Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.06.05. 00:38:36

Nero. írta:Remelem ezeket Masiptol Suárezig mindenki nézi és jövőre harapósabban megyunk neki a szezonnak...

Amugy CRtöl ez semmi, világ életébe önimádó volt a pali szerintem ő elso sorban a saját maga dicsőségéért küzd, viszont mostanàban a csapatai jól járnak vele.
Az EB után is azt mondta hogy "Finally I won something for Portugal too", pedig van annyira jó az angolja hogy tudja hogy oda egy "with"et is betehetett volna.
De szerintem ha nem lenne ennyire magabiztos akkor nem is lenne ennyire sikeres. Amikor meg elfogy az önbizalom akkor van az hogy egy labdát se tud átvenni.
Agyonnyerte magát, de még mindig kisebbségi komplexusos a pali. Ennyi a magyarázat.

Elsőre talán hülyén hangzik, de ha igazán stílusos akar lenni, akkor most meglépi a váratlant :) Szögre akasztja, sztem nagyon thug lenne így a csúcson :D
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.06.05. 00:35:58

Hat nem tudom, en mar csinaltam kulonbet is beszörpözve, es meg ilyen euforiaban se voltam mint amiben o van valoszinuleg. Raadasul 85 ezer embe rnoszogatta. :D
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.06.05. 00:33:40

Remelem ezeket Masiptol Suárezig mindenki nézi és jövőre harapósabban megyunk neki a szezonnak...

Amugy CRtöl ez semmi, világ életébe önimádó volt a pali szerintem ő elso sorban a saját maga dicsőségéért küzd, viszont mostanàban a csapatai jól járnak vele.
Az EB után is azt mondta hogy "Finally I won something for Portugal too", pedig van annyira jó az angolja hogy tudja hogy oda egy "with"et is betehetett volna.
De szerintem ha nem lenne ennyire magabiztos akkor nem is lenne ennyire sikeres. Amikor meg elfogy az önbizalom akkor van az hogy egy labdát se tud átvenni.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.06.05. 00:19:51

ferninho írta: Ja, borzasztó, hogy elkezdte énekelni azt amire rákezdtek a szurkolók, micsoda bűn... :lol:
Saját nevedet elkezdeni skandálni.. Hát, nem tudom.
Mindenesetre sok mindent elárul a csávó személyiségéről.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2017.06.04. 23:51:32

Ja, borzasztó, hogy elkezdte énekelni azt amire rákezdtek a szurkolók, micsoda bűn... :lol:
madridista
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.06.04. 23:38:56

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Messias2 2017.06.05. 13:05:59-kor.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.06.04. 13:07:38

Azért emlékezzünk meg Ramosról is:

Rio Ferdinand on Sergio Ramos: "If my son saw me do that... I'd be embarrassed to look my son in the eye."
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.06.04. 13:06:59

visca el barca írta:
Nero. írta:teljesen megvoltak illetődve
én egy percet nem láttam a meccsből, de hetekkel ezelőtt megmondtam, hogy törvényszerű lesz, hogy a legfontosabb meccsen fogják összekulázni magukat.
Pedig kifejezetten jol kezdett a Juve, volt is egy Navas bravúr meg pár Juve próbálkozás. A Real golja a semmiből jött, utána mondjuk elszórakoztak pár veszèlyes kontrát de a félidő 1-1 reális volt.
Viszont amit a második félidőben csinált (vagyis pontosabban semmit nem csinalt) a Juve arra szavak sincsenek. Érthetetlen volt, hogy mit is akarnak. Allegri semennyire nem tudta felrázni őket, Dybala pedig teljes csőd volt.
Barzalgit és Dybalát is màr félidőben cserélni kellett volna. Ha leálltak volna focizni nyerhettek volna, de ugyanúgy betojtak mint az Atletico.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nero. 2017.06.04. 13:08:51-kor.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.06.04. 13:02:35

visca el barca írta:
Nero. írta:teljesen megvoltak illetődve
én egy percet nem láttam a meccsből, de hetekkel ezelőtt megmondtam, hogy törvényszerű lesz, hogy a legfontosabb meccsen fogják összekulázni magukat.
@veb: Ha mást nem is, de mandzsu gólját nézd meg, az nagyon szép volt.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2017.06.04. 13:01:35

