Marc-André ter Stegen

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4523
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2015.09.17. 15:33:57

Chino írta: Nem hiszem, hogy rá kellene húzni, hogy leikszeltünk. Rendben, ez az ő hibája, benyaltuk, ez van. De én inkább ráhúznám a támadókra. Annyi helyzetből illett volna legalább kettőt-hármat bepofozni. Amikor Messi tíz méterre áll szemben a kapuval és kihagyja, számomra legalább akkora hiba, mint MAtS-é. Csak erről nem szól a fáma. Egy 18/6-os arány alapján sem egy gól lenne az elfogadható.

Nem azon ment el igazán, hogy nagyon kint állt, mert volt lehetősége visszaérni. Időben kapcsolt, de meg lehet figyelni, hogy olyan négy méterre a vonaltól megáll és nézi hogy mellémegy aztán csodálkozik is egyet mikor meglátja hogy bement. Inkább ezért lehetne elővenni, hogy nem tett meg mindent azért hogy kivédje.
Bravo magabiztosságáról is annyit, hogy az ő esetében még kevesebb oka volt kint mászkálni, csak neki rohadt nagy mákja volt, így erről mindenki hallgat. Ha az bemegy akkor is ilyen nagy magabiztosságról beszélnének a Bravo-pártiak?!
Abszolút helytálló az érved, és osztom is ezt a véleményt is. Ilyen támadó hármassal igaz kell legyen a humoros gondolat, lőjünk több gólt mint az ellenfél. Annyi esetleg hogy egy félpályás találat nem kis löketet ad egy csapatnak, főleg mint a roma ahol a drukkerek se divatmajmok. Ez egy csoportkörben még bele fér, csak egy döntetlennél mindenki Stegent veszi elő és nem azt hogy hány helyzet maradt ki. Bőven klasszis kapus ezek után is, tanulni kell a hibákból és nem lesz itt semmi gond. Bravo szerelmet meg sose értettem, örüljünk van két ilyen jó kapusunk a VV-s évek után.

Haza felé remélem pár kutyapiszokba belelépett, hogy legyen már valami szerencséje is, mert ez a mostani széria minden csak nem az. :D
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1134
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2015.09.17. 15:15:52

Kubla9 írta: Na igen,neki is csak az volt a szerencséje hogy katalán volt,Az ő képességei nem jogosították fel hogy nálunk védjen. Sajnos a padon is csak Pinto ült ,ő meg olyan volt mint a vasárnap apukák. :D
azért ne essünk már túlzásokba.
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2015.09.17. 14:59:45

Klaczy írta:
Meséld el légyszives melyik bravur védését kevertem össze valamelyik potyagóljával ;) vagy melyik potya gólt védte bravúrral ;)
Ha láttad volna Valdest a Barcába akkor tudnád mi az a potya!
Tessék egy video
https://www.youtube.com/watch?v=K_Xv2zsMeLc" target="_blank
Na igen,neki is csak az volt a szerencséje hogy katalán volt,Az ő képességei nem jogosították fel hogy nálunk védjen. Sajnos a padon is csak Pinto ült ,ő meg olyan volt mint a vasárnap apukák. :D
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.09.17. 14:57:27

Ronaldinho&Barca írta:Ez a potya pont azért bosszantó, mert 2 pont ment el rajta. Én sose tartottam túl jó döntésnek, hogy a kapus ennyire benne van a játékban, persze van egy jó oldala, hogy adott meccsen bele vonják és akkor nem 20-30 percenként ér a labdához, de ez is mutatja, hogy ha szerves része és kimegy, ellenfél rá fogja lőni, bárhonnan is.


Nem hiszem, hogy rá kellene húzni, hogy leikszeltünk. Rendben, ez az ő hibája, benyaltuk, ez van. De én inkább ráhúznám a támadókra. Annyi helyzetből illett volna legalább kettőt-hármat bepofozni. Amikor Messi tíz méterre áll szemben a kapuval és kihagyja, számomra legalább akkora hiba, mint MAtS-é. Csak erről nem szól a fáma. Egy 18/6-os arány alapján sem egy gól lenne az elfogadható.

