Ousmane Dembélé

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.03.07. 23:17:43

Grat Nero,leirtad kb a véleményem!

Csababarca:Viszont általában olyan meccsen követelitek a kezdőbe, ami rangadó, vagy fontos meccs (most ha jobban belegondolok minden meccsen a kezdőbe követelitek kb :D ), nem ott kéne próbálgatni, hogy valaki jólesz-e a kezdőbe, vagy nem.
A másik részével meg tökéletesen egyetértek. Sokan azért követelik a kezdőbe, mert drága volt, nagyon örülök, hogy (egyelőre) Valverde nem árcédula alapján válogatja a kezdőt, mert akkor egy nagyon sötét évünk lesz.
442-ről meg annyit (ismét), hogy azért még mindig veretlenek vagyunk ezzel a felállással, még ha elavult is. 2 hátránya van (amik nem biztos, hogy függetlenek egymástól), Dembele nem fér be igy a kezdőbe, illetve nem annyira látványos a játékunk.
recrea írta:Vagy esetleg azért, mert a legutóbbi 4 meccsből 3 meccsen 1 db helyzetünk sem volt. Szó szerint, egy sem...ebben vagyunk mostanában stabilak, közben meg van 5 db 150+ milliós játékosunk. De ugye gyenge a keret, ez a legjobb kifogás :D
Innen is látszik, hogy elszabadultak az árak, elég csalóka ez az 5db 150+milliós játékos.
Coutinhoból egyelőre csak azt láttuk, hogy marha jól lő messziről, Dembeléről meg azt, hogy gyors. Valószinüleg mindkettőben sokkal több van, viszont idő kell, mire kiteljesednek itt (ha egyáltalán ki fognak).
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.03.07. 23:11:14

Vagy esetleg azért, mert a legutóbbi 4 meccsből 3 meccsen 1 db helyzetünk sem volt. Szó szerint, egy sem...ebben vagyunk mostanában stabilak, közben meg van 5 db 150+ milliós játékosunk. De ugye gyenge a keret, ez a legjobb kifogás :D
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.03.07. 23:01:27

Nero. írta:
A -150 milla nem is zavar, mert minket most már közel 10 éve jobbról balról lehúz bárki, legyen szó eladásról vagy vételről, az viszont igen hogy a culék 90%a követeli a kezdőbe miközben semmit nem mutatott, a csapat viszont úgy áll mindhárom fronton azt őszintén szólva itt senki nem gondolta volna augusztusban.
Nem tudok rájönni hogy mi az a logika, ami miatt ennyire akarja mindenki. Vagy akkor páran ismerjék el, hogy nekik nem a trófeák száma a fontos, hanem hogy bicikli cseleket meg rabonákat lássanak a meccseken. A ketto nem zárja ki egymást, de azért elég nehéz összehozni valljuk be.
A Realnak is azóta jönnek a BL címek mióta kicsit melosabbra vették a figurát, de Simeone is eljutott 2 BL döntőig azzal a 4-4-2vel amit akkor már az angol harmadosztályba se játszott senki.
Talán azért követelik a kezdőbe, mert a klub elvert két átigazolási szezonra való pénzt rá (oké, Neymar árából), és alig játszik, ki sem tud derülni, hogy mit tud mit nem tud.
Igen semmit nem mutatott jóformán, bár akinek van szeme a futballhoz, az eddig is látta ezekből a kevés percekből is, hogy nem ügyetlen, és lehetne használni.
Szóval semmit nem mutatott, abban benne van az is, hogy azt se mutatta meg hogy alkalmatlan arra hogy nálunk játszon. Ellenben pl Gomes,Vidal, Denis triumvirátussal, akik sokszor, akár teljes meccseken bizonyították totális alkalmatlanságukat.

Eljutott Simeone, de ez nem egyenes következmény, hogy akkor nekünk is menni fog.
A Simeone 442höz nem vagyunk meg, az egy melós, rakkolós kp volt. Talán Rakitic és Busquets az aki azt le tudná hozni. De akkor el kell felejteni Coutinhot, meg Gomest meg Denist meg Vidalt. Mert egyik sem alkalmas erre a féle focira, amit Simeonénál felemlegettél.
Egyiknek se lett volna helye abban az AtMa-ban.

