Utazás Barcelonába

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Livia
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2023.10.14. 17:31:55

2023.10.14. 17:35:31

La Masia1 írta:
2023.06.05. 23:44:31
Barca333 írta:
2023.06.05. 22:14:19
Kedves Fórumozók!

Tudja esetleg valaki, hogy mikor lesz a liga sorsolása a következő szezonra?
Nyár végén tervezek Barcelonába utazni és szeretnék beiktatni egy meccset. Jó volna, ha "otthon" játszanánk.
Augusztus közepén kezdődik a következő szezon, de jelen állás szerint esélyes, hogy az első 3-4 fordulót idegenben játssza a csapat.
És ami lényeges még, hogy a mostani stadion kb. fele akkora lesz mint a Camp Nou, így jegyet szerezni a következő szezonban már nem feltétlen lesz egyszerű (reálisan nagyjából esélytelen lesz), pláne ha még bekerül a "most láthatjuk utoljára Messit" faktor is.
Idén kb. 75-80 ezer volt az átlag nézőszám, egy kb. 95 ezres stadionban, azaz 1-2 extrém helyzettől eltekintve valójában mindig lehetett jegyet kapni valahova.
Ez alapján idén a kb. 55 ezres stadion viszont minden meccsen valóban fullon lesz.

Sziasztok!

Férjemet lepném meg egy meccs látogatással és a májusi Real Sociedad elleni meccset gondoltam megnézni. Viszont olvasva ezt a hozzászólást akkor ne számítsak arra, hogy májusban erre a meccsre már kapok jegyet előtte pár héttel, ahogy a cikketekben javasoltátok?

Köszi a választ.
La Masia1
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2022.09.23. 18:42:36

2023.06.05. 23:44:31

Barca333 írta:
2023.06.05. 22:14:19
Kedves Fórumozók!

Tudja esetleg valaki, hogy mikor lesz a liga sorsolása a következő szezonra?
Nyár végén tervezek Barcelonába utazni és szeretnék beiktatni egy meccset. Jó volna, ha "otthon" játszanánk.
Augusztus közepén kezdődik a következő szezon, de jelen állás szerint esélyes, hogy az első 3-4 fordulót idegenben játssza a csapat.
És ami lényeges még, hogy a mostani stadion kb. fele akkora lesz mint a Camp Nou, így jegyet szerezni a következő szezonban már nem feltétlen lesz egyszerű (reálisan nagyjából esélytelen lesz), pláne ha még bekerül a "most láthatjuk utoljára Messit" faktor is.
Idén kb. 75-80 ezer volt az átlag nézőszám, egy kb. 95 ezres stadionban, azaz 1-2 extrém helyzettől eltekintve valójában mindig lehetett jegyet kapni valahova.
Ez alapján idén a kb. 55 ezres stadion viszont minden meccsen valóban fullon lesz.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7645
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.06.05. 22:38:53

Barca333 írta:
2023.06.05. 22:14:19
Kedves Fórumozók!

Tudja esetleg valaki, hogy mikor lesz a liga sorsolása a következő szezonra?
Nyár végén tervezek Barcelonába utazni és szeretnék beiktatni egy meccset. Jó volna, ha "otthon" játszanánk.
Lényegét tekintve nem tudok hozzászólni, de pár hete még úgy volt, hogy megkérjük a ligát, hogy az első pár héten csak idegenbeli meccsünk legyen, mert dolgoznak a Montjuic stadionon, és úgy tűnik, hogy el fog húzódni a dolog. Nem tudom, hogy ez a szándék még aktuális-e meg persze azt sem, hogy a Liga belemegy-e.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Barca333
Jugador del Barça
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2007.07.27. 19:57:46
Tartózkodási hely: Eurobarca

2023.06.05. 22:14:19

Kedves Fórumozók!

