Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2018.05.28. 19:16:01

[/quote]

Én a Real helyébe senkit nem engednék el és senkit se igazolnék, Zidane ezekkel az emberekkel 2.5 év alatt 3 BLt nyert, semmi oka divatneveket igazolni
[/quote]

Nero
Nagyon sok tényező játszik szerepet abban, hogy ez így összejött...
És abban csak egy szelet a valós tudásuk....
Vicces ugyan, de egyetértek veled, én sem szeretném ha megbolygatnák azt a csapatot, de én főleg azért, mert ebben nem hogy több nincs, hanem annyi sem volt, ami eddig kijött...
Kapaszkodó keresésnek tűnhet, de azt gondolom, ez a csapat ebben a formában nem nyer több Bl-t , ráadásul jön majd pár szűkösebb év...
Egyrészt a világ elunja amikor mindig ugyanaz nyer, pláne ha véleményes az ahogy....
Másrészt, sok(főleg tradicionális nagy) csapat fog arra komoly figyelmet fordítani, hogy minőségben fejlesszék magukat, a mostani elvárásokhoz...
És azt a minőséget(főleg játék minőségre gondolok) nem annyira nehéz összerakni.
A mentális erejüket nehezebb lesz lemásolni vagy felűlmúlni, a sport diplomáciai érdek érvényesítésüket meg konkrétan lehetetlen...
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.05.28. 17:40:14

Azért ekkora elánnal ne kezdjetek el még igazolgatni, várjatok vele pár évet, hogy mi is könnyebben nyerjünk addig ezt-azt. :mrgreen:
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Fenomeno
Barça B
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2018.05.27. 13:12:29

2018.05.28. 17:32:00

El Sie7e írta: Navas 1 évig még jó
Ramos,Varane,Nacho,Vallejó pazar
Carvajal,Marcelo jó de mindkettőnek kell minőségi csere,Achraf menjen kölcsönbe mert van benne kakaó, játszon folyamatosan
Casemiro jó, Kroos jó, Modricot többet kell pihentetni->Kovacicot többet kell játszatni ahogy Ceballost is
Isco jó, Asensio jó, Lucas pazar kiegészítő,
Bale sanszos hogy megy, Benzema nem egy gólvágó és Ronaldo megy marad tök8 de nem lesz fiatalabb

biztos hogy kell egy gólgyáros/szélső, csere szélsőbekkek, esetleg cserekapus ha Casilla is lép
Donnarumma megvásárlása,1 évre maradjon a Milanban.
Védelem szélére kell 1 csere.
kp rendben,de az Isco - Asensio duóból egyet elengednék. Ilyen felfogásban nem lehet mindkettőt játszatni és szerintem egymás fejlődésének a rovására mennek,mert valamelyiket bizony tolni kellene.
BBC. 2 éven belül lecserélném mindhármat.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.05.28. 17:26:04

S.Agüero írta: És ennek a kettőnek továbbra is sincs semmi köze egymáshoz. :)
Pedig a napnál is világosabb. Az a csapat, amelyik bírói tévedések és az ellenfelek kapitális hibáival összemakkolja zsinórban a harmadik BL-t, arra többé nem vonatkoznak az íratlan etikai szabályok. Fura egy értékrendet van, ha nem látod a kapcsolatot. :^o
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
El Sie7e
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 301
Csatlakozott: 2017.05.27. 18:54:38

2018.05.28. 17:23:09

Nero. írta: Én a Real helyébe senkit nem engednék el és senkit se igazolnék, Zidane ezekkel az emberekkel 2.5 év alatt 3 BLt nyert, semmi oka divatneveket igazolni
pedig nagyon kell a frissítés. nem ész nélkül nem divatneveket de biztos hogy kell igazolni. ez a széria kb kifutotta magát és kell az új vér.
Navas 1 évig még jó
Ramos,Varane,Nacho,Vallejó pazar
Carvajal,Marcelo jó de mindkettőnek kell minőségi csere,Achraf menjen kölcsönbe mert van benne kakaó, játszon folyamatosan
Casemiro jó, Kroos jó, Modricot többet kell pihentetni->Kovacicot többet kell játszatni ahogy Ceballost is
Isco jó, Asensio jó, Lucas pazar kiegészítő,
Bale sanszos hogy megy, Benzema nem egy gólvágó és Ronaldo megy marad tök8 de nem lesz fiatalabb

biztos hogy kell egy gólgyáros/szélső, csere szélsőbekkek, esetleg cserekapus ha Casilla is lép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.05.28. 17:14:45