Tőlem lehet az is követendő, amit az AtMa csinált, csak akkor legyen egy ilyen elhatározás minden szinten, és ne hozzunk ide Coutinhokat, Dembeléket, hanem hozzuk Rakitic féle melósokat.
De ilyen játékosokkal nem lehet 442t játszatni.
Businak sem ízlik, pelenkás kora óta 433at játszik, hiába okos és intelligens, 20 évet nem lehet átírni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.03.07. 22:49:37

Az őszi Suareznek még annyi keresnivalója se volt a kezdőben mint a niguz spanomnak, most viszont olyan szinten játszik mint 14ben a Liverpoolban, nekem senki ne mondja meg hogy volt bármi jel is arra hogy ennyire feljavul. Amikor beindult nála a szekér mindig én voltam az első aki megjegyezte hogy alakul, mert inkorrekt lenne nem elismerni valakit amikor jó.
Ugyanúgy megtenném Dembelével (a Celta elleni kupameccs után is itt voltam) is, sőt kívánom neki hogy most már legyen legalább egy jó meccse (az a baj hogy sokan nem kezelnék reálisan) mert ez mostmár mindenkinek egyre kellemetlenebb és frusztrálóbb.

A -150 milla nem is zavar, mert minket most már közel 10 éve jobbról balról lehúz bárki, legyen szó eladásról vagy vételről, az viszont igen hogy a culék 90%a követeli a kezdőbe miközben semmit nem mutatott, a csapat viszont úgy áll mindhárom fronton ahogy azt őszintén szólva itt senki nem gondolta volna augusztusban.
Nem tudok rájönni hogy mi az a logika, ami miatt ennyire akarja mindenki. Vagy akkor páran ismerjék el, hogy nekik nem a trófeák száma a fontos, hanem hogy bicikli cseleket meg rabonákat lássanak a meccseken. A ketto nem zárja ki egymást, de azért elég nehéz összehozni valljuk be.
A Realnak is azóta jönnek a BL címek mióta kicsit melosabbra vették a figurát, de Simeone is eljutott 2 BL döntőig azzal a 4-4-2vel amit akkor már az angol harmadosztályba se játszott senki.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.03.07. 22:22:33

recrea írta: Mondjuk ebben nem téved, mivel nincs is :D
Thorghelle és Böde egyszerre ordítottak fel most a pesti éjszakában.

Amúgy ősszel én is szidtam, de rá is szolgált. Real meccsen összekapta magát, azóta hozza a gólokat. Már csak a bl-ben kéne kinyitni a gólcsapot. Egész megkönnyítené a dolgainkat.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.03.07. 22:17:01

Stalkyard írta:
recrea írta:Jó, Suarezre is azt mondta télen, h adjuk el...
Most meg már nem tudna nála jobbat mondani a piacon :mrgreen:
Mondjuk ebben nem téved, mivel nincs is :D
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.03.07. 21:54:39

recrea írta:Jó, Suarezre is azt mondta télen, h adjuk el...
Most meg már nem tudna nála jobbat mondani a piacon :mrgreen:
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.03.07. 21:44:56

Jó, Suarezre is azt mondta télen, h adjuk el...szóval van esélye Dembelének is, h rohadt jó lesz.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.03.07. 21:06:47

Már vártam hogy gyere, és nyomd a szokásost.
Gratulálok hogy egy sörmeccs után is megtalálod.
remélem Gomesben láttad a stabilitást.

Ez a 4-4-2 felejtős, elavult semmi. Akkor működne ha mindkét oldalon lenne két zakatoló szélső, és akkor beadásokra építenénk.
Ebben a formában ezekkel a kp-kkal csak azt érjük el a 442vel hogy dögunalmas meccseket játszunk, mivel egyik oldalon sincs meg hozzá az emberünk.
Ez egy nudli, a kényszer szülte, mostmár semmi kényszer nincs hogy ezt játszuk.

433 mehetne, ha nem Dembelével elől, akkor Coutinhoval a balon, Messi hiába játszik középen inkább, jobbról indul, ha nem is szélről. Roberto meg jobb védőből is lehozza a komplett jobb oldalt.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.03.07. 20:59:12

Ma se láttam semmi olyat, ami miatt ráznám az öklömet hogy szombaton ott legyen a kezdőben. Az egyetlen szerencséje hogy más sincs nagyon, aki perfektül bejátszaná ezt a posztot.

