Marc-André ter Stegen

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.09.24. 18:40:07

hak1ee arra célzott amit már említettünk párszor, hogy nem sugárzik róla a magabiztosság. Soha nem tudjuk meg, hogy Bravo mennyit kapott volna, de neki azért is van "szerencséje" mert nyugalmat áraszt magából. Jelenleg pedig a németnél ezt nem érezni és ez kihathat egy védőre is. Illetve ahogy hak1ee írta a csatárra is. Jelenleg ami kapura megy az gól. Benne volt vagy sem 1-1 góllal az kérdéses, de hogy mentálisan nincsen kész az vitathatatlan szerintem.
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.09.24. 16:23:25

hank1ee írta:Világosan leírtam, hogy "benne volt", egyáltalán nem varrtam csak az ő nyakába. Sokkalta nagyobbat hibázott a góloknál az egész csapat, a védelem. De amit írtam, mondjuk nem ártana figyelembe venni egy kicsit a saját véleményedtől/véleményetektől függetlenül, mert lehet benne némi igazság. :wink: Ettől függetlenül, aki gólt akar rúgni, és úgy, mint Aspas, néha még az Isten se állítja meg, de akkor sem igyekezett minden erejével megzavarni őt Ter Stegen szerintem.
Értem mit mondasz, én se azt írtam, hogy az ő nyakába varrtad. De ezen az alapon minden kapus benne van egy átemelős gólban, legalábbis én nem éreztem semmi különbséget például Víctor és az ő kijövetele között. De lehet én nem figyeltem akkor annyira, én nem vetem észre az elszántság hiányát MAtS-nál, kijött, zárta a szöget ahogy tudta, és várta a lehetőséget, hogy reflexből odakaphasson, sajna a másodiknál sem sikerült, pedig megpróbálta, az elsőnél meg totál sansztalan volt a Aspas pazar emelése miatt. Szerintem.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.09.24. 16:10:43

Istenem... Jó, elhúztam innen most a 'csába, hát komolyan, elbeszélünk egymás mellett emberek.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.09.24. 16:09:32

Most már tényleg leállhatna a fujjogása. 4-et kaptunk, úgy hogy talán jó indulattal az elsőben volt benne és az is olyan volt, hogy ha akarom azt mondom az övé, de igazából az is kapitális védelmi hiba volt. A második Pique gólja a harmadik fúúú az nagyon a komplett védelemé a 4 gólnál meg ha én vagyok a kapus pofán vágom a védőmet!

6x tudtak a második féidőben úgy a védelem mögé passzolni hogy 20-30 méteren keresztül zavartalanul ment az ember! #-o (Vagy mehetett volna ha nem fujják le.) Ne mondjuk már, hogy ő volt a hibás mert Pique nem tud átvenni egy labdát, vagy mert a komplett védelem az ellenfél 16-osánál nézte amint vezetik rá. Bravot tegnap úgyanígy kitömték volna ezzel a védekezéssel és aki ezt nem látja be nem bántásból... Inkább nem szólok semmit...
Kép
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.09.24. 16:06:24

palesz77 írta:
hank1ee írta:Véletlen sem belekötni akarok, vagy ilyesmi, viszont úgy érzem, hogy benne volt a 2. és a 3. gólban is.
...
Víctor Valdés, aki lábbal egy csapnivaló kapus volt, rendelkezett ezzel a beast mentalitással a rárontó támadókkal szemben, hogy keresztbe le akarta nyelni mindegyiket. Rengeteg párharcot meg is nyert, a világ egyik legjobbja volt ebben, sőt szerintem a mai napig az, de vannak nála komplettebb kapusok.
Minden kötözködés nélkül, de akkor ez is Valdés gólja volt kicsit? MAtS szinte ugyanúgy jött ki az első gólnál, és ugyanúgy átemelték őket. Totál kiszolgáltatott volt a 2. és 3. gólnál, persze jó lett volna, ha legalább egyet megfog ezek közül bravúrral, de én nem varrnám a nyakába kicsit se ezeket a gólokat.
Világosan leírtam, hogy "benne volt", egyáltalán nem varrtam csak az ő nyakába. Sokkalta nagyobbat hibázott a góloknál az egész csapat, a védelem. De amit írtam, mondjuk nem ártana figyelembe venni egy kicsit a saját véleményedtől/véleményetektől függetlenül, mert lehet benne némi igazság. :wink: Ettől függetlenül, aki gólt akar rúgni, és úgy, mint Aspas, néha még az Isten se állítja meg, de akkor sem igyekezett minden erejével megzavarni őt Ter Stegen szerintem.

