La Masia - Barça fiatalok

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.11. 16:49:07

Lassan kérhetnénk külön Deulofeu-topikot.

A legfrissebb top5:
http://www.youtube.com/watch?v=3-4f617HuV0" target="_blank
Formában voltak a srácok (és a csajok :P ) a hétvégén. 8)
Avatar
kamcore
Jugador del Barça
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2010.08.12. 13:39:17

2013.12.10. 19:00:46

sjd írta: Fontás, Muniesa, Dos Santos, Afellay, Cuenca....
(Egyébként tudtommal pont a szalagsérülés az, ami nem terhelésfüggő, bemelegítés közben lép egy rosszat, és annyi a térdszalagjának. Inkább az izomsérülés az - Messi - ami a terheléstől jön ki.)
Jogos.

Mondjuk egyik sem kellemes, Messi meg mióta ezzel szenved, ezt nem kockáztatnám meg Deunál. Nekem a térdszalagról Szalai jutott eszembe, még amikor a Mainzban volt, asszem' akkor meccsen kapott egyet, és kiesett egy hosszabb időre.
Barcaman1993 írta:
1. Ne viccelj már :!: Ilyen erővel kár is a pálya közelébe engedni... stb.
Szvsz sok az az egy hónap ilyen rövid idő alatt. "Tanulni" ment oda, nem ő ott az atyaúristen, annak ellenére, hogy mi itt annak gondoljuk (vagyis gondolom egy páran így gondolják).

Alapból nem 10 perc játékidőkről beszéltem, hanem fél vagy egy órákról, az is rengeteget számít. Nem állandóan a padot kell koptatnia, hanem legyen csere, vagy kezdő minden meccsen, de én személy szerint nem játszatnám állandóan 90+ percig, aztán egy-két meccs pihi, hanem minden meccsen, de széttagolva. Az a BL-t érő hely, meg még mindig nem csak és kizárólag rajta múlik, ő csak egy plusz lehetőség.

Nagyon sok tehetség van, nekünk ő a legismertebb, de van még 30-40 csapat, ahol megvan az "új Messi", de ezeknek a nagy része lemorzsolódik. Deu se úgy ment oda, hogy na akkor most én leszek itt az atyaúristen, meg ők sem azért hívták. Egy n+1-edik tehetséges játékos, akit játszatni fognak a jövőben.

Még mindig az a mondandóm lényege, hogy inkább játszon többször kevesebbet, kissebb kockázattal.
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2013.12.10. 18:48:38

Eurosporton: Ifjúsági Liga, csoportmérkőzés, Barcelona (Spanyolország) - Celtic (Skócia)
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.10. 16:28:02

barca99 írta:Liverpoolban mondjuk így is szeretik Deulofeut. :D

https://www.youtube.com/watch?v=B5ouxjlwMsw" target="_blank
Jó kis videó, köszi :)

Azért az a hangulat... Ez a PL. 8)
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2013.12.10. 16:11:05

Liverpoolban mondjuk így is szeretik Deulofeut. :D

https://www.youtube.com/watch?v=B5ouxjlwMsw" target="_blank
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.12.10. 09:01:23

kamcore írta: No problem. :D

1. Kap egy térdszalag szakadást, aztán puszi van egy fél, de lehet akár egy évre is. Epizódistánál ilyennél nem kell annyira félni. Alapjáraton jobb félni, mint sajnálni elven működöm, lehet én vagyok túl elővigyázatos, de kb 200-300 percnyi játékot nem kockáztatnék egy pár hét/hónap fekvésért.

2. Piqué amikor visszajött az Utd-ből, akkor klasszis volt (jó régen volt...), pedig egyáltalán nem volt meghatározó figura ott. Messi az Messi, őt szerintem fölösleges is belekeverni az egészbe. Deu sem 10 perceket játszana, hanem fél órákat, vagy ha kezdő, akkor órákat, gondolom én. Az pedig bőven elég neki is, meg nekünk is.

