La Masia - Barça fiatalok

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.10.20. 22:09:07

Erxy írta:a tello-hasonmás :mrgreen: legutóbbi showja :D
https://www.youtube.com/watch?v=knkXYylJvkU" target="_blank gólösszefoglaló egyébként, de lehetne Adama vs Alcorcón is :D
Nem volt rossz tényleg, bár még mindig nem estem hasra, kicsit egysíkú.. :mrgreen:
Chino írta:...
Gareth Tello írta:...
Ezeket meg köszönöm, valami ilyesmire gondoltam.. :D

Grimaldo remélem marad balhátvéd, a felkészülés alatt nagyon jól tolta azon a poszton, szerintem bőven van benne potenciál - első csapathoz is elég, nem csak egy Villarrealhoz. Azt meg kétlem, hogy Lucho utasította volna a B csapat edzőjét, hogy játszassa másik poszton, elvégre a felkészülés alatt is csak hátvédként számolt vele..
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7430
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.10.20. 18:51:10

Gareth Tello írta:
Bichóra érdemes figyelni még, nem véletlenül írták róla, hogy a legnagyobb tehetség, akit a Depor kinevelt az utóbbi években, baromi technikás, okos spíler, gyors gondolkodású, jól passzoló. nekem eddig nagyon tetszik a játéka.

A másik kedvencem Kaptoum (bár ha jól tudom, ő hivatalosan még nem tartozik a Barça B-hez), baromi sokoldalú középpályás, rengeteget robotol, és támadásban is elég sokat képes hozzátenni a csapat játékához. Remélhetőleg minél több lehetőséget fog kapni Eusebiótól az év során.

Illetve ott van Halilovic is természetesen, róla nem írnék sokat, mindenki tudja, hogy ragyogó képességei vannak, de fizikálisan még fel kell nőnie ehhez a szinthez. Mindenesetre én nyomatnám orrba-szájba, kezdőként legfőképpen, fantasztikus dolgokra képes a labdával.
Bicho tényleg nagyon ügyes. Engem is nagyon meglepett. Korához képest éretten játszik és nagyon okos játékos. Nemsokára simán alapember lehet a B-ben.

Kaptoum nekem még egy kicsit rejtély, nem látok benne akkora fantáziát, igaz még nem is láttam olyan sokat játszani, habár tegnap jó teljesítményt nyújtott.
Gareth Tello írta:Patricot sosem tartottam Barça-szintű játékosnak, de itt a B-ben jól elvan egyelőre, támadásban mondjuk nem valami acélos, de hátul többnyire megbízható, és nem egy hatalmas mentése votl már ebben a szezonban. Lucas Gafarotnak szerintem nincs jövője nálunk, sajnos-nem sajnos. Ez a Diagne gyerek meglepett, nem számítottam erre tőle, labdabiztos, jól olvassa a játékot, és a fejpárbajokat is elég szép arányban nyeri. Robert Costa engem nem győzött meg, bár az is igaz, hogy nem játszott még olyan sokat.

A Cámara - Calvet - Gumbau trióban én sokat nem látok, bár utóbbi testfelépítése elég komoly, kiegészítő embereknek jók lehetnek, az biztos..
Ezzel tökéletesen egyetértek, habár azzal vitatkoznék, hogy Patric védekezésben annyira megbízható. Folyamatosan a fejem fogom, hogy 4-5 méterre helyezkedik a támadóktól. Úgy adják be mellőle a labdákat ahogy akarják, szinte minden meccsen Adama segíti ki védekezésben.
Sajnos jobb alternatívánk nincs arra a posztra, ráadásul a kapitányt úgyse fogják lecserélni.
Az egyik aki nagyon kellemes meglepetést okozott az Joan Roman. Idén kiválóan játszik. Tavaly nagyon szürke volt egész szezonban, idén viszont magára talált. Nem hiszem, hogy akkora klasszis lesz belőle, de üdítő a játéka. Hasonló az érzésem Dongou-val kapcsolatban is. Eddig úgy vélekedtem, hogy túl van sztárolva max. egy kis csapatban lehet jövője, de egyelőre kiváló teljesítményt nyújt. A tegnapi gólja is hatalmas volt. Az állam leesett. Most már azt mondom ha így folytatja klasszis kilences lehet belőle.

