Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.05.09. 13:19:47

Normandia írta:Amennyire tudom a Barcelona érte el legnagyobb működési árbevételt a maga 620 milliós összegével. A bérekre kiadott összeg nem éri el a teljes árbevétel 65%-át. Nem tudom honnan az infója egyeseknek, hogy nincsen pénz? Leo fizetésemelése simán belefér + adjuk hozzá az új szponzori szerződések által ígért összegeket. Igazolásra is van pénz, mielőtt a racionalitásra hivatkozva eladnák itt sokan Messit. Egyébként ebben is elsők vagyunk, mármint a működési árbevételt figyelembe véve. Azt sem árt tudni, hogy minden kifizetett 5 milla 9,6 millióba kerül a klubnak.
Nem is értem Leot, hogy miért nem mond le az eddigi fizetéséről, csakhogy itt játszhasson. Szívtelen egy bolha az biztos.
Miért mondana le akármekkora százalékról is a fizetéséből?
Nem az a baj hogy ő mennyit keres hanem az hogy Gomes ,meg Matyi mennyit keresnek.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2017.05.09. 13:18:51

Messias2 írta:Cou egyébként 4. legtöbbet lő rá távolról a PL-ben, és egész jó hatékonysággal el is találja a kaput.

Hajnesz: ha fizikai adottságok tényleg annyit számítanak, akkor Iniesta, Xavi vagy Busquets, de említhetném Messit is, hogyan lehettek all-time top 20-as játékosok a klub történelmében!?
Az egy kivételes generáció volt, többet valószinüleg nem lesz még hasonló sem.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.05.09. 13:12:44

Cou egyébként 4. legtöbbet lő rá távolról a PL-ben, és egész jó hatékonysággal el is találja a kaput.

Hajnesz: ha fizikai adottságok tényleg annyit számítanak, akkor Iniesta, Xavi vagy Busquets, de említhetném Messit is, hogyan lehettek all-time top 20-as játékosok a klub történelmében!?
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2017.05.09. 13:10:56

Messias2 írta:Azért reméljük, a vezetőség nem a fizikai paraméterek alapján fog játékost venni. Ez még mindig labdarúgás, és nem NBA, ahol tényleg nagyon fontosak a fizikai adottságok.
Nálunk nem számitanak a fizikai adottságok, a Realnál számitottak, igy most ők játszák a döntőt és nem mi. A Pl legjobb játékosa egy kis néger lett.
Ha nekünk nem számit a fizikai paraméter, akkor ne sirjunk, ha a Ramos befejeli nekünk a 90. percben, mert az is ugyanúgy a labdarúgás része, és törpékkel nem lehet szögletet védekezni.
Más kérdés, hogy azért az évek folyamán javultunk ebben, bár még mindig nagyon messze vagyunk az elithez.
Coutinho nálam akkor jöhet, ha valakit az első hármasból elküldünk, nem fér bele, hogy ő sem fog védekezni.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2017.05.09. 13:07:04

Én személy szerint nagyon örülnék Verrattinak, de az a baj, hogy olyan helyen van, ahonnan nehéz igazolni, A másik gond vele, hogy amennyire én tudom, ő is elég sérülékeny.
Coutinhot sem láttam sokat játszani, de az tuti hogy nagy tehetség és már most is jó játékos. De azt én sem érzem, hogy ő egy az egyben illene Ini helyére. Varratit jobban alkalmasnak érzem a mi középpályánkra, mint a brazilt. De cáfoljon rám nyugodtan...

Egyébként én azon gondolkodom erőteljesen, hogy amennyiben tényleg ennyire gyenge a piac, hogy 2 alkalmas jelöltet tudunk szerezni irányítóba, akkor nem lenne érdemesebb Messit odatenni?! Ha minden igaz 5 évre ír alá, és kötve hiszem, hogy 5 év múlva majd széthajtja magát a jobb oldalunkon. Magyarul ha Coutinhot megvesszük és beválik, lesz irányítónk. De Messi jobb oldalon marad akkor is, ha kopik az indulósebessége?