Plusz még Chinonak: Ez Ter Stegen topikja. Itt őt vesszük nagyító alá, ahogy máshol a többi játékost. Minden más kitárgyalásra kerül a további témakörökben. Nekem Bravo a profilképem, ennek ellenére eddig száz százalékig bíztam a németben, de most úgy érzem, többet kéne mutatnia.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hank1ee 2015.09.24. 16:09:47-kor.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.09.24. 15:53:13

hank1ee írta:Véletlen sem belekötni akarok, vagy ilyesmi, viszont úgy érzem, hogy benne volt a 2. és a 3. gólban is.
...
Víctor Valdés, aki lábbal egy csapnivaló kapus volt, rendelkezett ezzel a beast mentalitással a rárontó támadókkal szemben, hogy keresztbe le akarta nyelni mindegyiket. Rengeteg párharcot meg is nyert, a világ egyik legjobbja volt ebben, sőt szerintem a mai napig az, de vannak nála komplettebb kapusok.
Minden kötözködés nélkül, de akkor ez is Valdés gólja volt kicsit? MAtS szinte ugyanúgy jött ki az első gólnál, és ugyanúgy átemelték őket. Totál kiszolgáltatott volt a 2. és 3. gólnál, persze jó lett volna, ha legalább egyet megfog ezek közül bravúrral, de én nem varrnám a nyakába kicsit se ezeket a gólokat.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.09.24. 15:50:03

Amúgy számomra az a legviccesebb, hogy egy ilyen meccs után is ez a topic pörög legjobban és mindenki nagyítóval keresi az olyan gólokban a hibát, amikor egy az egyben vezetik a kapusra és nem azok, amik arról szólnának, hogy a támadók mennyi helyzetet hagytak ki. Mert ég és föld van a kapus és támadók hibái között. Erre mindenki azt szajkózza, hogy védeni kellett volna amikor 40 méteren keresztül tisztán vezethették a kapusra (legyen az bárki) és ráadásul még a kapufáról is pattan be a gól.

Azt meg lehet mondani, hogy mekkora bravúrjai voltak Alvareznek, de legalább a felében mi tettük őt naggyá.
Forca Barca!!!!
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.09.24. 15:29:23

Leon írta:Az 1. valóban az övé volt, de a 2-3. nem. a 4. talán nem.
A 4.-nél abszolút nem éreztem, hogy az ő gólja lett volna, az egy bivalyerős strike volt, csak hasonló zseniális reflexmozdulattal lehetett volna védeni, mint ahogy Lewandowski lövését védte tavasszal, de... Véletlen sem belekötni akarok, vagy ilyesmi, viszont úgy érzem, hogy benne volt a 2. és a 3. gólban is. Ugye a kapusnak két okból kell kijönni egy labdát egy az egyben a kapura vezető támadóra:

1.: Hogy lezárja a szöget, a területet a labda előtt, illetve a kapu mögött.
2.: Hogy mentálisan nyomás elé helyezze a csatárt, akinek a kijövetel következtében az adódó helyzethez igazodóan kell döntést hoznia, hogyan akarja kapuba juttatni a labdát.

A szöget lezárta, megtette, ami egy képzett hálóőr kötelessége. Viszont úgy érzem, nem elég határozottan rontott rá Aspasra. Rendben van, ő maximálisan elszántan robogott a kapu felé kétszer is, tényleg, mint a gyorsvonat, aminek hűlt helye lett az utána futók számára. De lehetett volna ezt nagyobb elszántsággal Ter Stegen részéről is, egyszerűen nem érezhetted rajta, hogy meg akarja enni a támadót labdástól, márpedig ilyenkor egy kapusnak ez a feladata. Meg volt torpanva, erről a testbeszéd is kiválóan árulkodik, Aspas rendkívül fölényesen nyerte minden tekintetben ezeket a párharcokat. Tudom, ez számokkal nem mérhető, elvontabb dolog, de azért ott van ez is attól függetlenül. Víctor Valdés, aki lábbal egy csapnivaló kapus volt, rendelkezett ezzel a beast mentalitással a rárontó támadókkal szemben, hogy keresztbe le akarta nyelni mindegyiket. Rengeteg párharcot meg is nyert, a világ egyik legjobbja volt ebben, sőt szerintem a mai napig az, de vannak nála komplettebb kapusok.

