Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.10.26. 21:36:29

sztem meg tök hülyeség volt kitenni szélre. lényegében ezzel teljesen nullává vált a támadójátékunk. védekezni meg középen is tudott volna, nem kell ahhoz szélen játszatni.
remélem gyorsan elfelejti tata ezt a baromságot, mert ennek a fabregas kell középre taktikával azt éri el, hogy az egyetlen gólveszélyes játékosunkat is elviszi a kapu elől.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
pitta19
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2006.08.25. 09:59:59
Tartózkodási hely: Acélváros

2013.10.26. 21:25:59

Szerintem nincs még 100%-os állapotban erőnlétileg, nem lepne meg, ha kedden Vigoban nem kezdene. Egy helyzetére emlékszem Isten igazából, lőtt már onnan gólt, most kimaradt. Szerintem is jó ötlet volt kitenni a jobb oldalra, de érezhetően kevesebbet volt játékban, mint Neymar a másik oldalon. Azért adott végén egy majdnem gólpasszt Alvesnek, akinek egyből el kellett volna lőnie, de ez most nem ide tartozik.
Összességében ma nem emelkedett ki a csapatból sem pozitív, sem negatív irányba, véleményem szerint hozott egy átlagot.
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2013.10.26. 20:59:40

corol írta:Mivel Messi alapvetően ballábas, van logika ebben. Könnyen el tud indulni befelé, egy-két emberen átmegy, majd a 16-os előtti területre érve minden irányból rárontanak, mert ebből a távolságból már életveszélyes. Na ekkor mehet jobbra, balra a passz a beinduló embereknek. A baj az, hogy ezt a mozgást már nagyon kiismerték és egyre jobb hatásfokkal levédekezik, vagy úgy, hogy már az első cselnél odatartanak neki, vagy ha sikerülnek az első cselek, lezárják a passz sávokat.
Messi az utóbbi időben, a korábbi időszakhoz képest feltűnően sok labdát elveszít, elad - szerintem éppen ezek miatt.
Na ma ez működött, bár ezt csütörtökön írtam. Szerintem nincs rendben továbbra sem, amikor kijöttek a második félidőre akkor is mintha hányingere lett volna. Csöpögött róla a víz, ami szintén nem jellemzője. Azért megtette amit kellett, sajna éppen az Ő eladott egyik passzából (mert szokatlan módon ma is több volt) kaptuk a gólt.
Avatar
Varga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 866
Csatlakozott: 2007.07.28. 09:24:35

2013.10.26. 20:54:42

Keményen melózott ma. Küzdött hajtott minden labdáért, és elfogadta az epizód szerepet. :) Nagyon tetszett a mai Leo, még ha a ziccerét ki is hagyta. Amúgy jó húzás volt Tatától, hogy kivette a darálóból, vissza is vonok mindent amit rá mondtam. Középen letámadja 5 ember, úgy zárják a területet, hogy lehetetlen volt bevinni. Ma meg kiment a szélre, így Neymarnak volt területe és alkalma is veszélyt teremteni, lényegében ezzel nyertük az első félidőt. =D>
Kép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.10.26. 20:51:31

csababarca első mondata a kulcs.
ma egy elem volt a gépezetben, egy láncszem.
egyébként nem ment neki jól, a ziccerén kívül is rossz döntései voltak általánosságban (bár az tanári volt, ahogy alvesnek lekészítette a végén) de bármennyire is hülyén hangzik, fontos elem volt a győzelemben az, hogy ma nem rá játszott a csapat.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.10.26. 20:40:50

Úgy érzem ma fel lett áldozva a csapat oltárán, ami nem baj.
Azért lett kidobva szélre, hogy ne középre tömörüljön a játék, ugye ha Messi bent van,akkor ott az egy négyzetméterre jutó fehérmezesek száma nagyon magas szokott lenni...
De most bevált, mondjuk nincs formában, a ziccerét tavaly csukott szemmel belőtte volna,stb...

