La Masia - Barça fiatalok

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2015.05.04. 15:31:25

Ié hogy játszik? Mondjuk védő és kapnak egy zsákkal minden meccsen, de én reménykedek :D
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.05.04. 15:01:49

Samper írta:Nincs új hír a B-ről?
Kikaptak az Albacete-től 2:1-re. Az egyenlítő gólt Munir lőtte, de szokásosan a 80+. percben kaptunk gólt. A csapat amúgy nem játszott rosszul, Halilovic is nagyon jól mozgott csak nem volt igazi átütőerő a támadójátékban. De legalább nem a Gumbau-Patric-Babunski kp-val álltunk ki. (bár lehet, hogy csak Palencia eltiltása miatt)
Azt máig nem értem miért kell Dongout erőltetni, ráadásul szélen Adama kárára, mert centerben Munir játszik.

A nagyobb gond, hogy ezt a meccset hozni kellett volna, mert a többi nagyon húzós lesz, nem az alsóházzal játszunk majd. Szurkolni kell, hogy az Osasuna és a Sabadell veszítsen pontokat. Ráadásul Bagnack is kidőlt a szezonra, Juste meg Gomez nem életbiztosítás, bár Diagné még lehet opció. Mondjuk én Tarínt szívesen látnám. :D
Forca Barca!!!!
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.05.04. 06:09:00

Nincs új hír a B-ről?
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2015.04.30. 20:49:20

Xavi Quintillà, Juanma García, Rodrigo Tarín 2014/2015 ● Barcelona Juvenil A
http://www.youtube.com/watch?v=VuffNiKOlE0" target="_blank
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.04.25. 21:50:10

Gareth Tello írta:
Samper írta:Összeállítás? kiállítások?
José Suárez - Palencia, Juste, Ié, Grimaldo - Patric, Gumbau, Halilovic - Dongou, Munir, Sandro. (Csereként Adama, Samper és Cámara jött be).

Palencia a 83. percben, Grimaldo a hosszabbításban kapott piros lapot.
Kösz. Két szélsőhátvéd kiesése elég nagy érvágás. Adama és Samper háttérbe szorítását nem értem, de nem is kell, hogy értsem.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2015.04.25. 21:24:06

Samper írta:Összeállítás? kiállítások?
José Suárez - Palencia, Juste, Ié, Grimaldo - Patric, Gumbau, Halilovic - Dongou, Munir, Sandro. (Csereként Adama, Samper és Cámara jött be).

Palencia a 83. percben, Grimaldo a hosszabbításban kapott piros lapot.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.04.25. 21:07:48

Összeállítás? kiállítások?
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2015.04.25. 20:46:28

Végre egy győzelem, végre, végre! A végén szinte már úgy ujjongtam, mintha BL-t nyertünk volna, és ahogy néztem, a meccs után Sandróék is hasonló állapotban voltak. :D Nagyon kellett már ez a három pont.

Grimaldo szabadrúgásgólja: http://vine.co/v/eWhqpu6M5L7" target="_blank
Grimaldo has scored 4 Liga Adelante goals this season, 3 of them from a direct free kick. 8)

Munir emelése: http://vine.co/v/eWh6FHjHqAT" target="_blank
szerk.: Ezen sokkal jobban látszik: http://twitter.com/david4bcn/status/592038198584483840" target="_blank

És még egy finomság Grimaldótól: http://www.youtube.com/watch?v=Rdrf-cxi1-c" target="_blank
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2015.04.25. 19:37:58

Grimaldo tekert egy szép szabadrúgásgólt a 6. Ponferradina ellen. A csapat játékát is nézve próbálunk az utolsó szalmaszálba kapaszkodni. Remélem behúzzák a a kicsik a mait.

