La Masia - Barça fiatalok

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.03.08. 16:01:18

visca el barca írta:
Tocy írta:A Tello-mánia kellős közepén jegyezném meg, hogy teljesen egysíkú a játéka, és ez addig fog működni, amíg erre igazán senki nem számít, illetve amíg egy szétzilált védelem ellen kell futnia, mert azt félelmetesen tud. Valamint a helyzetértékesítése szintén egysíkú, előre látszik, hogy a hosszú alsóba fogja jobb belsővel. Tegnap a másodiknál szerencséje volt, de az első is eléggé látható volt sztem előre. Ennek ellenére eddig baromi jól szerepel a srác és nagyon szurkolok neki, hogy tudjon fejlődni, és meg tudjon ragadni itt :) Én Cuencát alapvetően jobban Barca-játékosnak tartom, és egyszerűen komplettebb, jobb, érettebb futballistának, de Tello sebessége eddig több eredményt hozott :)
hát azért kemény h két kapuralövés után kijelneted h egysiku a játéka. egy szélső mégis mit csináljon? ha állandoan biciklizne meg az lenne a bajod. egy szélsőnek ezt kell csinálni. elfut-bead, vagy befelé húz és lő.

amugy tegnap jol mondta a kommentátor gyerek, tiszta overmars stilus

sztem többre viszi mint cuenca.
Nem két kapuralövés után mondom, mivel nem ennyit játszott már idén. A góljait így szerezte, legtöbbször ezt választja. Mint ahogy a kihagyott nagy helyzeténél is tegnap. Nem kell bicikliznie, csak nem lenne baj ha nem mozogna ennyiszer rossz helyre, illetve tudna mást is, mint sprintelni. Ezzel nem fogjuk tudni használni igazán jó védelmek ellen.

Remélem én is, hogy sokra viszi :)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.03.08. 15:55:40

Tocy írta:A Tello-mánia kellős közepén jegyezném meg, hogy teljesen egysíkú a játéka, és ez addig fog működni, amíg erre igazán senki nem számít, illetve amíg egy szétzilált védelem ellen kell futnia, mert azt félelmetesen tud. Valamint a helyzetértékesítése szintén egysíkú, előre látszik, hogy a hosszú alsóba fogja jobb belsővel. Tegnap a másodiknál szerencséje volt, de az első is eléggé látható volt sztem előre. Ennek ellenére eddig baromi jól szerepel a srác és nagyon szurkolok neki, hogy tudjon fejlődni, és meg tudjon ragadni itt :) Én Cuencát alapvetően jobban Barca-játékosnak tartom, és egyszerűen komplettebb, jobb, érettebb futballistának, de Tello sebessége eddig több eredményt hozott :)
hát azért kemény h két kapuralövés után kijelneted h egysiku a játéka. egy szélső mégis mit csináljon? ha állandoan biciklizne meg az lenne a bajod. egy szélsőnek ezt kell csinálni. elfut-bead, vagy befelé húz és lő.

amugy tegnap jol mondta a kommentátor gyerek, tiszta overmars stilus

sztem többre viszi mint cuenca.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.03.08. 15:42:57

A Tello-mánia kellős közepén jegyezném meg, hogy teljesen egysíkú a játéka, és ez addig fog működni, amíg erre igazán senki nem számít, illetve amíg egy szétzilált védelem ellen kell futnia, mert azt félelmetesen tud. Valamint a helyzetértékesítése szintén egysíkú, előre látszik, hogy a hosszú alsóba fogja jobb belsővel. Tegnap a másodiknál szerencséje volt, de az első is eléggé látható volt sztem előre. Ennek ellenére eddig baromi jól szerepel a srác és nagyon szurkolok neki, hogy tudjon fejlődni, és meg tudjon ragadni itt :) Én Cuencát alapvetően jobban Barca-játékosnak tartom, és egyszerűen komplettebb, jobb, érettebb futballistának, de Tello sebessége eddig több eredményt hozott :)
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.03.08. 15:14:43