Tudja esetleg valaki, hogy mikor lesz a liga sorsolása a következő szezonra?
Nyár végén tervezek Barcelonába utazni és szeretnék beiktatni egy meccset. Jó volna, ha "otthon" játszanánk.
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2023.03.11. 10:40:48

barcamessi írta:
2023.03.11. 07:53:07
csabooo írta:
2023.03.10. 22:38:06
Sziasztok!
Kineztem az április 9-én lévő girona elleni meccset és le is foglaltam a repjegyet kB egy hete. Ma akartam megvenni a meccsre és látom hogy 10-én lesz a meccs.. Elég nagy cumi így, mert 10-én reggel már indul a járat vissza. Járt már így valaki esetleg?
Le lett írva kis milliószor már itt is, hogy kb 1 hónappal előtte van meg a mérkőzések pontos kezdési ideje. Ha meg akarod venni a repjegyet ennél korábban, érdemes úgy menni hogy a teljes szombati és vasárnapi napot, de még akár a hétfőt (nagyon nagyon ritkán van 1-1 hétfői meccsünk) is kint töltsd Barcelonában, különben így jársz mint most.
Ha nem voltál még kint, kicsit tájékozódj alaposabban, érdemes pl. ebben a topicban is visszaolvasni pár oldalt, és akkor nem fogod így megszivatni magad legközelebb.
Így van,viszont próbáltam tájékozódni előtte is. De arra nem számítottam hogy hétfőn lesz. A hétvégét el tudtam intézni de hetfon már kell vissza utaznom...
Így akkor kuka sajnos. A repjegy már kivan fizetve, azzal kell akkor kezdenem most valamit.
Barça,Barça,Baaarça!!!
Avatar
barcamessi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 235
Csatlakozott: 2006.05.18. 21:06:13
Tartózkodási hely: Szeged

2023.03.11. 07:53:07

csabooo írta:
2023.03.10. 22:38:06
Sziasztok!
Kineztem az április 9-én lévő girona elleni meccset és le is foglaltam a repjegyet kB egy hete. Ma akartam megvenni a meccsre és látom hogy 10-én lesz a meccs.. Elég nagy cumi így, mert 10-én reggel már indul a járat vissza. Járt már így valaki esetleg?
Le lett írva kis milliószor már itt is, hogy kb 1 hónappal előtte van meg a mérkőzések pontos kezdési ideje. Ha meg akarod venni a repjegyet ennél korábban, érdemes úgy menni hogy a teljes szombati és vasárnapi napot, de még akár a hétfőt (nagyon nagyon ritkán van 1-1 hétfői meccsünk) is kint töltsd Barcelonában, különben így jársz mint most.
Ha nem voltál még kint, kicsit tájékozódj alaposabban, érdemes pl. ebben a topicban is visszaolvasni pár oldalt, és akkor nem fogod így megszivatni magad legközelebb.
V I S C A E L B A R C A
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2023.03.10. 22:38:06

Sziasztok!
Kineztem az április 9-én lévő girona elleni meccset és le is foglaltam a repjegyet kB egy hete. Ma akartam megvenni a meccsre és látom hogy 10-én lesz a meccs.. Elég nagy cumi így, mert 10-én reggel már indul a járat vissza. Járt már így valaki esetleg?
Barça,Barça,Baaarça!!!
La Masia1
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2022.09.23. 18:42:36

2023.03.09. 21:23:21

A repülőjegyet nézzed/vegyed meg, az legyen elfogadható áron. Arra figyelj, hogy egy meccs, amit most vasárnapra látsz kiírva, lehet, hogy szombaton vagy hétfőn lesz végül. Elég kicsi a valószínűsége, de nem kizárt.
A meccsre lesz jegy. Tök felesleges mást megkérni, közvetítőt használni; ők hol veszik meg? A Barca oldalon vagy a jegypénztárban, hol máshol.
Felmész a hivatalos oldalra és megveszed a jegyet, pont úgy, ahogy repülőjegyet vennél, és megkapod pdf-ben.
Nincsenek "titkos források", az van, ami a klub oldalán fent van, vagy amit a jegypénztárban megveszel.
Ahogy Andris is leírta, a Real elleni meccset és a BL kieséses szakaszt leszámítva kb. 99,5%, hogy lesz jegy még 30 perccel kezdés előtt is. Lehet nem a "kedvenc szektorodba", de valahova biztos lesz, bejutsz a stadionba.

Viktor1096 írta:
2023.03.07. 21:25:13
Kedves Fórumtagok!

Segítséget szeretnék kérni tőletek. Életem első Barcelona mérkőzésére készülök a Nou Campban, április 23-án a Barcelona - Atletico találkozó lenne a célpont. Látom,hogy sajnos a jegyek árusítása még nem kezdődött meg, és szörnyen félek, hogy esetleg lecsúszunk a meccsjegyek vásárlásáról. Tudnátok segíteni, hogy van-e arra mód, hogy biztosítsam magam ilyen téren?

