Ronald Araújo

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3227
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.12.05. 15:51:17

Nehéz lesz megtartani a srácot.
Fájó, de logikusnak tűnő, hogy Thiago Silva helye neki lehet kikövezve.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2021.12.05. 12:57:42

vidra írta:
2021.12.05. 07:27:49
Sok a baj a mai focival, a legnagyobb, hogy a Barcelona sehol nincs manapság.

Innen lenne szép összerakni egy olyan csapatot, ami tényleg csapatként működik jól és nincs szüksége sztárokra az érvényesüléshez. Ennek első jele lehetne, hogy nem Araújo menti meg védekezésben a s*ünket 10/9 alkalommal, hanem a csapatrész együttes mozgása vezetne eredményre.
Elől sajnos most nincs senki, aki megfelelne Araújo-nak támadásban, ezért gól sincs.
Szerintem ezt már most nyugodtan elfelejtheted :D
Bár ki tudja ugye, de én azt tippelném hogy xavinak lövése sincs a védelmekről. Ő már a védekezést is középpályásokkal képzeli el az ellenfél térfelén letámadva. A védők labda nélkül csak biodíszletek.
Egyébként engem ez nem zavar, Pep idején is egy rakás trágya volt a védelmünk. A mai napig nem tud összerakni igazi betonvédelmet csilliárdokból sem az araboknál.

A lényeg, hogy kontrolláljuk a meccset, és mi lőjünk több gólt.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2021.12.05. 07:27:49

Sok a baj a mai focival, a legnagyobb, hogy a Barcelona sehol nincs manapság.

Innen lenne szép összerakni egy olyan csapatot, ami tényleg csapatként működik jól és nincs szüksége sztárokra az érvényesüléshez. Ennek első jele lehetne, hogy nem Araújo menti meg védekezésben a s*ünket 10/9 alkalommal, hanem a csapatrész együttes mozgása vezetne eredményre.
Elől sajnos most nincs senki, aki megfelelne Araújo-nak támadásban, ezért gól sincs.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.12.04. 23:47:32

LG írta:
2021.12.04. 21:42:38
.

A másik dolog: a fizetések elszadadulása is bőven benne van, hogy most ennyire megroppant a klub. Szóval nem olyan egyszerű a dolog. Arujo viszont a jövő embere, emiatt más a helyzet, mint anno Alves-szel. Érte inkább érdemes áldozatot hozni.
Csak kérdés, lehet-e fizikiailag áldozatot hozni. Meg nem biztos,hogy jó neki egy olyan csapatban maradni bármi áron,ahol azért nincs pl új támadó,mert minden pénzt az ő maradására tettek.

Az a baj,hogy amíg a Real volt az a csapat,akik össze tudták vásárolni a galaktikusokat,nem volt gáz,vagy torz a piac. De amióta főleg Angliában szaporodnak az arab,amerikai,oorosz stb tulajdonosok,akiknek a játékra elverhető pénzük annyi,mint Ausztria teljes lakosságának a fizetése, elég sok kárt okoz. Nemhogy a mi szintünkön csattan, de már a spanyol kisebb csapatok is szenvednek, hogy legalább a gyenge angol csapatok béreitől ne maradjanak nagyon le.
Őszintén szólva nem tudom mivel járunk jobban. Ha próbáljuk felvenni a versenyt a gazdagékkal óriási áldozatok árán,vagy ha ilyen Ajax-féle csapattá válunk,akik felfedeznek fiatalokat,akiket aztán még olcsón levadásznak..Egyik se túl jó lehetőség.
2002ben Ronaldot kb 40 millióért vásárolta ki a Real, vb győztesen,aranylabdásan. Ma már ilyen semmiextra Ferran Torresekért röpködnek kétszer ennyik. Anno a 40 misiről el lehetett képzelni,hogy nagy nehezen ki lehetett gazdálkodni. De azok a pénzek,amik most röpködnek, egyértelmű,hogy kigazdálkodhatatlanok tisztességes módon. És nyilván a fizetésekkel is ugyanez a helyzet.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21044
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.12.04. 21:42:38