Ezek csak puszta tények :mrgreen:

Ha nem jár úgy mint Bojan, akkor ezt a nevet még sokáig emlegetni fogjuk. Én nagyon remélem, hogy lesz maradása a csapatnál :)


Kép
"And my heart will leave you never."
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2012.03.08. 15:07:54

Amúgy neki is két gólja van a BL-ben, mint Torresnek 8)
de aljas vagy... :lol:
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.03.08. 14:58:26

Deus írta:tök olyan a posztja mint a Henry -é. Sőt a góljai is olyan Henry -s 8)
Nekem is szemet szúrt már rég :D Egy saját Henrynk lesz az ő személyében?
Amúgy neki is két gólja van a BL-ben, mint Torresnek 8)
"And my heart will leave you never."
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.03.08. 14:30:31

szbalint88 írta:Tello sajnos igencsak képzetlen és egydimenziós játékos. Én már az ifiknél sem értettem hogy mit látnak benne. Nagy pozitív csalódás egyelőre a játéka a felnőtteknél, de azért várjunk még azzal a szerződéssel. Cuencának is túl hamar megadták, de ő legalább egy képzettebb focista. Persze nyáron pár milliót ki lehet hozni ezekből a játékosokból, szóval lehet hogy nem hülyeség profi szerződést adni. Csak tényleg ez a kifelé elviszem aztán megpróbálom lefutni a védőt egy idő után nagyon kevés lesz ide. Rengeteg mindenben kéne látványosan sokat javulnia Tellonak ahhoz, hogy hosszú távon is a hasznunkra legyen. Mindenesetre amíg ilyen hatékony és ennyire meglepi az ellenfeleket, addig ezt ki kell használni.
Azért ezt erősnek érzem. Minden meccsen vagy gólt lő, vagy aszisztot ad. A párharcait rendre megnyeri. Nem értem mi igazán vele a gond? Természetesen nem játszik úgy, mint Messi de azt nem tudom, hogy mi alapján tartod képzetlen játékosnak. Na mindegy. Remélem a későbbiekben megváltoztatja a véleményedet.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.03.08. 14:16:15

tök olyan a posztja mint a Henry -é. Sőt a góljai is olyan Henry -s 8)
KépKép
szbalint88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2009.06.02. 14:03:45

2012.03.08. 13:58:32

Tello sajnos igencsak képzetlen és egydimenziós játékos. Én már az ifiknél sem értettem hogy mit látnak benne. Nagy pozitív csalódás egyelőre a játéka a felnőtteknél, de azért várjunk még azzal a szerződéssel. Cuencának is túl hamar megadták, de ő legalább egy képzettebb focista. Persze nyáron pár milliót ki lehet hozni ezekből a játékosokból, szóval lehet hogy nem hülyeség profi szerződést adni. Csak tényleg ez a kifelé elviszem aztán megpróbálom lefutni a védőt egy idő után nagyon kevés lesz ide. Rengeteg mindenben kéne látványosan sokat javulnia Tellonak ahhoz, hogy hosszú távon is a hasznunkra legyen. Mindenesetre amíg ilyen hatékony és ennyire meglepi az ellenfeleket, addig ezt ki kell használni.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.03.08. 13:38:37

Ez a srác élményszámba megy. Tudom, hogy leírtam már párszor, de újra leírom, hogy amikor már az oldalvonalnál áll, már akkor fülig ér a szám. És az a durva, ahogy a kommentátor is mondta, hogy még nem okozott csalódást... Akárhányszor játszik gólokat lő, vagy gólpasszokat ad. Hihetetlen ez az ember. :D
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.03.08. 13:06:30

Kép

Kép
KépKép
sura
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2011.02.06. 08:19:05

