Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2021.08.08. 12:58:48

Andris írta:
2021.08.08. 12:42:24
Más téma: Én Messire kicsit se haragszom, és k. nagy luxus lenne azt mondania bárkinek, hogy majd a PSGben nem nézi. A világ valaha volt legjobb játékosa a mi időnkben élőben lép pályára, egy meccset sem szabadna kihagynia senkinek, bárhol is játszik.
Így hogy már eltelt pár nap én sem haragszok, de hiába tűnik luxusnak én biztos nem fogom nézni a PSG-ben. Maximum akkor ha ellenünk játszik. Valahogy nem érdekel a teljesen mindenki felett álló "klub" ahol valahogy teljesen kibulizzák hogy "pénz nem számít". Azt vesznek meg akit akarnak, miközben igazi múlttal rendelkező csapatok meg Rodolfóznak hogy hogy lehessen megtartani a játékosokat. Teljesen tönkretették az Európai labdarúgást. Mindenkire vonatkoznak a szabályok csak rájuk nem. Vicc.
Csak is Puyol
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2021.08.08. 12:42:24

MessiNeymarSuarez írta:
2021.08.08. 12:39:23


Azok alapján hogy Laporta szerint a bevétel 95%-át kiteszik még Messi nélkül is a fizetések, hát nem sok :D kb a lehetetlen kategória, nem véletlen hogy hónapokig ment hogy Grízes vagy elmegy vagy Messi nem tud itt maradni.
A kiemelt rész a lényeg. Sose fogjuk megtudni, hogy mi az igazság, mert egy rohadt politikust kellett a klub élére megválasztaniuk az ostoba pártolóknak.

Más téma: Én Messire kicsit se haragszom, és k. nagy luxus lenne azt mondania bárkinek, hogy majd a PSGben nem nézi. A világ valaha volt legjobb játékosa a mi időnkben élőben lép pályára, egy meccset sem szabadna kihagynia senkinek, bárhol is játszik.

miro, szerintem abszolút nem értetted meg amit írtam :D
de valójában nem olyan fontos.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.08.08. 12:41:20

Valójában ez a maradhatott volna-e nálatok,vagy sem,most már teljesen mindegy.
Ne felejtsétek el ezt a jó pár évet neki soha.
Örülök,hogy láthattam legalább tv-ben.
Pénz ide vagy oda,elég van neki stb,nekem igazából nem ez a kérdésem,az egyik hogy nem tisztem eldönteni,a másik,más pénzével mindenki könnyen dobálózik.

Egyetlenegy dolgot nem értek,se tőle,se egy Ramostól.

Ők erre nem várnának? :
https://www.youtube.com/watch?v=tl ... LU&t=1163s

Nem mondom,lehet hogy nem is volt opció,vagy távol volt nagyon az a lehetőség,hogy pl messi nálatok maradjon,de jobb egy mikrofon mögött elköszönni,és kisétálni az ajtón, mint ez?? :?:
Amikor tényleg felteszik a fejedre a koronát,és nem csak a csapat,a város is,mindenki.

Mondhatni, hogy buborékban élek. Egy olyanban (persze nem ugyanolyanban) mint Messi, ahol nincs anyagi problémám. És ebben a buborékban ha valahol ott akar maradni az ember, akkor ott marad. Egy euróért is, nulláért is.
Ezt értsétek már meg,Ők a saját szintjükön nem azt nézik,hogy nincs anyagi problémájuk,meg van e étel az asztalon mindennap. :D
"Mindenki a saját szintjén nyomorog."
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2021.08.08. 12:39:23

csababarca írta:
2021.08.08. 12:36:53
Andris írta:
2021.08.08. 12:33:16

Mégegyszer leírom: egy percig se várnám, hogy ezt tegye. Csak ne mondogassa, hogy itt akart maradni. Mondja úgy, hogy ha továbbra is megkapta volna a világ legmagasabb fizuját, maradt volna.
Azt mond amit akar, az ő döntése, ő így gondolja, ezt mi nem dönthetjük el, hogy kéne gondolkoznia erről, vagy mit kellene mondania.
Szerintem meg maradni akart, de mondjuk BLt nyerni jobban, meg a pénzt jobban akarta. Van ilyen.