Na kérem, nem semmi végjáték után 2-1 ide. Buta kapott gól, szép Munir találat, meg 2 piros itt. :D Jó kis meccs volt. :)
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.04.20. 22:00:08

A jövőt nem sejthetjük.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.04.20. 17:04:54

Samper vkp. ](*,) ](*,) ](*,)
Az osztogató kp fogalom magába foglalja mindazon kp-kat, akiknek nem az ütközés vagy a nagy betörések a feladata, hanem az OSZTOGATÁS! Ilyen a Barca kötelékébe tartozó vkp. Látom felesleges veled vitázni. Nem tudom, hogy mióta vagy Barca szurkoló, de láthatóan nem értetted meg, hogy hogyan működik nálunk az ifinevelde. A Bilbaonál az a cél, hogy minden posztra legyen játékos, nálunk sosem az volt. Innen sose fog kikerülni Yaya Toure vagy Suarez. A Barca ifi kineveli azt a játékostípust, amit csak ő tud, amihez nem ért, azt pedig megveszi máshonnan. Így megy ez már mióta én követem a Barcát (kb 2004).
Biztos reagálsz majd erre valami okosat, de én befejeztem a magyarázkodást.
A Fifa egy szégyen
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.04.20. 16:47:25

noname írta:Nincs jó osztogató? Samper szerinted mi? Halilovic is erősen hasonlít Iniestára. A B keretnek van kb 4 sztárja, abból 1 egyértelmű osztogató kp, de Halilovic sem épp csatár. :lol:
Egyáltalán honnan legyen szerinted ütköző kp? A spanyol/katalán középpályás archetípusa egyszerűen túlzottan eltér ettől, az pedig szabály, hogy ha jól emlékszem 15% nem katalán/spanyol lehet csak a csapatban. Ha ütköző kp-t akarnának nevelni, kb el is menne a 15% erre, hiszen országon belül nehezen fog összejönni a dolog. Persze most jöhetsz azzal, hogy lehet egy játékost úgy edzetni, hogy az izmos legyen és erős, de kérdem én, a játékos akarná ezt? A példakép nem Xabi Alonso lesz(remélem), hanem Xavi, Iniesta, stb. Minden kölyök a játszótéren hozzájuk akar hasonlítani. Aki olyan testalkat pedig h jó ütköző legyen, az meg alighanem kézilabdázni vagy kosarazni fog, nem pedig focizni.

A legfőbb baj a pocsék edző volt és az, hogy a játékosokat sztárolják, miközben még semmi okot sem adtak erre. Szerinted mit művel egy 18 éves fejével, ha hirtelen világsztár lesz...MOst nagyon szem előtt vannak a 2. osztályban. Kellett volna egy okos, pedagógus edző, aki tudja kezelni a helyzetet. Ehelyett Eusebio! =D>
Samper vkp., Halilovic idén jött, nem nevelték. A mostani B-t ugyan Eusebio vágta haza, de LE ősszel még sok fiatallal foglalkozott, aztán mindnek ő is elengedte a kezét. Ha LE nyer két - három trófeát, akkor igaza lesz, de ezek a B-sek nála ősszel se jutnak majd szerephez. Ha viszont nem nyer, akkor őszre már nem ő lesz az edző - az új meg aligha fog keresgélni a mostani B-ben. Mindenképpen arccal a transferban utáni igazolások felé fognak fordulni. 2016 tavaszán fog kiderülni, hogy milyen lesz a csapat - az egész utánpótlás nevelésének meg ahhoz kell majd igazodni. Ez a jövő évi B játékosainak is csak véletlenül jöhet jól.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.04.20. 15:28:33

Az, hogy most másod vagy harmadosztály ilyen szempontból nem sokat számít. Max. annyit, hogy egy "fizikálisan" erősebb közegben játszanak."Felnőtt" játékosok között akiknek sokkal több rutinjuk van, jobban bírják a hajtást, a 65-70 percre már nagyon elfáradunk.