Szerintem a tavalyi mákos sorsolást nem kell magyarázni, ahogy idén sem, hogy kiütötték a Bayern, Juve, Atleti hármast. Idén sajnos, be kell ismerni, megérdemelt a Real győzelme, még Kassaival együtt is, így elintézni a Juvét nem semmi.
Nagyon egyben van most ez a csapat, tele önbizalommal, mint mi pár éve... Nehéz lesz ellenük, főleg, hogy nálunk meg egy Valverde fog ülni a padon...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.06.04. 12:55:45

Nero. írta:teljesen megvoltak illetődve
én egy percet nem láttam a meccsből, de hetekkel ezelőtt megmondtam, hogy törvényszerű lesz, hogy a legfontosabb meccsen fogják összekulázni magukat.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2017.06.04. 12:54:26

davi10 írta:Hát én valamiért nem érzem úgy, hogy nagyon megérdemelték volna. Szokásos BL sorsolás, ahol egyedül az Atletico ellen volt nehezebb dolguk (ugye a Bayern ellen Kassai elintézte nekik).
Nem azért, mert BL-t nyertek, de ez az idei csapat nekem Mourinho óta a legundorítóbb Real Madrid. És ez tényleg nem irígység, a tavalyi BL győzelmükre egy rossz szavam nem volt, de ez az idei sztori nálam nagyon undorító.
A bírói segítségekkel, az utolsó fordulóban a Malaga által leadott meccsel nekem ez egyáltalán nem egy európát szétverő bajnokcsapat...
Neked a tavalyi szezonjuk rendben volt a röhejes sorsolásukkal, meg a szokásos döntőbeli lesgóljukkal? Az idén legalább valóban izmos csapatokkal játszottak, még ha nyilván sokszor kellett a szerencse is (kinek ne kéne?). Ennek ellenére most nagyon egyben voltak, sokkal inkább, mint tavaly, amikor legtöbbször Ramos húzta ki őket a bajból. Ne csináljunk már úgy, mint annak idején a pólócsapatunkkal, amikor évekig szajkóztuk, hogy mi vagyunk a legjobbak, a szerbek pedig nem is annyira jók, csak mákjuk van. Csak közben ők sorban nyerték a trófeákat, mi meg csak álmodoztunk. Reagálni, fejlődni kell, nem magyarázni.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.06.04. 12:52:24

mondjuk az ideinél a sorsolásra fogni merész. :D

ennél nehezebben csak akkor juthattak volna be, ha atletico helyett mi jutunk be, és minket vernek el az elődöntőben.
Juve meg ennyit tud, lényegesen jobb csapat a real, az a fura, hogy mi nem tudtuk velük mit kezdeni.
Bárhalkan jegyzem meg, olyanból amiből Ronaldo rúgta az elsőt, nekünk is volt 4-5 a visszavágón. csak mi nem találtunk kaput sem belőle.

vitathatatlan ez a bl cím, le kell nyelni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
MatsMessi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2015.05.24. 12:31:37

2017.06.04. 12:45:41

Ahhoz, hogy BL-t nyerj nem kell egész Európán átgázolnod. Nincs minden évben egy gálázó csapat. Utoljára a mienk volt az 2 éve. Meg előtte a Bayern 4 éve. Ez a Real egy korszakos csapat. Csak nem olyan értelemben, mint mi voltunk. Az eredmények megvannak nekik, a mutatott játék kevésbé. De nem kell mindig egy Bajnokok Ligája győztestől elvárni, hogy taroljanak át a mezőnyön. A tavalyi vérlázító volt az igaz, viszont az ideit nem kellene vitatni szerintem. Átmentek egy Bayern Atletico duón, majd a döntőben egy Juvét is megvertek. Volt 2 lesgól, kamu pirosak, de kár magyarázni. Őket mi tudjuk csak megverni, viszont mi sokak ellen tudunk botlani. Az idei szezont ebben az egy mondatban szerintem körül is lehet írni.