Én azt várom, hogy jöjjön valami kimutatás, mennyi volt az a maximum amit a klub adni tudott volna neki. Akkor lehetne ítélkezni, most annyit tudunk, hogy az a 5év/100 milla nem volt jó.
Engem érdekelne mi lett volna az ami átment volna a ligánál.
Azok alapján hogy Laporta szerint a bevétel 95%-át kiteszik még Messi nélkül is a fizetések, hát nem sok :D kb a lehetetlen kategória, nem véletlen hogy hónapokig ment hogy Grízes vagy elmegy vagy Messi nem tud itt maradni.


Ha jót akar a klubnak, akkor mást nem tudott volna mondani minthogy minden úgy volt ahogy Laporta írta, mert ha úgy megy el hogy vitát-ellentmondást gerjeszt az új elnökkel is akkor az lenne a baj
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2021.08.08. 12:38:01

csababarca írta:
2021.08.08. 12:36:53
Andris írta:
2021.08.08. 12:33:16

Mégegyszer leírom: egy percig se várnám, hogy ezt tegye. Csak ne mondogassa, hogy itt akart maradni. Mondja úgy, hogy ha továbbra is megkapta volna a világ legmagasabb fizuját, maradt volna.
Azt mond amit akar, az ő döntése, ő így gondolja, ezt mi nem dönthetjük el, hogy kéne gondolkoznia erről, vagy mit kellene mondania.
Szerintem meg maradni akart, de mondjuk BLt nyerni jobban, meg a pénzt jobban akarta. Van ilyen.

Én azt várom, hogy jöjjön valami kimutatás, mennyi volt az a maximum amit a klub adni tudott volna neki. Akkor lehetne ítélkezni, most annyit tudunk, hogy az a 5év/100 milla nem volt jó.
Engem érdekelne mi lett volna az ami átment volna a ligánál.
Ez sose fog kiderülni, ahogy a klubbal kapcsolatos oknyomozói tevékenységét ismerem a katalán újságíróknak, meg pártoló tagoknak.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2021.08.08. 12:37:10

Kalapos írta:
2021.08.08. 12:34:43
Andris írta:
2021.08.08. 12:33:16
Mondhatni, hogy buborékban élek. Egy olyanban (persze nem ugyanolyanban) mint Messi, ahol nincs anyagi problémám. És ebben a buborékban ha valahol ott akar maradni az ember, akkor ott marad. Egy euróért is, nulláért is.

Mégegyszer leírom: egy percig se várnám, hogy ezt tegye. Csak ne mondogassa, hogy itt akart maradni. Mondja úgy, hogy ha továbbra is megkapta volna a világ legmagasabb fizuját, maradt volna.
Nem csak a pénz.
BL-t akar nyerni. Nem akar még egyszer padlót fogva kikapni. Nem bírná elviselni lelkileg.
Ez még fontosabb mint a pénz, neki.
Az apjának meg a pénz.
Ezt el tudom képzelni, hogy neki inkább ez. A lényegen nem változtat. Örülnék ha másképp fogalmazna, ez így nem őszinte.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.08.08. 12:36:53

Andris írta:
2021.08.08. 12:33:16

Mégegyszer leírom: egy percig se várnám, hogy ezt tegye. Csak ne mondogassa, hogy itt akart maradni. Mondja úgy, hogy ha továbbra is megkapta volna a világ legmagasabb fizuját, maradt volna.
Azt mond amit akar, az ő döntése, ő így gondolja, ezt mi nem dönthetjük el, hogy kéne gondolkoznia erről, vagy mit kellene mondania.
Szerintem meg maradni akart, de mondjuk BLt nyerni jobban, meg a pénzt jobban akarta. Van ilyen.

Én azt várom, hogy jöjjön valami kimutatás, mennyi volt az a maximum amit a klub adni tudott volna neki. Akkor lehetne ítélkezni, most annyit tudunk, hogy az a 5év/100 milla nem volt jó.
Engem érdekelne mi lett volna az ami átment volna a ligánál.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.08.08. 12:34:43

Andris írta:
2021.08.08. 12:33:16
Mondhatni, hogy buborékban élek. Egy olyanban (persze nem ugyanolyanban) mint Messi, ahol nincs anyagi problémám. És ebben a buborékban ha valahol ott akar maradni az ember, akkor ott marad. Egy euróért is, nulláért is.