Nem azon ment el igazán, hogy nagyon kint állt, mert volt lehetősége visszaérni. Időben kapcsolt, de meg lehet figyelni, hogy olyan négy méterre a vonaltól megáll és nézi hogy mellémegy aztán csodálkozik is egyet mikor meglátja hogy bement. Inkább ezért lehetne elővenni, hogy nem tett meg mindent azért hogy kivédje.
Bravo magabiztosságáról is annyit, hogy az ő esetében még kevesebb oka volt kint mászkálni, csak neki rohadt nagy mákja volt, így erről mindenki hallgat. Ha az bemegy akkor is ilyen nagy magabiztosságról beszélnének a Bravo-pártiak?!
Forca Barca!!!!
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2015.09.17. 14:54:45

Sokan már már Bale magasságokban kezelik itt Stegent... Kezd röhejes lenni a dolog.. Amúgy meg az a gól az nem potya volt.. potya amikor bettog a kapus mellett mert a térlátása megszűnik létezni. Na az a potya. A srác élete gólját lőtte meg és pont ennyi. 5 centin múlott, hogy vagy élete találata, vagy 1 kisérlet csak.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.09.17. 14:33:56

Amikor a védelem a felezőnél van, még jó, hogy a kapus kint kolbászol. Nem vagyok egy nagy szakértő, de azért ez logikusan következik... Ezek után nem értem, mit kell magyarázni, hogy kint kolbászolt feleslegesen? Kint kell kolbászolnia, ilyen feltolt védelemnél.

Azt nem tudom kivel kezdett ki, hogy ilyen szerencsetlen, de en ilyen balszerencse sorozatot meg mas kapusnal nem nagyon lattam.

A VV-s video meg tokeletes pelda. Ez nem potya volt, kozel sem.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.09.17. 14:18:14

visca el barca írta:hagyjuk már ezt a kahn meg buffon is kapott ilyen gólokat. mint az általános iskolában. de hát pistike is egyest kapott. abszolut nem menti fel. ráadásul volt megint egy uo. helyzete mint a sevilla ellen, 25nél kint kolbászolt, aztán megint középre fejelte vissza egy labdát, csak most mákja volt, mert senki nem volt ott..

Nem is azt mondtam, hogy ez mentesíti, de ilyen van. Nincs olyan kapus aki még nem hibázott. Nagyon jó kapus lehet belőle, de ezeket a butaságait ki kell nőnie.
Kép
Klaczy
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2011.04.10. 20:17:21
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2015.09.17. 13:49:30

Meséld el légyszives melyik bravur védését kevertem össze valamelyik potyagóljával ;) vagy melyik potya gólt védte bravúrral ;)
Ha láttad volna Valdest a Barcába akkor tudnád mi az a potya!
Tessék egy video
https://www.youtube.com/watch?v=K_Xv2zsMeLc" target="_blank
raffa
Barça B
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2008.08.29. 10:34:59

2015.09.17. 13:28:54

Ronaldinho&Barca írta:Ez a potya pont azért bosszantó, mert 2 pont ment el rajta. Én sose tartottam túl jó döntésnek, hogy a kapus ennyire benne van a játékban, persze van egy jó oldala, hogy adott meccsen bele vonják és akkor nem 20-30 percenként ér a labdához, de ez is mutatja, hogy ha szerves része és kimegy, ellenfél rá fogja lőni, bárhonnan is.

Ennek ellenére TS klasszis kapus, a BL döntőn és amúgy is bizonyítja, viszont fiatal még, ezeket meg kell tanulni és a helyén kezelni adott meccsszituációkat, LE-nek is egy felkiáltójel, hogy ennyire nem jöhet ki a kapus. Nem gondolom eget verő hiba, orvosolható bőven.
Így van! Kijöhet Ő, csak jobban kell figyelnie, ennyi... Mert sajnos ezután lehet felbátorodnak ellene a csapatok és lőnek majd sűrűbben a félpályáról...
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4523
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2015.09.17. 13:24:51

Ez a potya pont azért bosszantó, mert 2 pont ment el rajta. Én sose tartottam túl jó döntésnek, hogy a kapus ennyire benne van a játékban, persze van egy jó oldala, hogy adott meccsen bele vonják és akkor nem 20-30 percenként ér a labdához, de ez is mutatja, hogy ha szerves része és kimegy, ellenfél rá fogja lőni, bárhonnan is.

