Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
ZolTano
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2012.03.12. 12:49:39

2013.04.29. 11:06:14

Cooh írta:
Chino írta:Azért megkérdezem azoktól, akik kikövetelik a csapatból, mi lett volna itt a fórumon, ha 4:0-val jönnek le a pályáról és Messi nem játszik?
Tito édesanyja biztos egy hétig csuklana.
Nem védeni akarom, mert a letámadásokból tényleg látványosan kihúzza magát, de tegnap saját térfélre kellett visszajönni a labdáért, mert nem sikerült 25-30 méternél közelebb menni a kapuhoz. 4-5 védővel a nyakán ő se tudott mit csinálni. Az biztos, hogy kevésbé rendeli magát alá a csapatjátéknak és én is a hajamat tépem mikor sétálgatni látom de, még így is a sikereink legnagyobb letéteményese.
Viszont nyugodtan le lehetett volna cseréni...nem dőlt volna össze a világ...
Villat hamarabb behozni azzal, hogy a támadó hármas jobban támadjon le az ellenfél térfelén, mert míg Messi sétált, addig Xavi ment előre letámadni..

Lehet, hogy az elmúlt évek sikereit nagy részben neki köszönhetjük, de ne felejtsük el, hogy a csapatnak köszönheti, hogy ott tart ahol...

Nem támadásként írtam amit, de ne tőle függjön már a csapat, amikor világklasszis játékosok játszanak nálunk! (lásd: Tito nyilatkozatát a Messifüggőségnél)
először is, jogos az h sok meccsen Messi nem támad le, de a kiemelkedő meccseken nagyon is letámad és kapar a mai napig. sztema Bayern ellen rohadtul nem volt 100%-os és sztem csak annyi volt, h kötelező ott lennie a pályán, mert a klasszisából kifolyólag, úgy is eldönthette volna a meccset. valóban le kellett volna cserélni. de nem az Ő nyakába varrnám semmiképp. a Bilbao ellen lehetett látni, hpgy milyen is az egészséges motivált Messi. sztem felépült és a visszavágón teljesen más Messit fogunk látni, le fog támadni az biztos. kaparni fog mint állat. de ha egy kicsit is sérült még, akkor ne játszon, fontosabb az egészsége!! hajrá Barca!!!!
Cooh
Jugador del Barça
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2008.11.18. 11:06:46

2013.04.29. 10:45:08

Chino írta:Azért megkérdezem azoktól, akik kikövetelik a csapatból, mi lett volna itt a fórumon, ha 4:0-val jönnek le a pályáról és Messi nem játszik?
Tito édesanyja biztos egy hétig csuklana.
Nem védeni akarom, mert a letámadásokból tényleg látványosan kihúzza magát, de tegnap saját térfélre kellett visszajönni a labdáért, mert nem sikerült 25-30 méternél közelebb menni a kapuhoz. 4-5 védővel a nyakán ő se tudott mit csinálni. Az biztos, hogy kevésbé rendeli magát alá a csapatjátéknak és én is a hajamat tépem mikor sétálgatni látom de, még így is a sikereink legnagyobb letéteményese.
Viszont nyugodtan le lehetett volna cseréni...nem dőlt volna össze a világ...
Villat hamarabb behozni azzal, hogy a támadó hármas jobban támadjon le az ellenfél térfelén, mert míg Messi sétált, addig Xavi ment előre letámadni..

Lehet, hogy az elmúlt évek sikereit nagy részben neki köszönhetjük, de ne felejtsük el, hogy a csapatnak köszönheti, hogy ott tart ahol...

Nem támadásként írtam amit, de ne tőle függjön már a csapat, amikor világklasszis játékosok játszanak nálunk! (lásd: Tito nyilatkozatát a Messifüggőségnél)
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.04.29. 10:04:03

Hosszú,de érdemes végigolvasni!