Mégegyszer leírom: egy percig se várnám, hogy ezt tegye. Csak ne mondogassa, hogy itt akart maradni. Mondja úgy, hogy ha továbbra is megkapta volna a világ legmagasabb fizuját, maradt volna.
Nem csak a pénz.
BL-t akar nyerni. Nem akar még egyszer padlót fogva kikapni. Nem bírná elviselni lelkileg.
Ez még fontosabb mint a pénz, neki.
Az apjának meg a pénz.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2021.08.08. 12:33:16

csababarca írta:
2021.08.08. 12:30:06
Andris írta:
2021.08.08. 12:24:36
Azért micsoda bullshit ez a sajtótájékoztató. Ha maradni akart volna, maradt volna.
Nem mondom egy percig se, hogy ezt vártam volna el, akár csak egy kicsit is. Csak ne mondogassa már, hogy itt akart maradni.
Ha én valahol ott akarok maradni, nincs az a pénz amiért elmennék. Akkor a világ egyik leggazdagabb emberének hogyan van??

Amit a távozás okait firtató kérdésre válaszolt, az mindent elmondott. Teljesen át lettünk verve, és egyre inkább úgy érzem, hogy ezt Laportával közösen csinálták így. Nem pedig múlt héten tudta meg, hogy nem kötnek szerződést.

nem fog egy euróért aláírni, ezt felejtsük már el, buborékban éltek?

többivel egyetértek, leírtam ezt már csütörtökön amikor kiderült, tudták ezt mindketten, sőt az egész klub valószínűleg.

ettől függetlenül látni Messit, hogy nem könnyű elmennie. ő egy introvertált személyiség, nem tudja így megjátszani magát, érzékenyen érinti ez, még ha az ő döntése volt akkor is.
Mondhatni, hogy buborékban élek. Egy olyanban (persze nem ugyanolyanban) mint Messi, ahol nincs anyagi problémám. És ebben a buborékban ha valahol ott akar maradni az ember, akkor ott marad. Egy euróért is, nulláért is.

Mégegyszer leírom: egy percig se várnám, hogy ezt tegye. Csak ne mondogassa, hogy itt akart maradni. Mondja úgy, hogy ha továbbra is megkapta volna a világ legmagasabb fizuját, maradt volna.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.08.08. 12:30:06

Andris írta:
2021.08.08. 12:24:36
Azért micsoda bullshit ez a sajtótájékoztató. Ha maradni akart volna, maradt volna.
Nem mondom egy percig se, hogy ezt vártam volna el, akár csak egy kicsit is. Csak ne mondogassa már, hogy itt akart maradni.
Ha én valahol ott akarok maradni, nincs az a pénz amiért elmennék. Akkor a világ egyik leggazdagabb emberének hogyan van??

Amit a távozás okait firtató kérdésre válaszolt, az mindent elmondott. Teljesen át lettünk verve, és egyre inkább úgy érzem, hogy ezt Laportával közösen csinálták így. Nem pedig múlt héten tudta meg, hogy nem kötnek szerződést.

nem fog egy euróért aláírni, ezt felejtsük már el, buborékban éltek?

többivel egyetértek, leírtam ezt már csütörtökön amikor kiderült, tudták ezt mindketten, sőt az egész klub valószínűleg.

ettől függetlenül látni Messit, hogy nem könnyű elmennie. ő egy introvertált személyiség, nem tudja így megjátszani magát, érzékenyen érinti ez, még ha az ő döntése volt akkor is.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2021.08.08. 12:25:16

davi10 írta:
2021.08.08. 11:32:10
Nero. írta:
2021.08.08. 11:24:41
Érdekes olvasni a hozzászólások egy részét. Mintha egy-két “szurkoló” végig aludta volna az elmúlt 15 évet.

De nem baj, majd most hogy nincs lehet észre veszik hogy mit/kit buktunk és hogy mennyit adott ennek a klubnak.

Szerintem egy PSG meccset se fogok kihagyni.

Nekem meg az az érzésem, hogy 1-2 szurkoló nem tudja elengedni az elmúlt 10-15 évet.

Mindenki tudja, hogy mekkora játékos Messi és mennyit szép pillanatot adott a szurkolóknak. Csak van aki előrenéz és van aki még 10 év múlva is Messis videókat fog belinkelni sírós emojikkal.