Ha marad Valverde és jövőre is 4-4-2ben gondolkodik akkor kell venni egy klasszikus jobbszélső középpályást, mondjuk én nem tudok senkit, mivel már nem sok csapat játszik ebben a formátumban.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.03.05. 11:10:54

Nagyon remélem, hogy be lesz építve, mert szükség van rá. Valverde megvédte Gomes-t, de azért nem játszatja annyit mint LE. Mondjuk a vak is látja, hogy baj van vele. Bár tegnap majdnem adott egy gólpasszt Suareznek.

Amúgy nem tudom miért nem játszik, mert a Dortmund húzóembere volt, és a Dortmund is játszik nagy meccseket. BL, Bundesliga.
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2018.03.05. 10:58:20

Arra lennék kiváncsi hogy mit csinál edzésen, és mit csinál Gomes(biztos oktatja a népet) hogy még ő is elörébb van a sorban ha be kell szállni a bugiba!
Tehát azért játszott tegnap a portugál mert ő stabil, és nem ad el labdákat?? +besegit a védekezésbe hmm.
1.azért nem ad el labdákat mert nem is találkozik vele, 3-4 alkalom is volt amikor övé kellett volna legyen a zsuga de megelözték mert megalszik a tej a szájában..
2. ha mégis nála van lepasszolja a legközelebbinek, tessék itt van én passzoltam csinálj vele amit akarsz én stabil vagyok..
3. Azert nem ad el labdákat, mert 1v1 nem vállal és nem szerelteti magát..
magyarázza el nekem valaki hogy ki az a focista( Ronaldhino kivűl) aki nem ad el labdákat, nem hibázik stb..annak a gyökér Ronaldonak egy értelmes passza nincsen de kérdezz meg egy Realost hogy érdekli-e. Suaerez szerencsétlenkedett több hónapot, a labdat nem tudta átvenni, a passzok és gólok sem jöttek, szerencsétlen Deulofeut meg inkabb hagyjuk, de lehetőséget kapott.

Ezt a gyereket azert vettük mert van benne tempo, nekiáll bárkinek lehet az bárki, és megtudja teremteni a különbséget támagásban. öröm nézni hogy mennyire kétlábas és hogy ugy félnek tőle mint a tűztől. Pont nem érdekel hogy mennyi labdat passzol el, és hány csele nem sikerül, de van töke hozzá hogy meghuzza. A csúcsszuper nagykiraly Neymar is rontott nem is kevesett, a helyzet kihasználása meg egyenesen pocsék volt..
Ez a Barca, itt a támadó focit részesitették mindig előnybe, és az sem mind1 ha nyersz, hogy nyersz!
Kezd elegem lenni ebből a nagy stabilitásból, még ha eredményes is.( ezt is köszönjük meg Messinek hogy idén hozzájárul a zsenialitásával, különben jó stabilak lennénk a 0-0ra)
Show kell a népnek, ehez meg Dembele és Coutinho féle focista kell, nem Paulinho Gomes Vidal meg mitommén.. bocs ha kicsit off.
dinnyesz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2017.12.26. 17:46:41

2018.03.05. 00:46:06

LG írta:
dinnyesz írta:Én abszolút a pártolói közé tartozom, de a mai meccsen én se tettem volna be. Ez a meccs elég brusztolós volt főleg a 2. félidő. Inkább a stabilitás kellett mint a kontra lehetőégekre építeni szerintem. Megőriztük az 1 gólt amolyan Valverdés focival. A Las Palmas ellen szerintem játszania kellett volna, de szinte biztos vagyok benne, hogy a Malaga ellen kezdeni fog.
De miért, Gomes stabil? Labdákat ad el, párharcokat veszít, lassú, körülményes, támadásuk halnak el rajta, az ellenfél indulhat a hibáiból (ma is volt ilyen többször, szerencsére elbénázták) Ez minden, csak nem stabilitást.