Lényeg a lényeg, a német bizonytalan. Bizonytalan helyezkedésben, és abban is, amit leírtam, az előző BL-szezonban is érződött ez többször, azt megmentette az óriási bravúrjaival, és le a kalappal előtte. De most több alázat kell. Több annál, amit eddig mutat idén.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2015.09.24. 13:39:30

Az 1. valóban az övé volt, de a 2-3. nem. a 4. talán nem.
Ez a meccs nem rajta múlt de idén sajnos eléggé belejött a potyákba: 2 félpályás gól,Levante elleni találat.
Ezek ellenére én hagynám a bajnokságban. Kell a tapasztalat neki.
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.09.24. 12:51:35

Kovbal88 írta:Amikor a Barca kikap 4-1 re nem a kapust kell elővenni, hanem az egész csapatot, mert ha még órisi bravúrokat bemutatva kivéd kettőt, akkor is kikapunk és egy 2-1 es vereség is ugyanolyan fájó.
Az is lehet, hogy a Celta Vigo volt nagyon jó és nem a Barca gyenge.

Továbbra is kitartok Stegen mellett!
De bizony, hogy elő kell venni, főleg, hogy az első gól nagyrészt rajta múlott.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2199
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2015.09.24. 12:33:58

Amikor a Barca kikap 4-1 re nem a kapust kell elővenni, hanem az egész csapatot, mert ha még órisi bravúrokat bemutatva kivéd kettőt, akkor is kikapunk és egy 2-1 es vereség is ugyanolyan fájó.
Az is lehet, hogy a Celta Vigo volt nagyon jó és nem a Barca gyenge.

Továbbra is kitartok Stegen mellett!
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.09.24. 12:05:10

Én nem tudom mi van vele, de tegnap gyakorlatilag felkínálta a hosszút Nolitonak, amit egy ilyen klasszis ki is fog használni, a spanyol jelenleg a világ 10 legjobb játékosa közé tartozik, de ez most mindegy. Aspas góljait ugyanúgy említhetném, amikor a támadóknak sikerült kapura tenni a labdát, abból gól lett. Valdéstől nem sok ilyet láttunk, hogy többször ilyen látványosan megverjék egy az egyben, de Claudio Bravotól sem, nem jó az, ha egy csatár úgy rohan a kapura, hogy tudja, nem nehéz őt megverni 1v1-ben.

A "szerencsétlensége" sem véletlen, azt mondom, ilyen sok bekapott gól nem történik ok nélkül. Egy kicsit nagyobb alázattal kellene tenni a dolgát, és esetleg nem óvodás módjára helyezkedni, mint Nolito góljánál, valamint kirobbanni a kapuból és megenni a csatárokat, ha 1v1 van. Persze Aspas zsenialitása is kellett a gólokhoz, de Stegen hozzájuk se szagolt sajna.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.09.24. 11:04:39

Klaczy írta: Nincs is ezzel baj, csak nekem ne mondja már senki, hogy Bravo sztárkapus, míg a német csak egy sima mezei hálóőr.
Óriási túlzás, mert ilyet senki nem mondott. Én egyetlen ilyenre sem emlékszem, de tévedés jogát fent tartom. Ha volt is nagyon minimális, aki ezt gondolja. A német tehetséges, de jó ideje mondom, hogy nincsen kész arra, hogy első számú kapus legyen. Ez egy ilyen egyszerű történet. Bravo pedig mindig tud hozni egy szintet, lehet keresni nála is a hibákat mert megvannak, de ő mindig képes egy teljesítményre. A német meg meccsen belül is ingadozik, ez meg nem hat ki jól egy védelemre.
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.09.24. 10:59:00

barka írta:Nincsenek bravúrok?! Amikor kapsz négy gólt amiből háromszor 1 - 1 állsz szemben a csatárral úgy, hogy az azt csinál amit akar
igen. az ilyenek kivédését hívják úgy h bravúr. pont ilyen szitukban láttunk valdestől egy csomót

nem az a bravúr, mint amit a celta kapusa mutatott be, hogy 10ből 10x rálőttük a labdát, farkas norbi meg sorban elélvezett, hogy mekkorákat védett
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Klaczy
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2011.04.10. 20:17:21
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2015.09.24. 10:55:45

Szóval tegnap pl állhatott volna Bravo is hátul, és hiába sugároz magabiztosságot, ezekkel nem tudott volna mit kezdeni ő sem.
Bravo magabiztosságáról meg annyit, hogy tavaly gólt se kapot a Real elleni meccsig, ott meg rögtön hármat. Meg vagy kétszer-háromszor a kapufa mentette mert előtte is. Persze ezt sokan elfelejtik és csak az marad meg, hogy kevés gólt kapott tavaly. Pedig volt ott szerencse is rendesen.
Nincs is ezzel baj, csak nekem ne mondja már senki, hogy Bravo sztárkapus, míg a német csak egy sima mezei hálóőr.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.09.24. 10:32:43

az 1v1 szituációknál azok hibáztathatják,akik Suárez-Neymar féle helyzetkihasználáson szocializálódtak.
Mert jah, nálunk az ilyenek nem mindig gólok sajnos.