Kiváncsi leszek a sajtótájékoztatóra, szerintem Laporta-val megmarad a haveri viszony és Ő is csak a Ligát fogja köpködni.
Hát ja, a vonatkozó kérdésre kb. annyit mondott, hogy minden úgy történt, ahogy Laporta mondta, ő nem tud hozzáfűzni mást :D
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2021.08.08. 12:24:36

Azért micsoda bullshit ez a sajtótájékoztató. Ha maradni akart volna, maradt volna.
Nem mondom egy percig se, hogy ezt vártam volna el, akár csak egy kicsit is. Csak ne mondogassa már, hogy itt akart maradni.
Ha én valahol ott akarok maradni, nincs az a pénz amiért elmennék. Akkor a világ egyik leggazdagabb emberének hogyan van??

Amit a távozás okait firtató kérdésre válaszolt, az mindent elmondott. Teljesen át lettünk verve, és egyre inkább úgy érzem, hogy ezt Laportával közösen csinálták így. Nem pedig múlt héten tudta meg, hogy nem kötnek szerződést.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2174
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2021.08.08. 12:19:42

Rivaldo11 írta:
2021.08.08. 12:09:27
Láttam a Fenomént, láttam Rivaldot, láttam Ronaldinho tündöklését. Elmentek mind, de a klub élt tovább. Most ebben nem hiszek. Igaza van Piquének, semmi sem lesz már a régi.
Minden idők legjobb játékosa hagy itt minket, ezt nem lehet kiheverni.
Nem, ezt tényleg nem.. itt a vég. =D> #-o

Tehát azt az időszakot, amikor Ő nem volt, Te úgy élted meg, hogy sehogy.. vagyis nem is létezett. Lesarkítva. Más lesz, de nem rosszabb.. picit pozitívabban kellene hozzáállni..
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.08.08. 12:11:34

LG írta:
2021.08.08. 11:42:29


Vagy a nagy Messi-fanok lesznek kénytelenek rájönni, hogy az argentin után sem áll meg az élet és nélküle is van foci.
Olyan nem lehet, hogy valaki szereti a klubot és Messit is? És ennek keretében úgy ítéli meg, hogy nehéz lesz az ezt követő időszak?
Nem tudom, csak kérdezem.

Messi is teljesen normálisan beszél a klubról, a városról, a Barca családról, nem hiszem, hogy most annak van itt az ideje, hogy egymásnak essünk, csak mert máshogy vélekedünk.

Pl személy szerint nem Messi távozása zavar, és ábrándít ki, ha visszaolvassátok a kommentjeimet, 3-4 éve írom a negatívumokat a klubról, és ezen idő alatt ábrándultam ki a csapatból teljesen.
Reméljük lesznek olyanok (egyedül Fati van most, DJ és TS), akik miatt majd újra élvezettel ülök le Barca meccset nézni.
Ne haragudj, de a bohócokra mint Griezman, Lenglet, Alba, Busi, Piqué, Roberto nem vagyok kíváncsi.

Ki lehet heverni, de ahhoz gyökeres mélyreható változások kellenek, nem pedig a fent említett nevek további pátyolgatása.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2021.08.08. 12:09:27

Láttam a Fenomént, láttam Rivaldot, láttam Ronaldinho tündöklését. Elmentek mind, de a klub élt tovább. Most ebben nem hiszek. Igaza van Piquének, semmi sem lesz már a régi.
Minden idők legjobb játékosa hagy itt minket, ezt nem lehet kiheverni.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2021.08.08. 11:50:12

Nekem személy szerint ketté törik a szívem, amiért sosem láthattam élőben Barca mezben. Tavaly lett volna végre, amikor megengedhettem volna magamnak, erre jött a Covid... idén el volt már tervezve, hogy bármi van, megyek, erre...

Lemaradtam a Pep csapatról, erre most Messiről is... Ezt nehéz benyelnem.

A csapatunk meg a foci úgy en bloc meg már nem igazán érdekel. Ahol egy Barca nem tudja megtartani Messit, mert szabályozások meg fizetési sapka meg stb., és a mindenféle szabályozásokat kiröhögő, katari pénzből felfújt PSG veszi meg, majd ad neki nettó 40 millas fizut Neymar és Mbappe bére mellett, az a sportág köszönöm de nem különösebben érdekel. Egy rohej az egész, rossz vicc.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2021.08.08. 11:47:19

LG írta:
2021.08.08. 11:42:29
Nero. írta:
2021.08.08. 11:24:41
Érdekes olvasni a hozzászólások egy részét. Mintha egy-két “szurkoló” végig aludta volna az elmúlt 15 évet.