Jó ez mondjuk tök jogos:D Akkor a stabilitást szót kicserélném középpályás szóra, aki azért többet melozik hátra ill jobban bele megy a párharcokba. (Az, hogy milyen minőségben teszi ezt az megint más kérdés..:D)
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.03.05. 00:02:28

dinnyesz írta:Én abszolút a pártolói közé tartozom, de a mai meccsen én se tettem volna be. Ez a meccs elég brusztolós volt főleg a 2. félidő. Inkább a stabilitás kellett mint a kontra lehetőégekre építeni szerintem. Megőriztük az 1 gólt amolyan Valverdés focival. A Las Palmas ellen szerintem játszania kellett volna, de szinte biztos vagyok benne, hogy a Malaga ellen kezdeni fog.
De miért, Gomes stabil? Labdákat ad el, párharcokat veszít, lassú, körülményes, támadásuk halnak el rajta, az ellenfél indulhat a hibáiból (ma is volt ilyen többször, szerencsére elbénázták) Ez minden, csak nem stabilitást.
dinnyesz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2017.12.26. 17:46:41

2018.03.04. 23:51:35

Én abszolút a pártolói közé tartozom, de a mai meccsen én se tettem volna be. Ez a meccs elég brusztolós volt főleg a 2. félidő. Inkább a stabilitás kellett mint a kontra lehetőégekre építeni szerintem. Megőriztük az 1 gólt amolyan Valverdés focival. A Las Palmas ellen szerintem játszania kellett volna, de szinte biztos vagyok benne, hogy a Malaga ellen kezdeni fog.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.03.04. 23:50:03

Ha nem is szép játékkal, de csak lehoztunk több, mint egy félszezont Vidallal-Gomessel úgy, hogy nem kaptunk ki. Ez mondjuk nálam már bizonyitásnak számit (azt most félreteszem, hogy Gomes szerintem se szint, én inkább azt a kritikát fogalmaztam meg Dembele felé, hogy milyen lehet, hogy még ilyen konkurencia mellett se kerül be a csapatba úgy, hogy ő volt az egyik legdrágább igazolásunk...)
Nyertünk BL-t már Oleguerrel is, a Real tavaly úgy duplázott, hogy Benzema a szezon 80 százalékát gyatra volt. Az ő esetükben, meg most a mi esetünkben is, inkább a csapat erősségét méltatja, hogy ilyen gyenge láncszemekkel is sikeresek tudtak lenni.

De a legnagyobb problém az, hogy lenne jobb opció. A Getafe ellen is hiába csetlett botlott az ifjú francia, kis híján kiosztott egy gólpasszt, az LP ellen szintén volt olyan labdája, amelyből gól lehetett volna, ha ügyesebb a társ. A Girona ellen gólpasszt adott, + jó néhány kulcspassz ill. potenciális gólpassz írható a neve mellé, de emelett más statisztikákban is jó volt, többek között védekezésben is jobb mutatókat hozott, mint a csapaton belüli riválisai mostanság. Jelenleg védekezésben sem gyengébb, mint Gomes, Vidal vagy Paulinho (a brazil nagyon visszaesett ebben is elmúlt meccseken), támadásban pedig egyértelmű a különbség. Ha a játék nem is megy neki, Dembelében bármikor benne van a meccset eldöntő villanás, ellenben a többiekkel (Paulinhoban esetleg, de ebben is visszaesett).

Hogy edzésen mit csinál, azt nem látom, de vmi iszonyat fosnak kell lennie akkor, mert más nem indokolja a mellőzését. :roll:
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.03.04. 22:55:53

Stalkyard írta: És Vidal, Gomes, Paula (az elmúlt két hónapban) mivel bizonyított? :D

Másrészt, mikor bizonyítson, ha alig játszik?
Ha nem is szép játékkal, de csak lehoztunk több, mint egy félszezont Vidallal-Gomessel úgy, hogy nem kaptunk ki. Ez mondjuk nálam már bizonyitásnak számit (azt most félreteszem, hogy Gomes szerintem se szint, én inkább azt a kritikát fogalmaztam meg Dembele felé, hogy milyen lehet, hogy még ilyen konkurencia mellett se kerül be a csapatba úgy, hogy ő volt az egyik legdrágább igazolásunk...)