Csak kicsit elmélkedve...mi lenne, ha Busi és Rakitic előtt, a csatár mögött tolná Messi kötetlen pozícióban. Baloson Neymar igen mélyen visszazárt eddig is védekezni, reméljük nem lankad ez a képessége sem. Mi lenne ha jobbra, Messi helyére vennénk egy gyors, védekezni is visszajáró valakit? És akkor így nézne ki a csapat a védelem előtt: Busi (SR), Rakitic (Gomes) - Messi (Ini) - Neymar (Arda), Suarez (Paco), X (Rafinha/Deu/de akár Vidal)
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.05.09. 13:05:38

Azért reméljük, a vezetőség nem a fizikai paraméterek alapján fog játékost venni. Ez még mindig labdarúgás, és nem NBA, ahol tényleg nagyon fontosak a fizikai adottságok.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.05.09. 12:53:09

Isten ments Coutinhotól, védekezésben gyenge, posztja se lenne igazán, ráadásul borzasztó drága.
Úton-útfélen azok vernek el minket, akik elnyomnak, letámadnak, elfejelik előlünk, de hoznánk egy 120 cm-es 40 kg-os embert, egyszerűen nem értem. Verratti legalább pattog, Coutinho meg cipeli a labdát, ami a másik halálom. :D
Kép
Kép
Kép
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2017.05.09. 12:26:08

visca el barca írta:
BarcafanTomee írta:Ó, ezt már hány igazolásunkra mondtuk az utóbbi időben. :D Egyedül Neymar szokott tüzelni messzebbről, de általában a lelátóra küldi.
rakéta elég sok gólt lő mostanság, nem is emlékszem, hogy mikor volt utoljára ilyen gólerős kp-sunk. talán deco. de neki minden lövése mák volt :mrgreen:
Fabregas? :D ő azért nem olyan rég játszott itt :mrgreen:
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.05.09. 12:03:13

visca el barca írta:coutinhos hírből kimaradt, hogy 90 millió az ára.

azt már csak én jegyzem meg, hogy jelenleg heti 240.000 euróval messze a legjobban fizetett pool játékos (csak milner meg sturridge keres 100 fölött, ők heti 140-et tesznek el), nálunk ney meg lajos keres ennyit
Így igaz, ha jól olvastam a cikket, akkor 90 millánál kezdene gondolkodni a Pool egyáltalán az eladásról. Alaphangon, bármelyiküket hozzuk, az 120 + millával terheli a klubot a következő szezonra.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
MatsMessi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2015.05.24. 12:31:37

2017.05.09. 11:50:02

Azbiztos, hogy nagy előrelépés lenne Coutinho. Viszont ha van esély Verattira is, és nem hajt el minket egyből a PSG, akkor én szemény szerint Őt preferálnám. Komplexebb és érettebbnek tartom, mint a brazilt.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.05.09. 11:47:47

BarcafanTomee írta:Ó, ezt már hány igazolásunkra mondtuk az utóbbi időben. :D Egyedül Neymar szokott tüzelni messzebbről, de általában a lelátóra küldi.
rakéta elég sok gólt lő mostanság, nem is emlékszem, hogy mikor volt utoljára ilyen gólerős kp-sunk. talán deco. de neki minden lövése mák volt :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.05.09. 11:43:17

Messias2 írta:Végre lenne egy olyan emberünk, aki távolról is elmeri vállalni a lövést, ha nem sikerül az elllenfél védelmét feltörni.
Ó, ezt már hány igazolásunkra mondtuk az utóbbi időben. :D Egyedül Neymar szokott tüzelni messzebbről, de általában a lelátóra küldi. PSG elleni nagy gólja ugrik csak be egyedül. Egyszerűen nem ez a játékunk, pedig egyenként nagyon sok jó lövőnk van, és tényleg jó lenne ezt is bevezetni a repertoárba.

A mostanihoz képest biztos, hogy előrelépés lenne Coutinho, de ha már elköltünk ennyi pénzt akkor a lehetőségek közül a legjobbat kell elhozni. Ezt meg csak sajnos a vezetőség tudja, hogy kik a reális opciók. Verrattiról pl megint elmondta az ügynöke, hogy csak akkor megy el, ha a PSG akarja eladni. Tudjuk, hogy ez sokszor az ellentétjét jelenti, de egyelőre úgy tűnik, hogy nem lehet hozni a kis olaszt. Egyébként ő is meg a brazil is eléggé porcelánból van.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.05.09. 11:41:57

coutinhos hírből kimaradt, hogy 90 millió az ára.

azt már csak én jegyzem meg, hogy jelenleg heti 240.000 euróval messze a legjobban fizetett pool játékos (csak milner meg sturridge keres 100 fölött, ők heti 140-et tesznek el), nálunk ney meg lajos keres ennyit
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.05.09. 11:35:44