Amugy azon nevetek hogy a fórum hogy követelte egy honapja a Real sorfalat, de majd nyilván olyan csapat fog sorfalat állni bárkinek is akik zsinorba nyernek 3 BLt :lop: :lol:
És ennek a kettőnek továbbra is sincs semmi köze egymáshoz. :)
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.05.28. 17:10:47

visca el barca írta:
LG írta:szombati duplájával pedig már legenda marad mindenképp.
legenda. LOL
Nem olyan “legenda”, de 5 év alatt 4 BL azért elég korrekt. Elso dontobe ő szerezte meg a vezetést, a másodikban a csapat legjobbja volt, tavaly csak csereként játszott, idén viszont 2 elképesztő gól.
Meg pl. a Barca elleni gól a kupa dontobe stb., voltak szép pillanatai

Én a Real helyébe senkit nem engednék el és senkit se igazolnék, Zidane ezekkel az emberekkel 2.5 év alatt 3 BLt nyert, semmi oka divatneveket igazolni

Amugy azon nevetek hogy a fórum hogy követelte egy honapja a Real sorfalat, de majd nyilván olyan csapat fog sorfalat állni bárkinek is akik zsinorba nyernek 3 BLt :lop: :lol:
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21302
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.05.28. 16:55:20

S.Agüero írta:Mondjuk 300 millió a mai piacon 2-3 klasszis játékos. :D
Annyi elég nekik.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.05.28. 16:45:46

LG írta:szombati duplájával pedig már legenda marad mindenképp.
legenda. LOL
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.05.28. 16:42:55

Mondjuk 300 millió a mai piacon 2-3 klasszis játékos. :D
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21302
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.05.28. 16:38:45

Varatrix írta:A mundo szerint a Real Madridnak 300 M euro van elkülönítve az idei átigazolási szezonra. :shock: (Ami amúgy teljesen reális, tekintve, hogy az elmúlt években nem ők szórták galaktikus módba a lét.) Ez az összeg a 400m is elérheti, Gereth Bale esetleges eladásával.

A terveikben a védelem megerősítése az elsődleges: Milan Škriniar (Inter) és Odriozola (Real Sociedad)

A szokásos Neymar sagán túl, a megrögzött közhelyparádét írják még, mint Salah, és Lewandowski. Akik leigazolásától már több ízben elzárkóztak a sajtóban. (Szóval ezt nem tudom minek erőltetik.)

A marca arról ír, hogy Bale nem elkötelezett a távozás mellett, de biztosítékot szeretne arra, hogy több játéklehetőséget kap, főleg a fontos meccseken. A klub sem zárkózik el ettől a tárgyalástól.
Ezért felesleges reménykedni, hogy ha CR meg Modric kiöregszenek, akkor jelentősen visszaesnek, lesz bőven utánpótlás. Ahogy odaát is hiú ábránd, hogy Messi nélkül sehol sem leszünk. Nyilván 1 játékos nem fogja tudni pótolni, de meg fogjuk szerezni a legjobb lehetőségeket a piacról, ahogy pl. Coutinhot és Dembelét is megszereztük.

Bale szerintem jobban járna a távozással. A Realban fontos jelenleg, Angliában viszont egy olyan csapatban, ahol rá építik a támadójátékot elsősorban, nagyon nagy király lehetne. BL-t nyerni mondjuk kisebb esélye lenne, de már így is nyert 4-et, a szombati duplájával pedig már legenda marad mindenképp.
Avatar
Fenomeno
Barça B
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2018.05.27. 13:12:29