3. Miért, te kire építenél csapatot? Egy olyan emberre, aki nagy tehetség, lehet ő az új "random elismert focista", de biztos, hogy nem itt fog játszani ezek után is. Vagy egy megbízható, stabil, nem kölcsönjátékosra, aki valszeg ott lesz még hosszabb ideig, nem csak egy, vagyis mostmár csak fél évig? Alapból klasszisnak emlegetni, azután, hogy rúgott pár gólt, meg jól mozog, még most szerintem teljesen fölösleges.
Nem Deun múlik szerintem a siker, 11 emberből áll egy csapat, nem ő fog védekezni, támadni, 11-est hárítani, stb. Az Everton kiélvezi a helyzetet, hogy van náluk egy tehetséges srác, aki ha bejön rúg egy gólt.
1. Ne viccelj már :!: Ilyen erővel kár is a pálya közelébe engedni... 200-300 perc játék egyébként 2-3 meccs. 1 hónap alatt az minden csak nem sok.

2. Kár is ezzel foglalkozni. Aki meg kapja a lehetőséget, az képes lehet élni vele. Aki 10 perceket játszik, annak óriási nagy szerencse is kell, de ha nem adják meg neki a játékperceket, akkor sosem lesz senki belőle.

3. Ebben megint nem értem a logikát. Nem azért vették kölcsön, hogy kisdedóvó, vagy professzionális padmelengetője legyen a csapatnak. Azért kapták kölcsön, hogy játsszon és pluszt adjon a csapatnak. A kispadról ezt elég nehéz véghez vinni. Másrészt 1-2 éven belül már nem lesz ott, a többiek viszont igen. Ha okosan be tudják rakni a csapatba, akkor akár BL helyekre is odajuthatnak, de ezt már mondtam, nyilván nem csak rajtuk múlik. Melyik a jobb? Végeznek megint egy 8. helyen és a következő években ugyanez? Vagy most odaérnek a 4. helyre, jópár BL meccsel, több bevétellel, vonzóbb lehetőségekkel a fiatalabb és tapasztaltabb játékosok számára és ugye ez a szurkolóknak sem mindegy. Aztán utána lehet, hogy megint visszaesnek, de legalább egy jó szezont magukénak tudhatnak... Másrészt nem tudom, hogy Európa egyik legnagyobb tehetségétől mit vártak, mielőtt kölcsönvették?
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.12.10. 08:26:25

kamcore írta: 1. Kap egy térdszalag szakadást, aztán puszi van egy fél, de lehet akár egy évre is. Epizódistánál ilyennél nem kell annyira félni.
Fontás, Muniesa, Dos Santos, Afellay, Cuenca....
(Egyébként tudtommal pont a szalagsérülés az, ami nem terhelésfüggő, bemelegítés közben lép egy rosszat, és annyi a térdszalagjának. Inkább az izomsérülés az - Messi - ami a terheléstől jön ki.)
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.12.10. 00:36:00

barca99 írta:Igen, hasonló. Meg hasonló Denilsonhoz, Babelhez vagy Quaresmához is. Szóval vagy kinövi, vagy kipukkan a lufi.
denilson nagy cselgép volt, de mindig ez jut róla eszembe, óriási. :lol:

abban egyetértünk, hogy többet kellene passzolnia, főleg a barcánál, de ha majd szerez annyi rutint és érettséget, hogy a bátorságot és a fejetlenséget minél több szituációban meg tudja majd különböztetni egymástól, akkor szerintem nem lesz ez ilyen feltűnő.

no mindegy, most első körben abban bízom, hogy minél több lehetőséget kap martineztől.
Avatar
kamcore
Jugador del Barça
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2010.08.12. 13:39:17

2013.12.09. 23:49:46

Barcaman1993 írta:
Már megbocsáss, de abszolút nem értek vele egyet.

1. Azért ne játsszon többet, nehogy megsérüljön? Alapból is elképesztő nagy... másrészt az egész szezont eddig végigpadozta. Minden csak nem túlterhelt.

2. Ha vki csak epizódszerepet kap, abból, hogy lesz jó játékos? Megnézném, hogy Messi hol tartana, ha állandóan csak 10 perceket, vagy még annyit sem játszott volna.

