Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
11
12%
Ambarabat
5
5%
Nico
25
27%
Más
34
37%
Nem hoznék senkit
18
19%
 
Szavazatok száma: 93
rikko
Capitá del Barça
Hozzászólások: 960
Csatlakozott: 2017.02.12. 11:10:09

2018.01.02. 10:37:49

110+40 az egész barátságos. Főleg, ha 40 az bajnoki címhez, BL győzelemhez stb van kötve. Ha fix 40,de jövőre, akkor sem járunk rosszul szerintem.
Meg kell próbálni, mert ha mást nem azt nyerünk vele, hogy a bajnokságban Iniesta nem nagyon fog amortizálódni. A brazilt meg gyorsan be tudjuk építeni. Andres meg pihenhet a BL-re.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.01.02. 10:35:10

visca el barca írta:sztem ez a 110+40 (kb két év alatt) korrekt, ha ennyiért nem kapjuk meg akkor hagyni kell a francba az egészet.
De ennyit nyáron is adtunk volna, nem?
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.01.02. 09:51:34

sztem ez a 110+40 (kb két év alatt) korrekt, ha ennyiért nem kapjuk meg akkor hagyni kell a francba az egészet.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
wild
Jugador del Barça
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2016.04.20. 21:39:00

2018.01.02. 09:50:23

S.Agüero írta:Közben a Mundo 110+40-ről ír most.

Ezt csak akkor fogadja el a Liverpool, ha a +40-t turira megkapják. Tehát nem trófeákhoz, aranylabdához van kötve. Tehát gyakrolatilag csak egy halasztott fizetési ütemezésről szól.
150 alatt tutira nem fogják adni.
Közben Rafinhat vinné a Valencia. Én csak akkor engedném ha tutira jön Coutinho.
Tromort77

2018.01.02. 04:22:46

Ez a kép kamu. Ez a saját háza előtt van Angliában egyébként. :D
Tivadar6
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2017.06.07. 17:29:11

2018.01.02. 03:17:21

@Nero

Instagramon volt :D

http://p.coldline.hu/2018/01/02/2731980-20180102-3cP2k5.png
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.01.02. 00:58:02

Közben a Mundo 110+40-ről ír most.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.01.02. 00:51:31

S.Agüero írta:Vidalt és Turant is télen igazoltuk, nem?
Hát hivatalosan ja, de szerintem már nyáron aláírtak meg be lettek mutatva csak a transzferbann miatt várni kellett a regisztrálással.
Szerintem, meglesz. Posztolt egy kèpet Barcelonàbòl, aztàn valamièrt letörölte. Arra tudok csak gondolni, hogy ö màr nagyon szeretnè, ha publikus lenne, de, mèg nem lehet az :D
Ez hol volt? Ez mondjuk lehetne egy jel, meg a noname védő leigazolása 90ért. Az már lehet a Coutinho-pénzből ment, annyira nem gazdagék a vörösök.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.01.02. 00:47:42

Vidalt és Turant is télen igazoltuk, nem?
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.01.02. 00:24:45

Én nagyon vertem/verem az asztal Coutinhoért de most így nemtom... 180 az megint olyan hogy csak füstöl, de nyárra se lesz olcsóbb és röhej kimondani de a mai árakhoz képest még reális is.
Viszont a BLbe semmi szín alatt nem léphetne pályára, az egyetlen előny az lenne hogy hamarabb ideszokna, meg Iniesta pihenhetne de pl. ez tavaly se nagyon jött be hogy alig játszott a kapitány, idén láthatólag bírja.
Szerénynek kell maradni, de ez a bajnokság valószínűleg már most meg van, tehát oda se olyan égető a brazil. Ha most jön örülök, ha csak nyáron az szerintem rendben van.

Nem is emlékszem mikor igazoltunk utoljára télen, talán még Maxi Lopez volt 2004ben, vagy asszem Affelay is télen jött, de ilyen nagy igazolások nagyon ritkák télen bárhol.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7512
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.01.01. 22:10:50

Cestus írta:
Barca+ írta:https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 1671974677. Nem tudom mennyire igaz, ha esetlegesen a forrás megbízhatatlan akkor elnèzèst kèrek, csak Èn szemèly szerint nagyon örülnèk neki ès azèrt linkeltem a forrást, hogy megtudjam van-e valóságalapja. Breaking: Valaki valamit tud a megbízhatóságáról?
Mivel forrást nem közölt, és a kommentelők kérésére sem tette ezt meg, élek a gyanúperrel, hogy kamu.