De a lényeg,hogy most aztán senki sem szólhat semmit,futott,védekezett,ütközött,küzdött,le a kalappal,hogy bevállalta ezt a szerepet,látszólag szó nélkül! (és ahogy tud örülni egy csapattárs góljának,elképesztő)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.26. 20:20:38

Gól nem volt. Gólpassz sem. De VÉDEKEZETT.

Most recovered balls for Barcelona vs Real Madrid: Pique 12 - Mascherano 8 - Busquets 8 - MESSI 7.
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2013.10.26. 12:34:23

Én számomra TABU Messi távozása. El sem tudom képzelni,s nem is akarom. Nem lenne az a pénz amiért elengedném,legyen az akár 6 milliárd euró. Ő a világ legjobbja itt a helye,annyi de annyi fantasztikus élményt adott amit soha nem felejtek el ....és még mennyit adhat.
Fel sem tudom igazán fogni ,hogy hogy jut eszébe pár embernek Leo eladása..abszurd az egész.
Vennénk Reusokat meg Agüerot de egyik se pucolhatja ki még a cipőjét se :D Nem Miksiné akarok lenni,de ez az igazság :D Puyol,Xavi és Iniesta mellett ebben a csapatban ő a 4. akit semmi pénzért nem adnék el !

Legalább képletesen maradjon már meg a "klubbhűség" mint olyan...legalább mi őrizzük meg egy kicsit,hiszen a mai fociból kiveszőben van ez a nemes tulajdonság,és csak a régi motorosokban van meg,akik már kikopóban vannak. Nyílván Messi sem maradna ,ha azt mondanánk,hogy 10 misit kapsz csak egy évben...Csak azt akarom mondani,így is a pénz körül forog minden,az egész foci üzlet lett,legyenek már kivételek vagyis jó lenne azt hinni hogy vannak...


Az meg a másik,hogy fantazmagória az egész ,mert Messi 10 szer elmondta,hogy maradni akar és majd a pályafutása végén meg vissza Argentínába. :)
Tehát a semmiről beszélünk :mrgreen:
Abi & Tito
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.10.26. 12:01:49

Gareth Tello írta:Összegezve a dolgokat, el lehet mondani, hogy 50%, hogy Messi távozik. Vagy igen, vagy nem.
Komolyan, elképesztően nevetséges ez a Messi távozása téma... Bár azért arra kíváncsi lennék, ha Messiért kipengették volna azt a 250-et, akkor a szerződéshosszabbításnál miért nem emelték meg a kivásárlási árát? Vagy még nem hosszabbítottak vele és kicsit előrerohantam? :D
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.26. 11:31:31

Összegezve a dolgokat, el lehet mondani, hogy 50%, hogy Messi távozik. Vagy igen, vagy nem. 8)

Érdekesség: Messi in the month October for Barcelona: - 43 official games - 29 goals - 42 assists.
Jó lenne ma javítani azon a gólszámon. :D
miihii írta:Csatlakozom!
Én is addig verem a fejedet a falba, amíg össze nem dől a ház :mrgreen:
Köszönöm a felajánlkozást, de azt hiszem, egyedül is menni fog. :mrgreen:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.10.26. 11:17:21

mess2009 írta:-a kora okán minden eltelt perccel egyre nagyobb a vételi kockázata - figyelembe véve természetesen a jelenlegi piaci értékét
nah, száp lassan kiderül h nemcsak iniesta, hanem messi is öreg :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.10.26. 10:15:19