Ennek ellenére TS klasszis kapus, a BL döntőn és amúgy is bizonyítja, viszont fiatal még, ezeket meg kell tanulni és a helyén kezelni adott meccsszituációkat, LE-nek is egy felkiáltójel, hogy ennyire nem jöhet ki a kapus. Nem gondolom eget verő hiba, orvosolható bőven.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
raffa
Barça B
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2008.08.29. 10:34:59

2015.09.17. 13:10:52

Klaczy írta:
Bilbao ellen is félpalyàs potya, atletico ellen ha csak kisétál lazán felveszi a labdat Torres elől de inkabb visszatáncolt a kapujába, most megint félpájás gól.... Nekem már elegem van ebből hogy amikor ő áll a kapuba parazni kell, mert egy kapott gól szinte mindig benne van!!! Lehet vannak nagy védései néha de ennyi... És engem nem érdekel hogy fiatal mert vannak nála jobb kapusok is.... Bravo védjen mindig !
Hát nem nagy szakértelemre vall tőled, a bravul védést összekeverni a potyagóllal. Úgyhogy veled kár vitatkozni, Stegen meg nagy kapus lesz, sokan már most elismerjük és azt szeretnénk, ha itt a Barcában vállna azzá! De ha nem itt, máshol lesz az!
Meséld el légyszives melyik bravur védését kevertem össze valamelyik potyagóljával ;) vagy melyik potya gólt védte bravúrral ;)
Klaczy
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2011.04.10. 20:17:21
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2015.09.17. 12:42:06

Bilbao ellen is félpalyàs potya, atletico ellen ha csak kisétál lazán felveszi a labdat Torres elől de inkabb visszatáncolt a kapujába, most megint félpájás gól.... Nekem már elegem van ebből hogy amikor ő áll a kapuba parazni kell, mert egy kapott gól szinte mindig benne van!!! Lehet vannak nagy védései néha de ennyi... És engem nem érdekel hogy fiatal mert vannak nála jobb kapusok is.... Bravo védjen mindig !
Hát nem nagy szakértelemre vall tőled, a bravul védést összekeverni a potyagóllal. Úgyhogy veled kár vitatkozni, Stegen meg nagy kapus lesz, sokan már most elismerjük és azt szeretnénk, ha itt a Barcában vállna azzá! De ha nem itt, máshol lesz az!
raffa
Barça B
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2008.08.29. 10:34:59

2015.09.17. 11:55:13

Normandia írta:
Res írta:A Mester jó fej, hogy bevállalta "helyette"! Le a kalappal, kiváló stratégára vall!

Nem arról van szó, hogy egyszer nem lehet hibázni, inkább az a baj, hogy néhány meccsen vagyunk túl és kaptunk egy rakás gólt, közte több potyát, miközben emlékezetes védések nem nagyon voltak.

Lehet süketelni, hogy meccshiánya van, de ez ilyen szinten már nem létező probléma egy kapusnál. Tegnap a Róma pótkapusa sem nyavalygott, hanem profi módon tette a dolgát. Fiatalnak fiatal, de még nincs azon a szinten ami ide kell. Lehet, hogy a képességei megvannak hozzá, de ez a mai világban már kevés. Szóval "ucsitszja, ucsitszja, ucsitszja"! Ha ezt nem látja be (azaz nem ALÁZATOS, akkor nem lesz jövője ezen a szinten. Lehet, hogy szerinted ez "baromság", de attól még így van. :wink:
A rakás gólból mi volt az a több potya? Légy már szìves alátámasztani a többes jelzőt.
Bilbao ellen is félpalyàs potya, atletico ellen ha csak kisétál lazán felveszi a labdat Torres elől de inkabb visszatáncolt a kapujába, most megint félpájás gól.... Nekem már elegem van ebből hogy amikor ő áll a kapuba parazni kell, mert egy kapott gól szinte mindig benne van!!! Lehet vannak nagy védései néha de ennyi... És engem nem érdekel hogy fiatal mert vannak nála jobb kapusok is.... Bravo védjen mindig !
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2015.09.17. 11:20:30