Valami fejben nincs rendben,ezt én is tartom, de az egész komplett védekezés rossz, csapatszinten és egyénileg egyaránt. Szóval tegnap pl állhatott volna Bravo is hátul, és hiába sugároz magabiztosságot, ezekkel nem tudott volna mit kezdeni ő sem.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.09.24. 10:23:47

sztem is indokolatlan, hogy az ő topikja ízzik most ennyire. elsőben talán benne volt, ha máshogy helyezkedik, akkor talán kiszedi, de Nolito nagyon eltalálta azt az egyetlen ívet, ahol bemehetett a labda. többinél 1-1-be volt, papírforma szerint ilyenkor a kapus gólt kap.

azt pedig felesleges elvárni tőle, hogy a jelenlegi technikai-mentális képessége alapján majd ő lesz az, aki egy padlón lévő csapaton felülemelkedik és húzza felfele magával a csapattársakat. tavaly, amikor olyanokat védett, mint a München ellen, akkor a csapat báj dö véj nagyon egyben volt minden szempontból, tegnap meg totálisan széthullott, és húzta magával Stegent is. vissza kell tenni Bravot, ahogy lehet, de ne legyünk benne biztosak, hogy ha majd megint középcsapatok kezdenek 2 góllal vezetni ellenünk féldiőbe, akkor majd Bravo szuperhősbe kapcsol és kiszedi a védelem mögé lazán berugdosott és 1-1ben rávitt lasztikat. az egy más dolog, hogy nagyobb magabiztosságot sugároz (meg nem kap gólokat félpályáról :twisted: ), de amikor egy csapat ilyen szinten széthullik , mint tegnap, és minden poszton kritikán aluli teljesítményt nyújtanak a játékosai, akkor sztem nincs nagy esélye, hogy 1 ember el tudjon kezdeni hősködni.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.09.24. 09:52:12

Kash írta:
Az oké, hogy egyikről sem tehetett, de hol vannak a bravúrok? Hol van az a Stegen, aki a legmagasabb szinten védett a Bayern ellen idegenben?
Ezt a szintet Valdes és Pinto is hozta, kb ugyanúgy véd most Stegen, mint anno Valdes, amit tud, kivéd, bravúrok nincsenek, + hébe-hóba egy-egy potyagól.
Pintonak legalább volt lélekjelenléte, Szerintem a Celta csatárai észre sem vették, hogy áll valaki a kapuban, bezzeg mi megszenvedtünk Alvaroval...
Mindig tanulok valamit, ezek szerint Pinto és Stegen egy szinten vannak. Oké.
Én értem, hogy menő jelenleg őt szidni - nagyon sok esetben teljesen jogosan -, de néha egyesek átesnek a ló túloldalára.
Az látszik, hogy közel sem véd úgy, mint tavaly, jóval bizonytalanabb, több gólt kap, vannak hibái, de azért Pintóval összehasonlítani meredek.
A bravúrokat számon kérni pedig hülyeség. A német egy nagyon tehetséges, de még közel sem kész kapus. Persze ettől még mutat be bravúrvédéseket, de azért ne legyen elvárás tőle, hogy ha egy az egyben ráviszik is kiszedje, amikor 15 méteres közelben egyetlen védőnk sincs.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
barka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2008.04.01. 12:56:28
Tartózkodási hely: Vác