grgly50 írta:
2021.11.29. 20:18:42
Ha jól emlékszem, a média szerint Dani Alves szintén nagyon szeretett volna maradni, csak nem adták meg neki amit kért. Nem tudom mennyi volt az igény. Azóta is visszasírjuk.
Állítólag Araújo szintén péntz akar.
A történelem ismételni fogja önmagát?
Szerintem annyira nem nagyon kellett volna visszasírni Alvest, mert a vége felé már ő is nagyon gyenge volt, csak az idő ugye sok mindent megszépít. Az már más kérdés, hogy azóta sem találtunk egy jó játékost a posztra, de ez még nem javítja fel Alves utolsó szezonjait. Amúgy is divat mindenkit visszasírni, Suarezt, Messit is. Csak azt felejtitek el, hogy már velük sem ment a szekér az utolsó néhány szezonban, ők is ott voltak nagy BL-zakóknál. Előrébb lennénk most velük? A jelenlegi helyzetünkhöz képest valószínűleg igen. De csak légeztetőgépen tartanák a haldokó csapatot, és még éveket késleltetnék a megújulást.

A másik dolog: a fizetések elszadadulása is bőven benne van, hogy most ennyire megroppant a klub. Szóval nem olyan egyszerű a dolog. Arujo viszont a jövő embere, emiatt más a helyzet, mint anno Alves-szel. Érte inkább érdemes áldozatot hozni.
Rezisto95
Jugador del Barça
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2020.05.18. 15:59:40

2021.12.04. 20:55:07

Akkor vissza kérdezek, te melyik meccset nézted? Én azt láttam hogy a támadóink tudása elfogyott a támadó harmadban, és hogy nem érkeztek jó inditasok sem a kozeppalyarol. A taktikával ehhez most semmi köze, az olyan amilyen, Koeman alatt is ugyanilyen fogalmatlan volt a csapat kapu előtt, és most Xavival is. És pont ezt mondtam kB fel éve a fórumon, hogy lehet edzőt cserélni bármikor bárkire, lehet látványosabb lesz a jatek kicsivel, lehet jobb lesz a hangulat, de ha nem jönnek az eredmények, márpedig nem fognak akkor a vége úgyis az lesz, csak így még vigaszdíjat is kell fizetni a kirugott edzoknek.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2021.12.04. 20:09:37

Nagyon remélem, hogy sikerül megtartanunk, brutális a srác, a következő 10 év egyik legnagyobb védőegyénisége lehet.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2021.12.04. 18:35:34

Rezisto95 írta:
2021.12.04. 18:08:47
Egyedül ez a srác hozza a szintet meccsről meccsre, de őt meg valszeg elviszi az egyik PL óriás...
Ez a betis elleni hazai meccs is érdekes abból a szempontból hogy megint az érződik a barcán hogy akkor sem tudna gólt lőni ha üres kapuba kellene csak pöckölni a játékszert.
U.i.: itt a fórumban sokan Tuchelt hozták fel mint példát amikor Koemant sarazták, hogy ő fel szerzon alatt csinált bl győztes csapatot a chelseabol. Na most én azt látom a betis elleni meccs alapján hogy itt nem annyira edző probléma volt hanem játékos állomány gyenge.
Így a bayern ellen én 0-3 as vereséget mondok a szerdai napra Xavi együttesének.
Nem tudom, hogy mit néztél, de szerencsére pont nem az egyéni képességekkel van a baj, hanem taktikailag vagyunk lemaradva például a Betistől. Ami ugye könnyebben orvosolható, mint a játékosok képességbeli hiányosságai.
Rezisto95
Jugador del Barça
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2020.05.18. 15:59:40

2021.12.04. 18:08:47

Egyedül ez a srác hozza a szintet meccsről meccsre, de őt meg valszeg elviszi az egyik PL óriás...
Ez a betis elleni hazai meccs is érdekes abból a szempontból hogy megint az érződik a barcán hogy akkor sem tudna gólt lőni ha üres kapuba kellene csak pöckölni a játékszert.
U.i.: itt a fórumban sokan Tuchelt hozták fel mint példát amikor Koemant sarazták, hogy ő fel szerzon alatt csinált bl győztes csapatot a chelseabol. Na most én azt látom a betis elleni meccs alapján hogy itt nem annyira edző probléma volt hanem játékos állomány gyenge.
Így a bayern ellen én 0-3 as vereséget mondok a szerdai napra Xavi együttesének.
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2021.11.29. 20:18:42

Ha jól emlékszem, a média szerint Dani Alves szintén nagyon szeretett volna maradni, csak nem adták meg neki amit kért. Nem tudom mennyi volt az igény. Azóta is visszasírjuk.
Állítólag Araújo szintén péntz akar.
A történelem ismételni fogja önmagát?
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1232
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2021.11.29. 19:16:32

