Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2019.02.16. 21:07:31

vargazoli írta:Sziasztok!
Mi a cseresor?

Szia!

A cseresor általában azt a hét játékost jelenti, akiket az edző nem a kezdőbe jelölt a meccsre, hanem a cserepadon foglalnak helyet. Legtöbb esetben egy kapusból, és hat mezőnyjátékosból áll. A rendes játékidőben az edzőnek három cserére van lehetősége, de nem köteles élni ezzel a jogával.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
vargazoli
Jugador del Barça
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2010.09.28. 13:57:02

2019.02.16. 21:00:36

Sziasztok!
Mi a cseresor?
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2019.02.16. 20:16:19

davi10 írta:Amúgy szokásos nézhetetlen "Ilyen mérkőzésekkel lehet bajnokságot nyerni"-kategóriájú meccset várok, de jó lenne behúzni.
Hazai pályán a gyengébb eredmények után szerintem odateszik a srácok, várok a két csapat közé 2-3 gólt jó játékkal.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6750
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.02.16. 19:59:43

Jól néz ki a kezdő, Coutinho-ra, Suarez-re és Rakitic-ra is ráfér a pihenés.
Boatengre nagyon kiváncsi vagyok!

Amúgy szokásos nézhetetlen "Ilyen mérkőzésekkel lehet bajnokságot nyerni"-kategóriájú meccset várok, de jó lenne behúzni.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2019.02.16. 19:59:07

soadroli írta:félidőben jöhet Murillo Piqué helyett
szerk: ha a keretbe lenne csóri :lol:
Amúgy most van 6 cb a keretben ,szépen összehozták =D> #-o
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5215
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2019.02.16. 19:43:50

félidőben jöhet Murillo Piqué helyett
szerk: ha a keretbe lenne csóri :lol:
Kép
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3355
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2019.02.16. 19:43:14

Jó a kezdő,remélem azért kedden Semedo kezd majd. Prince meg végre bemutatkozhat,kiváncsi vagyok Messi és Dembelé mellett mire képes. Én amúgy sima meccsre számítok valamiért,3 x után jó lenne egy sok gólos meccs.
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2019.02.16. 19:35:32

Ter Stegen; S. Roberto, Pique, Vermaelen, Alba; Busquets, Vidal, Aleña; Messi, Prince, Dembélé.

ez most egész értelmes rotálás szerintem
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2019.02.13. 18:15:09

Tavaly például kifejezetten jó szezont hozott és a szezon elején is kifejezetten jó volt, de ez aa posztja egy totál hibrid, ami láthatóan nem megy neki. Amikor vonalszélsőként próbál játszani az totál homály, amikor Ini játszott szélen láthattuk, hogy ő is totál homály, de nem is igazán kp-n van, nincs is igazán posztja, ez pedig akárki akármit mond sokat számít. Nem találja a helyét a pályán.
Tavaly és a szezon elején is a góljai húzták erősen felfelé, játékban már akkor sem mutatott sokat, csak akkor még elintéztük annyival, hogy még be kell illeszkednie. Látjuk, hogy nem lett jobb, jőt.

Iniesta pedig még Rijkaard alatt szélsőként is hozott kifejezetten jó meccseket, kényszerből még vkp-t is játszott, azt is tisztességgel megoldotta. Nála nem voltak kifogások. Nem egy szint a két játékos, ezt már most kijelenteném, még akkor is, ha tudom, hogy a brazil azért a mostani teljesítményénél lényegesen többet tud, de szerintem soha nem Coutinho közelébe. Ahogy más sem, nem véletlen, hogy inkább más típusú középpályásokkal próbáljuk pótolni, mert aki hasonló stílusú hozzá, minőségben sehol sincs hozzá képest.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.02.13. 11:38:58

diagonal írta: Miért van folyamatosan olyan érzésem, hogy ha Messi úgymond hirtelen megszűnne létezni és Coutinho kezdene az ő pozíciójában akkor rövid időn belül komoly javulás mutatkozna a játékában és játékkedvében is?
Az komoly rejtély, mivel a Messi nélküli meccseken is ugyanolyan semmit hozott. Clásicon is csak a gólja volt kiemelhető, meg a Tottenham elleni két(?) kapufa. De ezek is csak momentumok. Többi duplanulla sajnos.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6750
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.02.13. 11:21:24

diagonal írta:
Miért van folyamatosan olyan érzésem, hogy ha Messi úgymond hirtelen megszűnne létezni és Coutinho kezdene az ő pozíciójában akkor rövid időn belül komoly javulás mutatkozna a játékában és játékkedvében is?
Kezdett ő már úgy, hogy Messi a padon vagy a keretbe se volt. Ugyanúgy szenvedett.