Előre is köszönöm!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.03.08. 13:07:42

Ha nem el clasicoról, vagy BL egyenes kieséses körről van szó, én mindigi azt ajánlanám, hogy a klub hivatalos online értékesítőjével vagy a helyszíni pénztárakban vásárolj jegyet! :)
Annál olcsóbban és nagyobb választékban sehol sem találsz majd, és gyakorlatilag kizárt, hogy ne legyen meccsjegy. Legrosszabb esetben csak helyszínen, az utolsó 24 órában tudsz venni, mert addig kötelesek visszatartani a jegyek 5%-át, ami ugye sokezer jegy. De ez is extra ritka, csak ha valami hatalmas érdeklődés van a meccsre véletlen, akkor fordul elő. Normál esetben (10ből 9szer) válogathatsz gyakorlatilag az összes szektorból szabadon.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2023.03.08. 10:09:22

Viktor1096 írta:
2023.03.07. 21:25:13
Kedves Fórumtagok!

Segítséget szeretnék kérni tőletek. Életem első Barcelona mérkőzésére készülök a Nou Campban, április 23-án a Barcelona - Atletico találkozó lenne a célpont. Látom,hogy sajnos a jegyek árusítása még nem kezdődött meg, és szörnyen félek, hogy esetleg lecsúszunk a meccsjegyek vásárlásáról. Tudnátok segíteni, hogy van-e arra mód, hogy biztosítsam magam ilyen téren?

Előre is köszönöm!
Hello! Jegy biztos lesz, ettől nem kell félned. Keresd sztem Mari Zolit, Barcelonában élnek, nekünk ő intézte már többször a jegyeket és nagyon jó helyen. Nem tudom lehet-e ilyen oldalakat belinkelni, de itt találod őket: http://barcelonaszerviz.com/meccsjegyek/
Viktor1096
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2023.03.07. 21:21:55

2023.03.07. 21:54:20

Alexandro írta:
2023.03.07. 21:35:47
Viktor1096 írta:
2023.03.07. 21:25:13
Kedves Fórumtagok!

Segítséget szeretnék kérni tőletek. Életem első Barcelona mérkőzésére készülök a Nou Campban, április 23-án a Barcelona - Atletico találkozó lenne a célpont. Látom,hogy sajnos a jegyek árusítása még nem kezdődött meg, és szörnyen félek, hogy esetleg lecsúszunk a meccsjegyek vásárlásáról. Tudnátok segíteni, hogy van-e arra mód, hogy biztosítsam magam ilyen téren?

Előre is köszönöm!
Szia!
Ha visszaolvasol itt a fórumon is látni fogod, hogy a jegyek árusítása csak a meccs előtt pár héttel kezdődik meg. Annyira azért nem kell félned, mert nagy eséllyel fogsz tudni jegyet venni. Esetleg a Futballárium-tól is beszerezheted, ők a stadion közelében vannak, magyarok és nagyon segítőkészek.
Alex
Szia Alex!

Nagyon szépen köszönöm a segítséget! Minden jót!
Avatar
Alexandro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2016.03.31. 06:44:20

2023.03.07. 21:35:47

Viktor1096 írta:
2023.03.07. 21:25:13
Kedves Fórumtagok!

Segítséget szeretnék kérni tőletek. Életem első Barcelona mérkőzésére készülök a Nou Campban, április 23-án a Barcelona - Atletico találkozó lenne a célpont. Látom,hogy sajnos a jegyek árusítása még nem kezdődött meg, és szörnyen félek, hogy esetleg lecsúszunk a meccsjegyek vásárlásáról. Tudnátok segíteni, hogy van-e arra mód, hogy biztosítsam magam ilyen téren?

Előre is köszönöm!
Szia!
Ha visszaolvasol itt a fórumon is látni fogod, hogy a jegyek árusítása csak a meccs előtt pár héttel kezdődik meg. Annyira azért nem kell félned, mert nagy eséllyel fogsz tudni jegyet venni. Esetleg a Futballárium-tól is beszerezheted, ők a stadion közelében vannak, magyarok és nagyon segítőkészek.
Alex
Viktor1096
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2023.03.07. 21:21:55

2023.03.07. 21:25:13

Kedves Fórumtagok!

