

Jó, hogy említed Krkicet. Amit ő és JDS csinál, azt csak egy erélytelen vezetéssel lehet megtenni. A szerződés biztosította pénz természetesen jár nekik, de a munkára kirendelés lehetősége a vezetőségé. El lehet küldeni őket pl. a B csapat edzéseire.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2191
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2014.06.08. 08:17:58

barcafacan írta:...
Jelenleg még Bojan is a csapat tagja.
Jds, Cuenca, Afellay, Tello szinte biztos megy szerintem. Pedro is talán. Sanchez marad, Xavi is.

Annyian aggódtok, hogy ilyen vezetőség-olyan vezetőség. Azért csak értenek ők is valamennyira a dolgokhoz, nem kell őket szamarazni. Amit eddig csinálnak, nekem tetszik. Fabregast 35 fölött adják el, s az meg elfogadható.
més que un club
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.06.08. 08:06:26

Akkor tartsunk ideiglenes névsorolvasást.
Ter Stegen Masip

Montoya Marquinhos, Piqué Bartra Alba Adriano

Rakitic Busquets Iniesta Rafinha Mascherano Segi Roberto Xavi (?) JDS (?) Cuenca (?) Afellay (?)

Messi Neymar Deulofeu Tello Sanchez (?) Pedro (?)

Ez 26 játékos. Ennyi nem fér a hivatalos keretbe.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4496
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.06.08. 06:11:19

Tobias88 írta:A Bravo - Fabregas - Marquinhos/Alves 3as transzfer után a vezetőség hűtlen kezelése 30 milliónál jár idén, pontosabban fog járni. Én simán beperelném őket, ha Soció lennék (bár már Ibra-nál megtettem volna)

Az igazolásokkal kapcsolatban lehet minősíteni, hogy jó vétel/eladás volt vagy nem.
Az összegek nagyságát ezzel kapcsolatban lehet bírálni, de ez egy szubjektív dolog, ki-ki megítélése szerint. Maximum ennyi.

Egyrészt a hűtlen kezelés nem perelhető, annak büntetőjogi relevanciája van, hivatalból üldözendő bűncselekmény.
Javasolom nézd át a hűtlen kezelés fogalmát (BTK 319 §.). Spanyolhonban (bárhol)ha ezzel az ügyészségre/rendőrségre mennél -mert arányaiban túlzónak találod az igazolások értékét- finoman fogalmazva is körbenevetnének érte.

Ettől függetlenül például a Fabregas igazolásában egyetértek veled, aránytalanul kevés az a pénz, amit írnak az újságok. Igaz, hogy ez nem hivatalos információ, viszont, ha már nem bukunk jelentőset egy játékos igazolásán, én már azt is nagy szónak tartom,visszagondolva Ibra, Villa, Hleb stb.. féle esetekre.
MR. TROMORT777

2014.06.07. 21:50:54

Mascherano. Nem tudom miért Ő van elővéve. Tipikus bűnbakként mint például nagyrészt Sanchez volt vagy Fabregas. Nem az Ő hibája, hogy a csapat ilyen lélektelen semmitmondó szezont produkált. Szívből játszott és nem lógott ki a csapatból negatívan, a kollektív csapat volt írtó gyenge. Amikor leigazoltuk nem nagyon csíptem, de kiharcolta a srác, hogy megérdemeljen még itt pár szezont. Ugyanis Ő legalább szívvel lélekkel küzd és hajt. Barcában nem egyszerű középső védőnek lenni, főleg, ha nem is az az eredeti posztja. Kényszermegoldás volt és bizony sokszor remekelt, nagyon sokszor, de 2 év alatt nem lehet akkora rutint szerezni, hogy kezdő szintű védő legyen egy egész szezonon át. De kiegészítőembernek tökéletes, megvan a kellő rutinja. Valószínű, hogy Song elmegy, akkor pedig ki lenne Busi alternatívája? Ismeri a játékunkat, beleszokott és 4. számú védőnek is tökéletes. Csak legyen előtte 3 valamire való védő. Jövőre újra vissza kell térni a rotáláshoz, mert szegény Busi is meghal szezon végére. Jelenleg égetőbb problémák vannak, mintsem, hogy még az ő helyére is keressünk pótlást.