2012.03.08. 04:40:15

Tello tegnapi játéka után kifejezetten bomlasztó hatású, ha nem kezdik meg vele a szerződtetési tárgyalásokat. Akkor mindenki azt fogja látni, hogy a lejáró szerződés időpontja és az életkor határozza meg, hogy a vezetőség boszorkánykonyhájában kinek mi a sorsa, nem pedig a pályán mutatott teljesítmény. Rombolja a bizalmat, a munkába és teljesítménybe vetett hitet az ilyesmi.
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2012.02.22. 12:07:31

Tudom túlságosan kreatív vagyok,de ha nem akarta volna középre adni,és csak simán átlépi a labdát(úgy ahogy az valójában sikerült neki :D),majd a másik lábával bepöcköli a kapuba..abszolút nem lett volna lehetetlen,az viszont nem lett volna semmi 8)
ON: fiatal,gyors,ügyes,ha nem kallódik el,nagy jövőt futhat be....szerintem érdemes lenne őt megtartani! Visca!
Kép
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2012.02.22. 11:48:35

Deus írta:Kép
Szegény. :wink:

Ha egy kis szerencséje van, 1 gól + gólpassz.Vagyis ha tapasztaltabb.
Kép
sura
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2011.02.06. 08:19:05

2012.02.22. 11:33:08

[quote="Chino"][quote="sura"]
Ugye eddig egy szó se esett róla, hogy Tello szerződést kapna az A-ba. Miért?[/quote]

. Ráadásul ha Villa felépül, Pedro meg belelendül a játékba ki tudja mennyi időt kapna. Maradjon még a B-be és játszon minél többet. Ne kerüljön Bojan sorsára. Keveset tett még le az asztalra, hogy igazi véleményt lehessen formálni róla.[/quote]

Ha Villa felépül és valaki jó árat kínál érte, akkor el kell adni. Egyáltalán nem hiszek abban, hogy az ingajárat a két csapat között jót tenne bárkinek is. Más dolog, hogy egy nagyon tehetséges nagyon fiatallal meg lehet kóstoltatni az A csapat levegőjét, de egyértelmű, hogy most a B-ben van.. De ha az edző más komolyabban is számol vele, akkor így vagy úgy jobb dönteni. Egyébként Cuenca esetében kényszerhelyzet volt: ha nem kap A-szerződést, nyáron ingyen elmehetett volna.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.02.21. 11:39:50

Kép
KépKép
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2012.02.21. 10:27:35

Nem értem miért olyan fontos ez az A keretes szerződéskötés sokaknak, hát ígyis-úgyis annyi meccsen fog játszani Tello is, amennyire éppen szükség van rá, nem tökmindegy hova szól a szerződése? Így viszont még simán pályára léphet a B-ben, az ő korában pedig a rendszeres játéklehetőség nagyon fontos a fejlődéshez. Megjegyzem engem még nem győzött meg különösebben, volt pár jó meccse, van benne potenciál, de sok ilyet láttam már.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7466
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.02.21. 09:18:48

sura írta: Ugye eddig egy szó se esett róla, hogy Tello szerződést kapna az A-ba. Miért?
Szerintem nem kell semmit elkapkodni. Biztató a srác és nagy potenciál rejlik benne, de még korai itt szerződéshosszabításról beszélni, pláne ennyi meccs után. Ha így teljesít hosszabb távon, akkor esetleg, de én még Cuenca-t is picit elhamarkodottnak érzem. persze jó lenne ha nem kapkodnák el tőlünk, de messze áll még attól, hogy a felnőtt keret tagja legyen. Ráadásul ha Villa felépül, Pedro meg belelendül a játékba ki tudja mennyi időt kapna. Maradjon még a B-be és játszon minél többet. Ne kerüljön Bojan sorsára. Keveset tett még le az asztalra, hogy igazi véleményt lehessen formálni róla.
Forca Barca!!!!
sura
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2011.02.06. 08:19:05