Attól hogy a harmadosztályban vannak mindegy, ha egy edző épít az utánpótlásra, sőt jobban ki is jönnek a játékosok erősségei. Egy Juvenil-ből feljött játékosnak alapból nehéz felvenni a másodosztály ritmusát. Eusebio-t azért ennyire nem vennem elő, nézd meg milyen eredményeket értünk el vele. osztályozós hely például, de még az idei szezon első fele is igen jó volt. Valami hirtelen megtört.
Vinyals felett én még nem törnék pálcát, de eddig kb annyit csinált, hogy szétbarmolta a középpályánkat. Nyomja a Gumbau-Patric párost, aztán csodálkozik. A cseréi pedig kabarészámba mennek. Nem igazán értem mit akar. Nem tudom , hogy folyamatosan próbálkozgat, kísérletezget, de nem halad túl jó irányba.
Az eddigi egyetlen pozitívum amit láttam tőle, hogy Palencia-t felhozta, de cserébe Patricot felnyomta vkp-ba Samper helyett, aki talán egy kis kreativitást tudna csempészni a játékba, ráadásul nem rohannának úgy keresztül a kp-n, mint Gabarronnal.
Talán Pep-et akarta másolni, aki Lahm-al csinálta meg, de abból se sült ki semmi jó. Tényleg nem akarom bántani Patricot vagy közellenségként beállítani, de már azt hiszem 3 éve fent van és csak magát múlja alul, ráadásul egy idegen poszton.

A kiesés azért még nem borítékolható, mindössze 3 ponttal van kevesebb, mint a bentmaradóknak és tavaly is nagyon jó hajránk van. Én még bízok bennük, de nem dőlök a kardomba, ha jövőre eggyel lejjebb kezdünk. Legalább a felkerülőknek is könnyebb lesz beilleszkedniük.
Forca Barca!!!!
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2015.04.20. 12:16:12

Én is úgy látom ezt az egészet, hogy Guardiola, majd Enrique vezetésével a 4. osztályból feljöttünk a 2. ligába. Ami zseniális volt akkor, elég jó játékosok voltak a keretben is. A 2. ligában eltöltött évek alatt arra mentünk leginkább,hogy vegyünk tucat játékosokat, akik jók a 2. ligába, de a Barca első csapatáról nem is álmodhatnak. Na ez az ami elfogadhatatlan.
Én azt sem bánom, ha kiesünk, sőt már örülnék neki a 3. osztályba. Ott nyugodtan újra lehetne formálni ezt a csapatot, fiatalokkal. Egyszer már leírtam ezt, akkor megkaptam,hogy de akkor hogy lesznek fejlődő játékosaink. Messi,Xavi,Iniesta,Puyol,Valdés,Busquets,Pedro, és még sorolhatnám ,hogy kik nem is voltak a 2. osztály közelében soha. Aki klasszis játékos, az a 3.ad osztályban is kitűnik. Utána pedig, ha kinőtte a szintet, vagy felkerül a nagyokhoz, vagy kölcsön adjuk. Szerintem ennyi az egész lényege.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.04.20. 11:10:28

Nincs jó osztogató? Samper szerinted mi? Halilovic is erősen hasonlít Iniestára. A B keretnek van kb 4 sztárja, abból 1 egyértelmű osztogató kp, de Halilovic sem épp csatár. :lol:
Egyáltalán honnan legyen szerinted ütköző kp? A spanyol/katalán középpályás archetípusa egyszerűen túlzottan eltér ettől, az pedig szabály, hogy ha jól emlékszem 15% nem katalán/spanyol lehet csak a csapatban. Ha ütköző kp-t akarnának nevelni, kb el is menne a 15% erre, hiszen országon belül nehezen fog összejönni a dolog. Persze most jöhetsz azzal, hogy lehet egy játékost úgy edzetni, hogy az izmos legyen és erős, de kérdem én, a játékos akarná ezt? A példakép nem Xabi Alonso lesz(remélem), hanem Xavi, Iniesta, stb. Minden kölyök a játszótéren hozzájuk akar hasonlítani. Aki olyan testalkat pedig h jó ütköző legyen, az meg alighanem kézilabdázni vagy kosarazni fog, nem pedig focizni.