A vicces szerintem, hogy a Bayernt évek óta mindenki körülugrálja, mert sikerül megverni a Bundesliga 15. helyezetet 8-2-re, de aztán ott is megáll a tudomány. Atleticon csodálkoznék ha nyerne BL-t valamikor. Juvéban nagyon hittem, csalódáskeltőek voltak számomra tegnap.
Ezt az idényt mi rontottuk el. Viszont ha okosan erősítünk, és jönne egy győztes mentalitás, akkor biztos leszek benne, hogy jövőre visszatérünk.
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.06.04. 12:41:47

davi10 írta:Hát én valamiért nem érzem úgy, hogy nagyon megérdemelték volna. Szokásos BL sorsolás, ahol egyedül az Atletico ellen volt nehezebb dolguk (ugye a Bayern ellen Kassai elintézte nekik).
Nem azért, mert BL-t nyertek, de ez az idei csapat nekem Mourinho óta a legundorítóbb Real Madrid. És ez tényleg nem irígység, a tavalyi BL győzelmükre egy rossz szavam nem volt, de ez az idei sztori nálam nagyon undorító.
A bírói segítségekkel, az utolsó fordulóban a Malaga által leadott meccsel nekem ez egyáltalán nem egy európát szétverő bajnokcsapat...
Jó azért idén, ne a sorsolásra fogjuk már, erőből megnyerték ezt most, a döntőben a második félidőben pedig leiskolázták a juvét. Casemiro helyett folyamat a legtöbb madridista a kis horvátot követelte a kezdőbe, de tessék az ő gólja roppantotta össze a juvét, azért vicces ez.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2017.06.04. 12:29:34

Hát én valamiért nem érzem úgy, hogy nagyon megérdemelték volna. Szokásos BL sorsolás, ahol egyedül az Atletico ellen volt nehezebb dolguk (ugye a Bayern ellen Kassai elintézte nekik).
Nem azért, mert BL-t nyertek, de ez az idei csapat nekem Mourinho óta a legundorítóbb Real Madrid. És ez tényleg nem irígység, a tavalyi BL győzelmükre egy rossz szavam nem volt, de ez az idei sztori nálam nagyon undorító.
A bírói segítségekkel, az utolsó fordulóban a Malaga által leadott meccsel nekem ez egyáltalán nem egy európát szétverő bajnokcsapat...
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.06.04. 12:14:42

Azért azt is tegyük hozzá, hogy az utóbbi években elég gyenge a mezőny BL-ben.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.06.04. 11:16:08

Azért adtam pár %ot a Realnak is. De egyébként nagyon nem erre számítottam és valljuk be ez a Juve nem az a Juve volt amit eddig idén láttunk, teljesen megvoltak illetődve, plusz a két legfontosabb Real gol megpattanós volt...

Ez minden idok egyik legfényesebb Realja. A nevek, trófeák ès a marketing megvan, mint csapat is igen erősek, de azért a Pep-teamtöl messze vannak. Ha decemberben simán megvertek volna minket a klasszikuson, vagy most rúgtak volna nekünk egy ötöst hazain és simán fordulókkal a vege elott nyerték volna a bajnokságot, plusz a BLbe is mindenkit kérdés nelkul lefociztak volna és ezt nagyrészt megcsinálnák 3-4 éven át akkor igen, de amugy nem.


Itt most arról van szó hogy ha a Real nyer a fociban az mindig nagyobb cirkusz. Most hogy a Ferrari ujra jo az F1ben máris érdekesebb minden.

