La Masia - Barça fiatalok

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.04.24. 20:24:31

Gareth Tello írta:Top5.
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... kxfGfEAWEk
Dongou szépet lőtt. Úgyis sokan szidják a támadóinkat, szerintem pár éven belül jöhet a nagycsapatba a kameruni, aki még mindig csak 18.
Amúgy ez a Juve (:D) ifi nagyon fallosz rosszabbik felén lehetett a 7végén, h 3 szépségdíjas gólt is rúgtunk nekik :D
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.24. 20:21:51

Top5.
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... kxfGfEAWEk
Dongou szépet lőtt. Úgyis sokan szidják a támadóinkat, szerintem pár éven belül jöhet a nagycsapatba a kameruni, aki még mindig csak 18.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.04.22. 16:23:45

ő pedig biztos nagyobb arccal lépne fel a szerződésével kapcsolatban
nem hiszem, hogy ne tudnának könnyen megegyezni, évi 60.000 eurós fizetése van elviekben, ezt nem lesz nehéz a többszörösére emelni.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.22. 16:19:07

shutterisland írta:jó, poénból írtam :lol:

egyébként eléggé összehullott a B csapat így a szezon záró harmadára, és a gólkirályi cím is elúszóban deulofeunak.
bár toronymagasan ő játszotta a legkevesebbet a 3 jelölt közül, így várható volt azért, hogy nem ő a legnagyobb esélyes rá.

a city meg takarodjon má'.
Lehet, hogy neked poén volt, de engem nagyon megsértettél ezzel a megjegyzéssel. :mrgreen: (Na jó, abbahagytam.)

Igen, korántsem menetel már szezonról szezonra annyira magabiztosan a Barça B, mint Luis Enrique idejében. :?
Charles és Jesé most 20-20 góllal áll, Deulofeunak 18 van, szóval nem lehetetlen, de persze annak fényében, hogy a bajnoki szezon végéhez közeledve egyre több ligameccsen fog lehetőséget kapni, nincs túl sok esélye a gólkirályi címre.
Ami persze nem katasztrófa, többet ér az, ha minél többet játszik a nagycsapatban, szokja a társakat, a környezetet.

A Cityvel meg szerintem nem kell foglalkozni, hetente röppennek fel hasonló pletykák, amikből aztán úgysem lesz semmi.
Deu csak nem lesz olyan hülye, hogy elhagyja a hazáját.

Ha mégis elmegy, akkor úgyis visszavásároljuk pár év múlva 20-30 millióért. :lol:
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7492
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.04.22. 16:01:48

shutterisland írta:jó, poénból írtam :lol:

egyébként eléggé összehullott a B csapat így a szezon záró harmadára, és a gólkirályi cím is elúszóban deulofeunak.
bár toronymagasan ő játszotta a legkevesebbet a 3 jelölt közül, így várható volt azért, hogy nem ő a legnagyobb esélyes rá.

a city meg takarodjon má'.


Nem is biztos hogy jót tett volna neki, ha gólkirály lesz (bár még közel sem lefutott). Tito ettől nem játszatná többet, ő pedig biztos nagyobb arccal lépne fel a szerződésével kapcsolatban vagy éppen a játéklehetőség miatt.
Azt sem tartom jó ötletnek, hogy jövőre felkerüljön az A-ba. Min. egy év kellene neki a másodvonalban, egy-egy meccsre, edzésekre pedig fel lehetne hozni. Pad (vagy akár lelátó) melegítőnek felesleges felhozni, akkor pedig biztosan megindulnának a City féle kérők. A Segunda-ban is vannak olyan csapatok , akik elég nagy kihívást jelentenek.
Forca Barca!!!!
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.04.22. 00:20:16

jó, poénból írtam :lol:

egyébként eléggé összehullott a B csapat így a szezon záró harmadára, és a gólkirályi cím is elúszóban deulofeunak.
bár toronymagasan ő játszotta a legkevesebbet a 3 jelölt közül, így várható volt azért, hogy nem ő a legnagyobb esélyes rá.

a city meg takarodjon má'.
sura
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2011.02.06. 08:19:05

2013.04.21. 19:41:31

Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.21. 19:27:31

shutterisland írta:köszi, de ne tanítsd a halat úszni. :lol:

a kiesés ellen menekülő murcia ellen játszanak otthon a srácok éppen.

masip,planas,muniesa,gomez,balliu,roberto,gustavo,rafinha,deu,alberto,dongó
:lol:
Jó, azért gondoltam, belinkelem neked, hátha van még olyan megmozdulása Deunak, amit nem ismersz, de ha ezzel is problémád van, akkor a haragosok közé teszlek a másik oldalon. :mrgreen:

1-1 lett amúgy a meccs (illett volna nyerni...), Dongou lőtte a gólunkat, aki tegnap lett nagykorú. :)

Így a 8. helyen áll most a Barça B.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.04.21. 17:10:44

Shutternek:
Gerard Deulofeu - | Goals, Assists, Skills | 2012/2013 (HD)
http://www.youtube.com/watch?v=J9E0hL7XKoU
köszi, de ne tanítsd a halat úszni. :lol:

a kiesés ellen menekülő murcia ellen játszanak otthon a srácok éppen.

masip,planas,muniesa,gomez,balliu,roberto,gustavo,rafinha,deu,alberto,dongó
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.19. 17:50:09

Megint vinni akarják a csiszolatlan gyémántokat...
http://www.marca.com/2013/04/19/en/foot ... 55297.html
ab1daL írta:Lejár a szerződése a nyáron, így le is csapott rá a Sevilla. Kellett is nekik, ugyanis a hírek szerint a Barca fontolgatja, hogy érvényesíti az opciós jogát Luis Alberto-ra, aki épp a Sevillától van kölcsönben a B csapatnál.
Na, ennek nagyon örülnék, szimpatikus, remek kis játékosról van szó, ha megvesszük, szerintem még egy szezon erejéig maradhat a B-ben, aztán mehet a nagycsapatba. (Mondjuk ha a vártnál több támadó igazol el a nyáron, akkor akár már rögtön bedobhatjuk a mély vízbe.)

Shutternek:
Gerard Deulofeu - | Goals, Assists, Skills | 2012/2013 (HD)
http://www.youtube.com/watch?v=J9E0hL7XKoU
shawn
Jugador del Barça
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2010.04.04. 22:24:03

2013.04.18. 21:42:44

Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7492
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.04.18. 15:47:39

ab1daL írta: Lejár a szerződése a nyáron, így le is csapott rá a Sevilla. Kellett is nekik, ugyanis a hírek szerint a Barca fontolgatja, hogy érvényesíti az opciós jogát Luis Alberto-ra, aki épp a Sevillától van kölcsönben a B csapatnál.
Remélem igaz a hír, a csapat egyik legjobbja. A kanadait talán vezeti is. Kíváncsi leszek, hogy bemutatkozik-e majd a nagyoknál is. Nagy karrier állhat még előtte.
Forca Barca!!!!
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2013.04.18. 00:06:03

sjd írta:ElMundo szerint Lobato nyártól már a Sevillát fogja erősíteni.
Lejár a szerződése a nyáron, így le is csapott rá a Sevilla. Kellett is nekik, ugyanis a hírek szerint a Barca fontolgatja, hogy érvényesíti az opciós jogát Luis Alberto-ra, aki épp a Sevillától van kölcsönben a B csapatnál.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.04.17. 23:09:31

ElMundo szerint Lobato nyártól már a Sevillát fogja erősíteni.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.15. 19:41:32

sjd írta:Sztem meg pont h Valdes :D
És tényleg, kösz. :D
Bezavart a mezszám meg a haj. :mrgreen:
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.04.15. 18:06:55

Gareth Tello írta: Amúgy: http://www.youtube.com/watch?v=V41Bs_JDZz8
Igaz, nem Valdés.
Sztem meg pont h Valdes :D
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.15. 17:11:01

Menj már, én is ezt akartam belinkelni. :twisted:
Amúgy: http://www.youtube.com/watch?v=V41Bs_JDZz8
Igaz, nem Valdés.
shutterisland írta:ha esetleg elmegy JDS, akkor lehet helye a keretben robertonak, de szerintem akkor sem fog játszani többet, mint a mexikói.