Igazolások meg összeségében: Jó úton haladunk ha a beérkező hírek igazak. Fabregas olykor jól játszott olykor meg hatalmas flop volt. Kár érte, főleg, hogy mennyit szenvedett a klubb, hogy vissza hozza. De mindenkinek jobb lesz így. Nincs meg benne az a + ami ide kell. Kövezzetek meg, de ha benne lenne a gyilkos ösztön akkor nem lett volna kérdés, hogy Ő vagy Xavi játszon. El lehet itt bagatelizálni azt a stabilitást amit Xavi ad/adott nekünk. De ilyen kp-val és egy védekezésből teljesen magát kivevő játékossal (Messi) nem fér bele. Rakitic eszméletlenül jó vétel. A legjobb szó rá a hasznos. Nem feltétlen kell minden posztra sztár játékos. A sztárok mellé kellenek a megfelelő kiegészítő emberek. Ő az.
Ne feledjük el, hogy LE mennyire jól ismeri Rafinhát. Biztosan komoly szerepet szán Neki. Ha Fabregas el is megy a középpályánk megvan. Sőt még akár Song is maradhat, hátha mutat valamit.
Támadósor elég bajos. Szerintem mindenképp kellene egy rutinos, padot elviselő pár millás igazi középcsatár. Erős fizikummal. Legalább, hogy a mozgásával teret csináljon ha kell. Ez nagyon hiányzik kb Guardiola óta. Pedro és Tello meg mehet. Sanchez meg remélem marad, sokkal több van a srácban mint ami eddig kitudott jönni belőle. Egy Neymar, Messi, Sanchez, Deulofeu + egy esetleges középcsatár kellően erős lenne.
Kapuskérdés. Nem értek itt sokakat. 20 millát adnak Messinek évente, de 10 millió sok egy kapusért? Hagy legyen csak meg Mats-nek a konkurencia. Jót fog tenni a fejlődésének, hogy nem az van, hogy akármit csinál ő a kezdő kapus. Had szokja csak a nyomást, nem kisgyerekekről van már itt szó.
Védő kérdés meg foggalmam sincs, ki lenne a legjobb. Psg-vel az üzlet ígéretes és Alves is elmenne ami szerintem jó döntés, mert muszáj frissíteni a keretet. De akkor meg kell egy igazi jobb hátvéd. Akit meg főleg nem tudnék mondani a piacon jelenleg.
Szóval alapjában véve nem értem ezt a negatívizmust ami itt megy. Fabregas fájó pont lehet, ha ténylegesen elmegy. De frissíteni kell. Rengeteg idő van még igazolgatni. Ilyenkor meg senki nem szeret ezzel foglalkozni, minden játékosnak a VB az elsődleges. Majd utána le lehet zárni a végleges döntéseket. Nekem sem teljességgel szimpatikus ez a vezetőség, sőőt. De jelenleg a lehetőségeinkhez mérten jól állunk.
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.06.07. 21:43:56

Vállalom a népszerűtlenséget: én is Masche megtartására szavaztam volna, ha 3 hátvéddel és 2 szűrővel akarunk játszani. Maschenek kiváló ütemérzéke és zseniális hosszú indításai vannak, viszont belső védőként túl sokat bakizik és nem elég gyors. Kitűnő edző is válhat belőle.
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2014.06.07. 21:32:34

Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4194
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2014.06.07. 21:20:15

Ez azért érdekes:

http://www.origo.hu/sport/focivilag/201 ... 06-07.html" target="_blank

"Ramires, a Chelsea védekező középpályása viszont éppen távozna Londonból, a Real Madrid pedig a Sun forrásai szerint 25 millió fontot sem sajnálna érte. Carlo Ancelotti, a Real edzője nagyra tartja a játékost, akivel már dolgozott együtt a Chelsea menedzsereként. Szintén a klubhoz köthető hír, hogy a Times értesülései szerint Cesc Fabregas 30 millió fontnál alacsonyabb összegért kerül majd José Mourinho csapatához."