BarcafanTomee írta:Onnan is lehet venni, hogy nincs pénz, hogy mondjuk Gomest is a következő szezon költségvetéséből hozták.
Persze, hogy a következőre hoztuk, hiszen nyáron igazoltuk. Minden nyári igazolás a következő ktg.vetést terheli, hiszen az ezzel járó kiadásokat oda tervezik be.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.05.09. 11:30:47

Coutinhonak én örülnék, szerintem sokat adna támadásban. Végre lenne egy olyan emberünk, aki távolról is elmeri vállalni a lövést, ha nem sikerül az elllenfél védelmét feltörni.
Egyedül a posztja lenne kérdéses.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.05.09. 11:26:58

Kubla9 írta:
Feast4 írta:Nem Messi Neymar meg Suarez fizetése szerintem a mi gondunk. Sokkal inkább az ilyen Gomes félékkel van a bajom. Most lusta vagyok kikeresni de a multkor azt hiszem pont vebbel beszéltük, hogy ő mi a rákért kap nagyságrendileg akkora összeget mint Verratti? (Jó tudom az ügynöke egy sakál.) Ez nekem nagyon szúrja a szemem pl. Peremembernek való jó esetben és elit fizuja van... #-o
Teljesen igazad van,nem is értem hogy egy vastagon peremember hogy kereshet ennyit. =D> =D> =D> =D>
Most azon felül hogy LE erőltette ne mondjuk már hogy nem az!Vastagon az.Normális helyzetben a kezdő közelébe se kerülhetne.Azzal amit ő csinál ennyi pénz...
Kép
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.05.09. 11:21:00

Onnan is lehet venni, hogy nincs pénz, hogy mondjuk Gomest is a következő szezon költségvetéséből hozták. Egyértelmű, hogy nagyon magasak a fizetések, egyedül amit én nem tudok személy szerint, hogy a klub kap-e a játékosok reklámpénzeiből. Ha jól tudom nem. Mert Bob jól írja, a Madrid okosan elintézi, hogy részesüljenek abból a pénzekből is, ami egyes sztárok esetében nem kevés. Azért is vitte és viszi mindig oda Perez az aktuális nagy neveket.

Coutinho:
Az ő játékát öröm nézni, és még sokat fog fejlődni, mert egyelőre ő is sok labdát elszór mint Neymar. Jól hangzik a Coutinho+MSN névsor, de azért a két sokat cselező brazilt meg Messit már nem biztos, hogy elbírná a csapat. Gondolom Ini helyére tennék be, de az ő poszja inkább Neymaré nem? Szóval inkább csatár, mint KP. Nem tudom igazán eldönteni, hogy hoznám-e vag nem, de 80-90 milkót úgy se adunk érte.

Izgatottan várom az átigazolási szezont, naívan bízok benne, hogy meg tudjuk oldani okosba a dolgokat, és jól sikerül igazolni. Mindig érdekes amikor nagyobb változások következhetnek be. Új edző + 2 igazolás a kezdőbe nálam már nagyobb változás az előző évekhez képest. :D
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.05.09. 11:01:15

Amennyire tudom a Barcelona érte el legnagyobb működési árbevételt a maga 620 milliós összegével. A bérekre kiadott összeg nem éri el a teljes árbevétel 65%-át. Nem tudom honnan az infója egyeseknek, hogy nincsen pénz? Leo fizetésemelése simán belefér + adjuk hozzá az új szponzori szerződések által ígért összegeket. Igazolásra is van pénz, mielőtt a racionalitásra hivatkozva eladnák itt sokan Messit. Egyébként ebben is elsők vagyunk, mármint a működési árbevételt figyelembe véve. Azt sem árt tudni, hogy minden kifizetett 5 milla 9,6 millióba kerül a klubnak.
Nem is értem Leot, hogy miért nem mond le az eddigi fizetéséről, csakhogy itt játszhasson. Szívtelen egy bolha az biztos.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.05.09. 10:51:31

Bob_Marley írta:Tök egyértelmű, hogy ezért kaphat más is többet, mert simán mondhatja, hogy akkor én is többet kérek és teljesen jogosan.
sztem meg tök nem egyértelmű. majd ha letesz vki vmit az asztalra, akkor kaphat nagy fizut. matyiőnek, turannak, gomesnek rögtön nyitottunk egy 90-100 rugó körüli fizuval.

