Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.05.30. 22:32:58

EBbetyar írta:
S.Agüero írta:Ja, nem volt sehol Messi 2010-ben. :cry:
gondolom sokat fogtál fel a fociból 10 évesen...
Ezek szerint vagy azt nem tudod, hogy mennyi idős vagyok, vagy számolni felejtettél el. :)

Arsenal elleni mesternégyes sem volt semmi extra '10-ből.
EBbetyar
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2017.05.30. 21:29:05

2017.05.30. 22:29:05

Nero. írta:Te vállald fel az ottani nicknevedet öcskös, bár ugyse mered :P
Amikor nincs FIFA év játékosa díj, akkor minden évben a legjobb jatekos kapja az aranylabdát. Vagy 2010ben szerinted egy edző elobb választotta volna a csapatába Sneijdert mint Messit?
Játszod itt a hülyét, majd pont egy madridistának fogom elmagyarázni akiket már 10 éve aláz az argentin jobbra balra.
Tavaly pl. CR aranylabdája jogos volt, de az Év játékosa díjat Messinek kellett volna kapnia.
nem forumozok mashol.
amugy meg full nem érdekel az aranylabdat, eleg nekem a bajnoksag meg ha meglesz szombaton a bl :)
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.05.30. 22:26:01

Te vállald fel az ottani nicknevedet öcskös, bár ugyse mered :P
Amikor nincs FIFA év játékosa díj, akkor minden évben a legjobb jatekos kapja az aranylabdát. Vagy 2010ben szerinted egy edző elobb választotta volna a csapatába Sneijdert mint Messit?
Játszod itt a hülyét, majd pont egy madridistának fogom elmagyarázni akiket már 10 éve aláz az argentin jobbra balra.
Tavaly pl. CR aranylabdája jogos volt, de az Év játékosa díjat Messinek kellett volna kapnia.
Idén eddig megint Ronaldonak van a legjobb ève, de az év játékosa is lehetne mert most nagyon sokat tett a Realért, nem csak a BLben de a Liga végét is meghúzta.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nero. 2017.05.30. 22:33:31-kor.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
EBbetyar
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2017.05.30. 21:29:05

2017.05.30. 22:20:20

Nero. írta:
EBbetyar
https://www.youtube.com/watch?v=hkL-lbf4tLI" target="_blank

https://www.youtube.com/watch?v=Jeiu7y-a220" target="_blank

Kicsit szelektiv a memoriad :D A hofeher haverok nem nagyon tudtak mit kezdeni vele. :-k


Jonnek mint a csotanyok...
vállaljad ha már szidod a másikat ne rejtsed el :)

szoval akkor 2 meccs elég volt az aranylabdára, idén a jó tavasz nem ér semmit. fura ez a ti logikátok.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2017.05.30. 22:14:40

Mondjuk arra kiváncsi lennék, hogy ha pl. Benzema, aki kb ugyanolyan borzalmas volt egész évben-találja el a labdákat e három meccsen, akkor most ő nyerné az aranylasztit? :D De komolyan!
Ronaldo nem több már, mint egy kilences. A ziccereit beveri, ha odakerül, de ezt megtette anno Inzaghi, meg Nistelrooy is mondjuk, játékban meg ők sem voltak gyengébbek, mint az idei Ronaldo. Aranyzsuga közelébe mégsem kerülhettek...
Messi totál más dimenzió, mint bárki más. Egyszerűen szintekkel áll a portugál fölött, messze nem egy kategória a két emberke. Ha ezt nézem, tényleg neki kéne adni folyamatosan, mert a közelében sincs senki.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.05.30. 22:08:40

EBbetyar
https://www.youtube.com/watch?v=hkL-lbf4tLI" target="_blank

https://www.youtube.com/watch?v=Jeiu7y-a220" target="_blank

Kicsit szelektiv a memoriad :D A hofeher haverok nem nagyon tudtak mit kezdeni vele. :-k


Jonnek mint a csotanyok...
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.05.30. 22:06:21

Ja, nem volt sehol Messi 2010-ben. :cry:
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.05.30. 20:02:33

S.Agüero írta:Komolyan kérdezem, mik azok a nagy meccsek akkor? Clásico+negyeddöntőtől a BL, vagy mi? :D
Kupadöntő, Tico, Sevilla elleni meccsek nem számítanak bele?