3. Ha az Everton azt várja (várná), hogy ne tőle függjön minden, akkor minek vették kölcsön? Padmelengetőnek elég sok játékos van abban a keretben. Másrészt a jelenlegi helyzetükben egy klasszis szinten játszó Deulofeuval (meg egy kis szerencsével) akár komoly európai kupa helyezést is elérhetnének. Nyilván ez nem csak rajtuk múlik, de ha meg sem próbálják, akkor nem is fog sikerülni.
No problem. :D

1. Kap egy térdszalag szakadást, aztán puszi van egy fél, de lehet akár egy évre is. Epizódistánál ilyennél nem kell annyira félni. Alapjáraton jobb félni, mint sajnálni elven működöm, lehet én vagyok túl elővigyázatos, de kb 200-300 percnyi játékot nem kockáztatnék egy pár hét/hónap fekvésért.

2. Piqué amikor visszajött az Utd-ből, akkor klasszis volt (jó régen volt...), pedig egyáltalán nem volt meghatározó figura ott. Messi az Messi, őt szerintem fölösleges is belekeverni az egészbe. Deu sem 10 perceket játszana, hanem fél órákat, vagy ha kezdő, akkor órákat, gondolom én. Az pedig bőven elég neki is, meg nekünk is.

3. Miért, te kire építenél csapatot? Egy olyan emberre, aki nagy tehetség, lehet ő az új "random elismert focista", de biztos, hogy nem itt fog játszani ezek után is. Vagy egy megbízható, stabil, nem kölcsönjátékosra, aki valszeg ott lesz még hosszabb ideig, nem csak egy, vagyis mostmár csak fél évig? Alapból klasszisnak emlegetni, azután, hogy rúgott pár gólt, meg jól mozog, még most szerintem teljesen fölösleges.
Nem Deun múlik szerintem a siker, 11 emberből áll egy csapat, nem ő fog védekezni, támadni, 11-est hárítani, stb. Az Everton kiélvezi a helyzetet, hogy van náluk egy tehetséges srác, aki ha bejön rúg egy gólt.
Kép
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2013.12.09. 22:26:07

Igen, hasonló. Meg hasonló Denilsonhoz, Babelhez vagy Quaresmához is. Szóval vagy kinövi, vagy kipukkan a lufi.

Most egyszer bejött ez, de éppen kioszthatott volna pár gólpasszt/kulcspasszt az utóbbi meccsein, ha hajlandó lenne passzolni. Ez a három meccs még nem a világ, az év végéig már egy jobb minta jön össze, de igazából Robben vagy CR is sokat változott az évek alatt.

Abban egyébként biztos vagyok, hogy nem lesz belőle alibi szélső, sokkal hamarabb megy el az arabokhoz bohóckodni. (a Barca - Al Ahly nyilván a két véglet, közte ott vannak a kiscsapatok meg a törökök :D ). Ha megjön az esze a játékhoz, akkor egy Mata, Hazard vonal lehet 10+ gól+gólpasszal szezononként, vagy ő is egy fejben gyenge, évi három jó meccses játékos lesz.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.12.09. 21:37:54

most nem azért, de suarez, robben vagy ronaldo nem hasonlóak ?
mind a 3 relatíve önző játékos, viszont erényükre tudták fordítani a "ki, ha én nem?" mentalitást.
neki is sikerülhet.

ezzel nem azt mondom, hogy örülök, mikor önzőzik, mert ez nem igaz, de követem már olyan régóta, hogy tudjam, neki abban van az ereje, hogy elhiszi, hogy képes rá.

meg kell találni azt az egészséges egyensúlyt, hogy ne lehessen rá kígyót-békát kiabálni az önfejűség miatt, valóban passzoljon többet, de azért ezt az erényét ne veszítse el.
tilos belőle alibiszélsőt csinálni.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2013.12.09. 21:01:53

Gareth Tello írta:a jobboson viszont Mirallas... Nem rossz játékos, gyors, meg minden, de az agya nagyjából akkora, mint egy kettéhasított atommag egyik fele.
A másik fele meg a mi Gerardunké. :D Egyébként ez a Mirallas öt gólpassznál jár (a PL legjobbja Özil és Gerrard hattal), és ő hozta legtöbbször ziccerbe a társait (25). Tök jó, hogy villog, tényleg megdobja az Everton utolsó 20 perceit, de nehogy ebből azonnal elhigyjük, hogy ugyanez menne, amikor hétről hétre 90 perceket kell robotolni is.