Ez inkább mentális probléma, minthogy keresgéljük a posztját.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7464
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.02.13. 10:47:05

Feast4 írta:Amúgy most legyünk tárgyillagosak: nem ő lenne az első játékos aki mindenhol top volt nálunk megégett.Amúgy ezt a formán kívüliséget sem indokolja semmi.Ini helyén nem ment neki, kitettük szélre aminek elvileg feküdni kéne, ott sem megy.A meccsek túlnyomó többségén játszik, a 11-eseket is rúghatja, hogy nőjön az önbizalma, látszik hogy barátkoznak is vele akkor mi is van?Ne jöjjünk azzal hogy nincs helye mert minden potenciális pozicíójában ki lett próbálva.Ezzel szemben jelenleg Malcolm a 147 percével jobban mozog jelenleg a csapattal mint mint ő.Ami azért fura mert először nem volt rossz.

De hogy ne legyek off ez az impotens támadójáték az utóbbi két meccsen nem csak az ő sara.
Tavaly például kifejezetten jó szezont hozott és a szezon elején is kifejezetten jó volt, de ez aa posztja egy totál hibrid, ami láthatóan nem megy neki. Amikor vonalszélsőként próbál játszani az totál homály, amikor Ini játszott szélen láthattuk, hogy ő is totál homály, de nem is igazán kp-n van, nincs is igazán posztja, ez pedig akárki akármit mond sokat számít. Nem találja a helyét a pályán. A Poolban közel sem ezt játszotta, amikor ott szélső volt, az is inkább 4-4-2 volt. Egy ilyen szisztémában nem tud kiteljesedni, sokszor pont Suarez van előtte. Az, hogy alkalmas lenne-e "Ini posztjára" igazából nem is tudni, mert sok lehetőséget nem nagyoin kapott. Rá van sütve, hogy nem tud védekezni és kész. Ahogy anno Neymarra vagy éppen Dembélére is, aztán kiderült, hogy mégsem így van. Nem védeni akarom, mert tényleg borzasztó meccseket hoz le, de korábban, főleg tavaly még akkor is, mikor Inivel volt a pályán kifejezetten jó teljesítményt nyújtott. Legalábbis távolról sem volt konstans gyenge.
Malcommal szemben én még mindig szkeptikus vagyok. Amikor több lehetőséget kapott többnyire kritikán aluli teljesítményt nyújtott.
Fel lehet hozni a Realt például, de ott hiányzott egy Messi és egy Dembélé, így sokkal inkább kibontakozhatott, azt a hullagyenge Marcelot pedig illett volna rendszeresen megvernie, ahogy pl. Semedo tette. Nem azt mondom, hogy ne kapjon lehetőséget és csak a padot koptassa, de nem tűnik úgy, mintha hosszútávon az ő beállása hozná meg a lendületet és válna veszélyesebbé a támadórészleg. Amúgy Semedot is ki lehetne próbálni mondjuk Dembélé hiányában, technikás, gyors és képes megverni a védőket is. Nagyobb szabadsággal lehet, hogy beválna és jobban is vissza érhetne védekezni.
Forca Barca!!!!
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.02.12. 23:43:40

Feast4 írta:Amúgy most legyünk tárgyillagosak: nem ő lenne az első játékos aki mindenhol top volt nálunk megégett.Amúgy ezt a formán kívüliséget sem indokolja semmi.Ini helyén nem ment neki, kitettük szélre aminek elvileg feküdni kéne, ott sem megy.A meccsek túlnyomó többségén játszik, a 11-eseket is rúghatja, hogy nőjön az önbizalma, látszik hogy barátkoznak is vele akkor mi is van?Ne jöjjünk azzal hogy nincs helye mert minden potenciális pozicíójában ki lett próbálva.Ezzel szemben jelenleg Malcolm a 147 percével jobban mozog jelenleg a csapattal mint mint ő.Ami azért fura mert először nem volt rossz.

