Remélhetőleg a nagy legendák nyomdokaiba lép
This is just... pic.twitter.com/FxBzTvE62n
— FC Barcelona (@FCBarcelona) July 16, 2025
MeseszépChino írta:Nálam még mindig ez a favorit. Azóta szerintem még nem készült szebb.
https://footballcollection.files.wordpr ... 7-link.jpg" target="_blank
Ráadásul az idegenbelije is nagyon pöpecre sikerült.
http://s19.postimg.org/dd2xgs10j/depan_ ... 5_away.jpg" target="_blank
Persze ez szubjektiv, plusz ekkor lettem Barca szurkoló, így a szívemhez is közelebb áll.
Úgy meg főleg nem, ha nem valami paintes vagy gagyin photoshopolt kép készül róla. Van már 2 igényes látványterv, szerintem egyáltalán nem gáz - piros gatyával meg főleg nem lesz számomra -, csak kell egy kis idő, amíg megszokja az ember. Messin és Neymaron így mutat.ZBarca írta:A keresztbecsíkos mezről pedig az a véleményem, hogy meg kell szokni. Szerintem nem olyan szörnyű.
Ez a sárga pre-match póló nálam nagyon bejövős!MessiNeymarSuarez írta: Nekem pl a kék training mez sokkal jobban tetszik ami jövőre lesz:
http://www.footyheadlines.com/2015/03/f ... hirts.html" target="_blank
Aki ezt megtervezte az nem normális,de az se aki rábólintott erre a szörnyűségre.MessiNeymarSuarez írta:Na srácok, hogy tetszik a 2015-16-os otthoni mezünk a vízszintes csíkozással?![]()
Már kb 99% hogy az lesz, hiszen pl vaterán is lehet már kapni, és más terv am se szivárgott ki.
http://sport.vatera.hu/csapatsportok/la ... 94328.html" target="_blank
Sőt itt az idegenbeli mezünk is:
http://sport.vatera.hu/csapatsportok/la ... 38402.html" target="_blank
Hát, mit mondjak... Undorító!ZBarca írta:Újabb mezterv. ;__;
MessiNeymarSuarez írta:https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hph ... e=555827E9
Lehetséges jövő évi mez
csababarca írta:majdnem, de én erre gondoltam.
http://www.fubiz.net/2015/01/30/old-fas ... r-jerseys/" target="_blank
Szerintem gyönyörűek.
Erre emlékszem, a kedvenc tervezetem az összes közül..
Nem palesz vagyok, de szerintem erre gondolhatsz.csababarca írta:Valaki linkelt régebben egy oldalt ide, klubok mezei voltak megcsinálva ilyen retró stílusban,minimál design-nal,az nagyon adta.
Palesz biztos linkeli is majd,ha megkérem, ő vágja ezeket.
Pedig még anno Te linkelted.palesz77 írta:Ezt meg linkelném ha tudnám miről van szó, de sajna nem vágom..Pedig már engem is érdekel, szóval valaki találja meg!
Azért 2006-ban és 2011-ben szerintem eléggé jól mutatott az a piros gatyó..Bob_Marley írta:Nem is értem miért lenne jó a piros gatya, mikor mindig is kék volt bántja a szemet a piros nadrág.
Ezt meg linkelném ha tudnám miről van szó, de sajna nem vágom..csababarca írta:Palesz biztos linkeli is majd,ha megkérem, ő vágja ezeket.
Most egyetértek a konzervatív nézeteiddel. Nekem sem gyere be ez a cucc, piros gatya sem feltétlen.Bob_Marley írta:Az oldalt csíkozás baromira nem tetszik. A Nikenál mindig van valami hú de reformer aki összevissza variál. Klasszik mez kellene, rendes csíkozás és kék nadrág. Nem is értem miért lenne jó a piros gatya, mikor mindig is kék volt bántja a szemet a piros nadrág.