De nem baj, majd most hogy nincs lehet észre veszik hogy mit/kit buktunk és hogy mennyit adott ennek a klubnak.

Szerintem egy PSG meccset se fogok kihagyni.
Vagy a nagy Messi-fanok lesznek kénytelenek rájönni, hogy az argentin után sem áll meg az élet és nélküle is van foci.

Nem lehet a múltban élni. Már évek óta Messivel is hanyatlott a klub, egyre gyengébb lett a csapat. Erre reagálni kellett volna, megindítani a fiatalítást és a megújulást. Ehelyett mindent arra tett fel a klub, hogy Messi és a többi nagy öreg karrierjéből még kisajtolják, amit lehet. Ebből csúfos kudarc lett, és gazdaságilag is belerokkant a klub.

Nézzük meg a tavalyi szezonunkat: 3. hely a bajnokságban, sima kiesés a PSG ellen a BL-ben. Engem a többi nagyon nem is érdekelne, de azért említsük még meg: Szuperkupa elbukása, és egy Kupa-győzelem, amit úgy ünnepeltek, mintha a BL-t nyertek volna.
Ezért megérte itt tartani Messit meg a többi öregeget, és késleltetni a csapat megújítását? Mert szerintem rohadtul nem. De Laportáék nagy terve az volt, hogy megint eljátszák. Sőt, Messi távozásával is azért még maradnak is olyanok, akik továbbra is kerékkötői lesznek a csapat újáépítésének.
Itt az a kérdés, hogy a Messivel hanyatlás az Messi teljesítménye miatt, vagy pedig a pocsék átigazolási stratégia miatt történt meg.
Az is lehet hogy nélküle mindenki megvadul, önálló lesz és nem Messit keresi, ezáltal hosszútávon egy hajtós, kreatív, többrétű csapat lesz, de a másik lehetőség hogy kiderül hogy a veretes Lenglet-Piqué-Robi-Busi-Griezmann-Dembele tengely ennyit tudott és Messi csak felfele húzta a csapatot, nélküle és Koemannal a padon pedig ennyit se fogunk tudni.

Pont az a legszomorúbb hogy mint tavaly Suareznél, most is olyan megy el akinek el kéne de kb 6-odik a listán, a felette lévők pedig nemcsak hogy a nyakunkon ragadnak hanem stabil kezdők maradanak.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21165
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.08.08. 11:42:29

Nero. írta:
2021.08.08. 11:24:41
Érdekes olvasni a hozzászólások egy részét. Mintha egy-két “szurkoló” végig aludta volna az elmúlt 15 évet.

De nem baj, majd most hogy nincs lehet észre veszik hogy mit/kit buktunk és hogy mennyit adott ennek a klubnak.

Szerintem egy PSG meccset se fogok kihagyni.
Vagy a nagy Messi-fanok lesznek kénytelenek rájönni, hogy az argentin után sem áll meg az élet és nélküle is van foci.

Nem lehet a múltban élni. Már évek óta Messivel is hanyatlott a klub, egyre gyengébb lett a csapat. Erre reagálni kellett volna, megindítani a fiatalítást és a megújulást. Ehelyett mindent arra tett fel a klub, hogy Messi és a többi nagy öreg karrierjéből még kisajtolják, amit lehet. Ebből csúfos kudarc lett, és gazdaságilag is belerokkant a klub.

Nézzük meg a tavalyi szezonunkat: 3. hely a bajnokságban, sima kiesés a PSG ellen a BL-ben. Engem a többi nagyon nem is érdekelne, de azért említsük még meg: Szuperkupa elbukása, és egy Kupa-győzelem, amit úgy ünnepeltek, mintha a BL-t nyertek volna.
Ezért megérte itt tartani Messit meg a többi öregeget, és késleltetni a csapat megújítását? Mert szerintem rohadtul nem. De Laportáék nagy terve az volt, hogy megint eljátszák. Sőt, Messi távozásával is azért még maradnak is olyanok, akik továbbra is kerékkötői lesznek a csapat újáépítésének.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5178
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2021.08.08. 11:41:26

aztán nehogy bejelentse hogy mégis marad :mrgreen:
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2021.08.08. 11:38:05

recre, Nero.: teljes mértékben egyetértek

Barca mindörökké, de sajnos el kell ismerni hogy hiába szurkolunk szeretett klubunknak, egy ideig a focit nem itt fogják játszani.
Neymar, Mbappé, Messi, és még a KP-védelmenn is erősítettek, már csak ezért is megéri nézni a meccseiket hiába egy undorító koncepciójú maga a csapat háttere, és szerintem emiatt sokan fognak így tenni, még nem Barca szurkolók is mert kíváncsiak lesznek hogy Messi hogy teljesít az új csapatban.