Segítséget szeretnék kérni tőletek. Életem első Barcelona mérkőzésére készülök a Nou Campban, április 23-án a Barcelona - Atletico találkozó lenne a célpont. Látom,hogy sajnos a jegyek árusítása még nem kezdődött meg, és szörnyen félek, hogy esetleg lecsúszunk a meccsjegyek vásárlásáról. Tudnátok segíteni, hogy van-e arra mód, hogy biztosítsam magam ilyen téren?

Előre is köszönöm!
Tomressive
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2023.01.29. 14:29:24

2023.01.29. 14:33:11

Sziasztok!

Barcelona - Manchester United meccs a cél, de kicsit elbizonytalanodtam, így hogy látom, hogy jópár szektor már a felújítás áldozata lett. A jegyvásárlásra feliratkoztam, de tartok tőle nem biztos, hogy lesz már mire megnyitják egyszerű halandóknak is a vásárlási lehetőséget. Tud valaki alternatívát esetleg?
Előre is köszi a segítséget! [-o<
Avatar
gy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2010.07.07. 10:14:16

2022.12.12. 14:53:22

Sziasztok! 2006 után ismét Barcelonába látogatok, és tervezem megnézni az Espanyol elleni bajnokit. Jegyet a honlapon legjobb most előre megvenni vagy van esély olcsóbban hozzájutni? Nem tudom teltházas lesz-e, lemaradni nem szeretnék az tuti.

Ha valaki tapasztaltabb tud tanácsot adni azt nagyon megköszönném!

Hajrá eurobarca, mindig olvasom a cikkeket, fórumot is, királyok vagytok! 😉
PPEDRO
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2022.11.15. 14:06:56

2022.11.16. 20:39:13

Nagyon köszönöm a válaszokat!!!! Picit megkönnyebűltem - bár senkinek ne legyen ettől nagyobb problémája hogy hogyan és mikor menjen Barca meccsre :D :P
Igazából valóban rugalmas vagyok az ülőhely kapcsán bár a GOL NORD azért nagyon közel áll a szívemhez, viszont most valóban inkább árérzékeny vagyok mintsem szektor érzékeny. :) Az a baj hogy húztam magamnak egy 150 EUR határt de lehet ez sovány lesz oda. Ma néztem hogy anno 2019-ben szintén pont az MU ellen volt szerencsém kint lenni és akkor a meccs előtt két nappal vettem jegyet az említett GOL NORD szekcióba és már akkor annak az ára is 200 EUR volt úgyhogy lehet most kicsit alul terveztem a büdzsét...
Mindenesetre tényleg nagyon köszönöm a hozzászólásokat!
La Masia1
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2022.09.23. 18:42:36

2022.11.16. 15:34:53

Jegy biztosan lesz, 99%-ban még akkor is, ha 30 perccel kezdés előtt mész oda a pénztárhoz. Pláne ha rugalmas vagy abban, hogy hol ülnél.
Amikor "rekord nézőszámról" és "telt házról" írnak, még akkor is van/volt pár ezer szabad hely a stadionban.

Szerintem inkább az a kérdés, hogy mikor/hogyan és mennyiért jutsz oda.

PPEDRO írta:
2022.11.15. 14:21:08
Sziasztok!

Tudnátok abban segíteni (esetleg tapasztalat alapján), hogy EL meccsekre konkrétan a februári MU ellenire várhatóan mikor kezdik el a jegy értékesítést a hivatalos csatornán, a www.fcbarcelona.com-on?

Korábban vettem már jegyet liga és BL meccsre is, de sajnos már nem emlékszem, hogy csak közvetlen a meccs előtt 1-2 héttel vagy esetleg már most, még idén elkezdhetik az értékesítést. Láttam hogy a VIP jegyeket már árulják, de az számomra sajnos nem opció :) .

Előre is köszönöm a segítséget, választ!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.11.16. 15:13:56

PPEDRO írta:
2022.11.15. 14:21:08
Sziasztok!

Tudnátok abban segíteni (esetleg tapasztalat alapján), hogy EL meccsekre konkrétan a februári MU ellenire várhatóan mikor kezdik el a jegy értékesítést a hivatalos csatornán, a www.fcbarcelona.com-on?