Halilovic, pedig eddig igazolja, hogy miért hoztuk ide. Mondjuk lehetne egy kicsit több lehetőséget adni neki, nem hiszem, hogy ne bírná. Az ő esetében nem tudom jót tenne-e a kölcsönadás, először ide kellene rendesen beilleszkedni.

Összességében szerintem hosszú ideje ez a legtehetségesebb generáció. Ha a kiugró tehetségek fele/harmada beváltja a hozzá fűzött reményeket, nem kell 50-60 milliókért igazolni. És a Juvenilből is folyamatosan lépnek elő a tehetségesebbnél-tehetségesebb kölkök.
Egyedül Grimaldo helyzete aggaszt. Nem tudom, hogy LE kérésére játszik kp-t vagy Eusebio így kelt fel egy reggel, de sok rációt nem látok benne. Lassan amúgy is kelleni fog egy balbekk Adriano helyett, középpályán meg már hárman-négyen is előtte vannak.

Ami még kérdés, hogy mi lesz a Munir-Sandro párossal ha Suarez végre megkapja az engedélyt.
Ha a RAC1 igazat beszél és Munir tényleg új szerződést kap, sanszos, hogy marad a felnőtteknél, aminek nem örülnék igazán. Nagyon kevés szerephez jutna, neki pedig folyamatos játékra lenne szüksége. Kupában felhozhatnák az első csapathoz, esetleg egy-két bajnokira rotálni, de jobb lenne, ha hétről-hétre játszhatna éles meccsen. Nem nőtte még ki a másodosztályt, sőt! Neki ott lenne a helye a jövő héttől.
Forca Barca!!!!
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.10.20. 17:16:06

Gareth Tello írta: Ié érdekes egy figura, szerintem ő a legtehetségesebb a három afrikai középhátvédünk (ő, Bagnack és Diagne) közül, viszont kicsit talán túl ingadozó és szeleburdi. Van, hogy egymagában egy áthatolhatatlan falat alkot, és előrejátékban is kivételeset nyújt, de van olyan is, hogy teljesen értelmetlen szólóba kezd a saját térfeléről indulva, aztán elveszíti a labdát, az ellenfél elindít egy gyors kontrát, ő meg értelemszerűen nem ér vissza. Illetve ha nem koncentrál eléggé, akkor elég komoly helyezkedési hibákat is képes véteni, mondjuk ez Bagnackra ugyanúgy jellemző.

Off: elnézést azoktól, akiket érzékenyen érintett az eltűnésem (ha voltak egyáltalán ilyenek), rendesen megkavarodtak a dolgaim a nyáron, de most már minden rendben. Valószínűleg nem fogok visszatérni a rendszeres fórumozáshoz, és legtöbb esetben csak ebbe a topikba fogok írogatni, ha már követem a fiatalok dolgait.
Nálam is Ié az abszolút favorit, nagyon drukkolok neki, hogy a nagy csapatig elvigye.