Nekem továbbra is tetszik, ahogy Martinez játékost farag belőle, először kellett rengeteg edzés pár kupameccsel, majd fokozatosan eljött az ideje, a Stoke ellen a kezdőbe nevezte, és már ott jár, hogy a komolyabb mérkőzések végére is becseréli. Fokozatosan fejlődik, nem lesz attól se gyengébb, se kevesebb, ha tavasszal például elfelezik Mirallas-szal a perceket (azaz nem szorítja ki).

Ha nem jön közbe semmi, és egyre többet fogják játszatni, én annak örülnék leginkább, ha jövőre is ott maradna. Nyilván akkor még több szerep jutna neki, két év PL tapasztalat meg eléggé jól hangzik.

Amellett, hogy a gólja fontos volt, ez tényleg az, ami százból egyszer jön be. Youtubera jó videókat lehet belőle csinálni, de ha tízből kilencszer ellövi a tizenhatoson belül, akkor megmarad a be nem futott sztárok szintjén, akinek egyszer-egyszer kijön a lépés egy jó meccsel, de egy értelmes szezont sosem fog lehozni. Az sem jó, amikor Alves bármilyen helyzetben van a kapussal szemben, ő csak a passzt keresi, de Deulofeu pont a másik véglet idáig az Evertonban, bárhonnan csak tüzelne.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.09. 12:50:48

Kicsit megszakítva a Deu-témát, vissza a Barça B-meccshez.

A két gól:
http://www.dailymotion.com/video/x1855j ... rch_algo=2" target="_blank
Patric gyerek gyönyörűen betette, Denis Suárez passza meg szép volt Sanabria góljánál. :)

A 16. helyen zárta végül a fordulót a csapat (hogy egy kis kárörvendés is legyen: a Castilla még mindig utolsó :lol: ), jöhet következő fordulóban a Murcia, akik eddig egy ponttal szereztek többet az Eusebio-csapatnál.

(Amúgy elég komoly, hogy a playoffot érő 6. helyen álló Elchétől csak hét pontra van a kiesőzónában, a 18. helyen tanyázó Sabadell... Szokásos módon elképesztően szoros idén is a liga.)
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.12.09. 09:07:39

kamcore írta:Lehet jobban járna, ha nem tolná végig a meccseket, vagy nem lenne kezdő, kissebb az esély, hogy szegény Deut lerúgják a fenébe. Azt nem kockáztatnám meg, hogy szevedjen egy komolyabb sérülést, mert 300 perccel többet játszott, de utána meg kiesik egy csomót.

Epizódszerep szerintem tökéletes neki, alapból "elkapatni" - jó mondjuk ez elég fura szó - se szabad, nem kéne, hogy túl sokat gondoljon magáról, mert bennevan, hogy húzóember lesz ott rövid időn belül.

Bár szerintem az Everton se akarja, hogy az ő lábán múljon a csapat sikere, mert jövőre (vagy mikor...) jön vissza, aztán akkor meg cseszhetik.

Többet fog játszani, az szerintem tény, de olyan sokkal több percet nem szabad várni, meg nem is kell. Néha ott lesz a kezdőben, de inkább csere lesz Gerard fiú.
Már megbocsáss, de abszolút nem értek vele egyet.

1. Azért ne játsszon többet, nehogy megsérüljön? Alapból is elképesztő nagy... másrészt az egész szezont eddig végigpadozta. Minden csak nem túlterhelt.

2. Ha vki csak epizódszerepet kap, abból, hogy lesz jó játékos? Megnézném, hogy Messi hol tartana, ha állandóan csak 10 perceket, vagy még annyit sem játszott volna.