Korábban vettem már jegyet liga és BL meccsre is, de sajnos már nem emlékszem, hogy csak közvetlen a meccs előtt 1-2 héttel vagy esetleg már most, még idén elkezdhetik az értékesítést. Láttam hogy a VIP jegyeket már árulják, de az számomra sajnos nem opció :) .

Előre is köszönöm a segítséget, választ!
Sztem pár héttel előtte ráérsz elkezdeni figyelni, de akkor se érdemes csak ránézni szúrópróbaszerűen, 1-2 naponta. Feliratkozhatsz értesítésre, e-mailben küldik majd, ha megnyílik a jegyvásárlás.
Egyébként meg talán a clasicot leszámítva mindig a meccs előtti utolsó 24 órában vannak a legjobb jegyek, ez alól a nemzetközi sem kivétel. Max még amikor megnyitják az eladást, akkor lehet jól válogatni, de az jóformán csak percekig tart.
Úgyhogy egyelőre nyugi :)

Bónusz info: elvileg kötelező nekik a stadion kapacitásának 5%át visszatartani a meccs előtti 24 órára, szóval elég nehéz jegy nélkül maradni.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
PPEDRO
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2022.11.15. 14:06:56

2022.11.15. 14:21:08

Sziasztok!

Tudnátok abban segíteni (esetleg tapasztalat alapján), hogy EL meccsekre konkrétan a februári MU ellenire várhatóan mikor kezdik el a jegy értékesítést a hivatalos csatornán, a www.fcbarcelona.com-on?

Korábban vettem már jegyet liga és BL meccsre is, de sajnos már nem emlékszem, hogy csak közvetlen a meccs előtt 1-2 héttel vagy esetleg már most, még idén elkezdhetik az értékesítést. Láttam hogy a VIP jegyeket már árulják, de az számomra sajnos nem opció :) .

Előre is köszönöm a segítséget, választ!
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2022.09.23. 21:23:44

Nagyon köszönöm a részletes leírást, Magnusnak is. Igen, sajnos azóta a novemberi Almeria repjegye mire hezitáltam 2x annyi lett... perpill a januári Getafe hétvégére van jó áron repcsi jegy, lehet az lesz így. Csak addig nem mertem hivatalos jegyet venni a meccsre, amíg nem írtatok pár szót a lenti dolgokról .

La Masia1 írta:
2022.09.23. 19:14:56
Ha mindenképpen középről akarod nézni, akkor a "2nd lateral lower" szektor ár-érték arányban valóban egy jó opció.
A "Barcelona feliratos" oldal azért drágább, mert az fedett - nem esik rád az eső, nem süt telibe a nap.
Szakadó esőben vagy tűző napon azért a másik oldal nem túl komfortos, ezt azért mérlegeld.
Semmilyen kártya, tagsági nem kell a vásárláshoz. Bankkártyával kifizeted és email-en pdf-ben megkapod a jegyet. Ami a klub oldalán elérhető, azt nyugodtan megveheted.
Azért elég látványosan megnőtt az érdeklődés a meccsekre, felment az átlag nézőszám, de a jegyek többsége így is az adott meccs előtt 2-3 héttel kerül fel az oldalra.
Egy sima liga meccsre amúgy nagyjából 100%, hogy a kezdés előtt 30 perccel a helyszíni pénztárban is kapsz még jegyet, jó eséllyel bármelyik szektorba. Amikor 85-90 ezren vannak kint, ami már nagyon sok, még akkor is van több ezer szabad hely.
Legyen repülőjegy az adott időpontra, megfelelő áron, inkább ez a kérdés.