Kifejezetten megnyugtat ha látom a nevet a kezdoben … a legjobb védőnk aki ráadásul gól képes is!
Nagy sok erőssége van, ha szembe találkoznek vele komolyan mondom fogalmam nem lenne h lehet ezt a csavot megkerülni le fejelni ki cselezni elfutni vagy ellokni .. mert igy kb egyiket sem, pedig én aztan …:-) csak kipaszolni lehet !
Amiben fejlődhet es kell is az az elore passz pontosság ..
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.11.29. 18:52:23

Gaillard írta:
2021.11.29. 17:52:30
Osztom a véleményeteket, szerintem is a keret egyik legfontosabb játékosa, iszonyú potenciál van benne.
Fizikálisan már most az egyik csúcsvédő a világon és ha ehhez hozzájön majd a rutin és fejben is ott lesz, akkor olyan "polcra" kerülhet, mint van Dijk az elmúlt években.
Nagyon sok pontot tud hozni egy ilyen kaliberű játékos.
Mentálisan is nagyon rendben van egyelőre a srác és remélhetően a sérülések is elkerülik a jövőben.
Amennyiben találnák még egy hasonló kaliberű védőt, úgy a legnagyobb céloknak is neki lehetne menni az elkövetkező években, ha együtt marad ez a friss gárda.
Teljesen egyetértek. Annyi, hogy VVD kb egy irányító is hátulról, direrkt előreívelései is brutálisan jók, de ha natúr védekezést nézzük, meg a kapu előtti gólveszélyét, akkor szerintem is odakerülhet, és most sincs túl messze. Nem tudnék még 3 védőt mondani, akik egyértelműen jobbak lennének... ami ritka hibája, hogy néha kicsit rosszul helyezkedik, de általában időben korrigál, illetve hogy néha kicsit előrébb ragad. Ha ezekben még érik, akkor sima top2 védő lesz belőle, és az az érzésem, hogy nálunk szeretné ezt megtenni.
Az meg, hogy mennyi pontot tud hozni egy ilyen védő, remekül látszik a Pool elmúlt 3 idényén ezzel együtt. 2 éve atomcsapat VVD-vel, tavaly mázlijuk volt, hogy az utolsó fordulóban elérték nélküle a BL-helyet (oké, több hiányzó volt, de annál a brutális Pickford-belépőnél szállltak el szezon közepére a liverpooliak...), idén meg megint hasítanak vele, még ha nem is akkora lecselezhetetlen állat, mint volt előtte.
Araujonak az elmúlt két meccs 4 pontjában is elélvülhetetlen érdemei vannak.
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
dinnyesz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2017.12.26. 17:46:41

2021.11.29. 18:08:10

Egyébként hogy nem szakadt rommá a pali térde ? :D Amikor lassított felvételen mutatták, azt hittem félévre off. Jó izomzata van az biztos.
Gaillard
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2019.04.03. 06:01:56

2021.11.29. 17:52:30

Osztom a véleményeteket, szerintem is a keret egyik legfontosabb játékosa, iszonyú potenciál van benne.
Fizikálisan már most az egyik csúcsvédő a világon és ha ehhez hozzájön majd a rutin és fejben is ott lesz, akkor olyan "polcra" kerülhet, mint van Dijk az elmúlt években.
Nagyon sok pontot tud hozni egy ilyen kaliberű játékos.
Mentálisan is nagyon rendben van egyelőre a srác és remélhetően a sérülések is elkerülik a jövőben.
Amennyiben találnák még egy hasonló kaliberű védőt, úgy a legnagyobb céloknak is neki lehetne menni az elkövetkező években, ha együtt marad ez a friss gárda.
Mascherano14
Capitá del Barça
Hozzászólások: 617
Csatlakozott: 2018.01.04. 00:19:27

2021.11.29. 10:17:54

Most Araújo a legfontosabb játékos. Elképesztően gyors, rendkívül precíz ahogy a szabálytalanság határán szerel, ebben még a szerintem zseniális Casemironál is jobb. Sosem reklamál, nincs felesleges szabálytalansága és támadásban is ügyes, fejjel is. És láthatóan vezér alkat, már jövőre csk kell legyen.
Arthur8
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2019.04.01. 18:47:25