Farkas Norbi : "Cristiano Ronaldo például az egyik kedvencem, és a labdarúgás történetének egyik legjobb játékosa, ahogy a számok is bizonyítják. Gyakorlatilag minden létező rekordot megdöntött. A világ legjobbja lenne, ha nem lenne Messi. Ő az a futballista, aki olyan, mintha egy emberbe belesűrítenénk a világ összes kiválóságának a legjobb tulajdonságait. Mintha benne bujkálna Cruyff, Maradona, Van Basten, Albert… Gerard Lopez mesélte nekem legutóbb, hogy Van Gaal szólt neki egy Shaktar elleni barátságos meccs előtt, hogy felhoznak a B csapattól egy argentin gyereket, majd figyeljen rá, mert előtte fog játszani. Meccs előtt odament hozzá, megkérdezte tőle, hogy hívják. Elcsukló hangon azt mondta neki, Leo. Honnan jössz? Argentínából. Mit játszol? Csatár vagyok. Rendben, nyugodj meg, majd lepasszolom a labdát, nyugodtan játssz. Aztán elkezdődött a meccs, leadta neki, majd többet vissza sem kapta. Csak azt látta, hogy cikázott össze vissza. (nevet) Összenéztek Xaviékkal, hogy ez meg ki? Honnan került elő? Biztos valami földönkívüli gyerek. Én azt mondom, hogy ha nem lenne Messi, akkor Ronaldo lenne a világ legjobbja, és ha nem lenne ez a Barcelona, akkor a Real nyerne mindent."
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.04.28. 18:31:06

A durva az egészben,hogy biztos már 50 gólnál járna ha nem sérül le és még van pár meccs! :shock:
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.04.28. 18:07:38

Amellett, h tegnap ő lőtte (ki más!? 8) ) a jubileumi 100. gólt a bajnokságban, ezzel a találattal új rekordot állított fel.
Soha senki nem lőtt még ennyi gólt egy adott szezonban idegenben (24) a LLigában 8)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
zolix10
Barça B
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:24:49

2013.04.28. 12:33:57

http://www.youtube.com/watch?v=0KnepJRg3x0

Saját videóm. Nem tudom miért lett ilyen rossz a felvétel, mert HD videókból vágtam össze! :?
Kép
Kép
Kép
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.04.28. 11:26:29

Tegnap jóval nagyobb kedvvel játszott és ismét láthattunk tőle egy zseniális gólt. Ha Tíitoék kitalálnak valami hasonlót szerdára, mint a Milan ellen, hogy tehermentesítsék Messit, akkor még lehet egy kis esélyünk.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15474
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.04.27. 20:01:20

Mezner2 írta:Nemtom figyeltétek-e de mióta bejött majd mindegyik játékosunk egész testében remeg a félelemtől,kerülik Leo tekintetét,Pedro az előbbi rossz passza után inkább önként lement a szögletzászlóhoz,elővett a zsebéből egy kukoricát,és rá térdepelt! Szerintem adjuk el! :mrgreen:
ezt én is észrevettem, durva volt, nem gondoltam hogy ilyen megtörténhet.
terror az egész már, mielőbb el kell adni, mert nagy bajok lesznek belőle!

( :D )
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Zsazsa Jr
Barça B
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2012.02.28. 11:01:47

2013.04.27. 19:58:34

Mezner2 írta:Nemtom figyeltétek-e de mióta bejött majd mindegyik játékosunk egész testében remeg a félelemtől,kerülik Leo tekintetét,Pedro az előbbi rossz passza után inkább önként lement a szögletzászlóhoz,elővett a zsebéből egy kukoricát,és rá térdepelt! Szerintem adjuk el! :mrgreen:
Ezen felnyerítettem :lol: :lol: :lol:
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.27. 19:56:22

Mezner2 írta:Nemtom figyeltétek-e de mióta bejött majd mindegyik játékosunk egész testében remeg a félelemtől,kerülik Leo tekintetét,Pedro az előbbi rossz passza után inkább önként lement a szögletzászlóhoz,elővett a zsebéből egy kukoricát,és rá térdepelt! Szerintem adjuk el! :mrgreen:
Na ja, látszik, hogy tényleg egy diktátor.