3. Ha az Everton azt várja (várná), hogy ne tőle függjön minden, akkor minek vették kölcsön? Padmelengetőnek elég sok játékos van abban a keretben. Másrészt a jelenlegi helyzetükben egy klasszis szinten játszó Deulofeuval (meg egy kis szerencsével) akár komoly európai kupa helyezést is elérhetnének. Nyilván ez nem csak rajtuk múlik, de ha meg sem próbálják, akkor nem is fog sikerülni.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.12.08. 22:20:43

igazából mindegy, melyik szélen tolja, a jobb szélen többet szerepelt mindig is, viszont a bal szerintem jobban feküdne a stílusának.

a képességei alapján biztosan helye lenne a jövő barcájában, nem is kérdés.
a jelleme és az önzőbb játékstílusa akadály lehet, de bízom benne, hogy ezen a téren fejlődni fog.
mert az biztos, hogy ő nem fogja az ötösről is visszapasszolgatni, meg leütni alibibe ha lát rést a védelmi falon.

thiago távozása után nehezen viselném el, ha egy újabb wonderkidnél maradna el a várva várt beteljesülés.
Avatar
kamcore
Jugador del Barça
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2010.08.12. 13:39:17

2013.12.08. 22:18:42

Lehet jobban járna, ha nem tolná végig a meccseket, vagy nem lenne kezdő, kissebb az esély, hogy szegény Deut lerúgják a fenébe. Azt nem kockáztatnám meg, hogy szevedjen egy komolyabb sérülést, mert 300 perccel többet játszott, de utána meg kiesik egy csomót.

Epizódszerep szerintem tökéletes neki, alapból "elkapatni" - jó mondjuk ez elég fura szó - se szabad, nem kéne, hogy túl sokat gondoljon magáról, mert bennevan, hogy húzóember lesz ott rövid időn belül.

Bár szerintem az Everton se akarja, hogy az ő lábán múljon a csapat sikere, mert jövőre (vagy mikor...) jön vissza, aztán akkor meg cseszhetik.

Többet fog játszani, az szerintem tény, de olyan sokkal több percet nem szabad várni, meg nem is kell. Néha ott lesz a kezdőben, de inkább csere lesz Gerard fiú.
Kép
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2013.12.08. 21:54:52

shutterisland írta:nálam meg simán menne a deu-lukaku-mirallas hármas.
deu inverzként is lehozza, sőt, mivel a jobb lába fele szeret cselezni, így én alapból a baloson játszatnám.

remélem a szezon második felében már kezdő lesz, iszonyatosan sokat fog jelenteni.
már ez is mi kemény szintlépés, hogy tavaly még a numancia, hercules vagy cordoba ellen tolta, idén meg manchester city, tottenham, manchester united, liverpool vagy arsenal ellen játszhat.
Én viszont kifejezetten örülök, hogy a jobbosan játszik, márcsak a jövője miatt is. Nálunk a baloson nincs sok jövője Neymar miatt. Nem árt ha szokja a másik oldalt.

Egyébként szép pillanat volt mikor visszasprintelt egy jó 30 métert csak hogy visszaszerezhesse a labdát (végül asszem kapott egy sárgát is). Egyben viszont Eusebio szégyene is, hogy ez nem alap nála..
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.08. 21:40:57

bence-barca írta:Háát... Azért ebben nem vagyok olyan biztos, Mirallas elég hasznos kis játékos ott, nehéz dolga lesz szerintem, ha ki akarja szorítani. Balonak sincs semmi agya, szóval ez nem jelent semmit. Hacsak nem szerény elméjének köszönhetően szedne össze egy sokmeccses eltiltást. :D
Márpedig erre volt már példa, nem is egyszer. :lol: Bár Mirallas azért nincs e tekintetben Balotelli-i "magasságokban". :mrgreen:

Persze, hasznos, ezt nem is vonom kétségbe, de azért nem kiszoríthatatlan, legalábbis remélem. :) Bár igazából az is jó, ha nem lesz alapkezdő Deu, csak csereként játszik minél többet, és mondjuk nem 5-10, hanem 20-25 perceket... Meglátjuk. Mindenesetre Martínez bízik benne, ő is bízik önmagában (talán túlságosan is :lol: ), jó lesz ez. Alig várom már, hogy Messiékkel labdázgasson... 8)
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.08. 21:34:19

Gareth Tello írta:Szerintem simán lehet, hogy ki fogja szorítani Mirallast. A baloson Pienaar helye elég biztosnak tűnik, középre ott van Barkley (hatalmas tehetség az a srác is, és ragyogó szezonja van eddig idén :) ) meg Osman, a jobboson viszont Mirallas... Nem rossz játékos, gyors, meg minden, de az agya nagyjából akkora, mint egy kettéhasított atommag egyik fele.