Ha Messi nélkül is a bevétel 95%-a a fizetés, akkor mennyi lenne az az 5% fizu? 2 millió euro? :lol:
Persze sokat kapott a klubtól, de sokat is adott, nem elvárható hogy Lengletekkel bohóckodjon alamizsna fizuért Koemannal a padon miközben a léhűtők meg többet keresnek. Azért őt se nézzük bohócnak, milyen üzenete lenne hogy ő csak ennyit ér meg nekünk, miközben a kerékkötők meg maradnak brutál fizuért?

Ennek ellenére már tavaly lépnie kellett volna, nekünk meg elkezdeni a fiatalítást, és végre kivágni a selejtet de jelenleg csak Messi távozása valósul meg, és ez szomorúbb mint maga a távozás ténye.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6664
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.08.08. 11:32:10

Nero. írta:
2021.08.08. 11:24:41
Érdekes olvasni a hozzászólások egy részét. Mintha egy-két “szurkoló” végig aludta volna az elmúlt 15 évet.

De nem baj, majd most hogy nincs lehet észre veszik hogy mit/kit buktunk és hogy mennyit adott ennek a klubnak.

Szerintem egy PSG meccset se fogok kihagyni.

Nekem meg az az érzésem, hogy 1-2 szurkoló nem tudja elengedni az elmúlt 10-15 évet.

Mindenki tudja, hogy mekkora játékos Messi és mennyit szép pillanatot adott a szurkolóknak. Csak van aki előrenéz és van aki még 10 év múlva is Messis videókat fog belinkelni sírós emojikkal.

Kiváncsi leszek a sajtótájékoztatóra, szerintem Laporta-val megmarad a haveri viszony és Ő is csak a Ligát fogja köpködni.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.08.08. 11:24:41

Érdekes olvasni a hozzászólások egy részét. Mintha egy-két “szurkoló” végig aludta volna az elmúlt 15 évet.

De nem baj, majd most hogy nincs lehet észre veszik hogy mit/kit buktunk és hogy mennyit adott ennek a klubnak.

Szerintem egy PSG meccset se fogok kihagyni.

Minket lesz jó nézni. Lenglet, Umtiti, Pjanic, Dembelé meg a többi pénzéhes kutya akikben annyi nem volt hogy felismerjék hogy nem csak hogy kevesek ide, de a háromszorosát teszik el annak amit megérdemelnek. Visca el Barca :lol: :lol: =D>
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2021.08.08. 11:14:20

Ramos meg Messi egy csapatban azért elég epic…elképzelem, ahogy tizenegyesnél állnak hárman Neymarral és keresik a megoldást :D

Akaszt egy nagy pénzt a végére, bajnokság, kupa majdnem fix, BL is simán leeshet. Ha valaki ezért neheztel rá, az a saját frusztrációja, személy szerint szurkolok neki továbbra is.

Mindenáron kimentem volna a búcsúmeccsére, ezt nagyon sajnálom, ha elmarad.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára recrea 2021.08.08. 11:49:02-kor.
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2597
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2021.08.08. 11:06:33

Peter írta:
2021.08.08. 00:43:41
[quote=Chino post_id=<a href="tel:1184948">1184948</a> time=<a href="tel:1628375155">1628375155</a> user_id=11931]
Több spanyol és francia lap szerint már kedden bemutathatják Párizsban, ki is bérelték az Eiffel-tornyot, mint Neymar érkezésekor, az első meccse pedig szeptember 12.-én lenne. Hát ez nagyon annak a jele, hogy bizony egy ideje le volt ez már zsírozva....
Vagy annak, hogy arabeknal erre is van sok love, hogy kicsit felturbozzak az esemenyeket az onkormanyzatnal.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2021.08.08. 11:05:19

az megvan, hogy Messi sajtókonferenciát tart 12ó-kor? (by YouTube)
Válasz küldése