Amúgy a gól fenomenális volt, hasonlóból kell néhány a Bayern ellen is, és meglesz a döntő. :twisted:
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.04.27. 19:32:23

Nemtom figyeltétek-e de mióta bejött majd mindegyik játékosunk egész testében remeg a félelemtől,kerülik Leo tekintetét,Pedro az előbbi rossz passza után inkább önként lement a szögletzászlóhoz,elővett a zsebéből egy kukoricát,és rá térdepelt! Szerintem adjuk el! :mrgreen:
lijacska
Jugador del Barça
Hozzászólások: 230
Csatlakozott: 2008.08.29. 08:27:38

2013.04.25. 11:07:38

ha jól értettem, az édesapja tagadja, hogy ilyesmit nyilatkozott volna, illetve megosztott volna ilyen információt az interjút adó személlyel.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.04.25. 10:40:11

KépKép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7439
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.04.24. 21:50:22

Azért megkérdezem azoktól, akik kikövetelik a csapatból, mi lett volna itt a fórumon, ha 4:0-val jönnek le a pályáról és Messi nem játszik?
Tito édesanyja biztos egy hétig csuklana.
Nem védeni akarom, mert a letámadásokból tényleg látványosan kihúzza magát, de tegnap saját térfélre kellett visszajönni a labdáért, mert nem sikerült 25-30 méternél közelebb menni a kapuhoz. 4-5 védővel a nyakán ő se tudott mit csinálni. Az biztos, hogy kevésbé rendeli magát alá a csapatjátéknak és én is a hajamat tépem mikor sétálgatni látom de, még így is a sikereink legnagyobb letéteményese.
Forca Barca!!!!
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.04.24. 11:01:51

Messi nyilatkozata a meccs után:

http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_lig ... si-2238645

Messi szégyenli magát és azt mondta megpróbálják a fordítást...
Elképzelhető,hogy a csapat úgy felszívja magát mint a Milan ellen és mindenki kúszva-mászva teljese bedobással fog játszani?
Elhiszik a játékosok,hogy tényleg van még bármi esély is?
Legalább egy szép búcsú jó lenne...
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19598
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.04.24. 06:02:29

sjd írta:Miközben az a Robben, akinek az önzőségén évek óta röhögünk, csúszik-mászik a pályán a csapat győzelméért.
Ez egy olyan félmondat ami nagyon igaz és kicsit elkeserítő :?
Én sem akarom elővenni, bár nem titok nálam Messi nincs szenttehénként számon tartva, de komplexen én is úgy gondolom hogy ebben talán Tito erélyessége is benne van, meg amiket írtatok, hogy Pep azért amennyire lehetett szorosabban fogta a gyeplőt.Az a baj, Messi látványosan nem fut, s tényleg ahogy írtátok pl a Milan ellen harapott akart, küzdött, de ez sajnos nem mindig jön elő, s kedvtelenül "lébecol" a pályán majd rúg 2 gólt, s elfelejtjük az egészet, miközben rég nem erről kellene szólnia.
En bloc rémálom volt a tegnapi meccs (Athén 2 :? )nem Messi a hibás vagy bárki, de a helyzet igenis fennáll, jóval többet kellene kivenni a letámadásból az összjátékból a védekezésből stb, mikor lesz olyan hogy 50 métert visszasprintelve szerelje Aguerot???Bízom benne hamarosan, vagy legalábbis remélem.
Kép
Kép
Kép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.04.24. 00:23:35

nagyjából senki nem játszott jól a csapatból, így én sem venném elő.
a futásmennyiség nekem is szúrja a szemem, és tudom, hogy nem volt 100%-os állapotban, de nála már-már ez a megszokott mennyiség, ami nagyon kevés.