Ezt mondom, egyszerűen lehetne cserélni és még rá is fizetne a Chelsea, nem járnánk rosszul... Mivel Mascheranoval hosszabbítottak, nem lesz még egy hátvéd igazolás...
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8572
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.06.07. 21:17:55

Ezen a Marquinhos üzleten nem értem miért háborog mindenki. Egy éve vették egy nagyon tehetséges és jó védő, nem létszükséglet nekik sem eladni, ráadásul 2018-ig szerződésük van vele. Alves már jócskán túl van a fénykorán és már csak idén lehet belőle pénzt csinálni. Egyik fél sem akar szerződést hosszabbítani, ez a 12 kb. reális ár. A plafon 15-16 lehetett volna, de akkor már nagy üzletet csinálunk. Ezt a 25-26 milliót nem hiszem hogy bárki is komolyan gondolhatta, ha igen, eléggé el van tévedve. Rakitic se jöhetne 15-20 millió körül ha még tartana 2-3 évig a szerződése.

Viszont nem tudom jó ötlet volt-e a brazil. Ezzel elég rutintalan kh-sorunk lesz, ami ott nem a legszerencsésebb és így Bartra sorsa is elég kérdéses. A brazilt játszatni kell, ha már jött 25+Alvesert, Piqué marad, Bartra valószínűleg csak sérülés esetén kap majd lehetőséget. Bár az minden bizonnyal nem fog elkerülni minket. Egy újabb védőt hozni középre pedig vagy luxus vagy baromság. Egy Benatia (csak példa) már túl sok lenne a brazil érkezésének fényében, egy Mathieu-vel pedig semmivel nem lennénk előrébb, mintha Masch a 4. számú védőnk. Pláne ha LE a franciát Bartra elé tenné. Jobban örültem volna, ha jön egy Mangala/Vertonghen/Benatia vagy hasonló.
És akkor még ott a jobb hátvéd poszt amit szintén orvosolni kell. Remélem nem azzal a jeligével hoztuk Marquinhost, hogy "nagyon hasznos mert szélen is tud játszani". Hasonlóval már elég sokszor befürödtünk.
Masch hosszabbításával pedig várjunk. Azt se tudjuk LE hol számít rá. Lehet, hogy Song megy és akkor Busquets alternatívája, de negyedik számú védőnek szerintem teljesen ideális. Nem olyan fogalmatlan játékos, mint itt sokan beállítják, csak már őt is divat lett szidni. Arról nem is beszélve, hogy a jelenlegi csapatból neki van a legnagyobb szíve és leglojálisabb a klubhoz itt a sok saját nevelés között.

Cesc-ért viszont ez a 33 millió egyszerűen vicc. Egy ilyen képességű és ilyen korban lévő játékos 50-nél kezdődik. (na jó, ha rólunk van szó 45-nél) Ráadásul egy milliomos csapattól kell ilyen árat kérni!? Mondjuk engem nem érdekel, ha nem megy a többi igazolásunk kárára, de sajnos szinte biztos vagyok benne.

Azért nem repdesek az örömtől, hogy jövőre a csapat karmestere egy 35 éves Xavi vagy Rakitic lesz. Aztán ott van, hogy jövőre nem igazolhatunk, Xavi kiöregszik, Ini se lesz fiatalabb és csak abban bízhatunk, hogy Rafinha nagyot villant és a horváttal is belenyúlunk a tutiba.
Ez pedig nem kecsegtet sok jóval.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Chino 2014.06.07. 21:23:36-kor.
Forca Barca!!!!
MessiCesc
Capitá del Barça
Hozzászólások: 595
Csatlakozott: 2013.07.26. 14:51:09

2014.06.07. 21:09:03

Nem azért, de Masche 1 évvel ezelőtt a "legnagyobb tanárnak" meg "professzornak" volt kikiáltva, egy rosszabb idény után meg mindenki küldené el a fenébe. Cserének tökéletes, ráadásul igazi culé a srác.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15883
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.06.07. 21:07:17

Erxy írta:Megvan az új középhátvéd igazolásunk!
Official: The contract of Javier Mascherano (29) has been renewed until 2018, with an option for an extra year, buyout fee 100M :mrgreen:
Na, komolyra fordítva. Ha hozunk elé két védőt és eladjuk Songot akkor még jó is lehet ez. Na de nem írom tovább, mert Veb ideges lesz :D

Most ez komoly? Szégyen gyerekek,szégyen. Egy mascheranoval hosszabbítunk...komolyan menjünk rá Devecseri,Koman,Xanyi 3ra és jók leszünk. Ezt nem hiszem el,hogy igaz.:D :D
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5732
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2014.06.07. 21:05:15