Bizonyitani meg edzésen kell, meg mondjuk mikor berakják 10-20-30 percre a meccs végén, akkor ne adja el az összes labdát, vagy mutasson valamit, hogy az edző jogosan berakja a kezdőbe.
Nem gondolom EV-t buta embernek, 100% biztos vagyok benne, hogy nem pikkel a franciára, egyszerüen valamit egyelőre nem úgy csinál, ahogy kellene, vagy még nem alakult be a többiek közé. Ha minden csúcsszuper lenne vele kapcsolatban, akkor legroszabb esetben berakta volna az utolsó 2percben időhúzó cserének, mondjuk Suarez-Messi helyett, hogy úgy érezze, hogy ő is fontos része a csapatnak, de nem, inkább nem használta ki a 3. cserelehetőségét.
Ez most lehet a nyelvi gond, a hosszú sérülés, a rossz kaja,gyenge edzéseken vagy a nem megfelelő védekezés (csak tippelek, más nem jut eszembe), nem hiszem, hogy ennyi mellőzés után örömből játszatta ismét Gomest, vagyis nem tudom elképzelni.
csababarca írta:
csak erre a reagálok, mert ez is elég hajmeresztő állítás volt, a többibe bele sem megyek.

szóval a kérdés itt az, hogy nála van ez csak?
pl mai meccsen Alba, Roberto, Busquets, Rakitic, Gomes átlagban 4-5 labdát szórt el felelőtlenül 30 méterre a kapunktól.

benne van a hiba, mindenkiben benne van.
ez nem indok a nem játszatására.

a 10 perces bizonyítási lehetőségekkel meg ne röhögtess. Gomes 2 hónapja nem játszott, ő milyen bizonyítási lehetőségekkel élt?
nálam a mai meccsnél ez az érthetetlen, hogy egy ilyen kóklert meg beraknak, mikor hetek óta keretben sem volt.
A mai meccsen tényleg katasztrófa volt a középpálya, meg az Alba is, ritkán adunk el ennyi labdát.
Én tényleg arra tudok gondolni, hogy valamit nagyon nem csinál jól, minden más esetben nekem teljesen logikátlannak tünik ez a helyzet, ami most van.
Nekem a Girona elleni meccsben az maradt meg, hogy az első félidőben, mikor még meccsben volt mindkét csapat, volt pár hajmeresztő eladott labdája. Azt most megint kihangsúlyoznám, hogy összességében aztán nem volt olyan rossz meccse, de szerintem ez is beletartozik a megitélésében, hogy bezzeg az elején meg nem ment neki, amikor egál közeli állás volt.
Eléggé rossz helyzet ez, a szezon döntő szakaszára épült fel, kisérletezni már nincs annyi lehetőség, van egy összeállt rendszere az edzőnek, amin látszólag nem szivesen változtat, erre még kiderül, hogy gondok vannak körülötte, hát, nem egy leányálom igy kezdeni egy Barcelonában, ezt belátom :D
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.03.04. 21:48:32

Pondrux írta:Esküszöm úgy érzem ezt a helyzetet, hogy azért nem játszik mert Valverdének meg van parancsolva hogy ne tedd be mert a bónuszt pénz nem kéne kifizetni a Dortmundnak.
Jajaja, biztos azon az 5-10 millión spórolnak egy 145 milliós igazolásnál, ami a lejátszott meccsei alapján kell fizetni. :lol: :lol:

Semmi köze ennek egyébként sem a pénzhez, Messi parancsolta meg Valverdének, hogy nem játszhat, mert nem tetszik neki Dembelé képe. :mrgreen:
hajnesz írta: Szerintem neki kell bizonyítania,hogy egy eddigi veretlen csapatban megérdemli a lehetőséget ,az senkinek se kell hogy járjon ...
És Vidal, Gomes, Paula (az elmúlt két hónapban) mivel bizonyított? :D

Másrészt, mikor bizonyítson, ha alig játszik?
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Pondrux
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2017.09.13. 19:06:06

2018.03.04. 21:44:48

Esküszöm úgy érzem ezt a helyzetet, hogy azért nem játszik mert Valverdének meg van parancsolva hogy ne tedd be mert a bónuszt pénz nem kéne kifizetni a Dortmundnak.
knor
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2007.02.04. 23:33:29

2018.03.04. 20:22:13

knor írta:A sok vita közepette azt megállapìthatjuk, hogy Gomes szintet hozna bármikor. Nem arról van szó, hogy megèrte az árát vagy nem. Az sem kérdés, hogy Nejmar jobb vagy nem. Az a baj, hogy nem kevés lehetőséget kap, a Las Palmas
ellen KELLET volna 90per, ma is Gomes helyett.
Javítottam magam
Nagyon kevés lehetőséget kap
knor
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2007.02.04. 23:33:29