persze pont lesz.rom, ha 90 gólokat rúg évente, csak ha (idén) a nagy meccseken kámfor, akkor legalább ezzel ne tűnne ki negatívan, hogy 2 kilométerrel kevesebbet fut a kb 70 percet játszó gomeznél.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15474
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.04.24. 00:12:37

sjd írta: Már megbocsáss, de amikor utoljára néztem, akkor ez egy fórum volt, ahol le lehetett írni a véleményemet, akár úgy is, h valaki máséra reagálok. És szinte kivétel nélkül Te voltál az, aki ezt mindig magára vette, és nekiállt engem szekálni kivétel nélkül valami ilyen személyeskedő szófordulattal (ld. filmes topik, h "milyen fellengzés van itt" és társai)
És pontosan jelzi ezt az is, h azt nem is tudod, h én mindig is a "károgók" közé tartoztam, és ugyanazokat írtam le ősszel, mint Te, de érdekes módon már ezért is én szóltam be természetesen...

Messihez visszatérve: egyezzünk meg abban, h akárki hibája is, ezen a meccsen pályán sem kellett volna lennie, de én jövőre egy nagyon komoly változást szeretnék látni a hozzáállásában mindenképpen. Ő lenne a csapat sikerének az egyik kulcsa, de mostanában nagyon nem nő fel ehhez a szerephez.
Igen ez egy fórum, ahol lehet normálisan is reagálni, nem úgy ahogy mostanában Te reagálsz az én írásaimra.
bocs de így gondolom, de valószínű,hogy mindketten hibásak vagyunk, úgyhogy bocs érte, kár ezt túl ragozni.

On: igen, jó lenne ha változtatna a hozzáállásán. ezek a kudarcok legalább erre jók lehetnek, hogy előbb utóbb ő is magába néz.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.04.24. 00:09:42

csababarca írta:nincs semmi bajom veled, nem vagyok megsértődve, csak elegem van hogy személyeskedsz. ennyi. bármit írok,jösz,és ösztod az észt,hogy ez nem így van, bezzeg te jobban tudod.
Ezt csináltátok nyáron is, ősszel is,amikor előrevetítettem a gondokat, mik lesznek a problémák, miért nem leszünk jók, akkor is jöttetek, és kiröhögtetek, hogy nem kell károgni. aztán itt vagyunk április végén, és a nagy meccseket a milan kivételével elbuktuk a szezonban, ugyanazon problémák miatt, amiket mindenki, aki akarja, lát.
Már megbocsáss, de amikor utoljára néztem, akkor ez egy fórum volt, ahol le lehetett írni a véleményemet, akár úgy is, h valaki máséra reagálok. És szinte kivétel nélkül Te voltál az, aki ezt mindig magára vette, és nekiállt engem szekálni kivétel nélkül valami ilyen személyeskedő szófordulattal (ld. filmes topik, h "milyen fellengzés van itt" és társai)
És pontosan jelzi ezt az is, h azt nem is tudod, h én mindig is a "károgók" közé tartoztam, és ugyanazokat írtam le ősszel, mint Te, de érdekes módon már ezért is én szóltam be természetesen...

Messihez visszatérve: egyezzünk meg abban, h akárki hibája is, ezen a meccsen pályán sem kellett volna lennie, de én jövőre egy nagyon komoly változást szeretnék látni a hozzáállásában mindenképpen. Ő lenne a csapat sikerének az egyik kulcsa, de mostanában nagyon nem nő fel ehhez a szerephez.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15474
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.04.23. 23:52:39

nincs semmi bajom veled, nem vagyok megsértődve, csak elegem van hogy személyeskedsz. ennyi. bármit írok,jösz,és ösztod az észt,hogy ez nem így van, bezzeg te jobban tudod.
Ezt csináltátok nyáron is, ősszel is,amikor előrevetítettem a gondokat, mik lesznek a problémák, miért nem leszünk jók, akkor is jöttetek, és kiröhögtetek, hogy nem kell károgni. aztán itt vagyunk április végén, és a nagy meccseket a milan kivételével elbuktuk a szezonban, ugyanazon problémák miatt, amiket mindenki, aki akarja, lát.