Nekem hiányoztál :D Mondjuk nem tetszik a mostani írásod, sehol egy gif :D
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.20. 16:01:36

Ha valakit érdekel esetleg, holnap folytatódik az UEFA Youth League, a mi fiaink az Ajaxot fogadják majd a Miniestadíban délután négytől. Az Eurosport élőben fogja közvetíteni az összecsapást, és elméletileg a Barça hivatalos YouTube-csatornáján is lehet majd nézni a meccset.
palesz77 írta:Ha jól olvastam Adama show volt, tényleg jól tolta a srác? Meg hogy játszik egész szezonban? Nekem nem volt a szívem csücske az előszezonban, önzőbb volt mint Deu, de tehetsége azért láthatóan van.. Szóval aki nézi a meccseket, az leírhatná, hogy hogy játszik. Meg az is érdekelne, hogy a mostani B-ből kikre lesz érdemes odafigyelni? Grimaldo és Samper az előszezonban meggyőzött, Ié-t is komálom, ki hogy teljesít? :mrgreen: Plusz Dongou ha jól vettem észre idén megtalálta a góllövőcipőjét.
Adama egy gól, három gólpassz, nem rossz. :)

A tegnapi meccset sajnos pont nem láttam (igyekszem majd pótolni, szerintem megéri), de egyébként próbálom az összes Barça B-mérkőzést megnézni idén is.

Adama elképesztő, már tavaly is felfigyeltem rá, amikor az UEFA Youth League-ben és a Juvenil A-ban kergette a labdát (pontosabban száguldott a labdával, és a védők kergették őt), de idén még látványosabb a játéka. Nem is értem, hogy lehet valaki egyszerre ilyen erős, robbanékony, gyors és technikás. Fantasztikus képességekkel megáldott játékos, élmény nézni, ahogyan felgyorsít, és olyan simán kerülgeti a védőket, mintha ötéves kissrácok ellen játszana. És jó látni, hogy egyre jobb arányban hoz jó döntéseket, egyre gyakrabban veszi észre az üres embert, és a védők nagy meglepetésére oda is teszi nekik a labdát, hogy aztán góllal legyen befejezve a támadás (jó példa erre Kaptoum vagy éppen Cámara gólja tegnapról). Ja, és védekezésben is elég hasznos tud lenni, mivel kis túlzással a leggyorsabb szélsőt is simán lefutja, vagy éppen elnyomja. :D A befejezésein még van mit javítani, és néha még mindig túl sokat vállal, túl sokszor akar egyedül átrobogni a fél védelmen, de szerintem ezekben a dolgokban javulni fog majd, ahogy taktikailag és mentálisan egyre érettebb lesz.

Dongou tényleg megtalálta azt a bizonyos cipőt, már hat találatnál jár idén. Jót tesz neki, hogy Munir és Sandro is a nagycsapattal edz, így jelenleg gyakorlatilag ő az egyetlen igazi középcsatár a keretben. Mondjuk még mindig rengeteg ziccert ront, és néha-néha túl önző az ellenfél kapuja előtt, de tavalyhoz képest így is van előrelépés bőven. Ettől függetlenül szerintem a padra fog szorulni, ha Munir és/vagy Sandro visszatér majd a B-be Suárez bemutatkozása után (ha egyáltalán visszatérnek...).

Samperről sok újat nem lehet mondani, hatalmas tanár még mindig, egészen kivételes, hogy fiatal kora ellenére mennyire higgadtan, sallangmentesen és pontosan játszik, és milyen szinten képes kontroll alatt tartani, megszabni az egész csapat játékát. Intelligencia, játékintelligencia és technikai képzettség terén aligha van nála jobb játékos a másodosztályban. És amellett, hogy (többnyire mélységből) rövid-hosszú passzokkal irányít, néha becsúszik egy-két zseniális kiugratás is, illetve védekezésben is hozza a kötelezőt. Kis elfogultsággal azt mondanám, hogy egyfajta Xavi - Busquets - Pirlo-klónról beszélünk, nyilván még nincs azon a szinten, mint az említettek, de minden esély megvan rá, hogy beverekedje magát a nagycsapatba hosszabb távon is.