2018.03.04. 20:19:46

A sok vita közepette azt megállapìthatjuk, hogy Gomes szintet hozna bármikor. Nem arról van szó, hogy megèrte az árát vagy nem. Az sem kérdés, hogy Nejmar jobb vagy nem. Az a baj, hogy nem kevés lehetőséget kap, a Las Palmas ellen KELLET volna 90per, ma is Gomes helyett.
Avatar
MisterDJ
Barça B
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2016.11.28. 10:42:54
Tartózkodási hely: Győr

2018.03.04. 20:15:29

csababarca írta:
hajnesz írta:viszont ahogy akkor is írtam,rengeteg eladott labdája van rossz helyen, a pálya középső harmadában.
csak erre a reagálok, mert ez is elég hajmeresztő állítás volt, a többibe bele sem megyek.

szóval a kérdés itt az, hogy nála van ez csak?
pl mai meccsen Alba, Roberto, Busquets, Rakitic, Gomes átlagban 4-5 labdát szórt el felelőtlenül 30 méterre a kapunktól.

benne van a hiba, mindenkiben benne van.
ez nem indok a nem játszatására.

a 10 perces bizonyítási lehetőségekkel meg ne röhögtess. Gomes 2 hónapja nem játszott, ő milyen bizonyítási lehetőségekkel élt?
nálam a mai meccsnél ez az érthetetlen, hogy egy ilyen kóklert meg beraknak, mikor hetek óta keretben sem volt.
Ezzel abszolút egyetértek! Gomes mit csinált mégis közel 2 szezon alatt, ami miatt többet ér ? Had ne jellemezzem az embert, mert kititlanak szerintem. :D

És egyetértek,hogy ki kell érdemelni a kezdőtagságot, de szerintem bárki jobb alternatíva, mint Gomes és itt nem csak a pénzről van szó,hogy akkor 0 perces kezdő legyen, csak nem értem hogy Gomes kevesebbet játszik mégis ő lett bedobva Ini helyett. Lassan elkezdem vissza sírni Denis Suarezt (na jó a viccnek is van egy határa :D ).
"Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat."
- Leo Messi

“A történelem legnagyobb Barcájának volt a motorja, agya és stílusa egyben. Remélem hamarosan visszatér”.
-Carles Puyol mondata Xaviról
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.03.04. 20:07:28

hajnesz írta: Szerintem neki kell bizonyítania,hogy egy eddigi veretlen csapatban megérdemli a lehetőséget ,az senkinek se kell hogy járjon ...
Gomes ezt bizonyította?
Forca Barca!!!!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.03.04. 20:01:56

hajnesz írta:viszont ahogy akkor is írtam,rengeteg eladott labdája van rossz helyen, a pálya középső harmadában.
csak erre a reagálok, mert ez is elég hajmeresztő állítás volt, a többibe bele sem megyek.

szóval a kérdés itt az, hogy nála van ez csak?
pl mai meccsen Alba, Roberto, Busquets, Rakitic, Gomes átlagban 4-5 labdát szórt el felelőtlenül 30 méterre a kapunktól.

benne van a hiba, mindenkiben benne van.
ez nem indok a nem játszatására.

a 10 perces bizonyítási lehetőségekkel meg ne röhögtess. Gomes 2 hónapja nem játszott, ő milyen bizonyítási lehetőségekkel élt?
nálam a mai meccsnél ez az érthetetlen, hogy egy ilyen kóklert meg beraknak, mikor hetek óta keretben sem volt.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.03.04. 19:54:47

Nero. írta:Nem a tehetségével van baj, hanem azzal hogy ebbe a melós, lassú, fizikális, 0 kapott gólra épülő Barcában nem ilyen emberre van szükség.
Igazából de. Ahogy a brazil is kihúzott minket párszor a kakiból. Beépülni meg akkor fog, ha játszik. Mondjuk ma engem nem bántott, h nem játszott, sokkal inkább az, h a portugál állt be.

Azért éri EV-t kritika, mert a legutóbbi 4 meccsből 3 meccsen nem volt helyzetünk, ilyen egyszerű.
Válasz küldése