Jövőre veregetni kell őket. Mindjart ott a szuperkupa Valverdenek ott az esély a jo kezdésre. Nem erdekel hogy nyar meg hogy "mikiegérkupa", el kell hozni ès kész.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2017.06.04. 10:44:45

Gratulálok a Madridnak! Idén rászolgáltak a címre. Láttam mr jóval jobb Madridot, jobb Cr-t, de mindenki csak a Juventus erényeként emelte ki a csapategységet, holott a Madridra még inkább igaz ez. Hihetetlen győzni akarás, egy kis szerencsével megspékelve. Tartom továbbra is, hogy ehhez kellett Bale sérülése és Isco tündöklése.
A Juve a második félidőben elvesztette a fonalat. Mandzukic gyönyörű gólt lőtt, de védekezésben többször hibázott. Dybala nagy csalódás, Higu is sza.r volt, de róla gondoltam, hogy az lesz
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.06.04. 10:35:25

csababarca írta:leírtad a kulcsmondatot. igen, MI szétszedtük őket, más nem tudja, senki más. ezt írtam már szeptemberben is, hogy a bl-t simábban behúzzák, mint tavaly, hacsak velünk nem kerülnek össze. Bár idén nem biztos, hogy lett volna sanszuk. De ellenünk még mindig van bennük gát, egyik más csapat ellen sincs meg ez.
Agyaltam ezen a korszakos dolgon amit este beszéltünk, és szerintem ezért nincs meg bennem ez az érzés annyira. Mert minket még nem tartottak úgy rettegésbe igazán hosszútávon - Clásicocra gondolok most. A legutóbbi nagy verés a 3-1 volt amit kaptunk szerintem, de abban az évben tripláztunk, szóval az elveszi kicsit az élét.

De ezt nyilván csak Barcásként látom így, és tartom olyan fontosnak, szóval jó eséllyel igazad lesz abban, hogy ez is korszakos csapatként lesz számontartva - belegondolva jogosan is, főleg ha még jövőre is nyernek több kupát. Bár hogy azok közül is a szűk elitbe kerüljenek, még egy szintet lépniük kell szerintem, de elnézve mi folyik ott 1,5 éve, lehet menni is fog nekik. Meglátjuk, remélem azért Valverde és Messiék olyan csapattá érnek jövőre, hogy ezt nem hagyjuk nekik! :)
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.06.04. 10:24:27

Nero. írta: "A Real? Az ugyse lesz ott!" :lol:

De jo érzés erre kelni meg mindenhol a Realt látni :evil:
pedig pont te is ezen a véleményen voltál.
visca el barca írta:kaptam pár privátot, csak a címeket másolom be, a tartalmakat nem olvastam el:

"hajléktalan ...."
"remélem ezek után majd anyá*at fogob ...." non-stop"
"akkora .... kaptál a torkodba hogy két hétig csak okádni fogsz"

és még vagy 3-4 ilyen.

a szint meg van.
hagyd őket, ott is megvannak a normálisak, viszont ezekből is látszik, hogy semmivel nem különbek, mint ahogy hangoztatják páran.
Rivaldo11 írta: Azt én sem látom, játékban mi alapján javulnának. Ezt a csapatot már számtalanszor szétszedtük Ronaldostol, Benzemástol, Ramosostul...semmi varázslat nincs bennük, egyszerűen nagyon akarnak nyerni. Nálunk sokkal sokkal jobban. És mivel nagyon belterjes lett az egész BL, eleve max 4 ( 3...) csapatnak van igazi sansza, ez ki is emeli őket.
leírtad a kulcsmondatot. igen, MI szétszedtük őket, más nem tudja, senki más. ezt írtam már szeptemberben is, hogy a bl-t simábban behúzzák, mint tavaly, hacsak velünk nem kerülnek össze. Bár idén nem biztos, hogy lett volna sanszuk. De ellenünk még mindig van bennük gát, egyik más csapat ellen sincs meg ez.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4095
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2017.06.04. 09:26:40