rafinában azért éri meg gondolkodni inkább, mert habár ő is alapjáraton középpályás, de ő egy sorral feljebb is megállja helyét, így ha ő kerülne fel, több lehetőséget kaphatna.
Ezt már írtam korábban én is nem egyszer, annak tényleg semmi értelme egyelőre, hogy Sergi Roberto a nagycsapat tagja legyen, még ha Jonathan el is megy, akkor is minimum négy ember lesz előtte a posztján. Alapesetben a kölcsönadás lenne a legésszerűbb opció, csakhogy azt már sok alkalommal tapasztalhattuk, hogy mi lesz azokkal a játékosokkal, akiket kölcsönadtunk...
Kedvelem amúgy a srácot, szimpatikus futballista, technikás, van esze a játékhoz, de egyelőre nem látom a helyét a Barçában.
Xavi visszavonulása után talán több esélye lenne a viszonylag rendszeres játékra, de addig van még idő (remélhetőleg bőven). Addig is vagy kölcsön kéne adni egy spanyol középcsapatnak, vagy eladni, de annak, hogy papíron az első csapat tagja, de valójában annyit játszik a meccseken, mint én, semmi értelme sincs.
Rafinha esete más, ahogy már írtam és írtad most te is, sokoldalú támadójátékosként valószínűleg jóval több lehetőséghez juthatna, mint Rob, pláne, ha az embereink az ideihez hasonló időközönként sérülnek le. (És az sem mellékes, hogy a bátyóval együtt varázsolhatna tétmeccsen is... :P)
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.04.15. 16:55:40

http://translate.googleusercontent.com/ ... 5FVNxVuQww

A B-csapatunk megy a katalán kupa elődöntőjében a Tarragona ellen. Ezért érdemes volt nyáron visszakozni a katalán szuperkupa alól. Ott is uis a kicsik játszottak volna.
Egyébként az én véleményem az, hogy az egész katalán kupa egy marhaság. Teher a vezetőségnek (nyári egyezkedések) és a játékosoknak (a kicsiknek is komoly erőpróba a másodosztály, az első keretből pedig nyilván nem fog senki pályára lépni ilyen terhelés mellett). Nyáron is ment a médiahadjárat, hogy "dehát miért nem állunk ki mi is és az Espanyol is alapcsapattal" meg stb. Végül ugye az lett, hogy nem lett semmi. Most változott volna valami? A legjobb az lenne, ha meghagynák a sorozatot az alsó ligás kicsiknek, akiknek ott a 3-ad meg 4ed osztály és más semmi, a komolyabb csapatokat meg "békén hagynák". Vagy rendeznék meg a korosztályos csapatoknak. A barcelonaiaknak uis ott a Gamper kupa barátságos mérkőzésnek a nyáron, lassan már oda sem tudunk A-csapatot küldeni a korábbi bajnoki kezdés és a szuperkupa miatt. A mostani időpont meg szinte még rosszabb a nyárinál.
Apropó szuperkupa. Számomra rejtély, hogy Spanyolországban minek rendeznek ezen a címen két meccset. Jó, persze, jegybevétel=pénz. De egyrészt a classico-nak sem tesz jót, hogy minden nyáron 2szer már megütközik a két csapat, másrészt közben jönnek a ligameccsek is. Aztán csodálkoznak, hogy tavaszra nem bírják a játékosok.
A legcélszerűbb a katalán kupa megszüntetése (első osztályú, esetleg másodosztályú csapatok számára) és a spanyol szuperkupa lerövidítése lenne. Amelyik nagy akar még meccset, az rendez egy barátságos összecsapást. Nem hiszem, hogy van olyan közép vagy kis csapat, aki ne tudna egy barcelonai vagy madridi összecsapást beiktatni a nyári programba. A játékosoknak és a kluboknak is jobb lenne legalább nyár elején egy kicsit több pihenés.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.04.15. 16:37:20

shutterisland írta: masip gólpasszához meg annyit, hogy tényleg 10 éve vagyok már barcelona drukker, de (és lehet, hogy csak kihagyás) nem jut eszembe hirtelen olyan nagycsapatos gól, ahol a kapus adta a gólpasszt. :D
http://www.youtube.com/watch?v=pt0zTnSM4v4
:twisted: :twisted: :twisted:

Amúgy nekem elsőre ez jutott az eszembe, itt is majdnem összejött az Alvesnek, ami most Araujonak: http://www.youtube.com/watch?v=a3YSfd5iOHc
sura
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2011.02.06. 08:19:05

2013.04.15. 16:27:56

[quote="Piquenbauer"]http://viscaelbarca.blog.hu/2013/04/15/ ... szabbitasa

Ha jól tudom Valdésnek is az ő ügynöke. Örülök annak, hogy egyelőre nem akarja teletömni Deulofeu fejét azzal, hogy jobban járna ha távozna. Bízom benne, ha tényleg leülnek majd tárgyalni, akkor ésszerű keretek között fog majd követelni, és tényleg nem fog akadékoskodni.[/quote]