2021.11.29. 09:15:23

Én is remélem, hogy tudnak vele hosszabbítani. Nagyon fontos lenne, mert szerintem pont tökéletes lehetne, hogy az egyik védő védekezésben top a másik meg lábbal top. Engem egyébként Van Dijkra emlékeztet, akinek érzed a jelenlétét, a határozottságát és a csatárok inkább elkerülik, mert mellette nem sok esély van bármire. Araujo pont ilyen és még szerintem fog tudni fejlődni. Nagyon tetszik az is, hogy vezéregyéniség. Nagyon fontos lenne megtartani.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.11.29. 01:55:44

Én áradoznék egy sort megint róla, szerintem nagyon megérdemli.
Ne nézzük nála a lóvét hosszabbításnál. Ijesztő a csávó... 2 meccs alatt szerintem 3-4 góltól mentett meg minket kb egy Lenglet-val összehasonlítva. Rendesen a szívemhez kaptam a kezemet, mikor megkapta azt a brutális belépőt, és lesántikált... Messi lábhúzásainál sem féltettem ennyire a csapatot... Hihetetlen nézni, amilyen elegáns könnyedséggel veszi el bárkitől a labdát, mintha elrévedő gyerek kezéből venné ki a nyalókát. Volt olyan jelenet a majdnem-sérülésnél, amikor bent volt középen, Garcia nem jött a szélen a támadóval, ő meg egy szempillantás alatt felmérte, egy szempillantás alatt kirobogott rá és paff, volt labda, nincs labda. Direkt élmény nézni, ami nem gyakori egy védőnél. Még szétkevert gyorsan pár védőt is, mikor visszaállt sérülése után, ha az bemegy, kegyetlen lett volna. Simán tudna szerintem 9-est és szélső támadót is játszani, ha nem kéne hátra ennyire.
Ha csak egyetlen embert szabadna megneveznem, aki totál érinthetetlen, és nem eladó semmi pénzért, akkor az jelen pillanatban nálam ő. A tudása, sebessége, energiája, sőt, még a kapu előtt mutatott veszélye is szerintem még kicsit Gaviéknál is többet ér, akikből legalább számszerűen el vagyunk kényeztetve.
Kb csak a felpasszolt labdái nem jók rendszerint. De sokat érünk Lenglet-val, aki abban pl. remek... :D Nem annyira fontos dolog.
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2021.11.26. 15:37:32

Egyébként akár így van, akár nem, teljesen érthető lenne több ilyen eset. A védelemben a posztján ott van Umtiti. Egy rakás pénzért 3 éve váltva melegíti a padot és a kórházi ágyat 0 teljesítménnyel. Ezek után neki gondolom a francia fizujanak harmadáért is könyörögnie kell kb.

Középpálya dettó. Ott ha jól tudom Coutinho a legtöbbet kereső. És mire? Ha a fiatalok meg majd kétszer annyi játszott perccel és 2-szer olyan teljesítménnyel meg majd örülhetnek ha kapnak egy töredék fizut ahhoz képest.

Ezt a két embert év végén nagyon el kéne zavarni (kivéve persze ha hirtelen nem teljesítenek úgy ahogy élete legjobb formájában tették).

Minden mezőny játékos posztra van nálunk egy olyan játékos aki 22 év alatti, és nagyon tehetséges, szóval ebből egy két év múlva valami nagyon jó kisülhet, de remélem ez a motivációs probléma addig megoldódik.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6572
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.11.26. 11:42:58

Titinho írta:
2021.11.26. 11:23:04
...
Igen, csak az nso-n kaptam fel rá a fejemet, a SPORT pl. nem is írt semmit.

Amúgy olyan szempontból én sem említeném egy lapon Nico-ékkal, hogy azért 22 évesen nem baj, ha szeretne már pénzt keresni.
De amúgy szerintem is meg fognak egyezni, csak így elsőre nyugtalanító, ha jövőre maradna a 2 francia jómadár, a hullámzó öreg Pique meg a kérdőjel Garcia.

Kell egy ilyen csávó, és leírtam már többször, a jelenléte, a viselkedése alapján szerintem nagyon jó kapitány alapanyag.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
sojal
Barça B
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2018.03.01. 12:43:20