Olvasva itt a régi fórumosok hsz-eit, biztos bennem van a hiba, de ne haragudjatok, én nem tudok nekik gratulálni a címvédéshez. Csapatot még ennyire nem segítettek a bírók és Fortuna, mint a Realt. A tavalyi sorsolás egy vicc volt (persze tudom, mindig az a világ második legjobb csapata, akivel a Real éppen játszik), a döntőben egy lesgóllal maradtak életben. Az idei menetről meg nem kell több szót ejteni, mert ki lett már itt vesézve oldalakon keresztül. Casemironak a pályán se kellett volna lenni a döntőben, mert járt volna neki a piros a Bayern meccsen kb. 3x, erre vezető gólt rúg. Nem kérdés, hogy a Real mérföldekkel jobb volt a második félidőben, érett a góljuk. Atótl még tény, hogy pont az rúgta, akinek nem kellett volna játszani. Aztán az a piros a végén már csak hab volt az idei BL szezonjuk tortáján.

DE !!!!!!!!!!!

Ahogy többen is írták már előttem, ez a csapat valami egészen elképesztő mentalitással bír. Ez az, amit én mindig is hiányoltam a Barcából. Hányszor láttam már Marcelo-t extázisban hergelni a szurkolókat, miután kiharcolt egy szögletet? Ugyan ez igaz Ramosra is. De a többiben is ott van az a gyilkos tűz, amit én még a Pep-team szemében sem láttam. Mi megerőltetés nélkül hoztuk le a meccseket, nem kellett sokat szenvednünk, felszántani a pályát. Mivel a Real játékban nem tud senki fölé sem kerekedni (kivételt képez ez alól a tegnapi második félidő, és most az emberelőnyös Bayern félidőket ne vegyük ide....), így kénytelenek harcolni, küzdeni, megszakadni a sikerért. És ők megteszik.

Marcelo tegnap amikor az utolsó percek környékén mellé ment az a Bonucci (talán) fejes, úgy ünnepelt, mintha ők rúgtak volna gólt.

Biztos vagyok benne, hogy ha a Juve ment volna el 3-1-re, akkor a Real játékosok arcán max 5 percig láttunk volna olyan tekintetet, mint amit láttunk Buffonon. Onnantól kezdve mentek volna előre önkívületi állapotban, nem pedig beletörődtek volna a sorsukba, mint tette azt a Juve. Oké, hogy ők is mentek előre, de nem volt bennük átütő erő...
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.06.04. 09:19:19

kaptam pár privátot, csak a címeket másolom be, a tartalmakat nem olvastam el:

"hajléktalan ...."
"remélem ezek után majd anyá*at fogob ...." non-stop"
"akkora .... kaptál a torkodba hogy két hétig csak okádni fogsz"

és még vagy 3-4 ilyen.

a szint meg van.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.06.04. 08:59:23

Samper írta:Palesz, jó lenne, ha törölnétek az egész posztot, mert a legostobább, legundorítóbb megszólalások rendszeresen a két riválist összehozó kommentekben jelennek meg. Nincs erre szükségünk.
"A Real? Az ugyse lesz ott!" :lol:

De jo érzés erre kelni meg mindenhol a Realt látni :evil:
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2017.06.04. 07:50:13

ALEXDP írta:Azt nem tudom, mitől lenne jövőre annyira jó és szép a játékuk.

Erősek. Botrányosan, én így látom.
De nem csak a Pep féle csapattol vannak messze fociba.
Nem látom azt hogy mitöl lennének olyan nagyon jók jövőre.
Remélem Zizou marad, sokáig, és meglátjuk.
Aztán csúnyán vissza is nyalhat.
De nem hinném...
Azt én sem látom, játékban mi alapján javulnának. Ezt a csapatot már számtalanszor szétszedtük Ronaldostol, Benzemástol, Ramosostul...semmi varázslat nincs bennük, egyszerűen nagyon akarnak nyerni. Nálunk sokkal sokkal jobban. És mivel nagyon belterjes lett az egész BL, eleve max 4 ( 3...) csapatnak van igazi sansza, ez ki is emeli őket.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Válasz küldése