Amúgy meg még egyszer, nincs játékos, aki azt fogja mondani,hogy bocs, nem vállalom a játékot egy BL-elődöntőben. Messi pláne nem fogja.
Ez az edzőn múlik, ha erélyes leülteti, ha nem erőlteti.
Tito minden, csak nem erélyes.-> Messi gyengén teljesít.
Azért Pepnél kevesebb lazsálós meccs volt jóval, ezt illik belátni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.04.23. 23:46:30

csababarca írta: személyeskedj csak folyamatosan, neked engedik a modik.
Te valamiért nagyon meg vagy sértődve rám, csak még mindig nem tudom h miért, de mindenesetre az nem sokat segít a dolgon, h mindig úgy reagálsz a véleményemre, h látványosan megsértődsz újra, és duzzogsz. mint valami kisgyerek.
csababarca írta:Miért nincs egy tökös edzőnk, aki leteszi a padra? ha lenne, nem lenne ez. nem őt kell elővenni egy 4-0ra elvesztett meccs után, ahol sérülten játszott.
Miért kellett erőltetni? miért nincs annyi vér Tito micsodájában,hogy kihagyja?
Messi,de senki nem fogja azt mondani,hogy bocs, de nem vállalom a játékot.
Ez látod egy nagyon jó kérdés, és egyet is értek, már hónapok óta ezt írom, h ha sérült/gyereke született stb., akkor ne tegyék fel a pályára. Ugyanakkor az meg a másik fele, h ő sem látja be, h ez nem működik, és bizony nagyon is komoly haszonélvezője a "Messi akkor játszik, amikor azt ő akarja" rendszernek. Mert én azért ezt nem úgy képzelem el, h ő tudja, h nem tud száz százalékot nyújtani, de Tito minden áron erőlteti. Persze egy ambiciózus játékos egy ilyet nehezen ismer be, de azt hiszem nem ő az áldozat ebben a történetben.
Illetve attól tartok, h ehhez a sérülésének aligha volt valami köze, pont ugyanennyire futotta tőle Milánóban, vagy a Real elleni meccseken, sőt, a bajnokik nagy részén is, csak ott ez elég is volt.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15474
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.04.23. 23:31:49

sjd írta:
csababarca írta:Őt a legkönnyebb elővenni, akinek 2008 óta a legtöbbet köszönhetjük.
gratulálok egyeseknek.
vegyétek észre, hogy kompletten a csapat bukott el, nem egy egy játékos.
Mondja az, aki éppen most nevezett meg 5 játékost, akitől meg kéne szabadulnunk :lol:
Ja amúgy Ronaldinhonak meg nagyon sokat köszönhettünk 2004-2006 között, sztem esélyes nyári átigazolási célpont.... :roll:
Azért legalább amikor már 3 hónap óta egy Milan visszavágón kívül semmi értékelhetőt nem tud felmutatni (a kiesőjelölt csapatok megszórásán kívül), talán itt lenne az ideje egy kicsit kijönni a fenekéből, nem? Az a baj, h ő is pont azt gondolja, h ő már megnyert 4 aranylabdát, meg nem tudom hány rekordot megdöntött, és akkor már a góljai azok úgy maguktól fognak jönni. Miközben az a Robben, akinek az önzőségén évek óta röhögünk, csúszik-mászik a pályán a csapat győzelméért.
személyeskedj csak folyamatosan, neked engedik a modik.
adjuk el,igazad van. Miért nincs egy tökös edzőnk, aki leteszi a padra? ha lenne, nem lenne ez. nem őt kell elővenni egy 4-0ra elvesztett meccs után, ahol sérülten játszott.
Miért kellett erőltetni? miért nincs annyi vér Tito micsodájában,hogy kihagyja?
Messi,de senki nem fogja azt mondani,hogy bocs, de nem vállalom a játékot.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2013.04.23. 23:31:45