2021.11.26. 11:23:51

Cseri írta:
2021.11.26. 10:47:50
2023 messzinek tűnik, de, ha nem lesz megállapodás, akkor 22 nyara, az az időszak, amikor pénzt látunk belőle. A másik oldal pedig, hogy többen a hosszabbításért cserébe jelentős összegekről mondtak le(most azt hagyjuk, hogy valószínűleg megtalálják a módját, hogy vissza csengessék nekik), köztük mindent megnyert kapitányok is. Rossz üzenete lehetne, ha neki meg hatalmasat emelnének. Én nagyon bírom itt a helye, csak az a fránya matek...
Az újságban is külön megemlítették, hogy Piqué-ék belementek a fizu csökkentésbe. Viszont ők már túl vannak a csúcson, és eddig nagyobb összegeket kaptak, ez a srác meg most lendül bele, gondolom az ügynökök is nyomatják neki, hogy addig kell ütni a vasat amig meleg (amúgy ezt tette Umtiti is, aztán meg :( )
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.11.26. 11:23:04

davi10 írta:
2021.11.26. 10:30:50
Több újság is lehozta (többek között az nso is) a mindig jól informált ESPN-re hivatkozva, hogy nem halad olyan jól a hosszabbítása.
2023-ig van szerződése, annyira nem sürgős. Rajta látszik, hogy megdöglik a pályán a klubért, a legjobb védőnk, szerintem össze fogják hozni ezt. Ha kell, kapja meg Umtiti fizetését egy az egybe, de semmiképp nem lenne szabad elengedni.
Jó mondjuk azt ne együk meg, amilyen címmel lehozta pl. az Nso is: "Araujo lehet az új közellenség a Camp Nouban" :lol: =D>

Az Espn sem így hozta le, hogy nem haladnak jól, hanem hogy az első!!! kapcsolatfelvétel alkalmával nagyobb a bérigénye mint arra a Barca számított. Úgyis meg fogják oldani, mint a többi játékosnál, bónusz rendszer meg évenkénti növekedés és csókolom.

Az Nso búvárlap kategória kb, egy-egy címmel kell elérni a megfelelő kattintás számot, ezért is figurázzák őket. :wink:

Amellett persze nem mehetünk el, hogy a keret egyik legkevesebb pénzt kereső játékosa jelenleg. A hivatalos első keretből asszem a 17. vagy 18. Neto, Lenglet, Braithwaite ilyenek keresnek jóval többet nála.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Titinho 2021.11.26. 11:28:38-kor.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1782
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2021.11.26. 10:47:50

davi10 írta:
2021.11.26. 10:30:50
Több újság is lehozta (többek között az nso is) a mindig jól informált ESPN-re hivatkozva, hogy nem halad olyan jól a hosszabbítása.
2023-ig van szerződése, annyira nem sürgős. Rajta látszik, hogy megdöglik a pályán a klubért, a legjobb védőnk, szerintem össze fogják hozni ezt. Ha kell, kapja meg Umtiti fizetését egy az egybe, de semmiképp nem lenne szabad elengedni.
2023 messzinek tűnik, de, ha nem lesz megállapodás, akkor 22 nyara, az az időszak, amikor pénzt látunk belőle. A másik oldal pedig, hogy többen a hosszabbításért cserébe jelentős összegekről mondtak le(most azt hagyjuk, hogy valószínűleg megtalálják a módját, hogy vissza csengessék nekik), köztük mindent megnyert kapitányok is. Rossz üzenete lehetne, ha neki meg hatalmasat emelnének. Én nagyon bírom itt a helye, csak az a fránya matek...
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6572
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.11.26. 10:30:50

Több újság is lehozta (többek között az nso is) a mindig jól informált ESPN-re hivatkozva, hogy nem halad olyan jól a hosszabbítása.
2023-ig van szerződése, annyira nem sürgős. Rajta látszik, hogy megdöglik a pályán a klubért, a legjobb védőnk, szerintem össze fogják hozni ezt. Ha kell, kapja meg Umtiti fizetését egy az egybe, de semmiképp nem lenne szabad elengedni.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.11.24. 22:20:43

CSak maradjon egészséges.
Végre egy játékos a csapatban, akinek nem csak a skillset van meg, hanem mellé brutál fizikum is. Nem ilyen puhos Piquéket kell majd egyszer nézegetni, összeteszem a két kezem.

Ő egy klasszik modern hátvéd, sebesség, fizikum, agy.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.11.24. 22:09:43

Tényleg elképesztő, a csapatunk legjobbja. Hétvédként ilyen impact... ráadásul csak néha húzódott be belső védőnek, és még így is ő fojtott meg minden próbálkozást még csírájában.

Ráadásul elöl kapu előtt is meccseket fog ő még nekünk eldönteni. Fejjel, félollóból, berobbanva, bárhogy. Nem ez lett volna az első eset. Szerintem van olyan hatása ránk, mint a Poolra VD volt...
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
Válasz küldése
cron