mess2009 írta: -Messi (szomorúan írom le komolyan!) az idei teljesítményével jelenleg nem a világ legjobbja
-a kora és a pozíciója okán minden eltelt perccel egyre nagyobb a vételi kockázata - figyelembe véve természetesen a jelenlegi piaci értékét
-ha a klubhűséget kihúzhatjuk az egyik oldalról
összegezve egy" bölcsességgel": semmi sem lehetetlen, így az sem, hogy Messi elmegy és az sem hogy marad.
Azért ezt sikerült összehoznod. Miért is nem Messi a világ legjobbja? Javaslom nézz több Barca meccset. :wink: Nem játszott néhány meccsen, ennyi. De a sérülése előtti időszakban is rendkívül jól játszott és a Milan ellen is végtére ő húzott ki minket abból a bizonyosból... Miért is (lenne) nagy a vételi kockázata Messinek? 26 éves, a legjobb korban van, ráadásul már nem is tudom, hogy hány éve bombaformában játszik... Tényleg nagy vele a kockázat. Miért is húzhatnánk ki a klubhűséget? Nem azért, de Messitől te életedben nem hallottál, olvastál nyilatkozatot? Már kismilliószor lenyilatkozta, hogy itt akarja eltölteni a pályafutását, majd a legvégén visszamenni a Newell's-be. Ja és csak akkor távozik, ha a klubnak már nincs rá szüksége. Már nem tudom, hogy ezt hányszor mondta el...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.10.26. 08:46:31

van itt azért néhány csavar:
-Guardiola ha azt vesszük elég nagy Barcelona ikon volt és hol is van most?
-a profi játékospiac egyetlen eleme sem épül a klubhűségre
-Messi (szomorúan írom le komolyan!) az idei teljesítményével jelenleg nem a világ legjobbja
-a kora és a pozíciója okán minden eltelt perccel egyre nagyobb a vételi kockázata - figyelembe véve természetesen a jelenlegi piaci értékét
-jelenleg nincs(általunk ismerhető)oka a távozásának, de bármikor bejöhet, mivel a lehetőségei állandó irritációt jelentenek
-ha a klubhűséget kihúzhatjuk az egyik oldalról, van viszont egy reális piaci magatartás amit néhány erős érdekcsoport megengedhet magának : azért mozgat játékosokat, hogy a potenciális ellenfeleit ezzel gyengítse. (lásd a Bajorokat, Götzével a BL. döntőben! nem játszatták "csak" kivették a Dortmundból.)
összegezve egy" bölcsességgel": semmi sem lehetetlen, így az sem, hogy Messi elmegy és az sem hogy marad.
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.10.26. 00:13:10

Sajnos Ronaldot nem tudnánk megvenni ugyanis neki egy milliárd euró (nem vicc!) a kivásárlási ára másrészt rögtön agyvérzést kapna ha megtudná,hogy Messi 2.5 szer annyit ér mint ő! :lol:
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.10.26. 00:05:27

ezzel a 6 topkategorias jatekossal mindössze arra kívántam rávilágítani h eszméletlenül sok pénz az a 250 millio.

jaték volt a számokkal semmi több.

de vehetunk belőle akár két és fél balet is :lol: :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.10.25. 23:55:48

visca el barca írta:
ter stegen (15), hummels (35), david luiz (35), reus (50), oscar (45), agüero (60) és még maradna is belőle 10 milla[/i]
Ez elméletben nagyon szép,és alá is írnám.
De Te úgy ismered a vezetőséget,mint akik ilyen igazolásokban gondolkodnak? tuti nem lenne elszórva az a 250 millió,max 100at áldoznának az igazolásokra,többi menne a törlesztőbe. Így máris nem olyan jó a helyzet igazolásokat tekintve.

De mondom,ha garantálva lenne egy ilyen szintű pótlás, akkor még nagy unszolva,szájhúzva rámondanék egy igent, de én kételkedem az elnökség ténykedésében.
Nah mindegy,ez fantazmagória, és remélem az is marad. Én azt mondom,ne Messin akarjunk nyerészkedni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.10.25. 23:50:35

Gondolom nem véletlen, h a Klasszikus előtt látott napvilágot ez a cikk, kicsit meg akarnak zavarni vele elsősorban. De egyrészt nem nyeretlen kétévesek vagyunk, akiket ezzel meg is lehet, másrészt legalább ez egy szépen felépített fantazmagória :D