Erxy írta:Megvan az új középhátvéd igazolásunk!
Official: The contract of Javier Mascherano (29) has been renewed until 2018, with an option for an extra year, buyout fee 100M :mrgreen:
Na, komolyra fordítva. Ha hozunk elé két védőt és eladjuk Songot akkor még jó is lehet ez. Na de nem írom tovább, mert Veb ideges lesz :D
Negyedik számú hátvédnek illetve alkalmi középpályásnak tökéletes. Bartra miatt remélem, hogy nem hozunk több hátvédet... :roll:
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.06.07. 20:50:49

Megvan az új középhátvéd igazolásunk!
Official: The contract of Javier Mascherano (29) has been renewed until 2018, with an option for an extra year, buyout fee 100M :mrgreen:
Na, komolyra fordítva. Ha hozunk elé két védőt és eladjuk Songot akkor még jó is lehet ez. Na de nem írom tovább, mert Veb ideges lesz :D
Kép
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1149
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2014.06.07. 20:30:52

ha már ekkora tárgyalásban vannak a Socieadaddal, akkor elhozhatnánk Martinezt is :oops:
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.06.07. 19:03:30

Dos Santos kérdés nehéz mert ebben a szezonban sérült volt és nem láttuk, h mire képes, de neki is az lenne a legjobb ha elmenne olyan helyre ahol tud fejlődni. Viszont Bojant nem értem. Mit gondol LE fog vele számolni a kezdőben v mi, mert fiatalok is vannak olyan jók mint ő. Remélem Afellaynak van annyi esze, h elfogadja a lehetőséget, mert ő se fog játszani ha marad. Bár nem hinném, h ezek közül bármelyik is sok lehetőséget kapna jövőre.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2014.06.07. 16:24:34

Balinho írta:Azért eszem megáll, hogy ...
Teljesen igazad van sajnos. Lehet amúgy mondani, hogy várjuk meg a hivatalos bejelentést, de az újságírók igen csak jól tájékozottak szoktak lenni, nem hiszem hogy változna a dolog.

A Bravo - Fabregas - Marquinhos/Alves 3as transzfer után a vezetőség hűtlen kezelése 30 milliónál jár idén, pontosabban fog járni. Én simán beperelném őket, ha Soció lennék (bár már Ibra-nál megtettem volna)
94:39 6 - 1
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.07. 16:20:39

visca el barca írta:dos santos különösebben nem izgat h makacsoskodik, 2-3- millionál ugy sincs nagyobb értéke, jövő nyáron meg mivel lejár a szerződése mehet amerre lát
Lehet meg kéne tartani. Szoktunk panaszkodni, hogy a mostani játékosoknak nincs akkora "Barcaszíve" mint Puyolnak vagy Xavinak, hát nála jobban senki sem ragaszkodik a klubhoz az egész keretből.. :lol:

Na de komolyra fordítva a szót, én is eladnám már a nyáron, pedig én nagyon bírom a srácot, folyamatos játéklehetőséggel egy elég jó kis irányító válhatna/válhatott volna belőle - ezért kéne elmennie máshova, hogy játsszon is végre. Sajnálnám ha az egész karrierjét a Barca padon pazarolná el.

Amúgy kíváncsi lettem volna, hogy mi lett volna vele idén, ha nem esik ki a szezon 3/4-ére. Tata év elején kijelentette, hogy számít rá, de lesérült az előtt, hogy Martino a fiatalokat elkezdte volna bedobálni a mély vízbe - volt egy időszak, amikor Sergi Roberto is nem tudom már hány meccsen keresztül folyamatosan játszott. Megnéztem volna mit nyújt, Robertonál csak jobb lehetett volna..

Én amúgy Bojan meg Dos Santos álláspontját is megértem, azért illene előbb velük megbeszélni, hogy szeretnének-e a Sociedadba menni.. Mert ez alapján nem úgy tűnik, hogy őket is megkérdezték volna már az elején.
Avatar
sopisz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2010.07.05. 01:07:02

2014.06.07. 16:05:48

Szerencsétlen vezetőség annyi szidást kap,úgy hogy kb a 90%-a pletykákon alapszik,azért néha meg kéne várni a hivatalos bejelentést szerintem.
"Absque pugna non est victoria"
Válasz küldése