A legfőbb baj a pocsék edző volt és az, hogy a játékosokat sztárolják, miközben még semmi okot sem adtak erre. Szerinted mit művel egy 18 éves fejével, ha hirtelen világsztár lesz...MOst nagyon szem előtt vannak a 2. osztályban. Kellett volna egy okos, pedagógus edző, aki tudja kezelni a helyzetet. Ehelyett Eusebio! =D>
A Fifa egy szégyen
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.04.20. 10:52:01

noname írta:[
Ebben szerintem nagyot tévedsz. A Barca játékospolitikája azon alapszik, hogy bizonyos posztokra kineveljük a játékosokat, más posztokra igazolunk. Mivel a csapatnál nagyon értenek az osztogató kp neveléshez, ezért nem fognak elkezdeni ütközőket kinevelni. Egyszerűen nem éri meg ezen változtatni. Hasonlóan középcsatár-neveléshez sem ért az együttes, de nagyon jó 2. csatár/szélső/irányítókat nevel ki. Nálunk sose volt az a cél, hogy a teljes csapat saját nevelésű legyen, hanem azokra a posztokra jönnek fel saját nevelések, ahova olyan játékosokat nevelünk ki, amiket más nem tud. A Barcán kívül senki sem képes kinevelni Xavit, Iniestát, Busquetset, stb. Ütközőt viszont bárki képes, így felesleges elvonni a figyelmet az osztogatókról.
Nem fogják megváltoztatni a teljes felépítését egy játékosnak csak azért, mert van egy hiányposzt.
x

Jelenleg a B-ben egyetlen saját nevelésű jó osztogató nincs. Ennyit a nagyon értéshez. A jövőt illetően meg kétlem, hogy az A a korábbi nagy trió fociját akarja játszani. Nem azért esik annyi szó Pogbaról.

x

A csatárok esetében pedig a 2. és 3. osztályt hasonlítottam össze. Messi a 3. osztály védőivel kellett annak idején harcoljon, akik gyengébbek, nem rúgták szét. Jelenleg a 2. osztály ellen kell a csatárainknak bizonyítani és az a tény, hogy ők durvábbak lehet, hogy árt egy csatár fejlődésének. Sokszor nem ajánlott bedobni valakit a mélyvízbe, mert megfúl. Lásd Krkic. Gyors volt és technikás, de túl korán akarták az első osztály elvárásaihoz igazítani a testfelépítését. Mellékhatásként teljesen elvesztette a sebességét és a cselezőkészségét, tönkrement. Ha Bojan nyugodtan fejlődhetett volna a 2-3. osztályban, lehet jelenleg a világ legjobb csatáraként emlegetnénk.

x

A B jelenlegi csatárai között nincs Krikic stílusához hasonló. Nem rúgták őket szét, nem tették be őket túl korán az A-ban, mégse számítanak akkora ígéretnek, mint akár fél éve. Valami nagy baj lehet ott, csak nem tudjuk, hogy mi.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.04.20. 09:16:18

Samper írta:
noname írta: Középpályásoknál ez annyira nem számít, hiszen úgysem azt a fajtát nevelik nálunk, akinek az ütközés lenne a dolga. Csatároknál néha egyenesen hátrány volt az, hogy a 2. osztályban játszottak, hisz így sokkal rutinosabb védőkkel kerültek szembe, mint pl Messiék.
.
Meg vagyok győződve róla, hogy januárban kifejezetten olyan középpályásokat fogunk keresni a piacon, akik irányító készségük mellett jól ütköznek. És ez a jövőben az utánpótlásnál is így lesz.

