La Masia - Barça fiatalok

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.03.31. 17:25:49

BritishKnight írta:Mi értelme volt elvinni Deut, ha nem is játszott?
Most komolyan, hogy lehet ilyet kérdezni? :roll:
Szerinted az edző napokkal előre tudja, hogy kit fog becserélni, a másik 4 embert meg direkt szívatásból elviszi végigülni a meccset?
Nyilván ha nem 1-1 van a 60. percben, hanem 5-0, akkor ő állt volna be mondjuk Villa helyett, eredménykényszerben viszont ezt nem lehetett meghúzni.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.31. 17:06:15

Masip - Balliu, Lombán, Muniesa, Planas - Sergi Roberto, Ilie, Rafinha - Femenía, Araujo, Luis Alberto.
http://www.firstrow1.eu/watch/178027/1/ ... ona-b.html

Visca el Barça! :)
Avatar
BritishKnight
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.07.01. 14:39:04
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2013.03.31. 16:52:28

Mi értelme volt elvinni Deut, ha nem is játszott?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BritishKnight 2013.03.31. 17:08:41-kor.
"Gloria Victis, dicsőség a legyőzötteknek, kik győzhetetlenek."
sura
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2011.02.06. 08:19:05

2013.03.31. 16:45:54

1., Deuval nyilván már csak aláírásra vár az új szerződés nyártól az A-hoz.
2.,Thiagoért még ajánlatként is nevetségesen kevés a 15.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.30. 16:02:07

Holnap délután 5-től Recreativo-Barça B!
Deulofeu ugyebár Messiékkel együtt elutazott Vigóba, így ő nem lesz, szóval nehéz meccsre számítok.
A Marca szerint így fog felállni a csapat:
Masip - Gabarrón, Lombán, Muniesa, Planas (igen, ő visszatérhet) - Sergi Roberto, Luís Gustavo, Román - Rafinha, Araujo, Luis Alberto.
Streamet majd hozok.
Castiel írta:Kapósak a srácok!
Ha valamelyiküket képesek leszünk eladni, ideges leszek...
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.03.30. 14:28:04

Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.28. 20:07:04

Az előbb linkeltem, de másodszorra is szép. :lol:

Legfrissebb top5, ebben is benne van az öt mp-s gól. (Harmadszorra is szép. :mrgreen:)
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... A5gpkjIfRm
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.03.28. 15:44:25

Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
sura
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2011.02.06. 08:19:05

2013.03.28. 15:16:36

[quote="Barcaman14"]Egyébként olvastam valahol, hogy Deulofeu szeretné, ha a szerződésében benne lenne, hogy a következő idénytől már az A csapat tagja.

A legnagyobb hiba az lenne vele kapcsolatban, ha nem lennénk türelmesek. És ő sem magával szemben. Jövőre már mindenképp szerepet kaphatna egy pár meccsen a nagy csapatban, de meg kéne hagyni a lehetőséget, hogy a B csapatban is szerepelhessen. Minél több játéklehetőségre van szüksége és ezt nem fogja megkapni, ha érkezik Neymar is pl.[/quote]

Ha a szerződése az A-ba szól, akkor nem játszhat vissza. Idén, ha már matematkiailag is megnyertük a bajnokságot, akkor akár minden meccsen kezdő lehet és a tapasztaltak alapján stáb könnyebben tud dönteni a szerződtetéséről vagy elengedéséről.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.27. 18:08:10

Barcaman1993 írta:A hivatalos keret nem lehet több, mint 25 fő. Már pedig a védő kérdés megoldásának prioritásnak kell lennie. Szinte biztos vagyok benne, hogy itt csatárok fognak távozni.
Persze, ez több mint valószínű, de lehet, hogy nem elegen fognak távozni ahhoz, hogy Deulofeunak is legyen helye majd a csapatban.

Ha már Deu:
Gerard Deulofeu ● The Future ● 2012-2013 ||HD||
http://www.youtube.com/watch?v=85g-GLdFkN4

szerk.: Ez meg lassú gól: http://www.youtube.com/watch?v=TuZwVA2LEII
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.03.26. 16:14:48