Deu meg szépen fejlődik, ha mentálisan is magasabb szinten lesz és nem szórakozza el a ziccereit, akkor Mirallas lassacskán átmehet padmelegítő üzemmódba.
Háát... Azért ebben nem vagyok olyan biztos, Mirallas elég hasznos kis játékos ott, nehéz dolga lesz szerintem, ha ki akarja szorítani. Balonak sincs semmi agya, szóval ez nem jelent semmit. Hacsak nem szerény elméjének köszönhetően szedne össze egy sokmeccses eltiltást. :D

más:
Dongou needed 11 minutes to score for the first team, an all-time record for an academy player. Previous: Jofre, 44 min in 1998.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.12.08. 21:33:42

nálam meg simán menne a deu-lukaku-mirallas hármas.
deu inverzként is lehozza, sőt, mivel a jobb lába fele szeret cselezni, így én alapból a baloson játszatnám.

remélem a szezon második felében már kezdő lesz, iszonyatosan sokat fog jelenteni.
már ez is mi kemény szintlépés, hogy tavaly még a numancia, hercules vagy cordoba ellen tolta, idén meg manchester city, tottenham, manchester united, liverpool vagy arsenal ellen játszhat.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.12.08. 21:27:39

Gareth Tello írta:Mirallas... Nem rossz játékos, gyors, meg minden, de az agya nagyjából akkora, mint egy kettéhasított atommag egyik fele.

Deu meg szépen fejlődik, ha mentálisan is magasabb szinten lesz és nem szórakozza el a ziccereit, akkor Mirallas lassacskán átmehet padmelegítő üzemmódba.
Lukaku is megérne egy misét... Sok mindenért szeretjük, de az esze nem tartozik közéjük.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.08. 21:23:38

Szerintem simán lehet, hogy ki fogja szorítani Mirallast. A baloson Pienaar helye elég biztosnak tűnik, középre ott van Barkley (hatalmas tehetség az a srác is, és ragyogó szezonja van eddig idén :) ) meg Osman, a jobboson viszont Mirallas... Nem rossz játékos, gyors, meg minden, de az agya nagyjából akkora, mint egy kettéhasított atommag egyik fele.

Deu meg szépen fejlődik, ha mentálisan is magasabb szinten lesz és nem szórakozza el a ziccereit, akkor Mirallas lassacskán átmehet padmelegítő üzemmódba.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.12.08. 21:18:14

bence-barca írta:Igaza lesz Martineznek, h Deu januárban robbant? :)
Nem hiszem, hogy ez Deulofeun múlna. Vannak még bőven hibák a játékában, de ezt kinőheti. Viszont nagyon sokat ad hozzá a játékhoz. Ez a fiú akkor fog robbantani, amikor meg fogja kapni a lehetőséget. Ha 10 perceket játszik minden meccsen, akkor nyilván nem fog berobbanni. Minden Martinezen múlik.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.08. 21:04:21

Igaza lesz Martineznek, h Deu januárban robbant? :)
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.12.08. 20:56:14

Deulofeu ismét. Most már nagyon remélem, hogy folyamatosan kezdő lesz. Csereként nem tudom mit kéne még hozzátenné a csapat szerepléséhez? Rakja be Martinez a kezdőbe, aztán ki se vegye onnan a szezon végéig :!: Igazából csak az bosszant, hogy látom, hogy a többiek hogy játszanak abban a csapatban. A sok analfabéta mellett egy írástudó, aki állandóan a padon ül. Most már ideje lenne. Röhej, de a bajnokság fele már majdnem elment.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Válasz küldése