Ié érdekes egy figura, szerintem ő a legtehetségesebb a három afrikai középhátvédünk (ő, Bagnack és Diagne) közül, viszont kicsit talán túl ingadozó és szeleburdi. Van, hogy egymagában egy áthatolhatatlan falat alkot, és előrejátékban is kivételeset nyújt, de van olyan is, hogy teljesen értelmetlen szólóba kezd a saját térfeléről indulva, aztán elveszíti a labdát, az ellenfél elindít egy gyors kontrát, ő meg értelemszerűen nem ér vissza. Illetve ha nem koncentrál eléggé, akkor elég komoly helyezkedési hibákat is képes véteni, mondjuk ez Bagnackra ugyanúgy jellemző.

Ami Grimaldót illeti, őt ebben a szezonban eddig szinte minden alkalommal támadó középpályásként játszatta Eusebio, aminek több okból kifolyólag sem örülök:
1. Balhátvédként szerintem jobb.
2. A nagycsapatba kerülésre több esélye lesz balhátvédként, mint középpályásként. Utóbbi esetben túl sokan vannak előtte a sorban, míg balbunkóként simán kaphat majd elég percet Alba mögött/mellett, idővel esetleg előtte is. Már csak ezért sem ártana, ha nem nevelnénk át teljesen támadó középpályássá.
3. Azáltal, hogy rendszeresen a középpályán játszik, Eusebio olyan tehetségek elől veszi el a játékperceket, mint Halilovic és Kaptoum. A balhátvéd Gafarot pedig szerintem annyira nem jó, hogy folyamatosan kezdő legyen.

Jelenleg nálam ez lenne az alap: Ortolá - Patric, Ié, Bagnack/Diagne, Grimaldo - Halilovic, Samper, Bicho - Adama, Dongou, Joan Román.

Bichóra érdemes figyelni még, nem véletlenül írták róla, hogy a legnagyobb tehetség, akit a Depor kinevelt az utóbbi években, baromi technikás, okos spíler, gyors gondolkodású, jól passzoló. nekem eddig nagyon tetszik a játéka.

A másik kedvencem Kaptoum (bár ha jól tudom, ő hivatalosan még nem tartozik a Barça B-hez), baromi sokoldalú középpályás, rengeteget robotol, és támadásban is elég sokat képes hozzátenni a csapat játékához. Remélhetőleg minél több lehetőséget fog kapni Eusebiótól az év során.

Illetve ott van Halilovic is természetesen, róla nem írnék sokat, mindenki tudja, hogy ragyogó képességei vannak, de fizikálisan még fel kell nőnie ehhez a szinthez. Mindenesetre én nyomatnám orrba-szájba, kezdőként legfőképpen, fantasztikus dolgokra képes a labdával.

Patricot sosem tartottam Barça-szintű játékosnak, de itt a B-ben jól elvan egyelőre, támadásban mondjuk nem valami acélos, de hátul többnyire megbízható, és nem egy hatalmas mentése votl már ebben a szezonban. Lucas Gafarotnak szerintem nincs jövője nálunk, sajnos-nem sajnos. Ez a Diagne gyerek meglepett, nem számítottam erre tőle, labdabiztos, jól olvassa a játékot, és a fejpárbajokat is elég szép arányban nyeri. Robert Costa engem nem győzött meg, bár az is igaz, hogy nem játszott még olyan sokat.

A Cámara - Calvet - Gumbau trióban én sokat nem látok, bár utóbbi testfelépítése elég komoly, kiegészítő embereknek jók lehetnek, az biztos.

Elöl Joan Románnak elég jó szezonja van, rá érdemes figyelni, intelligens, technikás, jól lövő játékos, vele kapcsolatban is olyan érzéseim vannak, mint Espinosánál anno, előbb-utóbb ki fogja nőni a Barça B-t, de a nagycsapatba kerülésre sosem lesz reális esélye. Egy spanyol élvonalbeli együttesben viszont szerintem simán kulcsember lehet majd. Rolón minimális lehetőséget kapott eddig, róla nem nyilatkoznék még. Babunskiban azonban lenne fantázia, de sajnos alig-alig kap játékperceket, szvsz ő is távozni fog előbb-utóbb.