Gareth Tello írta: Igen, én is ezt gondolom, éppen ezért én vártam volna Titóék helyében ezzel a bejelentéssel, és nem hoztam volna fel Deuékat, csak akkor, ha biztossá válik a Neymar-ügy kimenetele, illetve az, hogy a többi csatár közül kik maradnak és kik mennek.
Jelen esetben aki biztosan marad:
- Messi, Pedro
Aki kétséges:
- Alexis, Villa, Cuenca, Tello
Aki jöhet:
- Neymar
Szóval itt minden az átigazolásoktól függ, ha nem jön normális ajánlat Tellóékért, könnyen lehet, hogy mindnyájan maradnak, és ha még Neymar is jön melléjük, akkor abszolút teltház lesz a támadósorban, pláne, ha még Deulofeu is a nagycsapat tagja lesz...
Ez esetben pedig el tudjuk képzelni, mennyi lehetőséget kapna a szezonban.
Mondjuk ha ez történik, még mindig vissza lehet sorolni a B-be egy szezon erejéig. (Vagy nem?)
A hivatalos keret nem lehet több, mint 25 fő. Már pedig a védő kérdés megoldásának prioritásnak kell lennie. Szinte biztos vagyok benne, hogy itt csatárok fognak távozni.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.26. 15:32:39

Chino írta:Neymar érkezése sok mindent felboríthat.
Igen, én is ezt gondolom, éppen ezért én vártam volna Titóék helyében ezzel a bejelentéssel, és nem hoztam volna fel Deuékat, csak akkor, ha biztossá válik a Neymar-ügy kimenetele, illetve az, hogy a többi csatár közül kik maradnak és kik mennek.
Jelen esetben aki biztosan marad:
- Messi, Pedro
Aki kétséges:
- Alexis, Villa, Cuenca, Tello
Aki jöhet:
- Neymar
Szóval itt minden az átigazolásoktól függ, ha nem jön normális ajánlat Tellóékért, könnyen lehet, hogy mindnyájan maradnak, és ha még Neymar is jön melléjük, akkor abszolút teltház lesz a támadósorban, pláne, ha még Deulofeu is a nagycsapat tagja lesz...
Ez esetben pedig el tudjuk képzelni, mennyi lehetőséget kapna a szezonban.
Mondjuk ha ez történik, még mindig vissza lehet sorolni a B-be egy szezon erejéig. (Vagy nem?)
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.03.26. 15:31:50

Ez a gyerek szerintem kinőtte már a B csapatot. Valószínűleg ő is így gondolkodik a menedzserével. Nagy kár lenne, ha nem fejlődne töretlenül nálunk.

1 éves kölcsönadás jót tenne neki egy alsóházban szereplő csapatnál.
A rendszeres játéklehetőség az első osztályban, csak a fejlődését szolgálná.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7510
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.03.26. 15:25:06

Barcaman14 írta:Egyébként olvastam valahol, hogy Deulofeu szeretné, ha a szerződésében benne lenne, hogy a következő idénytől már az A csapat tagja.

A legnagyobb hiba az lenne vele kapcsolatban, ha nem lennénk türelmesek. És ő sem magával szemben. Jövőre már mindenképp szerepet kaphatna egy pár meccsen a nagy csapatban, de meg kéne hagyni a lehetőséget, hogy a B csapatban is szerepelhessen. Minél több játéklehetőségre van szüksége és ezt nem fogja megkapni, ha érkezik Neymar is pl.
Én valahogy úgy érzem, hogy a klub próbálna türelmes lenni, de Deu -lehet hogy a menedzsere nyomására– nem nagyon. Tisztában van a képességeivel és hogy már több csapat is megkörnyékezte, viszont a klub semmiképp sem szeretné elveszíteni, így nagy nyomást tud gyakorolni, aminek rossz vége lehet. lehet, hogy csak összeesküvés elmélet, legalábbis remélem, de sajnos könnyen el tudom képzelni. Pedig bőven rászorul még egy évre hivatalosan a B-ben, már csak a játékpercek miatt is. Titonak is nagy dilemma lesz.. Ha Deu marad hány meccsre hívja fel, ha pedig feljön mennyi mérkőzésen kaphat szerepet. Neymar érkezése sok mindent felboríthat.
Forca Barca!!!!
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.03.26. 09:01:13

Egyébként olvastam valahol, hogy Deulofeu szeretné, ha a szerződésében benne lenne, hogy a következő idénytől már az A csapat tagja.

