La Masia - Barça fiatalok

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
sura
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2011.02.06. 08:19:05

2012.02.05. 13:20:16

[quote="Lionel85"]Jól csörög ez a Telló! Viszont ahogy Zombori Sanyi bá mondta a stúdióban, sablonos a játéka. Még! Ez a csel+alapvonalig leviszem játék gyorsan kiismerhető, kell még benne fejlődnie, akkor nagyszerű erősítés lehet a nagycsapatban. Az alapok megvannak benne, csak fejleszteni kell és akkor lehet egy nagyon jó balszélsőnk! :)[/quote]

Amikor hátrafelé adta a labdát Tello, akkor mindig jó helyre ment. Persze, kell fejlődnie, de hol fejlődne jobban, mint az A edzésein, a kispadon és néha beugorva? Aki a jónál mindig a még jobbat keresi, az könnyen nagyot pottyanhat.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.02.05. 13:10:07

Jó ez a Tello gyerek szerintem. Eddig tipikus futóbolondnak tartottam, de szerintem bőven hasznunkra válhat. Komolyabb meccseken utolsó 10-20 percben be lehet hozni, akkor nagy veszélyt tud teremteni, vagy ilyen kisebb meccseken kevésbé rutinos/gyors jobbhátvédek ellen a legveszélyesebb játékosunk lehet, amíg Messinek nem jön vissza a legjobb formája. Amit Villa csinált ősszel, azt simán lehozta most a Sociedad ellen, csak hasznosaban csinálta, vagy pl. Afellayt is simán kijátszotta szerintem. Értem én, hogy a kis repertoárja miatt szapuljátok, mert hogy csak egy dolgot tud... De azt valami piszok jól! :D
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.02.05. 12:46:11

d írta:Eddig most tetszett a legjobban Tello, de a véleményem nem változott meg róla. Kevés és nem látom benne a potenciált sokkal többre. Technikailag még bőven van mit csiszolni rajta, de szerintem az esze sincs meg ehhez a stílusú játékhoz. Beugrónak most jól jön, de ennyi.

Dos Santos se volt rossz, de sajnos benne se látom továbbra sem, hogy a beugró embernél sokkal tovább tudná vinni. Tellonál azért jobb a maga nemében persze...
Dzsoni sztem baromi jó volt! Egy-két érintőből adott 30 méteres labdákat, fordulásból hajszálpontosan a szélre, stb. Fegyelmezetten, magát nem túlvállalva játszott. Sztem ha lesz egy kis rutinja, Keita szintjén játszhat. Még közel sem olyan stabil, de fejlődik folyamatosan, a kp-s háromszögeléseknél már most hasznos és jó, később jó kiegészítő ember lehet belőle, de több sztem sem.
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2012.02.05. 12:41:24

Eddig most tetszett a legjobban Tello, de a véleményem nem változott meg róla. Kevés és nem látom benne a potenciált sokkal többre. Technikailag még bőven van mit csiszolni rajta, de szerintem az esze sincs meg ehhez a stílusú játékhoz. Beugrónak most jól jön, de ennyi.

Dos Santos se volt rossz, de sajnos benne se látom továbbra sem, hogy a beugró embernél sokkal tovább tudná vinni. Tellonál azért jobb a maga nemében persze...
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2012.02.05. 10:21:37

Jól csörög ez a Telló! Viszont ahogy Zombori Sanyi bá mondta a stúdióban, sablonos a játéka. Még! Ez a csel+alapvonalig leviszem játék gyorsan kiismerhető, kell még benne fejlődnie, akkor nagyszerű erősítés lehet a nagycsapatban. Az alapok megvannak benne, csak fejleszteni kell és akkor lehet egy nagyon jó balszélsőnk! :)
Kép
Kép
Kép
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.02.05. 10:01:16

Dehogy kell neki szerződés...20 évesen nagyon nagy dolog a Camp Nouban a Barca kezdőjátékosaként, Messi mellett és az ő passzából gólt szerezve bemutatkozni...hihetetlen estéje lehetett tegnap! De egyrészt nincs rá szükség ha mindenki egészséges, másrészt kevés ő még. Cuenca igaz gyengébb volt nála tegnap, alapvetően mégis hasznosabb, az összjátékot jobban érti, többet védekezik. Tello tehetséges, Deulofeu-nál én többre tartom ( nem titkolom, hogy Gerardot nagyon nem bírom... ), és jelenleg Pep is így gondolja. De Cuenca és Tello is megmutatta, hogy Afellay szükségtelen, olyat találunk a fakóban.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2012.02.05. 09:59:58

sura írta:Tellonak haladék nélkül profiszerződés kellene!
szerintem meg még pár év a Bben, hogy megtanuljon futáson kívül mást is csinálni.

nem azért mondom mert rossz volt, de a pillanatnyi repertoárjával egy angol középcsapatba férne csak be, nem a mi játékunkba.

pontosan arra jó, amire a Valencia ellen használtuk. hajrában friss emberként 10percnyi veszélyeztetésre. a játékunknak nem tudja igazán részét képezni, ahogy tegnap is látszott.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
sura
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2011.02.06. 08:19:05

2012.02.05. 09:48:29

Tellonak haladék nélkül profiszerződés kellene!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7435
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.01.30. 12:11:58

Nekem is egyértelmű pozitív csalódás volt Tello. Bátran játszott és többségében be is jött amit vállalt. Voltak szép cselei, bemutatkozásnak tökéletes. Még nem szűrök le belőle semmi komolyat, de hozzávéve a B-ben mutatott teljesítményét simán tűzközelbe kerülhet. Nem szabad ezektől a játékosoktól 1-2 meccs alatt csodát várni. Lehet, hogy pont Rafinha vagy Gerard fog eltűnni és Tellok meg Sergi Robertok lesznek az A-csapat szintjén. Én Romeau-t várom nagyon vissza, legalábbis remélem visszatalál és nem jár úgy mint a kölcsönadott játékosaink 90%-a.
Forca Barca!!!!
Avatar
Dzsukela
Barça B
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2012.01.26. 21:47:36

2012.01.30. 11:26:36

Azért a Delöfős () dologgal vitatkoznék... Ő ugyanis még semmit, de tényleg semmit nem csinált a nagycsapatban. Beállt egyszer, én arra úgy emlékszem vissza, hogy vártam, hogy végre beálljon, erre egy értelmes passza nem volt. Nagy tehetségnek kiáltják ki, de ebből én még nem szűrnék le semmit... Persze több esély van arra, hogy valóban nagy ász lesz, hiszen csak úgy azért nem aggatnak rá ilyen jelzőket egy ilyen fiatal játékosra.
Cuenca szerintem egyelőre előbb jár, az önzetlensége nekem nagyon szimpatikus, viszont amikor el-elesik a tizenhatos vonalában, az nem annyira...
Jó, én a Barca B-ben nyújtott összkép alapján itéltem meg :D
(Látom, nem volt jó ötlet :D
"Isten megsegit, de ahhoz előbb magadon kell segitened." - Tanárnőm matek ellenörző előtt xD

socio66

2012.01.30. 11:15:35

a videóból én is azt szűröm le, hogy nem igazán a mi játékunkat játssza a srác,egyébként ott is,ha megfigyelitek alig talál embert a beadásaival,tehát hasznos megmozdulása kevés van.
kár,pedig az alapján amit a pár percében mutatott,azt hittem nagyobb tehetség,persze húsz évesen ne írjunk le senkit.
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2012.01.30. 11:04:48

Dzsukela írta: Pontossan, ugyan olyan összetételű játékos mint Pedro, semmi különös. Ahogy Cuenca is. Egyedül, az a játékos, aki megválthatja egyszer a világot, az Thiago és Deulofeu.
Azért a Delöfős (:D) dologgal vitatkoznék... Ő ugyanis még semmit, de tényleg semmit nem csinált a nagycsapatban. Beállt egyszer, én arra úgy emlékszem vissza, hogy vártam, hogy végre beálljon, erre egy értelmes passza nem volt. Nagy tehetségnek kiáltják ki, de ebből én még nem szűrnék le semmit... Persze több esély van arra, hogy valóban nagy ász lesz, hiszen csak úgy azért nem aggatnak rá ilyen jelzőket egy ilyen fiatal játékosra.
Cuenca szerintem egyelőre előbb jár, az önzetlensége nekem nagyon szimpatikus, viszont amikor el-elesik a tizenhatos vonalában, az nem annyira...
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2012.01.30. 10:58:59

Andrissal értek egyet, Tello egy sima futóbolod, elsőosztályú játékos se lesz belőle. Amin csodálkozom, hogy nem Cuencát hozta be, bár azt hiszem valami formabeli gond lehetett, vagy kisebb sérülés, mert azért Cunci csak előrébb van a rangsorban, mint Tello.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.01.29. 15:42:48

@@Laguna@@ írta:Guardiola nem tenné be a csapatba, ha nem látna benne valamit.
Hlebet is betette anno a csapatba....
@@Laguna@@ írta:Láttad a L'hospitalet elleni meccsen? Azt a két gólt... az nem csak meghúz, elfut, bead dolog volt... :)
Ja, egy harmadosztályú csapat ellen. Kezeljük helyén a dolgokat.

Mindegy, a következő hetekben rengeteg alkalma lesz bizonyítani, remélem él a lehetőséggel
Avatar
@@Laguna@@
Jugador del Barça
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2011.04.25. 21:13:53
Tartózkodási hely: itt-ott

2012.01.29. 15:28:47

Guardiola nem tenné be a csapatba, ha nem látna benne valamit. Láttad a L'hospitalet elleni meccsen? Azt a két gólt... az nem csak meghúz, elfut, bead dolog volt... :) Mindegy. Nem akartam itt senkivel vitázni, csak nem tetszett, hogy egy ilyen fiatal, még nem lecsiszolódott játékos le lett agyatlan futóbolondozva.
De persze ez is rám vall. Bármelyik Barca játékosra rosszat mondanak a barátaim, vagy akárki, kiakadok. :D
"Amikor elkezdesz szurkolni egy csapatnak nem a trófeákért, a játékosokért, a csapat múltjáért teszed. Sokkal inkább azért, mert megtalálod magad valahol a csapatban, megtalálod a helyet, ahová tartozol."
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.01.29. 15:08:43

@@Laguna@@ írta: figyelj... egy balszélsőnél kell az, hogy "meghúzza, elfut és bead" arra jönnek középen a többiek... de mindegy. kár is szájalnom...
kár,mert kinek ad be? xavi,ini,cesc,messi,alexis. mind olyan,akinek érdemes?
ilyen szempontok alapján walcott és lennon lenne a két szélsőtök
Avatar
@@Laguna@@
Jugador del Barça
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2011.04.25. 21:13:53
Tartózkodási hely: itt-ott

2012.01.29. 15:01:50

daffy írta:mert a videó 90%-a abból áll,hogy meghúzza,elfut és bead. ezt rengetegen tudják
figyelj... egy balszélsőnél kell az, hogy "meghúzza, elfut és bead" arra jönnek középen a többiek... de mindegy. kár is szájalnom...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára @@Laguna@@ 2012.01.29. 15:24:53-kor.
"Amikor elkezdesz szurkolni egy csapatnak nem a trófeákért, a játékosokért, a csapat múltjáért teszed. Sokkal inkább azért, mert megtalálod magad valahol a csapatban, megtalálod a helyet, ahová tartozol."
Avatar
Dzsukela
Barça B
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2012.01.26. 21:47:36

2012.01.29. 14:30:03

daffy írta:
@@Laguna@@ írta:http://www.youtube.com/watch?v=RuXbkdteOKo

Egy kis összefoglaló Tello-ról

Robbanékony, jól fut, és szerintem a kaput is érzi...
Mitől lenne futóbolond?????
Ez azért erős kifejezés...
mert a videó 90%-a abból áll,hogy meghúzza,elfut és bead. ezt rengetegen tudják
Pontossan, ugyan olyan összetételű játékos mint Pedro, semmi különös. Ahogy Cuenca is. Egyedül, az a játékos, aki megválthatja egyszer a világot, az Thiago és Deulofeu.
"Isten megsegit, de ahhoz előbb magadon kell segitened." - Tanárnőm matek ellenörző előtt xD

Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.01.29. 14:26:01

@@Laguna@@ írta:http://www.youtube.com/watch?v=RuXbkdteOKo

Egy kis összefoglaló Tello-ról

Robbanékony, jól fut, és szerintem a kaput is érzi...
Mitől lenne futóbolond?????
Ez azért erős kifejezés...
mert a videó 90%-a abból áll,hogy meghúzza,elfut és bead. ezt rengetegen tudják
Avatar
@@Laguna@@
Jugador del Barça
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2011.04.25. 21:13:53
Tartózkodási hely: itt-ott

2012.01.29. 14:22:54

http://www.youtube.com/watch?v=RuXbkdteOKo

Egy kis összefoglaló Tello-ról

Robbanékony, jól fut, és szerintem a kaput is érzi...
Mitől lenne futóbolond?????
Ez azért erős kifejezés...
"Amikor elkezdesz szurkolni egy csapatnak nem a trófeákért, a játékosokért, a csapat múltjáért teszed. Sokkal inkább azért, mert megtalálod magad valahol a csapatban, megtalálod a helyet, ahová tartozol."
Avatar
Dzsukela
Barça B
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2012.01.26. 21:47:36

2012.01.29. 13:57:36

Adriano nagyon jó játékos, de nem abban a szerepkörben, amit Pep szánt neki. Viszont Tello-ról nem tudok sokat mondani.

Ui: habár a malaga ellen is csatárt játszott, és elég jó volt...
"Isten megsegit, de ahhoz előbb magadon kell segitened." - Tanárnőm matek ellenörző előtt xD

Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2012.01.29. 13:35:43

Nekem tök agyatlan futóbolondnak tűnik, bár tényleg nagyon gyors és agresszív.
Nem gondolnám hogy valaha is lehet kezdő nálunk, de egy Adrianonál sokkal inkább..........................
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.01.29. 13:28:40

S.Agüero írta: Láttam már párszor, nem nagy szám.
Futni+beadni nagyon jól tud.
Ezeken kívül nem nagy durranás.
Olyasmi mint Afellay. :P
Nekem elsőre Walcott ugrott be, tipikusan az a 10 méteren 20at ver a védőre típusú játékos, remélem azért játékban majd többet fog hozni, mint az angol
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.01.29. 13:06:42

socio66 írta:erről a tello srácról mit kell tudni?
tegnap nagyon ügyesen szállt be,a meccs egyetlen pozitív meglepetése volt.
:)
Láttam már párszor, nem nagy szám.
Futni+beadni nagyon jól tud.
Ezeken kívül nem nagy durranás.
Olyasmi mint Afellay. :P
Csereként bedobni a meccs végére, megéri... :) :wink:
socio66

2012.01.29. 13:02:30

erről a tello srácról mit kell tudni?
tegnap nagyon ügyesen szállt be,a meccs egyetlen pozitív meglepetése volt.
:)
Válasz küldése