Nagyjából ennyi, csak Campinst és Justét hagytam ki, előbbi nemrég tért vissza egy sérülésből, és összesen 17 percet játszott azóta, utóbbi pedig még mindig nem bevethető.

Összességében én annak örülök nagyon, hogy végre szakítottunk azzal az elképzeléssel, hogy a legnagyobb tehetségek mellé tapasztalt, idősebb, de valójában középszerű játékosokkal töltsük fel a B keretét (erre jó példa volt Lombán), hanem inkább fiatalabb, ígéretes focistákat veszünk (véglegesen vagy kölcsönbe), illetve megadjuk az esélyt az igen fiatal, de tehetséges Juvenil A-játékosoknak is. Jó kis keret jött össze, remek generáció, a szezont illetően különösebb elvárásaim nincsenek, kerüljük el a kiesést, ez mindennél fontosabb. Aztán ha összejön esetleg egy playoff-hely, akkor nagyon-nagyon boldog leszek. :)

Off: elnézést azoktól, akiket érzékenyen érintett az eltűnésem (ha voltak egyáltalán ilyenek), rendesen megkavarodtak a dolgaim a nyáron, de most már minden rendben. Valószínűleg nem fogok visszatérni a rendszeres fórumozáshoz, és legtöbb esetben csak ebbe a topikba fogok írogatni, ha már követem a fiatalok dolgait.

Ja, és még valami: augusztus végén volt esetleg valaki, aki kiment a Margit-szigetre megnézni a Juvenil A-t a Kocsis Sándor Emléktornán? Én megnéztem mindkét meccsüket, jó volt élőben is látni őket. Enguene, Adriá Vilanova (bizony, Tito fia), Moha, Palencia és Cantalapiedra nagyot játszott mindkét meccsen, de igazából majdnem az összes srácunknak jól ment a játék.

Elég hosszú lett, ha volt olyan elvetemült, aki végigolvasta, annak köszönöm szépen.
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.10.20. 15:29:00

a tello-hasonmás :mrgreen: legutóbbi showja :D
https://www.youtube.com/watch?v=knkXYylJvkU" target="_blank gólösszefoglaló egyébként, de lehetne Adama vs Alcorcón is :D
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7430
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.10.20. 02:40:32

palesz77 írta:
Chino írta:...
Ha jól olvastam Adama show volt, tényleg jól tolta a srác? Meg hogy játszik egész szezonban? Nekem nem volt a szívem csücske az előszezonban, önzőbb volt mint Deu, de tehetsége azért láthatóan van.. Szóval aki nézi a meccseket, az leírhatná, hogy hogy játszik. Meg az is érdekelne, hogy a mostani B-ből kikre lesz érdemes odafigyelni? Grimaldo és Samper az előszezonban meggyőzött, Ié-t is komálom, ki hogy teljesít? :mrgreen: Plusz Dongou ha jól vettem észre idén megtalálta a góllövőcipőjét.

Adama tényleg nagyot játszott és nem ez volt az első a szezonban. Néha úgy szlalomozott a az ellenfél játékosai között, hogy csak néztem. Nem tartozik a kedvenceim közé, de nem lehet elvitatni, hogy nagyon tehetséges. Ritka, hogy valakinek ilyen hihetetlen indulósebessége legyen, emellett a labdával is elég jóban van.

Dongou-n én is csodálkozom. Eddig csalódás, persze pozitív értelemben. Tavaly hihetetlen, hogy mennyire nem ment neki a góllövés, szerencsére idén már jönnek a találatok.

Edgaron én azt vettem észre, hogy nagyon rapszodikus a teljesítménye. Néha iszonyatosan magabiztos, olykor pedig kész életveszély hátul. Kíváncsi vagyok melyik irányba húz majd el.

Ezzel a kicsik feljöttek a 8. helyre.