Mert akkor ezek szerint van 5-6 nagy meccs egy évben jó esetben, aztán ez dönt a kupákon kívül.

Ha a Juve nyeri a BL-t, akkor simán esélyes lesz Messi is, főleg egy jó ősszel.
Mondjuk tényleg érdekes....

Ha ez egyéni díj, miért az számít hogy milyen díjakat nyert a csapat? Ha viszont csapatdíj, akkor miért nyerte pl Ronaldo 2013-ban kupa nélkül, mikor a Bayern Triplázott?

Ha egy Müller juttatja tovább a Bayernt, akkor senki sem kiált aranylabdáért, ellenben ha Ronaldo, akkor rögtön a fél világ.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.05.30. 19:09:55

Komolyan kérdezem, mik azok a nagy meccsek akkor? Clásico+negyeddöntőtől a BL, vagy mi? :D
Kupadöntő, Tico, Sevilla elleni meccsek nem számítanak bele?

Mert akkor ezek szerint van 5-6 nagy meccs egy évben jó esetben, aztán ez dönt a kupákon kívül.

Ha a Juve nyeri a BL-t, akkor simán esélyes lesz Messi is, főleg egy jó ősszel.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2017.05.30. 19:03:49

Motaro írta:
miro. írta:Abban hogy nem Messinek kene kapnia az aranylabdat biztos vagyok.
Ez is egy vélemény
Volt ket csapat is a vilagon akik eddig jobban teljesitettek mint a Barca.
Ti is azon a velemenyen vagytok hogy ez a szezonotok nem volt jo,egy tortenelmi meccsetek volt,a bizonyos forditas,ahol Neymar vitte a primet.
Messi egy nagy meccsen volt extra,az ellenunk volt.
Mashol igazan nem tudott vezer enni.
Aki nyeri a BLt abbol a csapatbol legyen szvsz.
A Juve nyert mindent a hazajaban,mi a bajnoksagot,ezek melle meg nyaron a gyoztesnek jonnek a szuperkupak,esetleg ha ott is gyozelemmel zarna vagy a juve vagy a real (olasz szuperkupa es eu,vagy spanyol es eu) akkor meg foleg erositi a tezisem,miszerint ebbol a kettobol nyerjen valaki aranylabdat.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.05.30. 18:20:12

Buffont kihagyta a mai edzest, Pjanic meg elvileg tutira nem lesz
:lol: :lol:

Mibe hogy Dybala se lesz 100%os #-o
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2017.05.28. 15:57:41

Ha a Madrid Bl-t nyer, akármilyen gyenge is lesz Cr a döntőben, megnyeri az aranylabdát. De ha veszít a Reál, akkor válik izgalmassá a dolog. 1-1 kupa itt is ott is, kicsit jobb Messi mutatók, és mindkét félnek voltak olyan meccsei ahol húzta a csapatot komoly meccseken, amiket mindenki nézett, pl München ellen Cr, Real ellen Messi. De ha tényleg a Juve nyer, én nagyon szívesen adnám Buffonnak is, de kapus nem fog nyerni sajnos
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.05.28. 14:09:03

Motaro írta:
Nero. írta: Mindig azt mondjatok hogy nem neki kene kapni az aranylabdat de azt sose teszitek hozza hogy akkor kinek?
Szerintem teljesen egyértelmű, hogy Messinek. Minden mutatóban CR előtt jár.
Nem egy kategória a kettő. Nem is értem, hogy miért kell választani.:-D
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Motaro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2012.10.05. 12:08:07