Azért ennek két olvasata van. Az egyik: ha jelentkezik a vezetőség és emelni akarja a kivásárlási árat, mi az A kerettagságot és magasabb fizetést kérünk cserébe, de ők ezt úgyis tudják. A másik: ha nem jelentkeznek, az tiszta sor, ha nekünk jó az ajánlat, 10 milkáért oda kell adniuk ügyfelemet.
Avatar
Piquenbauer
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2010.06.18. 12:48:51

2013.04.15. 14:39:41

http://viscaelbarca.blog.hu/2013/04/15/ ... szabbitasa

Ha jól tudom Valdésnek is az ő ügynöke. Örülök annak, hogy egyelőre nem akarja teletömni Deulofeu fejét azzal, hogy jobban járna ha távozna. Bízom benne, ha tényleg leülnek majd tárgyalni, akkor ésszerű keretek között fog majd követelni, és tényleg nem fog akadékoskodni.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.04.15. 13:09:02

középpályásokat addig, amíg xavi vissza nem vonul, vagy esetleg el nem adjuk fabrét, feleseges erőltetni szerintem a nagyokhoz.

ugye alap a busquets-xavi-iniesta, ezt lehet bárhogy variálni szinte a song-thiago-fabregas hármassal, és még ugye ott van vésztartaléknak jonathan dos santos is.
ez 7 játékos 3 posztra.

a támadóknál meg messi,villa,pedro,alexis,tello, tehát 5 emberke van a 3 posztra.

nem véletlen játszott már iniesta és cesc is támadót, egyszerűen a középpályán teltház van, még a támadóknál nincsen.

ha esetleg elmegy JDS, akkor lehet helye a keretben robertonak, de szerintem akkor sem fog játszani többet, mint a mexikói.

rafinában azért éri meg gondolkodni inkább, mert habár ő is alapjáraton középpályás, de ő egy sorral feljebb is megállja helyét, így ha ő kerülne fel, több lehetőséget kaphatna.

bár ha jól tudom, ők ketten jönnek fel ?
Avatar
Piquenbauer
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2010.06.18. 12:48:51

2013.04.15. 12:58:47

Barcaman1993 írta:
Annyit fog játszani, mint JDS idén. :wink:
Hát sajna ez benne van a pakliban. Pedig benne nagyobb potenciált látok mint JDS-ban. Csak akkor nem értem, minek felhozni őket a nagy csapathoz.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.04.15. 12:43:37

Piquenbauer írta:Bár nem kapott sok játékpercet a mérkőzésen Sergi Roberto, szerintem ez az idő alatt is bőven bizonyította, hogy nagy potenciál van benne. Remekül szállt be, jó passzokat osztogatott, s nem mellesleg szerintem, nem akarom bántani Fábregast, de gyakorlatilag többet csinált nála ebben a pár percben. Örülök annak, hogy a következő idényt majd a nagy csapatnál kezdi meg. Jó pár évre megoldhatná a középpálya kérdést Thiagoval együtt...
Annyit fog játszani, mint JDS idén. :wink:
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2013.04.15. 08:28:17

shutterisland írta:
Így nem lesz könnyű a gólkirályi cím megszerzése:
1. Charles (Almería) 20 gól
2. Jesé Rodríguez 19
3. Deulofeu 18
8 forduló van még hátra, amiből néhányat könnyen a nagycsapatnál tölthet Deu.
Bár annak is örülök, ha minél több lehetőséget kap Messiék mellett, csak az ne legyen, hogy elviszik, aztán nem játszik egy percet sem.

Araujo gólja amúgy gyönyörű volt, Masip szép gólpasszt adott neki.
hát nem csodálkozom, hogy előtte vannak, mivel charles 2528, jesé 2525, deulofeu pedig 1873 percet játszott, így az előbbi két úriember 650 perccel többet töltött a pályán, ami nagyon sok, 6 mérkőzésnyi idő.
persze így tudtommal GD a gólkirály, ha holtverseny van, de ahogy írtad, vélhetően lesz ő még az A keretnél a szezonban, így necces.
én már kezdek megbarátkozni vele, hogy ez így ebben a formában el fog úszni.
persze ha nyomatják majd titoék a szezon végén, az talán hosszútávra nézve többet jelent, mint egy gólkirályi cím.

masip gólpasszához meg annyit, hogy tényleg 10 éve vagyok már barcelona drukker, de (és lehet, hogy csak kihagyás) nem jut eszembe hirtelen olyan nagycsapatos gól, ahol a kapus adta a gólpasszt. :D
Azt hiszem VV dobott már gólpassz Ronaldinhonak :D

Igaz Dinnyó közben még kicselezett jó pár embert :D:D
Válasz küldése