Avatar
TerStegen1
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2015.02.12. 11:53:27

2015.09.17. 11:13:48

kovacsandris írta:
TerStegen1 írta:„A Barca kapusa mindig úgy véd, ahogy azt én előírom neki. Ez a játékhelyzet egyértelműen az én felelősségem. A gólról én tehetek, mivel én akarom azt, hogy a kapusaim ilyen módon védjenek.”

Szerintem ezzel elmondott mindent!! Nem kapushiba!
Teljesen érthető nyilatkozat Lucho-tol, Stegennek is jót fog tenni, ha ezzel sikerül levenni a válláról a nyomást a média felől.
Ezzel szemben azért a helyében elbeszelgetnek a sráccal, hogy a jövőben ne találkozzunk ilyen esettel a pályán, valószínűleg ezt a fajta védekezést is tökélyre lehet fejleszteni.
Nem aggódom különösebben miatta, még nagyon fiatal bőven van ideje tapasztalatot szerezni,lehet, hogy még nem érett meg arra, hogy kezdő kapus legyen egy európai topcsapatban, de véleményem szerint ez csak idő kérdése.
Jól mondod!
kovacsandris
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2013.08.24. 13:59:18

2015.09.17. 11:10:30

TerStegen1 írta:„A Barca kapusa mindig úgy véd, ahogy azt én előírom neki. Ez a játékhelyzet egyértelműen az én felelősségem. A gólról én tehetek, mivel én akarom azt, hogy a kapusaim ilyen módon védjenek.”

Szerintem ezzel elmondott mindent!! Nem kapushiba!
Teljesen érthető nyilatkozat Lucho-tol, Stegennek is jót fog tenni, ha ezzel sikerül levenni a válláról a nyomást a média felől.
Ezzel szemben azért a helyében elbeszelgetnek a sráccal, hogy a jövőben ne találkozzunk ilyen esettel a pályán, valószínűleg ezt a fajta védekezést is tökélyre lehet fejleszteni.
Nem aggódom különösebben miatta, még nagyon fiatal bőven van ideje tapasztalatot szerezni,lehet, hogy még nem érett meg arra, hogy kezdő kapus legyen egy európai topcsapatban, de véleményem szerint ez csak idő kérdése.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.09.17. 10:59:44

Res írta:A Mester jó fej, hogy bevállalta "helyette"! Le a kalappal, kiváló stratégára vall!

Nem arról van szó, hogy egyszer nem lehet hibázni, inkább az a baj, hogy néhány meccsen vagyunk túl és kaptunk egy rakás gólt, közte több potyát, miközben emlékezetes védések nem nagyon voltak.

Lehet süketelni, hogy meccshiánya van, de ez ilyen szinten már nem létező probléma egy kapusnál. Tegnap a Róma pótkapusa sem nyavalygott, hanem profi módon tette a dolgát. Fiatalnak fiatal, de még nincs azon a szinten ami ide kell. Lehet, hogy a képességei megvannak hozzá, de ez a mai világban már kevés. Szóval "ucsitszja, ucsitszja, ucsitszja"! Ha ezt nem látja be (azaz nem ALÁZATOS, akkor nem lesz jövője ezen a szinten. Lehet, hogy szerinted ez "baromság", de attól még így van. :wink:
A rakás gólból mi volt az a több potya? Légy már szìves alátámasztani a többes jelzőt.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
TerStegen1
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2015.02.12. 11:53:27

2015.09.17. 10:54:14

„A Barca kapusa mindig úgy véd, ahogy azt én előírom neki. Ez a játékhelyzet egyértelműen az én felelősségem. A gólról én tehetek, mivel én akarom azt, hogy a kapusaim ilyen módon védjenek.”