sjd írta:
csababarca írta:Őt a legkönnyebb elővenni, akinek 2008 óta a legtöbbet köszönhetjük.
gratulálok egyeseknek.
vegyétek észre, hogy kompletten a csapat bukott el, nem egy egy játékos.
Mondja az, aki éppen most nevezett meg 5 játékost, akitől meg kéne szabadulnunk :lol:
Ja amúgy Ronaldinhonak meg nagyon sokat köszönhettünk 2004-2006 között, sztem esélyes nyári átigazolási célpont.... :roll:
Azért legalább amikor már 3 hónap óta egy Milan visszavágón kívül semmi értékelhetőt nem tud felmutatni (a kiesőjelölt csapatok megszórásán kívül), talán itt lenne az ideje egy kicsit kijönni a fenekéből, nem? Az a baj, h ő is pont azt gondolja, h ő már megnyert 4 aranylabdát, meg nem tudom hány rekordot megdöntött, és akkor már a góljai azok úgy maguktól fognak jönni. Miközben az a Robben, akinek az önzőségén évek óta röhögünk, csúszik-mászik a pályán a csapat győzelméért.
DaVeR írta:A Barcelonának és Messinek meg kell lépnie azt, hogy ne őt kelljen kiszolgálni. Ha nem kell mindenkinek alárendelnie magát Messinek ő rajta se lesz ekkora teher és Sanchez, Pedro, Villa is befejezhet akciót és nem kell még 6 méterről is Messinek vissza passzolni. Mindenki mondja, hogy na majd Neymar.. Szerintetek neki nem kell majd Messi alá rendelnie magát? Dehogynem.

Régen amilyen alázatos volt Messi, mostanában azt vettem észre, hogy már nem a csapat hanem saját érdekei fontosabbak.. =/ Hogy őt kell kiszolgálni, neki nem kell csúszni másznia a csapatért és elől maradhat. De ez csak az én véleményem. De hajrá Barca egyszer már lőttünk 4-et BL visszavágón..
Tökéletesen egyetértek, bárcsak több ember írna 2 hsz után ilyen értékes gondolatokat :)
Messi már tqavaly sem volt csapat játékos... Idén meg még kevésbé... :(
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.04.23. 23:23:18

sörvirsli írta:
te még mindig elhiszed h bármely sérülésből egy hét alatt felépül (lásd Benfica)? ne kapálózz már
Sokat nem hiszem, hogy focizhattál komoly szinten... De gondolom mindenféle hormonkezelt termékkel kezelik és ő a Vasember. Ez lehet a háttérben.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Cooh
Jugador del Barça
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2008.11.18. 11:06:46

2013.04.23. 23:23:05

DaVeR írta:A Barcelonának és Messinek meg kell lépnie azt, hogy ne őt kelljen kiszolgálni. Ha nem kell mindenkinek alárendelnie magát Messinek ő rajta se lesz ekkora teher és Sanchez, Pedro, Villa is befejezhet akciót és nem kell még 6 méterről is Messinek vissza passzolni. Mindenki mondja, hogy na majd Neymar.. Szerintetek neki nem kell majd Messi alá rendelnie magát? Dehogynem.

Régen amilyen alázatos volt Messi, mostanában azt vettem észre, hogy már nem a csapat hanem saját érdekei fontosabbak.. =/ Hogy őt kell kiszolgálni, neki nem kell csúszni másznia a csapatért és elől maradhat. De ez csak az én véleményem. De hajrá Barca egyszer már lőttünk 4-et BL visszavágón..
Jó értelmes hozzászólásba botlani!:)
Egyet értek veled!
Válasz küldése