2012.02.21. 05:04:16

[quote="Barcaman1993"]Azért durva ez a Tello gyerek. A totalbarca minden meccsértékelésénél, amikor játszott (értékelhető mennyiséget, ugye ez a Valencia ellen nem volt meg) ő kapta a legtöbb pontot. Nem semmi a srác.[/quote]

Ugye eddig egy szó se esett róla, hogy Tello szerződést kapna az A-ba. Miért?
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2012.02.20. 20:06:34

tellonak egyelőre amúgy szerintem jobb, ha egy pedro/cuenca szintű végigdolgozom a meccset és kifárasztom az ellent játékost cserél le a hatvanadik - hetvenedik perc körül, mintha kezdene. akkor is volt/voltak jó megoldásai, de ha egy fáradt ellenfél ellen áll be, akkor konkrétan folyamatosan veszélyes, nem lehet megállítani és csak a rutinján múlik hogy mennyi gólt lő vagy gólhelyzetet teremt. jó ez még így.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.02.20. 20:02:05

ab1daL írta:
Barcaman1993 írta:Srácok csak nekem ér fülig a szám, ha látom Tellot már állni az oldalvonalnál. Hihetetlen, hogy miket nyom. Már-már mindenki ismeri a cseleit, de akkor sem tudják megállítani. Már alig várom a következő meccset. :D
Nem véletlen (ha jól hallottam) skandálta a közönség a nevét. :wink:
Jól hallottad. De újabban már a Cuenca nevet is egyre többet skandálják.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.02.20. 20:01:05

Barcaman1993 írta:Srácok csak nekem ér fülig a szám, ha látom Tellot már állni az oldalvonalnál. Hihetetlen, hogy miket nyom. Már-már mindenki ismeri a cseleit, de akkor sem tudják megállítani. Már alig várom a következő meccset. :D
Nem véletlen (ha jól hallottam), hogy skandálta a közönség a nevét. :wink:
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.02.20. 20:00:09

Srácok csak nekem ér fülig a szám, ha látom Tellot már állni az oldalvonalnál? Hihetetlen, hogy miket nyom. Már-már mindenki ismeri a cseleit, de akkor sem tudják megállítani. Már alig várom a következő meccset. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Barcaman1993 2012.02.20. 20:01:12-kor.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7466
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.02.20. 13:17:18

Mindkét fiatal nagyon jó volt. Montoya abszolút nem volt megilletődött, pedig féltem tőle. Azért egy Valencia ellen "sorsdöntő" meccsen 90 percen keresztül pótolni Alvest nem kis teher. Bátran ment előre, tette is a labdákat emellett volt 1-2 olyan csele hogy csak lestem. A gólnál hibázott, de sztem nagyobb sara volt Piquének (sőt talán Valdesnek is) mint neki.
Tello megint nagy volt. Nem csak annyit csinált hogy meghúzom a vonal felé aztán futok utána. Kreatívan, hasznosan játszott. Ha nem esik el akkor a lábában ... Mindenesetre jól megetette a védőjét.

Nem akarok hosszútávú következtetéseket levonni, de mindketten nagyon biztatóak.
Forca Barca!!!!
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2012.02.20. 00:57:57

Szerintem Montoya ma jól teljesített. A bekapott gól legalább annyira volt Piqué, illetőleg Valdés hibája, mint az övé; azon kívül pedig jól mozgott az egész meccsen és volt is egy nagyon szép beadása Messi fejére, amiből csak D. Alves miatt nem lett gól...

A srác idén lesz 21, itt tolja már több, mint tíz éve; és ha képes ezt a teljesítményt tartani, akkor remek helyettese lesz Alvesnek az elkövetkező években (ugye most nagyon arról szólnak a hírek, hogy jövőre felkerülhet végleg a "nagyokhoz")...

szerk.: és Tello is érdemelt volna egy gólt; szimpatikus, ügyes gyerek, ma sem tolta rosszul...
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Válasz küldése