2015.09.24. 08:17:54

Azért szép, hogy az ilyen meccsek során mindig előkerül Stegen neve. Nem védeni akarom, de mielőtt kapusunk teljesítményét ócsároljuk, meg kellene nézni, hogy a védelem merre járt tegnap este.
Nincsenek bravúrok?! Amikor kapsz négy gólt amiből háromszor 1 - 1 állsz szemben a csatárral úgy, hogy az azt csinál amit akar, mert a hátsó sor éppen a nyári naplementét nézi nehéz is elvárni. Kinek nem menne el a kedve, vagy a magabiztoságga. Először hátul kéne összeállni nem alibizni meg esernyőket kapni.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.09.24. 07:20:42

ktm írta:akiről állandóan azt olvasni, hogy lábbal milyen jó..., bár gondolom igzából ez is olyan, hogy egy riporter elkezdte egyszer aztán sokan átvették...
Nyilván azért ő adta a tavalyi Bl szezonban a második legtöbb hosszú labdát Kroos után, mert egy kommentátor elkezdte egyszer.. :lol: Közel sem olyan jó, mint tavaly, kevésbé magabiztos, de attól még a képességei megvannak ugyanúgy, ne csináljunk már úgy, mintha Pinto gyengébb verziója lenne a srác..
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2015.09.24. 01:55:55

Kovbal88 írta:Az a vicc, hogy tényleg nem tehetett megint egyik gólról sem
1 gól beleér bepattan a kapufáról, Alves sehol nem volt Nolitonak még ideje is volt megnézni, hogy hova rúgja, ha előrébb áll Stégen akkor még bele se tud érni, ha hátrébb akkor meg a rövidbe rúgja
2 gól egy az egyben vitték rá, volt ideje megint csak megnézni a játékosnak hogy, hova rúgja
3 gól még tisztább helyzet, mint a másodiknál Alves el se kezdi üldözni senki se zavarja a csatárt
4 gól Pique nem is tudom mit csinált.
sok a négy gól persze, de megmagyarázható és egyedül az első lett volna fogható ott meg nem votl szerencséje

vége
Az oké, hogy egyikről sem tehetett, de hol vannak a bravúrok? Hol van az a Stegen, aki a legmagasabb szinten védett a Bayern ellen idegenben?
Ezt a szintet Valdes és Pinto is hozta, kb ugyanúgy véd most Stegen, mint anno Valdes, amit tud, kivéd, bravúrok nincsenek, + hébe-hóba egy-egy potyagól.
Pintonak legalább volt lélekjelenléte, Szerintem a Celta csatárai észre sem vették, hogy áll valaki a kapuban, bezzeg mi megszenvedtünk Alvaroval...
Kép
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2015.09.24. 00:53:22

Most talán lehet mondani, hogy a gólokról nem tehetett(első kérdéses), engem inkább az zavart, hogy volt, hogy kirugásból símán kirúgta taccsra, az akiről állandóan azt olvasni, hogy lábbal milyen jó..., bár gondolom igzából ez is olyan, hogy egy riporter elkezdte egyszer aztán sokan átvették...
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.09.24. 00:12:05

Srácok ezen a meccsen Bravo is megkapta volna a 4-est, nem csak TS szóval ezt nem lehet a nyakába varni. Számoltam a másdik félidőben 6x passzolták a védők mögé a labdát úgy hogy 3 méter előnye lett egyből a támadónak, ebből kettő volt les egyet fogott, kettőt belőttek egybe valaki szerencsétlenűl valami csoda folytán bele lépett. Amit ma csinált a védelem többet nem lehetett senkitől várni, Mindegy hogy Ts, Braco, Buffon, Khan vagy az ég tudja ki van ott. Semmi védekezésünk nem volt!
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.09.23. 23:38:00

bár sztem az első gólban benne volt, a többit nem igazán védhette, ennek ellenére tényleg szomorú amit andris ír, h egyszerűen ami kaput talál gól. se bravúr, se semmi. 1 meccs után azt mondtam (sevilla ellen) magamban, oké nyomassuk, majd belejön. nem tudom bravo mikor épül fel, de lehet meg kellene próbálni masipot. ennél rosszabb nem lehet
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2199
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2015.09.23. 22:18:47

Az a vicc, hogy tényleg nem tehetett megint egyik gólról sem
1 gól beleér bepattan a kapufáról, Alves sehol nem volt Nolitonak még ideje is volt megnézni, hogy hova rúgja, ha előrébb áll Stégen akkor még bele se tud érni, ha hátrébb akkor meg a rövidbe rúgja
2 gól egy az egyben vitték rá, volt ideje megint csak megnézni a játékosnak hogy, hova rúgja
3 gól még tisztább helyzet, mint a másodiknál Alves el se kezdi üldözni senki se zavarja a csatárt
4 gól Pique nem is tudom mit csinált.
sok a négy gól persze, de megmagyarázható és egyedül az első lett volna fogható ott meg nem votl szerencséje

vége
Válasz küldése