Ellenben szerintem sok jel arra mutat, hogy létrejön az üzlet. Az a gond, hogy ez nyáron is így volt, amikor a transzferablak vége felé elkezdték már a megbízhatónak tartott liverpooli lapok is lehozni, hogy Coutinho megy, de mégsem történt semmi.
Megadták. Elvileg az Onda Cero a forrás.
zeli39 írta: Oriol Busquets-ről a honi szurkolók 90% azt sem tudta ki még a múlt évben ,de már nagy ígéretnek van el könyvelve :-)hisz megjelent valahol ,hogy vinné a Real persze nagy az esélye,hogy a Realnak pont a kiesőhelyen tanyázó FC Barcelona B 3. számú belső középpályása kell aki sérülések miatt játszik ilyen sokat :-)Biztos vannak akik még emlékeznek Gumbau-ra akit szintén Sergho Busquets örökösének tituláltak még a nagy csapatban is kapott lehetőséget de mára a nem túl acélos Leganes perem embere ..Ruiz meg nagyon fiatal még 18 éves sincs nagy tehetség de ennyi és még nem több .
Mondjuk a múlt évben még a Juvenil játékosa volt, így nem sokat lehetett hallani róla. ; Amellett ezt a 3. számú középpályást, meg sérülést te honnan veszed? Első szezonjában, 18 évesen stabil kezdő és a felnőtt csapatban is bemutatkozott, szóval ő pont nem jó példa. Gumbauval pedig szintén fals az összehasonlítás, mert nem nagyon hallottam, hogy bárki Busi utódának tartaná, épp ellenkezőleg, nagy megkönnyebbülés volt hogy lépett.
Az, hogy most az első kieső helyen vannak egy dolog. Itt néhány ponton múlnak a dolgok. Akár egy győzelemmel is több helyezést lehet ugrani.
Idősebb játékosok pedig kellenek a csapatba. 18-20 éves játékosokkal egy spanyol másodosztályban képtelenség jól szerepelni.

A kölcsönökkel pedig az a gond, hogy ha egy 18 éves srácot odaadsz egy elsőosztályú csapatnak 1-2 évre nem nagyon fogják törni magukat az edzők, hogy minél több lehetőséget kapjon. Nem nagy érdekük, hogy a pályafutását egyengessék vagy egy másik csapatnak neveljék, hacsak nem komoly erősítés rövidtávon is. Nem véletlen, hogy az ilyen kölcsönök nem nagyon szoktak bejönni. Legutóbb talán Rafinha volt az, aki elment kölcsönbe és úgy tért vissza, hogy húzóember volt a csapatában és rendszeresen játszott, de sajnos tudjuk mi lett a vége.
Forca Barca!!!!
Tivadar6
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2017.06.07. 17:29:11

2018.01.01. 22:01:59

Szerintem, meglesz. Posztolt egy kèpet Barcelonàbòl, aztàn valamièrt letörölte. Arra tudok csak gondolni, hogy ö màr nagyon szeretnè, ha publikus lenne, de, mèg nem lehet az :D
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3360
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.01.01. 21:37:33

Mondjuk nem hiszem,hogy kamu lenne az,hogy közel van a megegyezés/megvan a megegyezés,a Nike csak nem olyan ostoba,hogy pár pletyka miatt kirakjon ilyet :D De tényleg nyáron is volt legalább 2-3 olyan pont,amikor már vártuk a hivatalos megerősítést,és mégsem jött. Jó lenne tényleg a héten megoldani,vagy így vagy úgy.
Tromort77

2018.01.01. 21:05:19

Alfredo Martinez írt a 140+40-ről. Ő az Onda Cero Radio munkatársa.
Az utóbbi időben elvieleg elég megbízható. Messi hosszabbítását is ő hozta le elsőként.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6780
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.01. 20:51:43

Barca+ írta:https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 1671974677. Nem tudom mennyire igaz, ha esetlegesen a forrás megbízhatatlan akkor elnèzèst kèrek, csak Èn szemèly szerint nagyon örülnèk neki ès azèrt linkeltem a forrást, hogy megtudjam van-e valóságalapja. Breaking: Valaki valamit tud a megbízhatóságáról?
Ugyan ezzel az összeggel én is olvastam külföldi oldalakon, de ugyanúgy forrás nélkül.
Plusz ugye Coutinho nincs is nevezve ma, meg ha jól emlékszem tegnap már elutaztak az illetékesek tárgyalni.