A csatárokról írottakat meg nem értem. A másodosztályú védők rutinosabbak, mint az első osztályúak? Hogyhogy?
Ebben szerintem nagyot tévedsz. A Barca játékospolitikája azon alapszik, hogy bizonyos posztokra kineveljük a játékosokat, más posztokra igazolunk. Mivel a csapatnál nagyon értenek az osztogató kp neveléshez, ezért nem fognak elkezdeni ütközőket kinevelni. Egyszerűen nem éri meg ezen változtatni. Hasonlóan középcsatár-neveléshez sem ért az együttes, de nagyon jó 2. csatár/szélső/irányítókat nevel ki. Nálunk sose volt az a cél, hogy a teljes csapat saját nevelésű legyen, hanem azokra a posztokra jönnek fel saját nevelések, ahova olyan játékosokat nevelünk ki, amiket más nem tud. A Barcán kívül senki sem képes kinevelni Xavit, Iniestát, Busquetset, stb. Ütközőt viszont bárki képes, így felesleges elvonni a figyelmet az osztogatókról.
Nem fogják megváltoztatni a teljes felépítését egy játékosnak csak azért, mert van egy hiányposzt.

A csatárok esetében pedig a 2. és 3. osztályt hasonlítottam össze. Messi a 3. osztály védőivel kellett annak idején harcoljon, akik gyengébbek, nem rúgták szét. Jelenleg a 2. osztály ellen kell a csatárainknak bizonyítani és az a tény, hogy ők durvábbak lehet, hogy árt egy csatár fejlődésének. Sokszor nem ajánlott bedobni valakit a mélyvízbe, mert megfúl. Lásd Krkic. Gyors volt és technikás, de túl korán akarták az első osztály elvárásaihoz igazítani a testfelépítését. Mellékhatásként teljesen elvesztette a sebességét és a cselezőkészségét, tönkrement. Ha Bojan nyugodtan fejlődhetett volna a 2-3. osztályban, lehet jelenleg a világ legjobb csatáraként emlegetnénk.
A Fifa egy szégyen
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.04.20. 08:41:50

noname írta: Középpályásoknál ez annyira nem számít, hiszen úgysem azt a fajtát nevelik nálunk, akinek az ütközés lenne a dolga. Csatároknál néha egyenesen hátrány volt az, hogy a 2. osztályban játszottak, hisz így sokkal rutinosabb védőkkel kerültek szembe, mint pl Messiék.
.
Meg vagyok győződve róla, hogy januárban kifejezetten olyan középpályásokat fogunk keresni a piacon, akik irányító készségük mellett jól ütköznek. És ez a jövőben az utánpótlásnál is így lesz.

A csatárokról írottakat meg nem értem. A másodosztályú védők rutinosabbak, mint az első osztályúak? Hogyhogy?
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2015.04.19. 22:26:35

A mai Barça B-meccshez fűződően csak annyit, hogy felkötöm magam, ha a következő találkozókon Vinyals továbbra is a Patric-Gumbau double pivot-ot fogja erőltetni Samper helyett... =D>
Samper írta:Na meg egy kiesés nyilván mindent megváltoztat az utánpótlás körül. A harmadosztályból aligha lesz átjárás az A csapatba.
Nyilván előnyösebb, ha a fiatalok a nagycsapatba kerülés előtt a másodosztályban játszanak, mert kisebb a különbség a La Liga és a Liga Adelante között, mint a La Liga és a harmadosztály között, de nem hinném, hogy ilyen drasztikus változások következnének be ezen a téren a kiesés után. Inkább azzal lesz a gond, ha fiatal tehetségeket akarunk elcsábítani egy másik klubból, olyan módon, mint Halilovicot: egy szezon a B-ben, aztán jöhetnek a nagyok. A harmadosztály ugyanis a legtöbb játékos számára valószínűleg nem olyan vonzó, mint a második liga.
Chino írta:Igazán Abou-ra leszek kíváncsi, a PSG ellen láttam, piszkosul tehetség a srác szerintem. remélem jövőre többet lehet látni, csak még nagyon fiatal. Azt hiszem 16 vagy 17 éves.
Őt én is nagyon kedvelem. Valószínűleg a Juvenil A-ban fog játszani jövőre. Ő, Aleña és Oriol Busquets vagy Oriol Rey egészen brutális középpályát alkothatnak majd, nagyon várom már ezt a Juvenil A-t. 8)
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.04.19. 21:18:09