Ami külön érdekes, hogy a másodosztályban a Mallorca-val holtversenyben mi lőttük a legtöbb gólt, szám szerint 17-et.
Forca Barca!!!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.10.19. 22:56:10

Chino írta:...
Ha jól olvastam Adama show volt, tényleg jól tolta a srác? Meg hogy játszik egész szezonban? Nekem nem volt a szívem csücske az előszezonban, önzőbb volt mint Deu, de tehetsége azért láthatóan van.. Szóval aki nézi a meccseket, az leírhatná, hogy hogy játszik. Meg az is érdekelne, hogy a mostani B-ből kikre lesz érdemes odafigyelni? Grimaldo és Samper az előszezonban meggyőzött, Ié-t is komálom, ki hogy teljesít? :mrgreen: Plusz Dongou ha jól vettem észre idén megtalálta a góllövőcipőjét.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7430
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.10.19. 22:29:25

barcafacan írta:Közvetítik valahol a B mai meccsét?
Kicsit későn láttam. 3:1-re vezetnek a kicsik, még van 20 perc

Gólok: Adama, Kaptoum és Dongou
Én itt nézem:

http://www.stream2watch.me/soccer/barce ... ive-stream" target="_blank

Bocs, 4:1. Camara :)
Forca Barca!!!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.10.19. 21:52:44

‏@barcastuff
Several media report that Samper isn't playing with Barcelona B because he'll train with first team tomorrow and could be part of Ajax squad

Örülnék neki, legalább a vkp-ink pihenhetnének a klasszikusra. Remélem Rafinha is kezdő lesz majd szerdán, jó lenne minél frissebbnek lenni a klasszikusra, meg nehogy becsússzon egy nem kívánatos sérülés..
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.10.19. 21:08:17

Denis Suárez gólpasszt adott, Deulofeu pedig egy félgólpasszt, ugyanis a szabadrúgása kijött a kapusról, majd azt követően lett gól. Ő pedig megünnepeltette magát...

De örömteli, hogy mindketten alapemberekké válnak a Sevillában, jó döntés volt a vezetőség részéről a kölcsönadásuk.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.10.19. 20:29:52

Denis megint nagyon jó. Kíváncsian várom, hogy alakul a jövője!
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.10.11. 17:06:50

Közvetítik valahol a B mai meccsét?
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.10.08. 22:15:51

Fiatal csatárnak jövőre Deulofeu, Munir, Sandro, Adama és Dongou nem fér el a keretben. Eladásra, kölcsönadásra lesz szükség.
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.10.08. 17:33:39

barcafacan írta:Lehet, hogy Halilovic a horvát válogatottal van?
biztos.
Kép
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.10.08. 08:23:27

LE nem akarja ejteni Adamat és Dongout - ami helyes. Lehet, hogy Halilovic a horvát válogatottal van?
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7430
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.10.05. 11:49:58

barcafacan írta:Tud v alaki valamit a B tegnapi meccséről? És arról, hogy a válogatott - szünetben LE kikkel fog foglalkozni a B- ből, esetleg a Juvenilből?
0:1-re kikaptak a Lugotól. :( :(
Nem láttam a meccset, de az utóbbi 3 meccs alapján elég komoly formahanyatlás látszik a csapaton. Kíváncsi vagyok visszaküldi-e Sandrot és/vagy Munirt LE Suarez visszatérése után. A kicsikre is ráférne az erősítés, nekik pedig kellene a folyamatos játék.
Forca Barca!!!!
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.10.05. 09:45:21