De hogy ne legyek off ez az impotens támadójáték az utóbbi két meccsen nem csak az ő sara.
Miért van folyamatosan olyan érzésem, hogy ha Messi úgymond hirtelen megszűnne létezni és Coutinho kezdene az ő pozíciójában akkor rövid időn belül komoly javulás mutatkozna a játékában és játékkedvében is?
Mindenesetre, ez ugye nem fog bekövetkezni, látszik hogy próbálnak segíteni neki, erőltetik is a játékát ami érthető mert senki nem szeret 160 millió eurót kidobni az ablakon.
De rettenet frusztrált az ember, a Bilbao ellen már nagyon feltűnő volt, szóval fejben kell helyre tenni mert amíg ez a helyzet addig teheted akármilyen pozícióba, ugyanezt a teljesítményt fogja hozni.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3549
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2019.02.11. 19:35:28

Igazából szerintem év eleje óta hót homály az egész csapat csak a Sevilla elleni visszavágós vérengzés ezt elfedte.A szokásos január-februári reccsenés és szerintem most a legrosszabb pillanatban jött a Real.Ráadásul feljövőven vannak.
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3549
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2019.02.11. 18:47:42

Amúgy most legyünk tárgyillagosak: nem ő lenne az első játékos aki mindenhol top volt nálunk megégett.Amúgy ezt a formán kívüliséget sem indokolja semmi.Ini helyén nem ment neki, kitettük szélre aminek elvileg feküdni kéne, ott sem megy.A meccsek túlnyomó többségén játszik, a 11-eseket is rúghatja, hogy nőjön az önbizalma, látszik hogy barátkoznak is vele akkor mi is van?Ne jöjjünk azzal hogy nincs helye mert minden potenciális pozicíójában ki lett próbálva.Ezzel szemben jelenleg Malcolm a 147 percével jobban mozog jelenleg a csapattal mint mint ő.Ami azért fura mert először nem volt rossz.

De hogy ne legyek off ez az impotens támadójáték az utóbbi két meccsen nem csak az ő sara.
Kép
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2019.02.11. 15:10:10

Rakitic, Busi, vidal középpályával, hogyan akar egy csapat támadni, gólhelyzeteket teremteni?
Messi, amellett, hogy öregurasan sétálgatott a kontralehetőségeknél is , megint a Tata féle időkben látható módon próbálkozott, neki kellett elkérnie a védőktől a labdát mert a középpályások egy akciót sem mertek/tudtak elindítani előrefele, mindenki Messi-t kereste, ha üresen volt, ha hatan voltak rajta akkor is...Suarez meg...valaki írta, hogy mindent jobb külsővel akar megoldani és tényleg... :D :D full komolytalan a pali, a másik megoldása pedig, hogy átlépi a labdát, de egy meccsen már majdnem 10x..:D amikor meg letámad, akkor meg mindig azt hiszi/várja, hogy az ellenfél majd a saját kapusa felé gurítja hátra és ő meg lecsaphat rá, sosem az embert támadja :D :D
Messi Suárez helyére, Dembelé egyik szél, másik Malcom(és akkor lehetne a meccsen belül váltogatni a helyüket mint a City csinálja), mögöttük Arthur(mivel sérült így Busi),Rakitic, Coutinho, egy ilyet megnéznék valamikor :D
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3355
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2019.02.11. 15:01:51

Akkor tényleg komoly gondok vannak pár játékosnál,ha fáradtak. Suarezek lehet is ez az indoka,ő annyira sokat nem volt rotálva,Boateng még most sem játszott a bajnokságban,az az egy kupameccse van. Busquets kihagyott pár meccset,nem látom,hogy fejben ott lenne a meccseken. Messit nem venném elő,neki köszönhetően volt megint vagy 2 lövésünk. Suareznek és Counak nagyon fel kellene javulnia a tavaszra. A védelmünkkel nem volt sok gond tegnap,Alba hiányzott nagyon,de Piqué meg Lenglet megoldotta nagyrészt,Roberto is tetszett,elől fogyott el megint a tudomány,sétálva körbepasszolgatás ment. Arthur meg lehet hogy csak a labdát tartja,az viszont elég jól csinálja,nekem tegnap hiányzott is,Vidal gyenge napot fogott ki.