A legnagyobb hiba az lenne vele kapcsolatban, ha nem lennénk türelmesek. És ő sem magával szemben. Jövőre már mindenképp szerepet kaphatna egy pár meccsen a nagy csapatban, de meg kéne hagyni a lehetőséget, hogy a B csapatban is szerepelhessen. Minél több játéklehetőségre van szüksége és ezt nem fogja megkapni, ha érkezik Neymar is pl.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.03.25. 23:31:10

én tökéletesen kiegyeznék azzal, ha jövőre a B szekerét húzná még gerard, viszont fel-feljárna az A csapathoz is, és nem csak 2-3 meccsen a szezonban, hanem többször is.
főleg ha pl. ne adj isten kidől valaki sérülés miatt, eltiltás miatt, vagy pihentetés van.

csak kérdés, hogy mennyit enged a szövetség, gondolom erre is van valami korlátozás, hogy a B kerethez tartozó játékos mennyi elsőligás bajnokin léphet pályára.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.03.25. 15:25:03

Chino írta:Deunak akkor lenne helye egyelőre az első csapatban, ha Villa menne, de mást nem hoznánk, mert ha jön Neymar nem hiszem, hogy a padot fogja koptatni, és akkor még ott van Alexis és Pedro előtte. A kupa-+ vagy tét nélküli meccsekre a B-ből is fel lehet hozni, de neki még sok játékpercre van szüksége, azt pedig a felnőtteknél nem kapná meg. Félek egy JDS kettő lenne belőle. Még legalább egy évig maradnia kellene, utána lassacskán akár kis is szoríthatja a fent emlíített két támadónkat. Így vagyok Rafinha--val is. Még a tesót sem sikerült igazán beépíteni, nem szabad elsietni a dolgokat.
Kicsit úgy érzem, hogy középen minőségileg és mennyiségileg bőven megvegyunk, talán még telített is a poszt. Elől meg hiába vagyunk, nem sokat érnek az embereink. Messi alap, Villa úgy néz ki ismét magára talált. Tello csere, Pedrot inkább hagyjuk, förtelmes, Alexis meg végre megtalálhatná azt a bizonyos cipőt... Mennyiségileg sokan vannak előtte, de minőségben már nem lennék olyan biztos.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7510
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.03.25. 14:16:55

Deunak akkor lenne helye egyelőre az első csapatban, ha Villa menne, de mást nem hoznánk, mert ha jön Neymar nem hiszem, hogy a padot fogja koptatni, és akkor még ott van Alexis és Pedro előtte. A kupa-+ vagy tét nélküli meccsekre a B-ből is fel lehet hozni, de neki még sok játékpercre van szüksége, azt pedig a felnőtteknél nem kapná meg. Félek egy JDS kettő lenne belőle. Még legalább egy évig maradnia kellene, utána lassacskán akár kis is szoríthatja a fent emlíített két támadónkat. Így vagyok Rafinha--val is. Még a tesót sem sikerült igazán beépíteni, nem szabad elsietni a dolgokat.

A kölcsönadás szvsz a legrosszabb opció. Már többször írtam, de pont azért meg meggyőzedésem. Mikor jöttünk ki utoljára jól a kölcsönadásból. Ha elmegy akkor biztos hogy nem lájuk viszont. Arra inkább van esély, hogyy lassacskán kinövi a B-csapatot és felkerül. Habár erre sincs garancia, sőt. Azonban ha vkit kölcsönadunk arra keresztet vethetünk.
Forca Barca!!!!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.25. 08:31:06

shutterisland írta:deunak sokkal inkább helye lenne a csapatban, mint a másik kettőnek, és nem feltétlen azért, mert jobban készen áll, hanem azért, mert más poszt.
Barça-átigazolások topikban ezt írtam:
Gareth Tello írta:Én Sergi Roberto esetében abszolút a kölcsönadásra hajlok, előtte tényleg ott van Xavi, Thiago, Iniesta és Fabregas is, annak semmi értelme nem lenne, hogy annyit játsszon egy év alatt, mint Bartra vagy Jonathan idén. Ha elmegy mondjuk egy Mallorcába, ott rendszeresen lehetőséget kaphat (ha nem is feltétlenül kezdőként), majd egy év múlva jöhet vissza, aztán vagy megragad a nagycsapatban, vagy nézhet új együttes után.
Rafinha esete azért picit más, mert ő a támadósorban is bevethető (főleg Messi-poszton), így ha Rob kölcsönbe megy valahová, ő azért játszhatna viszonylag rendszeresen, hol a középpályán, hol a csatársorban, ahol szükség van rá. :) (Én amúgy Rafinhát érzem tehetségesebbnek, úgyhogy őt pláne nem kéne eltékozolni.)
Ha így nézzük a dolgokat, szerintem Rafinhának lenne helye a csapatban, kevésbé fontos meccseket végigjátszhatna, aztán szép lassan egyre több lehetőséget kaphatna majd.
Deulofeu esetében még nem vagyok meggyőződve arról, hogy valóban az lenne neki a legjobb, ha rögtön felhoznánk.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.03.25. 02:33:36

messideco írta:Szerintetek ha felkerül Deulofeu, Rafinha és S.Roberto, melyikük tud beépülni a csapatba, és nem csak a lelátóról fogja nézni a meccset? :roll:
deunak sokkal inkább helye lenne a csapatban, mint a másik kettőnek, és nem feltétlen azért, mert jobban készen áll, hanem azért, mert más poszt.