Megint nagyon úgy néz ki, hogy le van már zsírozva a háttérben, de mindenki jobban jár, ha csak akkor hisz el bármit is, ha a játékos már a Camp Nou-ban dekázik.
Manapság már a Nike-ban sem lehet bízni :D

Ha már Nike, azt is olvastam, hogy a 'pool bíróságra viszi az ügyet. Ők voltak a hülyék, hogy vagy tényleg kiszivárogtatták, vagy nem adtak ki közleményt, hogy valami hacker volt. Ezeket nem lehet csak annyival eltussolni, hogy levesszük az oldalról.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.01.01. 20:51:30

Barca+ írta:https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 1671974677. Nem tudom mennyire igaz, ha esetlegesen a forrás megbízhatatlan akkor elnèzèst kèrek, csak Èn szemèly szerint nagyon örülnèk neki ès azèrt linkeltem a forrást, hogy megtudjam van-e valóságalapja. Breaking: Valaki valamit tud a megbízhatóságáról?
FC Barcelona Magyarország Facebook oldal nagyon megbízható lehet. :D

Nekem ez a nike-s dolog volt elég gyanús, valami csak van a háttérben.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.01.01. 20:44:47

Barca+ írta:https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 1671974677. Nem tudom mennyire igaz, ha esetlegesen a forrás megbízhatatlan akkor elnèzèst kèrek, csak Èn szemèly szerint nagyon örülnèk neki ès azèrt linkeltem a forrást, hogy megtudjam van-e valóságalapja. Breaking: Valaki valamit tud a megbízhatóságáról?
Mivel forrást nem közölt, és a kommentelők kérésére sem tette ezt meg, élek a gyanúperrel, hogy kamu.

Ellenben szerintem sok jel arra mutat, hogy létrejön az üzlet. Az a gond, hogy ez nyáron is így volt, amikor a transzferablak vége felé elkezdték már a megbízhatónak tartott liverpooli lapok is lehozni, hogy Coutinho megy, de mégsem történt semmi.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Barca+
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.06.06. 12:33:59

2018.01.01. 20:31:57

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 1671974677" target="_blank. Nem tudom mennyire igaz, ha esetlegesen a forrás megbízhatatlan akkor elnèzèst kèrek, csak Èn szemèly szerint nagyon örülnèk neki ès azèrt linkeltem a forrást, hogy megtudjam van-e valóságalapja. Breaking: Valaki valamit tud a megbízhatóságáról?
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6780
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.01. 19:29:25

El Pistolero írta:.
Igen a Soroksárra gondoltam, csak a megállapodást vettem alapul. A Barca B-nél (ami most jutott fel a másodsztályba és jelenleg kiesőhelyen van) találhatnánk akár jobb helyen lennének egy stabil másodosztályú csapatnál, de én elsősorban valami holland vagy francia elsőosztályú középcsapatra gondoltam. Persze nem úgy, hogy minden évben odasózunk 5-6 játékost, csak ne kelljen már tukmálni a játékosainkat (főleg a fiatalabbakat), ha a kutyának sem kellenek, pedig egy olyan bajnokság színvonalát simán tudnák hozni. 20 - 21 év fölött szerintem már nem egy spanyol harmadosztályban kéne "pallérozódni".

Igen, Coutinho kell, nincs mese, mellé ugye mondtam, hogy nekem Arthur zsákbamacska, Groetzka meg úgy néz ki a Bayernbe megy.

A csapat meg valóban öreg, bár a felsorolt játékosok megoldást nyújthatnak hosszútávon (egy Umtiti-Marlon duó azért kemény lehet).

Bízom benne, hogy korán bebiztosítjuk a bajnoki címet, és akkor az utolsó fordulókban játszhatnak a kicsik.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
El Pistolero
Jugador del Barça
Hozzászólások: 206
Csatlakozott: 2015.08.14. 22:36:58

2018.01.01. 18:59:30

davi10 írta:...
Javíts ki ha tévedek de Ferencváros fiókcsapata nem a Soroksár ami másodosztályú? :D Ha igen, teljesen felesleges lenne keresni, hiszen arra meg ott van a Barca B. Elsőosztályú csapattal meg nem lehet ilyet kötni, különösen egy azonos országbélivel.

Arthurral kapcsolatban én nem vagyok pesszimista. Engem Xavira emlékeztet. Támogatnám a leigazolását, de legyen a prioritás Coutinho. Ha ő megvan, lehet gondolkodni a jövőbeli társán, aki lehet a brazil vagy Goretzka. Együtt már sok lenne a kettő, különösen, amíg nem sikerül eladni Gomest és Ardát. De úgy gondolom Denis

Emlékszem nyáron elég nagy volt az elégedetlenkedés azzal kapcsolatban, hogy öreg a csapat. Én úgy gondolom, hogy a ter Stegen, Semedo, Umtiti, Sergi Roberto, Coutinho, Goretzka/Arthur, Dembelé névsor elég biztos alapot jelentene a jövőre nézve. Főleg, hogy Leoval is lehet még egy darabig számolni.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6780
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.01. 17:14:50