Azért csak szólok az újabb Barca szurkolóknak, hogy a Pep éra sok saját nevelésének túlnyomó része egy olyan Barca B-ből jött fel, ami a 3. osztályban volt középcsapat, sőt, még a negyedik osztályban is lenyomott egy szezont. A 2. osztályos tagság első sorban olyan posztokon segített, ahol sokat számít a fizikum. Nem véletlen, hogy az utóbbi időben sok középső védő jött fel, még ha nem is mind vált be(azért Bartra bevált, de Fontas sem volt épp rossz és volt még valaki, akinek nem ugrik be a neve, meg persze Muniesa). Egy középső védőnél hasznos, ha az ellenfeleid nem fiatalok, vagy amatőrök, hanem olyanok, akik már keményebbek. Középpályásoknál ez annyira nem számít, hiszen úgysem azt a fajtát nevelik nálunk, akinek az ütközés lenne a dolga. Csatároknál néha egyenesen hátrány volt az, hogy a 2. osztályban játszottak, hisz így sokkal rutinosabb védőkkel kerültek szembe, mint pl Messiék.

Az első csapatot szerintem sokban nem befolyásolja, ha kiesik a B csapat, de azért én is örülnék, ha bent maradnak. Talán a legnagyobb gond az lenne, hogy sok ifink elég nagy sztár lett a maga nemében(transfermakt ez erősen alátámasztja), így nem akarnak majd a 3. osztályban játszani, mert akkor nem lesznek annyira szem előtt. Kiesés esetén nagyon sok kölcsönnel kell majd számolni véleményem szerint.
A Fifa egy szégyen
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.04.19. 20:57:21

Samper írta:A harmadosztályból aligha lesz átjárás az A csapatba.
Olyannyira, hogy legutoljára onnan jöttek fel az alapcsapatba (Pedro, Busquets). :D
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.04.19. 20:55:44

Samper írta:Na meg egy kiesés nyilván mindent megváltoztat az utánpótlás körül. A harmadosztályból aligha lesz átjárás az A csapatba.
Nem hinném, hogy csak ezen múlna.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.04.19. 20:43:37

Na meg egy kiesés nyilván mindent megváltoztat az utánpótlás körül. A harmadosztályból aligha lesz átjárás az A csapatba.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.04.19. 08:23:31

Chino írta:
Gareth Tello írta:
Valakivel kevered, júniusig él csak a szerződése, de elvileg most már tényleg közel van a megegyezés a hosszabbításról.
Akkor ezt lehet benéztem.

A Munir-Adama duóból szerintem egyik maradni fog, talán inkább Munir megy, mert Dongout nincs az az isten hogy eltávolítsák onnan, Elég szent tehén ott, bár egy másik csapatban lehet, hogy ki tudna teljesedni.
Adamanak meg úgysincs minőségi pótlása vagy konkurenciája, kupára, edzeni vagy kis csapatok ellen meg fel lehet hozni, ahogy Halilovicot. Joan Romant meg betehetik végre, mert mióta Suarez visszatért a Munir-Sandro páros mellett vagy csak epizódszerept kap vagy beteszik kp-ra.
Gareth Tello írta:Amúgy meg elég nagy lesz a mozgás a B keretében a nyáron, főleg elöl, Munirt szerintem kölcsönadjuk majd, Adama vagy felkerül a nagyokhoz, vagy ő is megy kölcsönbe, Dongou szvsz továbblép, és Sandro is aligha húz le még egy szezont a B-ben. Marad Rolón, aki eddig igencsak mellőzve volt, marad Joan Román, akit talán meg lehet győzni arról, hogy maradjon még egy évet... És ennyi. A Juvenil A-ból fel lehet hozni Aitort és Padillát mondjuk (bár utóbbit én annyira nem kedvelem), Moha viszont elvileg megy a Stoke-ba, szóval vele nem számolhatunk majd... :(
Palencia, Enguene, Kaptoum, Aitor, Amir, Tarín, Quinti, Padilla, esetleg még Corredera vagy Ros, szerintem nekik van esélyük a felkerülésre. Aztán majd talán Lee is jöhet azonnal a B-be, amint lejár az eltiltás. :)
Én még a Bagnack-Edgar párosból is megkockáztatnám, hogy elmegy az egyikük kölcsönbe, a helyére pedig jöhetne Tarín.
Enguene tényleg sanszos. Palencia szerintem befutó lehet, Vinyals nagyon kedveli, csak így mi lesz Godswill-el. Kaptoum szinte 100%.
Igazán Abou-ra leszek kíváncsi, a PSG ellen láttam, piszkosul tehetség a srác szerintem. remélem jövőre többet lehet látni, csak még nagyon fiatal. Azt hiszem 16 vagy 17 éves.