2017.05.28. 10:34:17

miro. írta:Abban hogy nem Messinek kene kapnia az aranylabdat biztos vagyok.
Ez is egy vélemény
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2017.05.28. 10:21:21

Cunci sem akar lemaradni Messitől: :mrgreen:

A spanyol ügyészségnek Ronaldo pénzmozgásai is gyanúsak lettek.
Az adóhatóság szerint a négyszeres aranylabdás futballista 2011 és 2014 között 15 millió euróval (4,6 milliárd forint) rövidítette meg az államkasszát. Az ügyészek jelenleg azt mérlegelik, hogy a bizonyítékok alapján vádat emeljenek-e Ronaldo ellen. Erről június végéig van lehetőségük döntést hozni. A szabálytalanságok – az AP hírügynökségre hivatkozva világszerte megjelentek szerint – főként a portugál Virgin-szigeteken tartott pénzéhez kapcsolódnak. A hatóságok azt is közölték, az Európa-bajnok támadó 2014-ben módosította az adóbevallását, és utólag befizetett hatmillió eurót.
15 hónap dutyidili-t kaphat de mint Messinél- felfüggesztve!
Pedig ha az összes adócsaló focistát bekaszliznák akkor kb egy börtön világválogatott csapatot is lehetne csinálni belőlük! :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2017.05.27. 16:52:35

Abban hogy nem Messinek kene kapnia az aranylabdat biztos vagyok.
De hogy Ronaldonak kene kapnia,na abban mar nem igazan..
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Motaro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2012.10.05. 12:08:07

2017.05.27. 15:16:58

Nero. írta: Mindig azt mondjatok hogy nem neki kene kapni az aranylabdat de azt sose teszitek hozza hogy akkor kinek?
Szerintem teljesen egyértelmű, hogy Messinek. Minden mutatóban CR előtt jár.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2017.05.27. 14:01:29

A toltelek csapat a szezon vegefele megnyerte a bajnoksagot nekunk.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.05.27. 13:27:14

Bob_Marley írta:Nem stabilabb, de valószínűleg könnyebben beépíthető, de igen ez nem szentírás, de működő modellnek tűnt! Kiegészítőnek Arda vagy Rafinha megállta a helyét, Paco is abszolút éledezik. Denis és Gomes, aki elmarad az előző csapatnál mutatott játékától.
Sampert remélem visszahozzuk.
Viszont Rafinha is lassan annyit sérült mint Verma, hiába lőtt pár gólt, az meg már jobb nemlesz sajnos. Egyébként érdekes dolog az a könnyebben beépíthető, mert szerintem javarészt jobban épültek be az utóbbi időben a külhoniak. De ha nem is több, minőségre biztosan jobbak.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.05.27. 13:25:29

Bob_Marley írta:Nem stabilabb, de valószínűleg könnyebben beépíthető, de igen ez nem szentírás, de működő modellnek tűnt! Kiegészítőnek Arda vagy Rafinha megállta a helyét, Paco is abszolút éledezik. Denis és Gomes, aki elmarad az előző csapatnál mutatott játékától.
Sampert remélem visszahozzuk.
erre amennyi példát fel tudsz hozni, legalább annyi ellenpéldát lehet.

kb olyan hasraütésszerű dolog, mint hogy az angliából érkezők beválnak. ott is volt rá példa hogy igen, meg arra is hogy nem.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.05.27. 13:17:54

Nem stabilabb, de valószínűleg könnyebben beépíthető, de igen ez nem szentírás, de működő modellnek tűnt! Kiegészítőnek Arda vagy Rafinha megállta a helyét, Paco is abszolút éledezik. Denis és Gomes, aki elmarad az előző csapatnál mutatott játékától.
Sampert remélem visszahozzuk.
Kép
Kép
Kép
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.05.27. 13:02:56