a másik magyar barcás oldalon olvastam, itt nem láttam még

"a 'Cadena Ser' számolt be arról, hogy a Celta Vigo elnöke (Carlos Mourino) felajánlotta Juan Carlos Unzué számára, hogy az idény végén vegye át a galíciai csapat kispadját"


mondjuk nem értem mi bajuk van berizzoval...

a sport közben arról ír, hogy kutinnyó nemet mondott a psg-nek mert szeretne idejönni
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.05.09. 10:38:08

Csak, amit leírtok pont a hierarchia miatt van. Vagy úgy gondoljuk hárman eltesznek 100+ milliót a többiek meg lemondanak a fizetésük egy részéről.
Tök egyértelmű, hogy ezért kaphat más is többet, mert simán mondhatja, hogy akkor én is többet kérek és teljesen jogosan.

palesz77 nagyjából leírta, csak árnyaltabban, én nem tudok ilyen lenni, mert a klub a legfontosabb nem Messi, Gomes vagy más. Azt kell látni, hogy ez igenis probléma, mert mások szerződését, igazolását is befolyásolja.

RM-dal meg azért rossz a párhuzam, mert kevesebbet keresnek ott és még a szponzori pénzekből is adnak a klubnak, ha jól tudom. Mi fizetünk alapból a legtöbbet fizetésekre.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.05.09. 10:12:12

Kubla9 írta:
Feast4 írta:Nem Messi Neymar meg Suarez fizetése szerintem a mi gondunk. Sokkal inkább az ilyen Gomes félékkel van a bajom. Most lusta vagyok kikeresni de a multkor azt hiszem pont vebbel beszéltük, hogy ő mi a rákért kap nagyságrendileg akkora összeget mint Verratti? (Jó tudom az ügynöke egy sakál.) Ez nekem nagyon szúrja a szemem pl. Peremembernek való jó esetben és elit fizuja van... #-o
Teljesen igazad van,nem is értem hogy egy vastagon peremember hogy kereshet ennyit. =D> =D> =D> =D>

A kulcs: Mendes...Hihetetlen milyen hiéna az az ügynök...Zsák kutyaaknát képes lenne 20 millioért eladni, évi 5 milliós fizetéssel.

Persze a vezetőség a bolond, amiért elfogadta, mehetett volna nyugodtan a RM-ba Danilo 2-nek...Sokan már a leigazolását sem értették még szakértők sem.

Ez is hordozza azt, hogy az ittlévők nyugodtan feltehetik a vezetőségnek a kérdést:
"Ha egy frissen jött semmit sem bizonyított suhanc ennyit kap rögtön, akkor én miért nem kapok ennyit, vagy többet mikor bizonyítok már évek óta?"

Legendinho
igazad van, Messi szerződése meg presztízs is, ha Ronaldo kap mondjuk évi 40-et, és mi nem adjuk meg Messinek, akkor az presztízsben azt sugallhatja, hogy Ronaldo jobb és ezért kap többet mint Messi.

De még tényleg nem Messiékkel van a gond, ő legalább visszahozza garantáltan, de Gomes-félék mennyire hozzák vissza mind pályán, mind bevételben?
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.05.09. 10:06:35

Feast4 írta:Nem Messi Neymar meg Suarez fizetése szerintem a mi gondunk. Sokkal inkább az ilyen Gomes félékkel van a bajom. Most lusta vagyok kikeresni de a multkor azt hiszem pont vebbel beszéltük, hogy ő mi a rákért kap nagyságrendileg akkora összeget mint Verratti? (Jó tudom az ügynöke egy sakál.) Ez nekem nagyon szúrja a szemem pl. Peremembernek való jó esetben és elit fizuja van... #-o
Teljesen igazad van,nem is értem hogy egy vastagon peremember hogy kereshet ennyit. =D> =D> =D> =D>
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.05.09. 10:00:07

Feast4 írta:...
Mondom, én ezzel is egyetértek, kivéve az elejével. Nem csak az MSN a "baj" a fizetéseknél ez nyilvánvaló, de azért azt se lehet mondani, hogy ők nem okai semminek. Csak hárman elviszik a fizuk kicsit több mint 1/3-át, és most ez még durvább lesz arányaiban. Azért azt se lehet mondani, hogy ez nem oka semminek szerintem. De az is nyilvánvaló, hogy ha Gomes féle arcok nem keresnének ennyit, akkor is jobb lenne a helyzet, és lehet nem is lenne semmi Messi szerződésével kapcsolatban.
Avatar
Legendinho
Jugador del Barça
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.02.14. 23:46:16

2017.05.09. 09:37:04

Ez a hsz csak az én véleményem, és közel se mondom, hogy ez így van valójában is, lehet, hogy csak én látok bele a dolgokba olyat ami nincs is ott, de szerintem a következő a helyzet:

Ezt a fizetés témát, sokan nem olyan oldalról közelítitek meg, ahogy kellene (szerintem). Illetve csak 1 oldalról. Mondjuk amit leírok se fedi le a valóságot, de itt sokkal több tényező játszik szerepet, mint amiről szó van. Itt nem csak Messi a hunyó az emelést illetően.