korábban írtam :
igen, ezen én is gondolkodtam, talán rafinha már egy fokkal érettebb az első csapatra, mégis inkább vele várnék.

xavi van, és lesz jövőre is, sőt, még vélhetően azután is, iniesta ugye alap, cesc most jött, és nem gondolnám, hogy egyhamar lép, thiago ugyebár már átlépte a küszöböt.

erre a két posztra 4 ember, a 4-ből 3 minden tekintetben előtte van a sorban, míg a bátyó egy (nagy) lépéssel előtte jár.

elöl pedig messi ugye az alap, de mind villa, mind sanchez távozása is pedzegetve volt a forma miatt, pedro pedig idén se brillírozik, bár ő úgysem kerül ki a látókörből.
tellonál pedig többre tartom deulofeut, és tényleg őszintén mondom, az utóbbi időkben elmúlt az ellenszenvem tello iránt, ennek ellére tartom így.

ez 3 posztra 5 ember, amiből egynél jobbnak találom, egy pedig távozhat. (ez akkor fontos, ha esetleg jönne a távozó helyére neymar.)

lefordíva, deulofeu olyan szekcióba érkezne, ahol gondok vannak, és ahol kevesebb az egy helyre pályázók száma.
és ezt tartom is.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.03.24. 19:39:56

Szerintetek ha felkerül Deulofeu, Rafinha és S.Roberto, melyikük tud beépülni a csapatba, és nem csak a lelátóról fogja nézni a meccset? :roll:
"And my heart will leave you never."
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.24. 19:38:40

salas9 írta:Sajnos a fiatalok 1-0-s vereséget szenvedtek hazai pályán a Huesca-tól. A felhozott fiatalok közül egyedül Pol Calvet lépett pályára, de ő is mindössze 1 percre. A csapat maradt a 7. helyen a tabellán. Folytatás jövő héten Huelvában!
Legalább Espinosa játszott végre, sajnos ő nem számít alapembernek a B-ben. A csapat a vereségnek köszönhetően visszacsúszott a tabella 8. helyére, de a Recre ellen lehet javítani!

Ja, Planas meg három hét... :?
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.03.23. 21:02:25

Sajnos a fiatalok 1-0-s vereséget szenvedtek hazai pályán a Huesca-tól. A felhozott fiatalok közül egyedül Pol Calvet lépett pályára, de ő is mindössze 1 percre. A csapat maradt a 7. helyen a tabellán. Folytatás jövő héten Huelvában!
Kép
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.03.23. 17:17:42

Kezdőcsapat:
Oier - Balliu, S.Gómez, Lombán, Patric - Ilie, Espinosa, Rafinha - J.Román, Dongou, L.Alberto

Cserepad:
Masip, R.Costa, Bagnack, S.Samper, Calvet, Araujo, Kiko

Hajrá srácok :!: :wink:
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.23. 13:43:40

salas9 írta:Ma este 18:00-tól Barcelona B-Huesca! Remélem, hogy behúzzák a kicsik. Sajnos egy TV sem adja, de neten látható lesz gondolom :wink:
Például itt: http://www.firstrow1.eu/watch/176528/1/ ... scaes.html
A sok válogatott kerettag miatt tartalékos kezdő várható a Marca szerint:
Masip - Gabarrón, Lombán, Sergi Gómez, Balliu - Román, Ilie, Espinosa - Rafinha, Dongou, Luis Alberto.
salas9 írta:Banuz(19.)
S.Gómez(20.)
Balliu(21.)
Bagnack(17.)
Lobato(24.)

Grimaldo(17.)
Ilie(22.)
Espinosa(20.)

Luis Gustavo(20.)
Dongou(17.)
Araujo(21.)

Luis Alberto(20.)
szerződése lejár
Ez elég komoly lista, lesz tennivaló, közülük senkit sem kéne elengedni. Akiknek a hosszabbítása szerintem a legfontosabb lenne:
- Grimaldo
- Dongou
- Bagnack
- Espinosa
- Luis Alberto
Válasz küldése