Samper írta: Ez a makacs, begyöpösödött szemlélet, hogy mindenki évekig várjon a sorára, mert boldog, ha Barca játékos lehet. A valóság ezzel szemben az, hogy a jobban menedzselt gazdag csapatoknak semmiség 3 milka egy tehetségért és van jó kapcsolati hálójuk a felesleg kölcsönadására - akár éveken keresztül. A mi vezetőségünk ide néz, oda néz, fogához veri a garast és nem dönt. Aztán nagyon pórul jár. Eladni nem tud, áron felül vásárol és rosszul fogalmazott szerződéseket köt.
Igen, ez tényleg egy nagy lemaradás, mert pl. a Denis-Gomes duóból is simán mehetett volna valamelyikük kölcsönbe idén.
Munirt is úgy kell rátukmálni a spanyol csapatokra, hogy ugyan egy évig hadd játsszon már ott...

És szomorú, hogy összevásárolunk állandóan pont ilyen (fél)tehetségeket aztán full besülnek. Én ettől az Arthur Melotól is nagyon tartok...

És egész elképesztő, amikor múltkor ugyanez volt a téma direkt megnéztem, a Chelsea-nek valami 20+ játékosa van kölcsönben. Nyilván nem lesznek Lampardok meg Terryk, de valamit csak jobban csinálnak.
Nálunk meg lépnek le folyamatosan a B csapatból a játékosok.
Arnaiznak is simán kölcsönbe kéne mennie, 22 évesen már nem a B csapatban kéne játszania a tinikkel.

Javítsatok ki, de én nem igazán emlékszem olyanra, hogy bárki kölcsönből visszatérve a kezdőbe tudott jutni. Vermaelen is csak a sérülések miatt, de Ő azért egy lassan 30 éves belga válogatott csávó aki az Arsenalból jött.

Talán rossz példa, de még egy Fradinak is van "fiókcsapata", nem igaz, hogy nem tudunk egy elsőosztályú középcsapattal egy kölcsönösen előnyös megállapodást kötni.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
rikko
Capitá del Barça
Hozzászólások: 960
Csatlakozott: 2017.02.12. 11:10:09

2018.01.01. 16:31:41

Nagyon egyetértek veled. Meg lehetne becsülni a srácokat és gyengébb portugál v spanyol első osztályú csapathoz amolyan Real módon kölcsönbe adni. Ez az egyetlen dolog amit irigylek a hófehérkéktől. Tudják kezelni az adás-vételi dolgaikat.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.01.01. 16:28:43

zeli39 írta:
Oriol Busquets-ről a honi szurkolók 90% azt sem tudta ki még a múlt évben ,de már nagy ígéretnek van el könyvelve :-)hisz megjelent valahol ,hogy vinné a Real persze nagy az esélye,hogy a Realnak pont a kiesőhelyen tanyázó FC Barcelona B 3. számú belső középpályása kell aki sérülések miatt játszik ilyen sokat :-)Biztos vannak akik még emlékeznek Gumbau-ra akit szintén Sergho Busquets örökösének tituláltak még a nagy csapatban is kapott lehetőséget de mára a nem túl acélos Leganes perem embere ..Ruiz meg nagyon fiatal még 18 éves sincs nagy tehetség de ennyi és még nem több .
Ez a makacs, begyöpösödött szemlélet, hogy mindenki évekig várjon a sorára, mert boldog, ha Barca játékos lehet. A valóság ezzel szemben az, hogy a jobban menedzselt gazdag csapatoknak semmiség 3 milka egy tehetségért és van jó kapcsolati hálójuk a felesleg kölcsönadására - akár éveken keresztül. A mi vezetőségünk ide néz, oda néz, fogához veri a garast és nem dönt. Aztán nagyon pórul jár. Eladni nem tud, áron felül vásárol és rosszul fogalmazott szerződéseket köt.
rikko
Capitá del Barça
Hozzászólások: 960
Csatlakozott: 2017.02.12. 11:10:09

2018.01.01. 16:24:47

Sokat azért nem öregedett nyár óta. :D :D :D
De ha tényleg ilyen 180, akkor hagyjuk a francba és jöjjön Di Diver vagy Draxler, Arthur aki ugye 3. legjobb lett hazájában.
De Turan,Deu párost valahogy csak rájuk kellene tukmálni :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.01.01. 16:03:42

amúgy a hírek szerint már ilyen 160, meg 140+40 körül van az ára. úgy látszik minél öregebb annál drágább :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése