La Masia - Barça fiatalok

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7457
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.14. 15:47:37

Nem tudom mennyire jó ötlet felhozni Rafinha-ékat. Már tavaly is voltak aggályaim, de úgy látszik minden évben kötelező jelleggel fel kell jönni 3 fiatalnak. Rafinha ráadásul olyan Ini-Fabregas poszt. Talán Sergi Roberto kaphat játékperceket, de a brazil nem hiszem. Még a tesó is csak most kezd beépülgetni, felesleges egy ilyen tehetséget lelátóra küldeni. Ha nincs ilyen kényszerhelyzet 100% hogy Bartra sem nagyon jutott volna szóhoz a sérülése ide vagy oda. JDS szintén zenész. Sajnos Tito látványosan nem az a típus aki szereti bevetni a fiatalokat, Pep ebben más volt, valószínűleg közrejátszott, hogy náluk is volt egy ideig. Bőven elég lenne évente egyet felhozni, de ő kapjon is lehetőséget. Az lesz a vége, hogy megunják, elmennek kölcsönbe vagy végleg és kalap kabát. Lásd Dos Santos, Assulin, Fontás stb. és most JDS sőt, lehet Montoya is csatlakozik.
Deulofeu szerződésének nagyyon örülök, nem is a kivásárlási ára miatt, hanem ez talán azt jelzi, hogy tényleg számítanak rá. Kíváncsi leszek játszani fog-e még a szezonban.
Forca Barca!!!!
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.05.14. 14:12:00

nekem roberto és rafinha jövő évi felhozatala megvan, deuról nem tudok biztosat, csak ezt a barcastuffot olvastam.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.14. 13:39:12

Gareth Tello írta:Nem arról volt szó, hogy Rob, Rafinha és Deu is a nagycsapat tagja lesz jövőre? Vagy az sem volt hivatalos bejelentés? :D
de, csak a forumozok többsége simán elfelejti az ilyen hireket, és mikor nyomják a ch managert ezen dolgok felett simán elsiklanak...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.14. 13:30:42

shutterisland írta:ebben én is bízom, sőt, abban is, hogy vele karöltve montoya,bartra,roberto,rafinha, és még pár játszótárs is szerepet kap.
nekem fontosabb lenne, hogy lássam a fiataljainkat az utolsó meccseken, mint hogy most 98 v 100 pontunk van.
Szerintem ezzel nem kevesen vannak így.
Montoya, Bartra, Deulofeu, Rob, Rafinha alap, de én örülnék, ha Espinosa is lehetőséget kapna valamelyik hátralévő bajnokin. :) Néhányszor láttam a srácot idén a B-ben, nagyon tetszett a játéka, szerintem megérdemelne akár csak egy 15-20 percet is végre a nagycsapatban.
shutterisland írta:ezt pont most olvastam én is.
de nem tudom, mennyire tekinthető ez a barcastuff megbízhatónak...
Nem arról volt szó, hogy Rob, Rafinha és Deu is a nagycsapat tagja lesz jövőre? Vagy az sem volt hivatalos bejelentés? :D
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.05.14. 12:39:19

ezt pont most olvastam én is.
de nem tudom, mennyire tekinthető ez a barcastuff megbízhatónak...
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2013.05.14. 12:10:19

Barcelona B winger Gerard Deulofeu (19), who has renewed his contract until 2017, will be promoted to the first team next season. [catr ser]
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.05.14. 04:04:40

Deulofeu új szerződést írt alá a klubbal, ez 2017-ig szól, 35M euro a kivásárlási ára.
örülök, hogy berakta más, én nem akartam, mert akkor megint jönnek hárman egyből, hogy így kiskedvencem, úgy szőke herceg. :lol:

nos, szenzációs hír, egy 4 éves szerződés ilyen magas kivásárlási árral jót sejtet.
A 35 millió eurós kivásárlási ár alapvetően rendben van, bár nem tartom elképzelhetetlennek, hogy valamelyik arab klub (lásd City, PSG) elborult agyú vezetője kipengeti ezt az összeget a srácért.
hát ha majd felkerül már a nagyokhoz, és elindul azon az úton, amire a tehetsége predesztinálja, akkor kevés lesz ez a 35 millás kivásárlási ár, de egyelőre még bőven-bőven magas összeg, egy jó ideig nem forog veszélyben az, hogy valaki lecsap rá.
ha meg valaki még most letenné, akkor vigye, mert azért bármennyire is bízom benne, ez brutális összeg, meg akkor legalább látom is focizni, ha már nem ebben a csapatban, akkor máshol :D
viccet félretéve pofás kis összeg, potenciál-arányos.
Deulofeu 2012-2013, Segunda División
30 meccs (2117 játékperc)
18 gól
6 gólpassz
A gólkirályi cím ugyan már elúszott
az el, de nem új dolog, tito azt hiszem 5x vitte fel a nagyokhoz bajnokira (mondjuk ebből 1x játszott, 25 percet...) és ugye így 5 meccs kiesett a kicsiktől, az nagy hendikep.
de mostantól szerintem már a nagycsapat bajnokijain is lehetőséget fog kapni Titótól.
ebben én is bízom, sőt, abban is, hogy vele karöltve montoya,bartra,roberto,rafinha, és még pár játszótárs is szerepet kap.
nekem fontosabb lenne, hogy lássam a fiataljainkat az utolsó meccseken, mint hogy most 98 v 100 pontunk van.
Avatar
Alexis9Sánchez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2012.10.01. 15:10:29
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.05.13. 18:33:14

Gareth Tello írta:A gólkirályi cím ugyan már elúszott, de mostantól szerintem már a nagycsapat bajnokijain is lehetőséget fog kapni Titótól. :)
Ne legyél abba te olyan biztos :roll:

Egyébként én is örülök, hogy aláírta végre új szerződését! :)
Katalán szív, kék lélek, Barcelona drukker maradok, amíg csak élek !!!
zeus021
Jugador del Barça
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2008.05.26. 18:20:49

2013.05.13. 17:53:23

Chino írta:Nagy gratula srácoknak, azért a listavezető ellen idegenben nem semmi, habár nagyon sok meccset elbohóckodtunk. Azért a tiziért viszont kár. Annál is inkább kellett ez az X mert így a bajnokság végére kegyetlen a sorsolásunk, tulajdonképpen (az Elchet is beleszámolva) az első négy helyezett csapattal játszunk. Jó lenne ha legalább 4 pontot össze tudnánk hozni.

Espinosa egyre jobban játszik (nemcsak a gólja miatt), a szezon első felében nem mutatott sokat (legalábbis amelyik meccseket láttam) az utóbbi időben viszont nagyon jól tolja.

Amúgy Kiko most kölcsönben van vagy meg is vettük?
én úgy tudom, hogy megvettünk Kiko-t
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.13. 17:43:05

Erxy írta:Deulofeu új szerződést írt alá a klubbal, ez 2017-ig szól, 35M euro a kivásárlási ára.
Katt
Jó, hogy végre lezáródott ez a mizéria is, és Deu marad. :) A 35 millió eurós kivásárlási ár alapvetően rendben van, bár nem tartom elképzelhetetlennek, hogy valamelyik arab klub (lásd City, PSG) elborult agyú vezetője kipengeti ezt az összeget a srácért.

Deulofeu 2012-2013, Segunda División
30 meccs (2117 játékperc)
18 gól
6 gólpassz

A gólkirályi cím ugyan már elúszott, de mostantól szerintem már a nagycsapat bajnokijain is lehetőséget fog kapni Titótól. :)
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2013.05.13. 16:38:51

Deulofeu új szerződést írt alá a klubbal, ez 2017-ig szól, 35M euro a kivásárlási ára.
Katt
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7457
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.12. 16:09:46

Nagy gratula srácoknak, azért a listavezető ellen idegenben nem semmi, habár nagyon sok meccset elbohóckodtunk. Azért a tiziért viszont kár. Annál is inkább kellett ez az X mert így a bajnokság végére kegyetlen a sorsolásunk, tulajdonképpen (az Elchet is beleszámolva) az első négy helyezett csapattal játszunk. Jó lenne ha legalább 4 pontot össze tudnánk hozni.

Espinosa egyre jobban játszik (nemcsak a gólja miatt), a szezon első felében nem mutatott sokat (legalábbis amelyik meccseket láttam) az utóbbi időben viszont nagyon jól tolja.

Amúgy Kiko most kölcsönben van vagy meg is vettük?
Forca Barca!!!!
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.05.11. 12:19:31

Gareth Tello írta:Nagy bravúrt követett el tegnap a Barça B, 1-1-et játszottak a listavezető Elchével. :)
Szép kis eredmény a srácoktól. Pont reggel olvastam én is. De hol volt Luis Alberto?! :roll: Nem olvastam, hogy sérült lenne, nem is volt eltiltott, és a keretben sem volt :shock:
Gareth Tello írta:Amúgy elég komoly az Elche szurkolótábora, most is 33-34 ezren voltak kint a meccsen. :shock: Mi lesz itt, ha feljutnak? :D
Hatalmas buli, és megőrül az egész város :lol:
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.11. 11:39:19

Nagy bravúrt követett el tegnap a Barça B, 1-1-et játszottak a listavezető Elchével. :)
A 25. percben büntetőből (Ié volt a tettes) szerzett vezetést az Elche, majd a 65. percben Damián Suárez piros lapot érően szabálytalankodott Deulofeuval szemben, így emberelőnybe került a Barça B. Nyomtak is rendesen a srácok, aztán Espinosa gyönyörű gólt akasztott a 78. minutumban. :shock: :P
Összefoglaló ITT.
Masip - Balliu, Lombán, Ié, Muniesa (Gabarrón 63') - Espinosa, Ilie, Rafinha - Femenía (Román 71'), Araujo (Dongou 68'), Deulofeu.

Amúgy elég komoly az Elche szurkolótábora, most is 33-34 ezren voltak kint a meccsen. :shock: Mi lesz itt, ha feljutnak? :D
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.05.09. 23:31:48

A Barcelona utánpótlásának egyik nagy üdvöskéje, a Juvenil A és a Spanyol U17-es válogatott játékosa Sergi Samper 2017-ig meghosszabbította szerződését.

"Nagyon boldog vagyok, hogy hosszabbítottunk, egy gyerekkori álmom vált valóra!"
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.05. 19:24:29

Chino írta:Bakker, már megint egy megnyert meccset szórakoztunk el. Viszont ez az Edgar srác nagyon jól játszott, habár kicsit sokat passzolgatott Masip-pal. :D kár hogy egyelőre két ember is előtte van, pedig iszonyat tehetségesnek látszik és csak 19.
Ugyan már, ez csak a szokásos a csapattól. :D
Mondjuk a kedvencem még mindig az, amikor tavaly vagy tavalyelőtt a Gironával (?) játszottunk, akik vezetést is szereztek az első félidőben. Már úgy tűnt, hogy vereség lesz a vége, amikor Soriano egyenlített a 93. percben! Aztán az utolsó pillanatban, a 95. percben újabb gólt rúgott a Girona... :lol:

20-25 percet láttam csak a meccsből, de abban az időszakban tényleg jól játszott Ié, jó lenne, ha mondjuk Lombán helyett kicsit több lehetőséget kapna, van benne potenciál.
Szerencsére középhátvédekből van utánpótlás, úgy tűnik, Bartra is végleg berobban a nagycsapatba, a B-ben és a Juvenilben meg várakozik még Sergi Gómez, Ié, Bagnack... :) Jó lesz.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7457
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.05. 14:21:48

Gareth Tello írta:Barça B-Lugo:
Masip - Balliu, Ié, Lombán, Planas - Sergi Roberto, Ilie, Espinosa - Rafinha, Araujo, Femenía.

Deulofeu a padon sincs, lehet, hogy ez azt jelenti, hogy Tito számolni fog vele a holnapi bajnokin? :)

http://www.firstrow1.eu/watch/184803/1/ ... -lugo.html

Visca!

szerk.: Espi! 1-0. :)
Bakker, már megint egy megnyert meccset szórakoztunk el. Viszont ez az Edgar srác nagyon jól játszott, habár kicsit sokat passzolgatott Masip-pal. :D kár hogy egyelőre két ember is előtte van, pedig iszonyat tehetségesnek látszik és csak 19.
Forca Barca!!!!
sura
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2011.02.06. 08:19:05

2013.05.05. 04:45:04

Tönkretennék, mert hivatalosan a B-ben van és felhoznánk 1-1 meccsre? Max azzal tehetnénk tönkre ha felhozzuk és folyamatosan melegíti a padot. Tito nem az az edző, aki feltétel nélkül bíz a fiatalokban, neki npedig folyamatos játék kell. Ezt megteheti úgy ha néha feljön az A-ba.
Jó feltételekkel való kölcsönadás? Ugye viccelsz? Hány kudarcnak kell még történnie, hogy mindenki belássa a Barca soha nem jön ki a jól kölcsönadásokból. Akár inkább adjuk el piti összegért, mint kölcsönbe.[/quote]

Szóval küldöd a ManCitybe.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.04. 18:03:53

Barça B-Lugo:
Masip - Balliu, Ié, Lombán, Planas - Sergi Roberto, Ilie, Espinosa - Rafinha, Araujo, Femenía.

Deulofeu a padon sincs, lehet, hogy ez azt jelenti, hogy Tito számolni fog vele a holnapi bajnokin? :)

http://www.firstrow1.eu/watch/184803/1/ ... -lugo.html

Visca!

szerk.: Espi! 1-0. :)
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7457
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.01. 09:48:13

[quote="sura"
19 éves kor nem kevés. Tovább aszalni a B-ben egyenlő a tönkretételével. Az, ha felhozzák az A-ba, az korántsem sztárolás, hanem az, hogy Messi és Neymar (?) mőgé áll be a sorba Sanchezzel és Telloval együtt és harcol a kezdőbe kerülésért. A másik megoldás meg a jó helyre, a Barcanak jó feltételekkel kölcsönadás. Vállalni kell a döntést![/quote]

Tönkretennék, mert hivatalosan a B-ben van és felhoznánk 1-1 meccsre? Max azzal tehetnénk tönkre ha felhozzuk és folyamatosan melegíti a padot. Tito nem az az edző, aki feltétel nélkül bíz a fiatalokban, neki npedig folyamatos játék kell. Ezt megteheti úgy ha néha feljön az A-ba.
Jó feltételekkel való kölcsönadás? Ugye viccelsz? Hány kudarcnak kell még történnie, hogy mindenki belássa a Barca soha nem jön ki a jól kölcsönadásokból. Akár inkább adjuk el piti összegért, mint kölcsönbe.
Forca Barca!!!!
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.04.30. 17:36:43

sura írta: 19 éves kor nem kevés. Tovább aszalni a B-ben egyenlő a tönkretételével. Az, ha felhozzák az A-ba, az korántsem sztárolás, hanem az, hogy Messi és Neymar (?) mőgé áll be a sorba Sanchezzel és Telloval együtt és harcol a kezdőbe kerülésért. A másik megoldás meg a jó helyre, a Barcanak jó feltételekkel kölcsönadás. Vállalni kell a döntést!
Tegyük fel, h így lesz, feljön és harcol a kezdőért a másik 5-6 támadóval. És mondjuk eltelik fél év és nem tud stabil kezdővé válni, hanem ilyen beugró marad. Ide a bökőt, h akkor meg az lenne a sláger, h minek hoztuk fel, ha a padon aszaljuk? :lol:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
sura
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2011.02.06. 08:19:05

2013.04.30. 09:43:09

Deulofeu nagy spíler lehet, én is nagyon kedvelem , de még egyenlőre csak ígéret nem tett még le annyit hogy biztonsággal kijelenthessük, megfelel az elvárásoknak.
Én is tartok attól, hogy megnő az arca, követelőző, türelmetlen lesz (mint Dos Santos) és eltűnik a süllyesztőben, legalábbis számunkra. Ezért sem dőlnék a kardomba, ha nem lenne gólkirály.
Kívánom, hogy ne így legyen és a jövő Barca-jának húzóembere legyen.[/quote]

19 éves kor nem kevés. Tovább aszalni a B-ben egyenlő a tönkretételével. Az, ha felhozzák az A-ba, az korántsem sztárolás, hanem az, hogy Messi és Neymar (?) mőgé áll be a sorba Sanchezzel és Telloval együtt és harcol a kezdőbe kerülésért. A másik megoldás meg a jó helyre, a Barcanak jó feltételekkel kölcsönadás. Vállalni kell a döntést!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7457
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.04.28. 12:59:49

shutterisland írta: valóban elég sok kommentemben benne van, bár igazából elég ritkán írok a fórumra már (a sok hsz ne tévesszen meg) az utóbbi időkben.

hogy hogy lehet "rajongani" egy fiatal focistáért ?
jó kérdés, hiszen valóban nem tett még le semmi olyat, amiért neki kellene lennie az atyaúristennek.

egyrészt az az oka annak, hogy ennyire csipázom, hogy régóta szeretnék dinho után egy olyan játékost a barcába, aki szétszopat mindenkit, mint anno a grundon a haverokkal.
benne látom azt, hogy sebességben, technikailag, fizikailag és zseni faktort (jó, ez szubjektív dolog...) nézve erre majd képes lehet, ha beérik. (nyilván vannak játékosok, akik nyomnak 1v1-et, mint ini, messi, akár thiago, de teljesen más stílus.)
olyan dolgokat csinált (4-5 védő szivatása, messis gólok, szabadrúgás gólok, szögletet érintés nélkül kapuba csavarok gólok, stb.) amik elég különlegesek számomra, főleg a barcánál.

másrészt elég régóta figyelgetem őt, az elmúlt mondjuk majd 2 év az, amikor kitüntetett figyelemmel, de már előtte is olvasgattam róla, beépítettem football managerben (:D), megcsináltam a karakterét fifában, meg ilyenek.
szóval nyilván nekem hatalmas büszkeség lenne, ha egy olyan játékos befutna, akit kb. 16 éves kora óta figyelek, szurkolok neki és a fejlődésének...jah és hájpolom.
a kudarc is benne van, mint gai assulin és társai, de ezzel nem foglalkozom egyelőre.
nyilván nem egy játékos van a mostani keretből sem, aki a szemünk előtt lett ifistából stabil kerettag vagy éppen klasszis, de ez nekem azért más, mert őt magamtól szúrtam ki, nem mások írásából, véleményéből, csak úgy egy volt a tehetséges ifisták közül, amikor még nagyon kevesen ismerték a nevét. (megjegyezem, most is, még barcás körökben is, tapasztalat.)
harmadrészt mivel elég megosztó figura (elsősorban a barcában divat passzer játékstílustól eltérő stílusa miatt, másrészt a személyisége és viselkedése miatt) ezért (és ez szerintem nem csak nálam van így) az, hogy sokan leszólják, negatívan vélekednek róla, az csak erősíti az én részemről a dolgokat.
egyébként itt jegyezném meg, hogy meg merem kockáztatni, hogy a fórumon és barcás fb klubunkban aktív felhasználók közül máté után én láttam a legtöbbet, és én tudom róla a legtöbbet, sőt, még azt is, hogy legalább az őt véleményező emberkék harmada legjobb esetben is 2-3x látta a pályán.
ez is nyilván közrejátszik.

negyedrészt pedig az ő monogramja is GD, mint nekem. :lol:

remélem ez kielégítő válasz. :)
egyébként tudom, hogy sok emberkét idegesít, de különösebben nem érdekel, engem is elég sok ember idegesít a hülyeségeivel.
Nem hiszem, hogy olyan ismeretlen lenne a Barca-szurkolók körében. Már tavaly, sőt tavalyelőtt is felmerült a neve sok helyen. Az, hogy megosztó személyiség lenne nem hiszem. Főleg azért nem mert nem passzol a csapatba a stílusa. Inkább sokan -köztük én is- félnek attól, hogy korán kezdik el sztárolni és ez a fejébe száll. Nagyon sok játékos van akit kikiáltanak zseninek, a jövő sztárjának és ez kettétöri a karrierjét, elkallódik. Nálunk is rengeteg példa van erre. Az előbb említett Assulin is. Mindenki azt, hitte hogy hatalmas sztár lesz itt a Barca-ban, de láttuk mi lett belőle. De ott van az idősebb Dos Santos, Krkic (bár vele nem az arca volt a probléma), de mondhatni JDS-t is. Nagy reménnyel indult, de semmi nem lett.
Deulofeu nagy spíler lehet, én is nagyon kedvelem , de még egyenlőre csak ígéret nem tett még le annyit hogy biztonsággal kijelenthessük, megfelel az elvárásoknak.
Én is tartok attól, hogy megnő az arca, követelőző, türelmetlen lesz (mint Dos Santos) és eltűnik a süllyesztőben, legalábbis számunkra. Ezért sem dőlnék a kardomba, ha nem lenne gólkirály.
Kívánom, hogy ne így legyen és a jövő Barca-jának húzóembere legyen.
Forca Barca!!!!
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.04.28. 12:23:13

salas9 írta:A tegnapi nap folyamán az utánpótlás csapatok közül a Juveníl B és az Infantil A bebiztosította a bajnoki címet. Gratulálok a kicsiknek :!:
nyilván az ilyen sikerek semmi sem jelentenek biztosítékot, viszont ha már 1-1 ilyen korcsoportból mondjuk csak 2 olyan játékos jön ki, aki majd elég lehet a nagyokhoz, akkor sokáig lehetne folytatni ezt a saját nevelésekre építő modellt.

nyilván nem fognak futószalagon jönni a xavik,messik vagy fabregasok a masiából, viszont nagy esély van rá, hogy 5-6 saját nevelés még sok-sok évig lesz a csapatban.
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.04.28. 11:57:38

A tegnapi nap folyamán az utánpótlás csapatok közül a Juveníl B és az Infantil A bebiztosította a bajnoki címet. Gratulálok a kicsiknek :!:
Kép
Válasz küldése