2018.05.28. 16:05:43

Cestus írta: Elragadhatták az érzelmek (esetleg némi feltűnési viszketegség), és elszólta magát. Nem hiszem viszont, hogy nagy pénzt láttatok volna egy már 33-34 éves játékosból. Hiába hangoztatja, hogy 40 éves koráig bírni fogja, senki nem tudja, melyik évben esik össze valójában, így meg óriási a kockázat, bármekkora név is.
Sportszakmailag kérdéses a legmagasabb szint,bár a 11-es pontra leszúrva azért csak bepattanna angliában pár gól,de gazdaságilag van benne biznisz. Egy MU-s "hazatérés" megdobná a vörös mezek eladását. Borotvát is könnyebb az ő fejével eladni,mint Lukakuval.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2018.05.28. 15:57:22

Varatrix írta:
Kubla9 írta:Most komolyan ezzel a témával kell foglalkozni hogy penyaldó elmegy madridból?
Én mondjuk nagy ívben le......rom hogy megy vagy marad.Minden évben eljátssza ezt a hisztit hátha több pént tud kicsavarni a megalomán haverjából.
Mégis foglalkozol vele...

Engem érdekel, hogy a a közvetlen legnagyobb riválisunk legjobbjának mi lesz a sorsa, hiszen nem kis hatással van a Barca sikereire is ez az ember. :roll:
Nagyobb cumi lesz akkor ha eladják sok pénzért és elhoznak helyette egy Hazard-ot meg egy értelmes befejező csatárt.

Amúgy tuti marad (remélem így lesz). Ha meg Messi kapja a bogyót , még 2 évig küzdeni fog, hogy ő legyen a legleg. :D
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.05.28. 15:53:10

Fenomeno írta:De előre szólni... -50% az árból.
Elragadhatták az érzelmek (esetleg némi feltűnési viszketegség), és elszólta magát. Nem hiszem viszont, hogy nagy pénzt láttatok volna egy már 33-34 éves játékosból. Hiába hangoztatja, hogy 40 éves koráig bírni fogja, senki nem tudja, melyik évben esik össze valójában, így meg óriási a kockázat, bármekkora név is.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Fenomeno
Barça B
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2018.05.27. 13:12:29

2018.05.28. 15:39:10

S.Agüero írta: De akkor miért a Real Madridról beszélt így?
GYP-s. Nem tudom. Tény,a Realnál mindent elért. De ezt elérte már tavaly is. Nem tartanám szimpatikus lépésnek,ha bejelentené a távozását. Szóljon a csapatnak,adják el,aztán utána lehet kiállni a nyilvánosság elé,hogy "igen,úgy éreztem ennek itt az ideje". De előre szólni... -50% az árból.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.05.28. 15:34:29

Kubla9 írta:Most komolyan ezzel a témával kell foglalkozni hogy penyaldó elmegy madridból?
Én mondjuk nagy ívben le......rom hogy megy vagy marad.Minden évben eljátssza ezt a hisztit hátha több pént tud kicsavarni a megalomán haverjából.
Mégis foglalkozol vele...

Engem érdekel, hogy a a közvetlen legnagyobb riválisunk legjobbjának mi lesz a sorsa, hiszen nem kis hatással van a Barca sikereire is ez az ember. :roll:
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.05.28. 15:32:56

Várható volt hogy bedob valamit a döntő után, ilyen szánalmas “teljesítmény” után.
Így megint róla van szó nem a csapat teljesítményéről.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
El Sie7e
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 301
Csatlakozott: 2017.05.27. 18:54:38

2018.05.28. 15:31:52

nem csak fizetéssel lehet megoldani a dolgokat. megkapják ott a pénzt max nem fizetés címszóval. egyébként 2020ban indul Beckham csapata miamiban szerintem az reális állomás lehetne. kap pénzt, hírverést, a város is jó, kap részesedést a csapatban. levezetni tökéletes lenne. bár nem a kedvencem Ronaldo de piszkosul pótolhatatlan még így is. 1 év gólvágás szerintem még bennevan és utána kéne váltani.
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2018.05.28. 15:30:34

Most komolyan ezzel a témával kell foglalkozni hogy penyaldó elmegy madridból?
Én mondjuk nagy ívben le......rom hogy megy vagy marad.Minden évben eljátssza ezt a hisztit hátha több pént tud kicsavarni a megalomán haverjából.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.05.28. 15:25:31