LM10 írta:
2022.09.21. 21:19:01
Sziasztok! Szeretnék kérni egy kis technikai segítséget azoktól, akik már voltak kint a Camp Nouban korábban. Az Almeria elleni meccsre lenne lehetőségem( és időm) kiutazni, amitnek még nincs fix dátuma (November 5 vagy 6 lesz).
Repülőt úgy néztem, hogy péntek délután indulnánk, és hétfőn délelőtt jönnénk vissza, így biztosan lefedve a meccsnapot. Ez lenne az első alkalom, hogy a városba és a stadionba utazom. Mindenképpen középen szeretném nézni a meccset, a kérdésem az lenne, hogy van e valami egetrengető különbség a két szembeoldal között? A weboldalon drágább az a jegy, ahol az FC BARCELONA felirat van, mint a túl oldali Més que un club rész. A 2nd Lateral lower az a szektor, ami nekem ár/érték arányában megérné a dolgot, de ha tudtok nekem ajánlani olyan részt, ami hasonló áron van, és élvezhetőbb a meccs, kérlek jelezzétek, minden tanácsot elfogadok :) .
Illetve, perpill erre a meccsre van lehetőség már most jegyet venni, és a Januári Getafe ellenire, ennek mi az oka, hogy több meccsre még csak ígényelni lehet a jegyet? Ahol már elérhetőek a jegyek, ott nincs semmi akadálya, hogy már most biztosan megvehessem a 2 jegyet? Nem kell valami szurkolói kártya, vagy tagsági , mint a magyar csapatok egyes meccsein?

Bocsánat előre is a sok kérdésért, csak amennyiben tudtok nekem segíteni, úgy már intézném is a meccs és a repülő jegyeket egyből :P

Köszönöm előre is!
La Masia1
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2022.09.23. 18:42:36

2022.09.23. 19:14:56

Ha mindenképpen középről akarod nézni, akkor a "2nd lateral lower" szektor ár-érték arányban valóban egy jó opció.
A "Barcelona feliratos" oldal azért drágább, mert az fedett - nem esik rád az eső, nem süt telibe a nap.
Szakadó esőben vagy tűző napon azért a másik oldal nem túl komfortos, ezt azért mérlegeld.
Semmilyen kártya, tagsági nem kell a vásárláshoz. Bankkártyával kifizeted és email-en pdf-ben megkapod a jegyet. Ami a klub oldalán elérhető, azt nyugodtan megveheted.
Azért elég látványosan megnőtt az érdeklődés a meccsekre, felment az átlag nézőszám, de a jegyek többsége így is az adott meccs előtt 2-3 héttel kerül fel az oldalra.
Egy sima liga meccsre amúgy nagyjából 100%, hogy a kezdés előtt 30 perccel a helyszíni pénztárban is kapsz még jegyet, jó eséllyel bármelyik szektorba. Amikor 85-90 ezren vannak kint, ami már nagyon sok, még akkor is van több ezer szabad hely.
Legyen repülőjegy az adott időpontra, megfelelő áron, inkább ez a kérdés.

LM10 írta:
2022.09.21. 21:19:01
Sziasztok! Szeretnék kérni egy kis technikai segítséget azoktól, akik már voltak kint a Camp Nouban korábban. Az Almeria elleni meccsre lenne lehetőségem( és időm) kiutazni, amitnek még nincs fix dátuma (November 5 vagy 6 lesz).
Repülőt úgy néztem, hogy péntek délután indulnánk, és hétfőn délelőtt jönnénk vissza, így biztosan lefedve a meccsnapot. Ez lenne az első alkalom, hogy a városba és a stadionba utazom. Mindenképpen középen szeretném nézni a meccset, a kérdésem az lenne, hogy van e valami egetrengető különbség a két szembeoldal között? A weboldalon drágább az a jegy, ahol az FC BARCELONA felirat van, mint a túl oldali Més que un club rész. A 2nd Lateral lower az a szektor, ami nekem ár/érték arányában megérné a dolgot, de ha tudtok nekem ajánlani olyan részt, ami hasonló áron van, és élvezhetőbb a meccs, kérlek jelezzétek, minden tanácsot elfogadok :) .
Illetve, perpill erre a meccsre van lehetőség már most jegyet venni, és a Januári Getafe ellenire, ennek mi az oka, hogy több meccsre még csak ígényelni lehet a jegyet? Ahol már elérhetőek a jegyek, ott nincs semmi akadálya, hogy már most biztosan megvehessem a 2 jegyet? Nem kell valami szurkolói kártya, vagy tagsági , mint a magyar csapatok egyes meccsein?