Bob_Marley írta: Inkább ez annak szól, hogy akik felröppenek hírek, hogy igazoljuk nem Ligás játékosok.
Neked meg ez a passziód, mert hogy a ligából stabilabb játékos jön, ott van mindjárt Rafinha/AG/DS/Arda/Paco mind-mind a ligából jött, de szerintem hagyjuk a szintet amit képviselnek, nem értem amúgy mi ez a mánia, bánom is én, hogy melyik ligából jön, ha tényleg jó játékos.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.05.27. 12:54:59

Elmúlt pár évet mondom, Carvajal se régóta ment vissza. Asensio előtte Espanyol, most Vallejo, Llorente. Szó van Theoról, Ceballosról, De Geaáról.
Mi nálunk meg inkább elment egy VIlla, Fabregas, Thiago, Pedro stb. Jöttek is azért nem azt mondom.
Benat volt már válogatott, nem sokszor, de odaért már. Alternatívát mondtam csak.
Inkább ez annak szól, hogy akik felröppenek hírek, hogy igazoljuk nem Ligás játékosok.

Iscot valóban nem tartom sokra, de mióta nem azzal van elfoglalva, hogy saját magának játsszon és cselezzen azóta jobban megy neki, meg is jegyeztem már párszor. Most sokkal hasznosabb mint volt előtte.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7510
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.05.27. 12:52:10

Bob_Marley írta: Én Chino hsz-re reagáltam csak nem másoltam be telefonról, bocsánat.

Pont, hogy a Real kezd spanyolosítani mi kevésbé, szerintem hiba egyébként, eredményesebbek is most. Mondjuk jöjjön Herrera és ok. :D De bőven lehetne szemezgetni a spanyol ligán belül, s remélem Valverde meg is teszi és adott esetben a Bilbaoból is hozhat embert, Benat vagy San José ügyes kis játékosok, Williams meg talán a mezőny leggyorsabb embere.

Hoznánk egy középsze 30 évesr Benat-ot a padra cagy San José-t? A padot sem erősítenék rendesen. Nem jobb ha érkezik egy klasszis a kezdőbe és olyan játékosok szállhatnak be a középpályára, mint Ini vagy SR, Rafinha. A stabilitás nem egyenlő azzal, hogy hozunk eg favágó Benatot. Amellett Valverde ide vagy oda a Bilbaoból minden csak nem könnyű igazolni. Williams, pedig rohadt nagy luxus. Ő is kerülni legalább 60-ba (alsó hangon) a padra.

Először azt kellene szem előtt tartani, hogy ki tud érdemi javulást hozni a kezdőbe, mert azzal a padunk is erősödik.

Azért a Real spanyolosításától én nem lennék elájulva. Utoljára Iscot hozták azt hiszem, aki kezdőjátékos (Bale sérülése esetén) a középszer, már nem fiatalnak számító Nacho-nál meg Vazquez-nél (hogy a többi esetlegesen feljövő fiatalról ne is beszéljünk) cserészinten is vannak erősebb külföldiek. Nálunk azért ott van a kp-ra Denis még Rafinha-t is ide sorolhatjuk, ha pedig Vidal egészséges volt akkor még SR és a kezdőben még egy spanyol.

Ki az a spanyol aki alkalmas lenne a hiányposztok megoldására? Jobbosra kb. csak Carvajal, kp-ra talán Isco, esetleg (bár nem igazán) Koke. Nem kell mondanom mennyi esély van őket megszerezni. Aki megfelelő és náluk valamivel könnybben megszerezhető az Thiago, de ő is csillagászati összeg, ha egyáltalán el akarna jönni.
Forca Barca!!!!
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.05.27. 12:50:11

De pont ilyen szerencsétlenek kellenének ide, hogyne. Ha valaki így képzeli el a spanyolosítást, ilyen játékosokkal, akkor inkább hagyjuk a francba.
Válasz küldése