Tud v alaki valamit a B tegnapi meccséről? És arról, hogy a válogatott - szünetben LE kikkel fog foglalkozni a B- ből, esetleg a Juvenilből?
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7430
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.10.04. 11:29:30

nagyiibarca írta:egy kis olvasnivaló a Juvenil A egyik tehetséges középhátvédjéről, belinkelem, hátha érdekel valakit

http://www.scoutedfootball.com/defender ... rigo-tarin" target="_blank
Én is hallottam már a srácról, azt mondják jövőre már a B-ben lesz. A képességeit tekintve pedig akár Bagnackot akár Edgart is kiszoríthatja.
Arra viszont kíváncsi leszek, hogy Eusebio felhívja-e párszor a csapatba. Ez az Ié-Bagnack páros nem szuperál olyan pengén, mint azt személy szerint én elképzeltem.
Forca Barca!!!!
Avatar
nagyiibarca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2012.08.28. 13:38:29
Tartózkodási hely: Magyarország.

2014.10.04. 11:04:33

egy kis olvasnivaló a Juvenil A egyik tehetséges középhátvédjéről, belinkelem, hátha érdekel valakit

http://www.scoutedfootball.com/defender ... rigo-tarin" target="_blank
Kép
"Apuval készítettünk egy ilyen szalmazsákot, egy ember méretűt oszt aszt köllöt, azon gyakorúltam."-Almási Kristóf
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.09.30. 18:16:07

Sanama írta:Denis Suarez bekerult a honap valogatottjaba a La Liga-ban.
Bravo, Rakitic es Neymar kepviseltek a Barcat.
Tudom én, hogy CleanSheet számít, de szerintem az egész ligában ő mutatta be eddig a legkevesebb védést, úgyhogy nekem ez kicsit vicces.. :D

Denisre amúgy nagyon kíváncsi leszek, tudtommal a bal oldalon érzi magát jobban, ahonnan Ini majd lassan kiöregszik - remélem tényleg lassan -, az ifik közül meg Rafinha és Halilovic is a középpálya jobb oldalán érzik magukat igazán otthon, úgyhogy látok rá esélyt, hogy lesz nálunk jövője, ha így folytatja a Sevillában. Mindenesetre biztató kezdet! :)
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.09.30. 15:55:02

Denis Suarez bekerult a honap valogatottjaba a La Liga-ban.
Bravo, Rakitic es Neymar kepviseltek a Barcat.
Avatar
cinkoxid
Barça B
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2011.08.10. 12:11:38

2014.09.28. 22:46:12

https://www.youtube.com/watch?v=qmqraDc ... -XNzFlopsg

itt az összefoglaló a meccsről. Volt pár igen nagy védése ortolának.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.09.28. 21:48:27

Én az 50. percben kapcsoltam a meccsre, akkor már 2-3 volt az eredmény, valószínűleg addigra már kifocizták magukat a srácok, mert én semmi érdemlegeset nem láttam onnantól.
Csapat szinten egyáltalán nem tetszett amit láttam, olyan "egyénieskedő" foci volt.
Persze Mallorcán rúgtunk 3 gólt (ez a nagy csapatnak is becsületére válna) egy nagyon nehéz pályán, ami most még inkább az volt, előtte marha nagy eső lehetett a pálya minőségét elnézve.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.09.28. 20:49:42

A két néger milyen középhátvédnek idén?(Ié meg Niang) 6 meccsen 10 kapott gól, elég sok :/
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7430
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.09.28. 19:13:12

Na, 3:3 lett a vége. Kétszer is vezettünk, erre 3 pontrúgásból kapunk 3 gólt. #-o
Ráadásul most sem úsztuk a potyát, Gumbaú meg gyönyörűen kiállíttatta magát.

Dongou és Camara akcióból lőtt gólt Grimaldo pedig megint hatalmas szabigólt ragasztott. Halilovicnak volt egy-két látványos szólója meg kiosztott 2 gólpasszt érő labdát, de eltöketlenkedték elől.
Aki látta a meccset, attól kérdezném, hogy Lucast sérülés miatt cserélték le? Mintha lett volna valami esése, de pont akkor akadt a stream-em úgyhogy nem tudom tényleg súlyos volt-e.
Forca Barca!!!!
Válasz küldése