Szerintem ezzel elmondott mindent!! Nem kapushiba!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.09.17. 10:41:23

hagyjuk már ezt a kahn meg buffon is kapott ilyen gólokat. mint az általános iskolában. de hát pistike is egyest kapott. abszolut nem menti fel. ráadásul volt megint egy uo. helyzete mint a sevilla ellen, 25nél kint kolbászolt, aztán megint középre fejelte vissza egy labdát, csak most mákja volt, mert senki nem volt ott..
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2015.09.17. 10:33:32

A Mester jó fej, hogy bevállalta "helyette"! Le a kalappal, kiváló stratégára vall!

Nem arról van szó, hogy egyszer nem lehet hibázni, inkább az a baj, hogy néhány meccsen vagyunk túl és kaptunk egy rakás gólt, közte több potyát, miközben emlékezetes védések nem nagyon voltak.

Lehet süketelni, hogy meccshiánya van, de ez ilyen szinten már nem létező probléma egy kapusnál. Tegnap a Róma pótkapusa sem nyavalygott, hanem profi módon tette a dolgát. Fiatalnak fiatal, de még nincs azon a szinten ami ide kell. Lehet, hogy a képességei megvannak hozzá, de ez a mai világban már kevés. Szóval "ucsitszja, ucsitszja, ucsitszja"! Ha ezt nem látja be (azaz nem ALÁZATOS, akkor nem lesz jövője ezen a szinten. Lehet, hogy szerinted ez "baromság", de attól még így van. :wink:
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2015.09.17. 09:56:09

Oliver Kahn: "In today's time this is not a goalkeeper mistake. We expect them to be there. As a coach I'd say 'just continue."

Maximálisan egyetértek vele. Legfeljebb azért lehet a németet okolni, hogy miért nem próbálta meg egy hatalmas vetődéssel valahogy kitolni a sarokól a lövést, bár amilyen pontosan helyezve volt, simán elképzelhető, hogy ez nem sikerült volna neki. Remélem, nem veszíti el az önbizalmát ezen gól miatt, mondjuk az biztató volt, hogy a találat ugyanolyan higgadtan játszott, mint korábban, és a hosszabb passzai is elég pontosak voltak.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.09.17. 09:45:33

Res írta:Leírtad a lényeget. Ha no1 akar lenni, legyen alázatos. Még nincs azon a szinten ami ide kell. Azért még mindig remélem, hogy bizonyítja majd az ellenkezőjét...
Baromság. Fiatal és keveset van játékban. Sokat akar látványosan, hogy előre kerüljön és a nagy akarásnak néha nyögés a vége. A tegnapi gól egyértelműen az övé volt, de igazából 100 alkalomból 99x a támadó játékos ilyenkor csak fut nem néz fel max a társakat keresi a gyerek felnézett iszonyat jól eltalálta kiemelte, az elrúgástól már esélye sem volt megfogni. Másrészt valamilyen szinten még meg is értem. Végig támadtuk az első félidőt oda voltak szegezve talán ha 2x jöttek át a góljukig. Bebambult ezért nem kezdett el hátrafelé hátrálni. Buffon, Khan Casilas is kapott már ilyet. Nem alázat vagy felkészültség volt itt a gond. Egy pillanatnyi zárlat, ha hátrább áll két méterrel talán megfogja, de nem állt. Bravot is úgyanígy megvédeném mert ilyen aki állt kapuba tudja, hogy van. Idő kell neki. Tutira vezsem, hogy nem fog több ilyet kapni. Amúgy ahogy jöttek le a pályáról és jöttek vissza se azt látam, hogy a fiúk ordíbálnának vele vagy a fejét vennék, hanem inkább pacsizstak vele és bíztatták szóval nem hiszem, hogy bárki őt hibaztatná. Nem a 87. percben kapta be. Bőven lett volna még időnk de a mezőnyfölényünket nem tudtuk kihazsnálni.