Ősszel se hajtotta magát szét a csapat,elszórakoztunk vagy 4 meccset akkor is,lehet a kupát tényleg a teljes cseresornak kellett volna adni,de már mindegy,a klasszikust nem lehet feladni,mert egy ottani vereség rányomja a bélyegét a bajnokira is. Szurkolni kell hogy az Alba,Messi,Dembelé hármas éles legyen a következő hónapokban,ha bármelyik kiesik/rosszul teljesít végünk van.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.02.11. 14:51:00

Szomorú, de úgy látom, ebben a csapatban így ennyi van, hogy játszunk egy 6-1-et, aztán azt nyögjük 2-3 meccsen át. Nyáron folytatni kell a veteránjaink helyettesítését fiatalabb játékosokkal. Dembélé, Arthur, Umtiti/Lenglet, Semedo beépítése jót tett a csapatnak, jöhet most de Jong és az új középcsatár.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2189
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2019.02.11. 14:34:19

Szerintem tegnap a fáradtság miatt volt ez a bűn gyenge játék. Így viszont idén semmmit se fogunk nyerni, a BL-t nem lehet egy jó-egy rossz meccsel hozni. Pedig a csapat megvan hozzá.

Malcom-ot se erőltetném nagyon a Real ellen a gólján kívül egy igazán veszélyes megoldása volt, akkor is szerencsével maradt előtte a labda, de amúgy totál kiszámítható, persze az akarás látszik, de semmi váratlan. Komoly csapatok ellen az ilyen kevés.
A másik ilyen játékos meg Artur, oké hogy tudja fedezni tartani a labdát, de ebből támadás nem lesz ha a saját tizenhatosunk előtt 10-15 méterrel forgolódik és nem az ellenfél 16-os vonalánál.
Vidal se tud semmit hozzátenni a támadásokhoz, mert nincs is támadás második hullám hogy érkezne, mivel már lassan első se.
Dembelé egyedül kevés lesz komoly eredményekre. Persze egy jó Alba meg Semedo a másik szélen még csinálhat jó meccseket. Pihenőre lenne szükség, ami időt jelent az meg nincs
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.02.11. 14:15:20

Továbbá, ha Suarez fáradt, akkor kérjen pihenőt, most ez mindenkinek jót tenni.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.02.11. 13:59:49

Stalkyard írta:Nem akarom védeni Valverdét, de már megint kezdődik a szokásos műsor a játékosok részéről (most ugye épp Lajos), hogy sok a meccs, és hogy fáradtak. Tavaly még elfogadtam, mikor Busi jött ezzel a Roma kiesés után, de azért basszus. Pont nemrég volt egy statisztika, hogy Rakiticen kívül az összes kulcsjátékos jelentősen többet pihent, mint tavaly ilyenkor. Idén szerintem rotál rendesen EV, panasz erre nem igazán lehet. Kezd már cseszettül unalmas lenni, hogy jön a szezon érdemi része, de itt megint mindenki fáradt. Hát akkor basszus, legyen az, hogy minden szezonban január 15 és február 15 között a B csapat játszik, Busiék meg addig elmennek telelni egyet valami trópusi szigetre. Csak elég előnyt kell kiépíteni ősszel, és simán meg lehet csinálni. Vicc ez az egész... Sok jót ne várjatok a BL-től se, április közepétől már csak TV-ben nézik idén is a srácok.
ha fáradtak a játékosok, akkor az alapozás rossz, meg az edzések, plusz egyénileg nem tesznek meg a fittségért semmit.
érdekes ez kb csak nálunk téma, többi csapat nem fáradt, mi meg már szeptemberben erről beszélünk, hogy jaj szegény játékosok fáradtak.
hagyjuk már.

Pepnél meg LE-nél is lehoztunk szezonokat 13-14 játékossal érdemben.
nem tudom elfogadni indoknak ezt, mert valaki(k) felelősek ezért.