Jelenleg MINDEN téren rivalizálás folyik a Real és a Barca között. Azért IS került CR a Realba, hogy legyen egy ellenpólus Messi ellen, hogy a Real is elmondhassa, hogy bizony náluk játszik a legnagyobb játékos (persze kellenek nekik a jó játékosok az eredmények miatt, de ennyire csúcsrajáratés sosem volt)... Ugyan ez az eset a vadlóval... Hozzánk jött Neymar, erre ők leigazolták Bale-t. Nem csak a pályán, de azon kívül is kő kemény csata folyik. A Real, és a Barca is, azon kívül, hogy a pályán mérkőznek, az üzleti világban is megy az erődemonstráció. Nem hiába hangoztatja mind2 fél, hogy de bizony náluk van a világ legjobb játékosa, és akkor neki kell a legjobban keresni... Ez azon felül, hogy a játékos felé is egy gesztus, az ellenfélnek is szól, hogy nálunk van a legjobb, mi meg tudjuk fizetni a legjobbnak járó összeget, mi jobbak/szebbek/okosabbak/nagyobbak vagyunk, rólunk többet cikkeznek, minket többen ismernek, többen szeretnek stb. Azt nem engedheti meg magának 1 csapat sem, hogy egy ilyen ásztól megválik, mert azon kívül, hogy a pályán is meglátszódna, brutális üzleti tarkónlövés lenne, mellesleg pozíciót vesztenének az ellenféllel szemben. Mert ugye ha nincs Messi, vagy CR, akkor a másik elmondhatja, hogy nincs ellenfelünk, se a pályán, se azon kívül...

A másik meg ugye a jelenlegi eszetlen árakbló adódik, hogy XY játékosok annyit keresnek, mint a legjobb, ami se a játékosra nem vet jó fényt, se a klubbra... Itt nagyon csúnyán képbe jön, hogy a legjobb, legyen az bármilyen szakma/pálya megteheti, hogy bemondja, hogy figyeljetek fiúk/lányok... Nekem a szomszédban 2x akkora fizut adnak, és én úgy döntöttem, hogy elfogadom, ha csak nem emelitek meg a bérem. Ami jelen esetben nem csak olyan értelmeben érintené negatívan a csapatot, hogy lelép egy játékos és a játék képe is romlik, az eredmények se jönnek, hanem abban is, hogy pozíciót veszít, gyengének mutatja magát.

Jó persze ez ilyen elit szinten már nem annyira tényező, és Messi is simán megtehetné, hogy azt mondja, hogy jó, most nem kérek emelést, mert gebasz van és én nem fogok éhen halni, de itt nem csak konkrétan a fizetéséről van szó számokban, hanem az üzenet a lényegesebb, amit hordoz a mostani fizuja.

Az meg csak egy bónusz, hogy nem csak Messi kerül ilyenkor a képbe, hanem az ügynökök és még sok más. Persze Messi mondja ki a végső szót, de több tényező is közrejátszhat.

Szerintem ha nem kapna ekkora emelést, akkor se menne el, de mint mondtam, itt nem csak a fizetést kell nézni, és nem csak Messi kerül a képbe, hanem a Barca is, és sokkal több szálon fut a dolog.

Bocs a hosszú hsz-ért, kicsit elszaladt velem a ló :D
Bartomeu, OUT NOW!
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.05.09. 09:31:15

Nem Messi Neymar meg Suarez fizetése szerintem a mi gondunk. Sokkal inkább az ilyen Gomes félékkel van a bajom. Most lusta vagyok kikeresni de a multkor azt hiszem pont vebbel beszéltük, hogy ő mi a rákért kap nagyságrendileg akkora összeget mint Verratti? (Jó tudom az ügynöke egy sakál.) Ez nekem nagyon szúrja a szemem pl. Peremembernek való jó esetben és elit fizuja van... #-o
Kép
Válasz küldése