Fenomeno írta:Sok pénz van még abban a karrierben. Egy 2 év usa a minimum az én gondolataimban.
pff... usában minden van csak pénz nincs :D ott max 3-4 milliós fizetések vannak és ennyi. zlatan se kap többet, de ennyit kapott pirlo meg villa is.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.05.28. 15:23:28

Fenomeno írta:
Varatrix írta:Végig olvasva minden Ronaldo nyilatkozatot, én nekem az az érzésem, hogy nem megy el most nyáron, hanem a hetekben bejelenti hogy a következő szezon után visszavonul. (34 éves lesz, akárcsak Iniesta, és szép búcsút szeretne ő is.)
Szerintem pedig a vb után lemondja a válogatottságot. Ez a tippem. Sok pénz van még abban a karrierben. Egy 2 év usa a minimum az én gondolataimban.
De akkor miért a Real Madridról beszélt így?
Avatar
Fenomeno
Barça B
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2018.05.27. 13:12:29

2018.05.28. 15:12:10

Varatrix írta:Végig olvasva minden Ronaldo nyilatkozatot, én nekem az az érzésem, hogy nem megy el most nyáron, hanem a hetekben bejelenti hogy a következő szezon után visszavonul. (34 éves lesz, akárcsak Iniesta, és szép búcsút szeretne ő is.)
Szerintem pedig a vb után lemondja a válogatottságot. Ez a tippem. Sok pénz van még abban a karrierben. Egy 2 év usa a minimum az én gondolataimban.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.05.28. 14:57:52

LG írta:Nem hinném. Szerintem amíg érzi magában a lehetőséget újabb címeket nyerni, nem fog visszavonulni, túlzottan maximalista hozzá. Plusz szerintem az is fontos neki, hogy több Aranylabdája legyen, mint Messinek. Idén könnyen lehet, hogy ez teljesülni fog, de Messiben még lehet pár kiváló szezon, szóval simán megfordíthatja, CR-nek pedig még ennyi idősen is nagyobb esélye van ellene, mint bárki másnak.
Vagy ez, vagy a távozás, de ha a fent említett dolgok motiválják, akkor ehhez e legjobb hely számára Madrid.

De ha ezek után tényleg benyög valami hülyeséget... arra már nem tudom hogyan reagáljak. Ilyen felvezetéssel, valami fajsúlyos dolgot kell mondania.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21302
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.05.28. 14:54:09

Varatrix írta:Végig olvasva minden Ronaldo nyilatkozatot, én nekem az az érzésem, hogy nem megy el most nyáron, hanem a hetekben bejelenti hogy a következő szezon után visszavonul. (34 éves lesz, akárcsak Iniesta, és szép búcsút szeretne ő is.)

Hangsúlyozom ez az én megérzésem, de kiderül. Nem hiszem hogy benyög valami bagatel dolgot, hogy megnyitja az új Cristiano tematikájó aquawordot Madeirán... Ahhoz komoly volt a hangvétel.
Nem hinném. Szerintem amíg érzi magában a lehetőséget újabb címeket nyerni, nem fog visszavonulni, túlzottan maximalista hozzá. Plusz szerintem az is fontos neki, hogy több Aranylabdája legyen, mint Messinek. Idén könnyen lehet, hogy ez teljesülni fog, de Messiben még lehet pár kiváló szezon, szóval simán megfordíthatja, CR-nek pedig még ennyi idősen is nagyobb esélye van ellene, mint bárki másnak.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.05.28. 14:47:41

Végig olvasva minden Ronaldo nyilatkozatot, én nekem az az érzésem, hogy nem megy el most nyáron, hanem a hetekben bejelenti hogy a következő szezon után visszavonul. (34 éves lesz, akárcsak Iniesta, és szép búcsút szeretne ő is.)

Hangsúlyozom ez az én megérzésem, de kiderül. Nem hiszem hogy benyög valami bagatel dolgot, hogy megnyitja az új Cristiano tematikájó aquawordot Madeirán... Ahhoz komoly volt a hangvétel.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Válasz küldése