Samperről nem nagyon tudok, de Grimaldoval most akarnak hosszabbítani. Halilovicnak még van négy éve, de ha felhozzák le kell szurkolni még 7 milliót a Dinamo-nak, szóval kérdéses.[/quote]

Lehet valahol végignézni, hogy kinek meddig szól a szerződése és mennyi a kivásárlási ára? Mert őszintén szólva nem tudom mással magyarázni a B mélyrepülését, mint egyes kelendő játékosok mehetnékjével.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.04.17. 16:52:38

Gareth Tello írta:
Valakivel kevered, júniusig él csak a szerződése, de elvileg most már tényleg közel van a megegyezés a hosszabbításról.
Akkor ezt lehet benéztem.

A Munir-Adama duóból szerintem egyik maradni fog, talán inkább Munir megy, mert Dongout nincs az az isten hogy eltávolítsák onnan, Elég szent tehén ott, bár egy másik csapatban lehet, hogy ki tudna teljesedni.
Adamanak meg úgysincs minőségi pótlása vagy konkurenciája, kupára, edzeni vagy kis csapatok ellen meg fel lehet hozni, ahogy Halilovicot. Joan Romant meg betehetik végre, mert mióta Suarez visszatért a Munir-Sandro páros mellett vagy csak epizódszerept kap vagy beteszik kp-ra.
Gareth Tello írta:Amúgy meg elég nagy lesz a mozgás a B keretében a nyáron, főleg elöl, Munirt szerintem kölcsönadjuk majd, Adama vagy felkerül a nagyokhoz, vagy ő is megy kölcsönbe, Dongou szvsz továbblép, és Sandro is aligha húz le még egy szezont a B-ben. Marad Rolón, aki eddig igencsak mellőzve volt, marad Joan Román, akit talán meg lehet győzni arról, hogy maradjon még egy évet... És ennyi. A Juvenil A-ból fel lehet hozni Aitort és Padillát mondjuk (bár utóbbit én annyira nem kedvelem), Moha viszont elvileg megy a Stoke-ba, szóval vele nem számolhatunk majd... :(
Palencia, Enguene, Kaptoum, Aitor, Amir, Tarín, Quinti, Padilla, esetleg még Corredera vagy Ros, szerintem nekik van esélyük a felkerülésre. Aztán majd talán Lee is jöhet azonnal a B-be, amint lejár az eltiltás. :)[/quote]

Én még a Bagnack-Edgar párosból is megkockáztatnám, hogy elmegy az egyikük kölcsönbe, a helyére pedig jöhetne Tarín.
Enguene tényleg sanszos. Palencia szerintem befutó lehet, Vinyals nagyon kedveli, csak így mi lesz Godswill-el. Kaptoum szinte 100%.
Igazán Abou-ra leszek kíváncsi, a PSG ellen láttam, piszkosul tehetség a srác szerintem. remélem jövőre többet lehet látni, csak még nagyon fiatal. Azt hiszem 16 vagy 17 éves.

Samperről nem nagyon tudok, de Grimaldoval most akarnak hosszabbítani. Halilovicnak még van négy éve, de ha felhozzák le kell szurkolni még 7 milliót a Dinamo-nak, szóval kérdéses.
Forca Barca!!!!
Válasz küldése