Fejekben dől el nagyon sok dolog, amellett hogy lehet néha rossz napunk, mint tegnap.
Én sokra hivatottnak tartom az idei csapatot, de szerkezetbeli problémák is vannak, illetve a kp impotenssége ráragad az egész csapatra.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2019.02.11. 13:20:17

Egyébként az a szörnyű, hogy a meccs első néhány percéből lehet látni, hogy mit várhatunk el a csapattól. Sokszor egy-két kapott gól kell ahhoz, hogy a pályán lévők észbe kapjanak és elkezdjenek focizni. De Barca drukkerként nem szurkolhatok annak, hogy rúgjon az aktuális ellenfél egy gólt, hogy srácaink elkezdjenek focizni.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.02.11. 12:57:29

Nem akarom védeni Valverdét, de már megint kezdődik a szokásos műsor a játékosok részéről (most ugye épp Lajos), hogy sok a meccs, és hogy fáradtak. Tavaly még elfogadtam, mikor Busi jött ezzel a Roma kiesés után, de azért basszus. Pont nemrég volt egy statisztika, hogy Rakiticen kívül az összes kulcsjátékos jelentősen többet pihent, mint tavaly ilyenkor. Idén szerintem rotál rendesen EV, panasz erre nem igazán lehet. Kezd már cseszettül unalmas lenni, hogy jön a szezon érdemi része, de itt megint mindenki fáradt. Hát akkor basszus, legyen az, hogy minden szezonban január 15 és február 15 között a B csapat játszik, Busiék meg addig elmennek telelni egyet valami trópusi szigetre. Csak elég előnyt kell kiépíteni ősszel, és simán meg lehet csinálni. Vicc ez az egész... Sok jót ne várjatok a BL-től se, április közepétől már csak TV-ben nézik idén is a srácok.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2019.02.11. 10:27:22

Úgy látom mindig én vagyok az aki megvédi Coutinhot... Igen nem játszott jól tegnap. De ha visszanézzük a statokat, akkor talán 1-2elpassza volt, akkor volt 2 kőkemény szerelés ellene, de összeségében, semennyivel sem játszott rosszabbul, mint a Séta-Messi.. Sőt!
Messi tegnap szerintem lehozta a legtöbb elpasszt egy meccsen... Rég láttam ennyire pontatlannak.. Ez kis részben a játékosok hibája. Én inkább a vérszemet kapott Bilbao-t dicsérném meg, akiket megint pont az emelkedő oldalában értünk otthon el... Január óta 2 vereségük volt. (ebből egy baszk derbi) De pl idegenben verték a Sevillát is... Illetve a másik tényező, hogy ellenünk valahogy mindig felszívják magukat és élete formájukat hozzák a San Mamés-ben.
Szóval ha így nézzük az a 0-0 egy igen jó eredmény.
Másik... Vidal tegnapi játéka számomra értékelhetetlen volt. (egyúttal Ernő bá döntése is a kezdőbe nevezés miatt.). De ha már Messit visszahozta tegnap KP-ra, akkor a jobb oldalra berakhatta volna Malcolmot tényleg.( Vagy Coutinhot, hogy probálkozzon a jobboson)
A Harmadik: Ter Stegen egy istencsászár, egészen addig amig nem kell neki felrugnia a labdát.. Könyörgöm valaki tanítsa már meg neki edzésen emberhez rugni a labdát!!!! Minden egyes alkalommal, a saját félpályánkra kirugott labdái, rendre az ellenfélhez mennek!! Ebből vannak a kontrák, a gondok(lásd regnap is).
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2019.02.11. 09:18:26

Cou helyett Malcomot játszatnám simán, menjen haza, kapcsoljon ki, kicsit foglalkozzon mással.
Rajta már csak egy dilidoki segíthet. Kellenek neki új impulzusok, totál be van fásulva.
Két hét pihi rá férne.
Lajos helyett Boateng nyugodtan tolhatná, mert ezt a semmit még akár Böde is lehozná. LEgalább ő is pihenhetne már.
Szerintem a legnagyobb érvágás nekünk Arthur kidőlése.
Válasz küldése