Bocsánat előre is a sok kérdésért, csak amennyiben tudtok nekem segíteni, úgy már intézném is a meccs és a repülő jegyeket egyből :P

Köszönöm előre is!
Magnus
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.08.04. 20:16:17

2022.09.21. 22:19:21

Szia! Az FC Barcelona feliratnál nem ázol meg, délutáni meccs esetében árnyékban vagy.
A zsebtolvajokkal vigyázz, tele van velük a város
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2022.09.21. 21:19:01

Sziasztok! Szeretnék kérni egy kis technikai segítséget azoktól, akik már voltak kint a Camp Nouban korábban. Az Almeria elleni meccsre lenne lehetőségem( és időm) kiutazni, amitnek még nincs fix dátuma (November 5 vagy 6 lesz).
Repülőt úgy néztem, hogy péntek délután indulnánk, és hétfőn délelőtt jönnénk vissza, így biztosan lefedve a meccsnapot. Ez lenne az első alkalom, hogy a városba és a stadionba utazom. Mindenképpen középen szeretném nézni a meccset, a kérdésem az lenne, hogy van e valami egetrengető különbség a két szembeoldal között? A weboldalon drágább az a jegy, ahol az FC BARCELONA felirat van, mint a túl oldali Més que un club rész. A 2nd Lateral lower az a szektor, ami nekem ár/érték arányában megérné a dolgot, de ha tudtok nekem ajánlani olyan részt, ami hasonló áron van, és élvezhetőbb a meccs, kérlek jelezzétek, minden tanácsot elfogadok :) .
Illetve, perpill erre a meccsre van lehetőség már most jegyet venni, és a Januári Getafe ellenire, ennek mi az oka, hogy több meccsre még csak ígényelni lehet a jegyet? Ahol már elérhetőek a jegyek, ott nincs semmi akadálya, hogy már most biztosan megvehessem a 2 jegyet? Nem kell valami szurkolói kártya, vagy tagsági , mint a magyar csapatok egyes meccsein?

Bocsánat előre is a sok kérdésért, csak amennyiben tudtok nekem segíteni, úgy már intézném is a meccs és a repülő jegyeket egyből :P

Köszönöm előre is!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.09.08. 11:35:55

ronaldinho írta:
2022.09.08. 10:45:17
Sziasztok!

Egyik barátommal utaznánk az októberi Villarreal elleni hétközi mérkőzésre, sajnos még nincs pontos időpont, emiatt félve foglalnánk repülőt és szállást.

Tud valaki segíteni abban, hogy mennyivel korábban szokták befixálni a meccseket? Illetve az is érdekelne, hogy hétközi forduló esetén szerdán és csütörtökön vannak csak mérkőzések? Előző héten van a real- Barca, ami gondolom inkább vasárnap, mint szombati napon lesz.

Köszönöm előre is a segítségeket.
Szia!
Hétközi fordulók kedd-csütörtök szoktak lenni, szóval ezzel csak így érdemes számolni. Általában 2 héttel előtte lehet véglegesnek tekinteni, de van olyan is, hogy egy hónappal előtte már az. A hivatalos oldalon lehet folyamatosan követni, hogy mi az ami már megerősített időpont.
Sajnos szállást és repülőt (különösen utóbbi miatt) előre kell 5-6 héttel, anélkül, hogy tudnád a meccsnapot, mert különben még drágább lesz, hiába kevesebb nap.
Nekem legalább is ez az elmúlt évek tapasztalata, átalában megyek minden tavasszal és ősszel. Most a Celta és Inter meccsekre megyek, és a Celtára még mindig nincs időpont, pedig már egy hónap sincs addig.
Szerk: valszeg marad vasárnap a clasico a meccs ütemezések miatt, de amúgy szokott szombaton is lenni, szóval semmit nem lehet készpénznek venni, főleg nem a ligánál, főleg nem ha a Barcáról van szó.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
ronaldinho
Barça B
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2004.10.16. 18:14:48

2022.09.08. 10:45:17

Sziasztok!

Egyik barátommal utaznánk az októberi Villarreal elleni hétközi mérkőzésre, sajnos még nincs pontos időpont, emiatt félve foglalnánk repülőt és szállást.

Tud valaki segíteni abban, hogy mennyivel korábban szokták befixálni a meccseket? Illetve az is érdekelne, hogy hétközi forduló esetén szerdán és csütörtökön vannak csak mérkőzések? Előző héten van a real- Barca, ami gondolom inkább vasárnap, mint szombati napon lesz.

Köszönöm előre is a segítségeket.
Válasz küldése