Gavi

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7534
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.07.15. 12:32:10

csababarca írta:
2022.07.15. 12:18:56
...Én semmi olyan skillt nem láttam tőle, ami arra predesztinálná, hogy karmestere legyen a csapatnak. Az inkább Pedri lesz szerintem, legalábbis abból amit eddig mutattak. De ketten jól kiegészíthetik egymást, ha lenne mögöttük egy életképes vkp.
Egyfelől egyetértek, másfelől nem. Jelenleg a csapatban betöltött szerepe alapján teljesen, Pedri adja a különbséget, Gavi meg tehetséges, villangat, mellette még harcos is, de semmiképp nem vezér. Bár... ha visszaemlékszünk ősz végére, akkor igazából volt, hogy magára vállalta abban a tinicsapatban, hol félpályás szóló után vágott gólt, hol Nicot szolgálta ki zseniálisan többször is. De ne feletsük el, hogy két év a különbség, és tavaly Pedri nem jelentette a különbséget, pedig már 18 volt. A labdával szerintem is zseniális, a passzai és a gondolkodása tán még gyorsabb, mint Xaviéknak volt, a löbbölt, vonalak közti labdái jók, jó meglátásai vannak, jól adbe, ő cselezett a legjobban a csapatban asszem Dembélé után, ami pl. azt is eredményezte, hogy róla kaptuk a legtöbb szabadot, mert meccsenként 2-3 olyan szlalomot nyom le 3 ember közt, hogy nem tudják tartani, volt meccs, ahol emlékeim szerint 11-szer vágták fel csak őt, ilyenek max Messinél voltak utoljára, és ő még csak nem is támadó. Ezeket pl. Pedri sem tudja a labdával, ő "csak" elképesztően lát, gondolkodik, kivitelez, és már veszélyesebb a kapura, de ez is a korral jön azért. Meg persze pokolian higgadt.
Ja, és Gavi több gólpontot hozott, mint DJ, 17 évesen, ugyanazon a poszton.

Minderre úgy van ereje, hogy brutálisakat megy közben. Dunsztom sincs, hogy bírta így áprilisig... aztán júniuban megint feltámadt, és sorra hozta a pontokat a spanyoloknak góllal, általa vezetett kontrával, két egymás utáni meccsen egy felnőtt válogatott legjobbjaként. De mintha már ősszel is az elődöntő környékén ő lett volna a MOM, akkor lett csak 17 éves...

Szóval én sehol nem zárom ki a skilljei alapján, hogy simán utoléri Pedri 19 éves állapotát, mire 19 éves lesz. Mindketten kicsit máshogy jók a labdával, Gavi alighanem mindig is fordulékonyabb, gyorsabb lesz, Pedrinek meg jobb ötletei lesznek talán, de mindketten nagyon-nagyon jók. Mindketten simán le fognak hozni 10 asszisztos szezonokat pár góllal. De ami az igazi öröm, hogy mindketten leszegett fejú vérprofik, ezért nem féltem őket a jövőre nézve.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7534
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.07.14. 12:37:22

Belecsip írta:
2022.07.14. 12:33:11
Most mi van Gavival? Tegnap nem játszott...
Tudtommal senki nem játszott, sőt, nem is volt behívva, aki a júniusi NL sorozatban ott volt, Ferrán, Busi, stb, lehetne sorolni a neveket, senki nem volt ott közülük. Gavi meg még ott is az egyik legfoglalkoztatottabb volt.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Belecsip
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2021.08.08. 16:19:41

2022.07.14. 12:33:11

Most mi van Gavival? Tegnap nem játszott...
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7534
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.06.12. 23:00:15

Chino írta:
2022.06.12. 22:51:12
Megint nagyot játszott a srác. Igaz csak fél órt játszott, de az egész meccset felpörgette és a gólban is oroszlánrésze volt.
Konkrétan miatta nézem meg megint a spanyol meccseket (ezt még nem láttam, majd meglesem utólag). Az, hogy egy ilyen kifullasztós szezon után odaáll, és meccsről meccsre 17 évesen több szinten diktálja a válogatottja játékát, teljesen nonszensz. Nem sok gól lőttek a spanyolok, de kb mindben benne volt. Volt, amikor levezetett egy kontrát, volt, mikor maga lőtte... és a szlalomjai, ami után rendre zúg a neve a stadionban, akár még idegenben is...

Nem lehetetlen, hogy megvan az újabb golden boyunk, nem tudom, hogy azt most év vagy szezon után adják át. Van ellenfél, de szerintem be fogja húzni.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7452
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.06.12. 22:51:12

Megint nagyot játszott a srác. Igaz csak fél órt játszott, de az egész meccset felpörgette és a gólban is oroszlánrésze volt.
Forca Barca!!!!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7534
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.06.02. 21:15:55

29. perc, és már másodszor skandálja közönség Gavi nevét. Félelmetes, amit művel.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7534
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.05.25. 20:06:41

sansz írta:
2022.05.25. 19:29:50
Gavit én nem tudtam mostanra se megkedvelni, de ez szubjektív nyílván. 17 éves és mosolyogni se láttam, csak vicsorogni.

Ettőlmég azt elismerem,hogy jó játékos, bár a kapura elég veszélytelen. Nem, nem azt várom el,hogy lövöldözze körbe a kaput,hanem,hogy támadja a kaput,ha van lehetőség.
Xavi, Iniesta sem volt gólgyáros, de két védőnek kellett odaugrania,ha volt folyosó előttük.. Na mindegy 17éves biztos ki lehet hozni belőle sok mindent, én nem bánom,ha őt adjuk el és nem FDJt.
Az első rész tényleg roppant szórakoztató. :D Még meccs után sem nagyon láttam mosolyogni. :D Szerintem ő ennyire koncentrál amúgy, olyan szinten, hogy szinte felemészti.

Ezt tényleg mindenki máshogy látja, de szerintem amíg nem volt hulla, sok meccsen kivágott 1-2 szólót, ahol vagy felvágták, vagy 16-osig ment. Sőt, még volt, amit góllal is befejezett. A mai meccs összefoglalóját is érdemes megnézni, azért egy gyengébb spanyol csapat szintjét elérte az all star ausztrál csapat, és azon kjvül, hogy végigvitt egy kontrát gólpasszal, 2 olyan szólót és cselsorozatot vágott ki, hogy 3-4 ember azt sem tudta, hol van, és csak a végén rontotta a lövést. DJ labdával ilyet életében nem csinált, és soha nem is fog, Pedrinek sem a fő jellemzője, Busit meg hagyjuk. Szerintem a középpályán toronymagasan ő a legjobban kaput támadó játékosunk már 17 évesen is, gól/gólpasszban is veri már DJ-ot, és nagyon sokat fog még fejlődni. Őt szerintem pont azért nem szabad semmi pénzért elengedni, hogy legyen valaki, aki jó 1v1ben, aki kapura cselez, és osztogatja a gólpasszokat is mellé elég komoly számban.
Lőni meg Pedri is 18-19 éves kora között tanult meg, tavaly mintha nem is tudta volna, hogy lehet ilyet, amikor meg megpróbálta, rém gyenge volt, idén meg meccseket döntött el vele. Sok fejlődést jelent az az 1-2 év 17 évesen.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7452
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.05.16. 14:10:24

De la Pena és Gavi ma délután ülnek újra össze a vezetőséggel tárgyalni a hosszabbításról. Elvileg közel vannak az álláspontok, Gavi is mindenképpen maradni szeretne és az elnökség is a hosszabbítást akarja, így valószínűleg hamarosan meglesz az aláírás.
Forca Barca!!!!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7534
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.04.25. 14:54:44

Subinho írta:
2022.04.25. 14:49:00
Az utóbbi meccseken Gavi az üde színfolt a csapatban. Remélem nem fogja elveszíteni soha a lelkesedését. Kell most a húzóember a csapatba!
Egyetértek, a Soci elleni meccsen TS lett a nyerő ember, de amíg játszottunk is, addig ő volt. Jó hátra, jó előre, elképesztő löbbjei vannak és még kapura is úgy-ahogy veszélyes kezd lenni. De húzóembert még nem szabad csinálni belőle, kölyök azért testben és viselkedésben is. Ráadásul jobban kihajtja magát a meccseken, mint bárki más.
1-2 év múlva neki a plafon a csillagos ég lesz, Pedrivel mindketten top5 játékosok lesznek szerintem a posztjukon, ha maradnak, és elkerülik őket a sérülések, brutális lesz a középpályánk, bárki lesz mögöttük.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2022.04.25. 14:49:00

Az utóbbi meccseken Gavi az üde színfolt a csapatban. Remélem nem fogja elveszíteni soha a lelkesedését. Kell most a húzóember a csapatba!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7534
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.03.20. 16:18:47

dinnyesz írta:
2022.03.20. 13:18:34
Végig néztem a top5 bajnokság első 2-3 csapatát és De Bruynen kívül nem találtam olyan kozeppalyast aki annyira ontana a gólokat. Elég csak a mai mai parositasbol Kroosra gondolni.
Bár most nem első 2-3, de Fernandes ugrik be, akinek egy ideje ugyan nem megy, de általánosságban elég komolyan tudja vagdosni őket, illetve ugyanígy most épp nem 2-3., de az elmúlt években az Atalanta rendre ottt volt, és onnan Ruslan brutális módon lövi őket 16-oson kívülről főleg. A Lyon még olyan csapat, akik ott lehetnének épp az élbolyban, mint tavaly is, ott Paqueta elég jól termel.

Több nekem sem ugrik be, de amúgy még erről a három-négyről is el lehet mondani, hogy feljebb tolva, szinte 10-esként, de legalábbis klasszikus támadó középpályásként játszanak, a mi rendszerünkben szerintem ilyen nincs.

@sansz: És akkor itt csatolok vissza, hogy Gavi nyilván nem fogja szerintem sem szórni a gólokat, néha betalál majd Pedrivel egyetemben, évente 3-6 alkalommal mondjuk, a többi a játékgyorsítás, kulcspasszok, kiszolgálások, és ebben mindketten nagyon pengék. Iniestát elég sokan tartják a modern éra egyenesen legjobb középpályásának, és alig lőtt gólt. (Nem akarom hozzá hasonlítani, csak ha ő lehozhatott szezonokat 2-3 góllal, akkor Gavi is megteheti. :) )

Azt mondjuk értem, hogy jelen pillanatban te is megvagy a helyzettel, és inkább a támadók távozásától félsz, de szerintem pangás már nem lesz itt jó darabig. Ha tényleg csak Ferran meg Auba maradna, + Depay/MB/LDJ trióból valaki + egy kérdéses Ansu, akkor hozunk még kettőt, akik közül 1 minimum klasszis lesz. Én nem félek attól, hogy támadó nélkül maradunk, akkor eleve megette a fene az egészet akkor is, ha Gavi 8 gólokat rúgna.

Plusz egy gólfelelős középpályásunk van azért, még ha az elmúlt két meccsen pont ki is hagyta a helyzeteit.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3346
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.03.20. 15:48:13

Gaviban gólfelelőst keresni teljesen nonszensz.... #-o
Jelenleg járulékos nyereségként lehet alkalmankénti góljaival kalkulálni.
Az tény, hogy egy jó csatársor mögötti gólképes középpálya szintet képes emelni egy csapat teljesítményén.
Reményeink szerint errefelé (is) igyekszünk.
dinnyesz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2017.12.26. 17:46:41

2022.03.20. 13:18:34

Végig néztem a top5 bajnokság első 2-3 csapatát és De Bruynen kívül nem találtam olyan kozeppalyast aki annyira ontana a gólokat. Elég csak a mai mai parositasbol Kroosra gondolni.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 869
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2022.03.20. 13:03:31

bence0330 írta:
2022.03.19. 09:57:30


Az, hogy közvetlenül kapura nem veszélyes 17 évesen (bár érkezget ő is második hullámban, csak inkább kihagyja még ezeket a helyzeteket), szerintem a legkevésbé sem probléma, sőt, mióta feltöltődtünk igazi támadókkal, még kevésbé gáz, simán ellehet a régi Xavi-Iniesta szerepkörben, nem voltak gólvágók, és megtehették, mert elöl befejezték a támadók, nekik csak meg kellett csinálni a játékot, és pár penge kulcspasszt adni. Erre mondjuk te is tettél utalást, de szerintem mostantól nemigen lesz olyan, hogy, hogy nem lesz támadónk...
Ezzel azért vitatkoznék. Oké, 17 éves, lehet ebben is változni, de azért garancia nincs. Ősszel, csatárok nélkül nagyon kellettek volna a gólveszélyes középpályások. Nem azt várom el, hogy ontsák a gólokat, de mondjuk legyen meccsenként pár gólhelyzetük. A Real Zidane alatt abban volt jó,hogy egyszerűen nem lehetett senkinek sem levegőt hagyni,mert akire nem jutott ember, az gólra tört.
December környékén, ha jól emlékszem SR dobogós volt a három góljával a házon belül, kb egy hónapnyi játékkal, ez sokat elárul.
Xavi is próbálkozott Gavival előrébb tolva, rendre kifejezetten gyenge volt olyankor. Szerintem ez a karrierjében vízválasztó lesz, egyszerűen egy top csapatban ez túl komoly hiány, HA így marad. Ahogy mindketten írtuk ez most bem releváns, de azért hosszabb távon nem megnyugtató a csatárhelyzet. Itt van a Laporta-faktor, ki tudja épp kire rág be és cirkuszol ki egy rosszabb pozíciót. Adama kicsit száműzve van és csak kölcsön játékos, Fati,nem biztos,hogy még focista, LDJ kölcsön, MB szerintem lefőtt, Dembele vagy megy,vagy marad. Marad Torres, aki önmagában inkább egy Gavi, Auba meg azért abban a korban van,amikor nagyon gyorsan romolhat le, sérülhet le,amiből nincs kiút.
Szóval rövidtávon sem biztos,hogy lesz ennyi gólfelelősünk, de azt aláírom,hogy ez pesszimista forgatókönyv.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7534
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.03.19. 09:57:30

sansz írta:
2022.03.19. 09:47:58
Az nagyobb gond,hogy továbbra sincs a játékában a veszély. Azt elfogadom,hogy Busiéban nincs, de azért Gaviéban legyen már. Most nem gáz,mert éppen tele vagyunk csatárokkal, de ha épp nem vagyunk, akkor akkor FDJ az egyetlen akire lehet számítani.
A többivel egyetértek, Kessié érkezését nem is nagyon tudom hova tenni a jelenlegi big4 mellett (plusz Nico), meg tényleg furcsa gyerek az tény. :D

Viszont én az idézett részt egészen máshogy látom. Szerintem nagyon sok veszély van benne. Konkrétan kapura is van valamennyi, de abban tényleg nem sok, sokkal inkább neki is a penge kulcs/gólpasszai, a lefordulásai, amiről meccsenként néha egészen irreális mennyiségű szabadot kapunk, sokkal többet, mint akár a támadóinkról. Most a Galata ellen 16-os előtt kaszálták el, onnan kaptunk szabadot, ami Messi óta ritkaság. Előtte lévő meccsen róla kaptuk a tizit. És sorolhatnám, ez csak az elmúlt két meccs, ráadásul mindkettőt kevés játékperccel érte el.

Az, hogy közvetlenül kapura nem veszélyes 17 évesen (bár érkezget ő is második hullámban, csak inkább kihagyja még ezeket a helyzeteket), szerintem a legkevésbé sem probléma, sőt, mióta feltöltődtünk igazi támadókkal, még kevésbé gáz, simán ellehet a régi Xavi-Iniesta szerepkörben, nem voltak gólvágók, és megtehették, mert elöl befejezték a támadók, nekik csak meg kellett csinálni a játékot, és pár penge kulcspasszt adni. Erre mondjuk te is tettél utalást, de szerintem mostantól nemigen lesz olyan, hogy, hogy nem lesz támadónk...
És mindenképp előrefelé játszik.

Egyébként amikor nem volt támadónk, gólokat is lőtt, ráadásul még bátrabban bevállalta az 1v1-eket is, lásd szólógólja, mert akkor nagyobb szükség volt erre. Szerintem ő csak azért 4. most a sorban viszonylag egyértelműen, mert mégiscsak 17 éves, nem is szabad túltolni, pláne azzal a vehemenciával, amivel játszik, nála 60 perc ér annyit, mint másnál 90.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 869
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2022.03.19. 09:47:58

Ha tényleg nálunk lesz Kessié, ha Busi marad lecserélhetetlen és marad a többi középpályás és marad mennyiségben ennyi támadó, akkor szerintem Niconak nem lesznek percei ésszerintem Gavinak sem feltétlen annyi,mint kéne, de majd meglátjuk persze.
Én most se vagyok oda érte, de már nem is vonom kétségbe a tehetségét, értem mit szeretnek benne sokan és tényleg van amiben kiemelkedő.

A bulldog stílusa néha kicsit zavar, kérdés tud e ebben változni. Voltak olyan éveink,amikor nagyon ellenünk fújtak a bírók, akkor minden második meccsen őt kiállították volna. Oké, most nem, most vagy semlegesek,vagy még kis hátszelünk is van, de ez változhat, kérdés,hogy Gavi változna e. De mindegy,ez most nem aktuális probléma.
Az nagyobb gond,hogy továbbra sincs a játékában a veszély. Azt elfogadom,hogy Busiéban nincs, de azért Gaviéban legyen már. Most nem gáz,mert éppen tele vagyunk csatárokkal, de ha épp nem vagyunk, akkor akkor FDJ az egyetlen akire lehet számítani.

A személyisége meg, bahh. Tudom, ez szubjektív és semmit nem befolyásol. Nem is ismerem, lehet az életben tök normális, mint ahogy Neymar és a többi sem olyan,mint amilyennek látjuk.
De amit látok belőle, az nem szimpi. Mindig egy koreai gyerekkatonára emlékeztet. Még a gólnál is inkább vicsorog,mint vigyorog. Na mindegy,persze legyen ez a legnagyobb bajom vele,hogy mit látok belőle..
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7534
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.03.18. 10:32:52

Nekem is nagy kedvencem, a harciasaságán kicsit csiszolni kell, de tényleg csak kicsit, én szeretném, hogy ilyen bulldog maradjon, ne csak mindig az ellennél legyen ilyen. De technikailag is elképesztő mellette, sőt, 1v1-ben tán a legjobb középpályásunk, sorra kapjuk róla a szabadokat, tegnap is volt a 16-os vonalán majdnem, előtte büntető, mezőnyben meg számolatlanul, senki nem bírja a lefordulásait.

Most néztem a Xavis videót a feedben, hát őt is majdnem megölte. :D
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2022.03.18. 10:20:29

Nekem nagyon nagy kedvencem, hatalmas tehetség. Nagyon fiatal még, de úgy gondolom, hatalmas jövő állhat előtte! Ez a harciasság viszont tényleg kicsit túlzás, sokszor érzem azt én is, hogy ha leküldik pirossal 10 perc után, egy szót se szólhatna. Megint van 4 olyan fantasztikus középpályásunk, mint anno a Xavi-Iniesta-Busquets és plusz Fabregas, csak most Busquets mellett Pedri és De Jong van, mögöttük pedig egy Gavi. Hatalmas! :)
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2022.03.18. 10:16:27

Jó lesz ő, majd benő a feje lágya. Ilyen fiatalon, akiben van agresszió, az ki is jön, nehéz kezelni. Kell neki 2-3 éve biztos, hogy "profi" legyen, de megvan hozzá minden adottsága.
Avatar
barcami
Jugador del Barça
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2008.07.25. 12:09:18

2022.03.18. 10:12:06

A technikai tudása megvan, de a harcossága igen sokszor durvaság.
Igen, rossz volt nézni, hogy kéri magának a pirosat.
Busquetsnek úgy kellett leállítania, utána 'valamelyest' visszavett az ámokfutásból.

Voltak idén már igen jó meccsei, ami biztató volt.
Remélem jó irányba fejlődik, és az agresszivitás központját sikerül mérsékelni, mert a bírók és játékosok egyre jobban észreveszik, amit csinál, és utazni fognak rá.
Avatar
ocsike83
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2022.01.05. 21:10:37
Tartózkodási hely: Győr

2022.03.18. 07:33:52

Imádom ezt a srácot. Iszonyat nagy gyémánt. Remélem marad és Xavi szépen levagdossa róla a vadhajtásait.
Nagyon akar, de sajna emiatt egy időzített bomba. Tegnap simán mehetett volna zuhanyozni 10 perccel a cseréje után, ha szigorúbb a bíró.
De ettől függetlenül a jövő középpályájának egy nagyon fontos darabja.
Valdes - Puyol, Touré, Pique, Sylvinho - Iniesta, Busquets, Xavi - Henry, Eto'o, Messi
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2163
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2022.02.28. 14:45:47

Nyiri81 írta:
2022.02.28. 10:16:21
Még nincs új szerződése és az ügynöke a Real Madrid irodájában volt.
Remélem marad.

https://www.marca.com/en/football/barce ... b45a4.html
Olvasd végig, mielőtt ilyeneket írsz.
"In the meantime, however, the visit of Gavi's agent Ivan de la Pena to Real Madrid's offices in Valdebebas a few days ago triggered rumours about potential Los Blancos interest in the Barcelona midfielder. However, De la Pena went to Valdebebas to negotiate the contract renewal of Real Madrid B midfielder Marc Cucalon."
més que un club
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2022.02.28. 10:16:21

Még nincs új szerződése és az ügynöke a Real Madrid irodájában volt.
Remélem marad.

https://www.marca.com/en/football/barce ... b45a4.html
Csak is Puyol
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7534
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.02.22. 19:33:02

Jack Napier írta:
2022.02.22. 19:04:10
Barcaforever írta:
2022.02.22. 16:36:44

Más téma: én ezt a kikötött cipőfűző dolgot, nem bírom felfogni, kb minden képen ki van neki kötve, de ez full értelmetlen nekem, hogy miért nem játszik akkor fűző nélküliben, meg nem félnek, hogy egy komoly helyzetnél azért esik el, mert a védő rálép a fűzőjére? Teszem hozzá azért, mert nem rusja, hogy kell bekötni.
Egyébként ezt a dolgot már én is fel akartam hozni mert teljesen érthetetlen számomra az egész dolog.
Ugye állítólag azért nem köti be mert nem tudja, hogyan kell...
De kérdem én ha egy 4 éves gyereknek az óvodában meg tudják tanítani 1 nap alatt hogyan kell bekötni egy cipőt akkor ez neki hogyan nem sikerül?
Szóval tényleg furcsa az egész történet hiszen nem elég, hogy ott van a sérülés veszélye is de más szempontból elég kellemetlen képet fest szerintem valakiről ez így 17 évesen.
Én sosem játszottam nagypályás futballt, és nekem ebben az egészben Gavinál még érthetetlenebb, hogy nincs erre szabály. Amikor nem lehet az emberen ékszer pl. Ne mondja senki, hogy egy gyűrű veszélyesebb, mint ez...
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Jack Napier
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2015.02.01. 16:56:53
Tartózkodási hely: Gotham City

2022.02.22. 19:04:10

Barcaforever írta:
2022.02.22. 16:36:44

Más téma: én ezt a kikötött cipőfűző dolgot, nem bírom felfogni, kb minden képen ki van neki kötve, de ez full értelmetlen nekem, hogy miért nem játszik akkor fűző nélküliben, meg nem félnek, hogy egy komoly helyzetnél azért esik el, mert a védő rálép a fűzőjére? Teszem hozzá azért, mert nem rusja, hogy kell bekötni.
Egyébként ezt a dolgot már én is fel akartam hozni mert teljesen érthetetlen számomra az egész dolog.
Ugye állítólag azért nem köti be mert nem tudja, hogyan kell...
De kérdem én ha egy 4 éves gyereknek az óvodában meg tudják tanítani 1 nap alatt hogyan kell bekötni egy cipőt akkor ez neki hogyan nem sikerül?
Szóval tényleg furcsa az egész történet hiszen nem elég, hogy ott van a sérülés veszélye is de más szempontból elég kellemetlen képet fest szerintem valakiről ez így 17 évesen.
"8-szor nyertük meg a bajnokságot 11 év alatt! Nem értékeljük ezt annyira, mint amennyire kellene de az évek során majd látni fogjuk mennyire nehéz is volt ezt elérni."- Lionel Messi 2019
Válasz küldése