És egy örök igazság ha egy csatár kihagy 3 100% os ziccert akkor csak kihagyott 3-at ha egy kapus hibázik egyből a fejét akarják. Tegnap este a törzshelyünkön néztük ahol egy 83 éves bácsi is bent ült aki korábban NB1-es kapus volt és ő mondta ki az igazat. Élőbe is tévébe is a világ legjobb kapusaitól is látott már olyan potyákat, hogy hihetetlen. Ez semmit nem von le az értékükből. Sőt az ilyen kell ahhoz, hogy valaki fejlődjön tanuljon. És inkább most történjenek ezek a hibák, mint teszem azt egy BL negyed döntőben.
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.09.17. 09:36:58

A Roma góljáért csakis én vagyok a felelős, s ha rajtam múlik, több ehhez hasonlót nem kapunk. A mi kívánságunk, hogy a kapusaink ilyen stílusban játsszanak, kiszámított kockázatot vállalunk. Florenzinek azért a szerencse is segített, de fantasztikus gólt szerzett. - LE.

Nyilván nem ő a hibás, de azt sem hiszem, hogy LE és az edzői stáb folyamatosan mondaná, hogy ne lépj ki a kapuból, ennek ellenére ter Stegen folyamatosan ennek az ellentettjét tenné.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.09.17. 08:06:50

recrea írta:Én Bravo párti vagyok, de ez a "ha rástartolt volna, megfogta volna" meg "csak nézte, miért nem fogta meg" és az "azt hitte mellémegy" jellegű hozzászólások nagyjából annyi hozzáértésről tanúskodnak, mintha én beszélnék a harangöntésről. Az elrugás pillanatától esélye sem volt....

Élete gólját rúgta a gyerek, egy dologban érzem hibásnak TS-t, h nem számított rá...a srác felnézett, lendített, közepén senki nem volt megjátszható, be kellett volna ugrania, h ezt bizony kapura is lőheti és aszerint helyezkedni.
Én is így gondolom, de többszöri visszanézés után még azt se tudom maximálisan kijelenteni, hogy nem számított rá. Megkapta a labdát Florenzi és rögtön fel is vette a pozíciót és sasszézott egyet balra, majd a csávó elrúgta és onnantól esélytelen is volt. Valószínűleg tudat alattiban nem gondolt arra, hogy ezt rálövik, de fizikailag tett érte. Ennyiből hibás, mert 100% éberség nem volt meg. Úgy gondolom, hogy a kezdő helyezkedés volt rossz. Egész egyszerűen már előtte is volt egy szitu, mikor túlságosan kint állt csak akkor nem ívelték rá. Nem szabad ennyire a kifutásokra játszani.

Én mindig ezt tartom közöttük különbségnek, hogy míg a chilei hoz egy magabiztos szintet, addig a német játéka hektikus. Ezért is tűnik úgy, hogy Bravo magabiztosabb.
Kép
Kép
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2015.09.17. 07:22:51

Én Bravo párti vagyok, de ez a "ha rástartolt volna, megfogta volna" meg "csak nézte, miért nem fogta meg" és az "azt hitte mellémegy" jellegű hozzászólások nagyjából annyi hozzáértésről tanúskodnak, mintha én beszélnék a harangöntésről. Az elrugás pillanatától esélye sem volt....

Élete gólját rúgta a gyerek, egy dologban érzem hibásnak TS-t, h nem számított rá...a srác felnézett, lendített, közepén senki nem volt megjátszható, be kellett volna ugrania, h ezt bizony kapura is lőheti és aszerint helyezkedni.

Szerintem magabiztosabb Bravo, ezáltal a csapat is, aki valaha focizott mezőnyben, az tisztában van ennek a fontosságával, meccshiánynak ezt nem nevezném (hanem pl Pedro esetét), ráadásul kiszámítható pontosan, h mikor fog védeni.

Potya benne van barmelyik kapusban, ennek ellenére nem látom benne azt a potenciált, mint egy De Geaban vagy Courtoisban.
Válasz küldése