Sztem sem sanszos, h lesz is belőle valami, még akkor sem, ha igaz. Vélhetően egyik fél sem akarná a szakítást, így akár 350-nél sem lenne elgondolkodtató a dolog. Bár Sandro....
Gareth Tello írta:
Ha valaha is eligazol innen, akkor addig verem a fejem a falba, amíg össze nem dől a ház.
Csatlakozom!
Én is addig verem a fejedet a falba, amíg össze nem dől a ház :mrgreen:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.10.25. 23:43:00

Bob_Marley írta:Lehet ez szentségtörés, de ha valaki lerak az asztalra 250 millió eurót Messiért, én biza elfogadnám azonnal, annyiból egy kezdő 11-et lehetne vásárolni, sőt!!! Szentimentálisan is hozzá lehet állni a dolgokhoz, de ennyi pénzt simán ellehetne fogadni, s az üzletben az érzelmeknek helye nincs.
250 millió?? Azonnal odaadnám annyiért. Nincs játékos a Földön aki annyit ér, hívják akár Lionel Messinek. Azért gondolkozzunk már, emberekről van szó, nem gépekről. Bármikor megsérülhet komolyabban, formahanyatlás, akármi történhet, de ha nem akkor sem ér senki ennyit.
Ennyi pénzből fel lehetne építeni a következő évek Barcáját amit így is úgy is meg kell tenni, vagyis 1 éven belül legkésőbb el kell kezdeni, jópár poszton új arcokra lesz szükség már ha vágyunk újabb BL sikerekre.
Avatar
sneco7
Capitá del Barça
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2006.01.31. 10:59:48
Tartózkodási hely: Föld nevű bolygó

2013.10.25. 22:56:15

sörvirsli írta:A legfrissebb hírek szerint most az Adidas egy nagyobb összeget is hajlandó lenne az üzletbe invesztálni, hogy Messit ne a Barcelona Nike-szerelésével azonosítsák a szurkolók, és állítólag 125 millió eurót állnak az átigazolási összegből. A Bayern München ugyanennyivel egészítené ki, így júniusban egy 250 millió eurós ajánlat érkezik majd be a Barcelonához a bajoroktól.
Egyes lapok azt is tudni vélik, hogy a Bajnokok Ligája-győztes német klub évi 20 millió eurós fizetést fog ajánlani Messinek, és a kereskedelmi jogok 100 százalékát is átengedné a világ legjobb játékosának.

Állítólag a Chelsea is indít még egy offenzívát Messi megszerzéséért júniusban, az Adidas ezt is ugyanekkora összeggel támogatná, de a Bayern München a vezetőedző, Josep Guardiola miatt talán nagyobb eséllyel indul ebben a versenyben.
Ehhez csak,annyit, hogy az Adidas valószínűleg olcsóbban megúszná,ha inkább a Barcának ajánlana új szponzori szerződést. Bár nem tudom a Nike-kal meddig van élő szerződésünk, de pénzügyi szempontból lehet,h még el is gondolkodnának egy váltáson. Persze tudom,hogy a háttérben más is közrejátszik (Rosell-Nike pl )Illetve valószínűleg az amcsik sem engednék el könnyen az egyik legnépszerűbb csapatukat.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.10.25. 22:52:18

Én az összeg nagyságát próbáltam érzékeltetni, hogy ebből bizony egy elég ütőképes kezdőt is össze lehet rakni. Dortmund értéke nincs ennyi, aztán nem olyan rosszak, de még sorolhatnék nem egy csapatot. Oké egy Barcelona más szint, de ez annyi pénz, hogy a klub költségvetésének fele. S hány és hány csapat van, akinek az összértéke nincs ennyi, s ott vannak.
Poszi írta:
Jó és te nyilván azért nézel Barca meccset, hogy milyen üzleteket kötött a klub, és nem azért mert érzelmeket vált ki belőled a csapat játéka, vagy 1-1 játékos...stb
Ezt nem értem, a csapatért szorítok nyilván, de mint feljebb is írtam ez akkora összeg, hogy ezzel a csapatnak is jobb lenne. S pl Rossell elsődleges érdeke is ez, van gondolom ezer közgazdász, marketinges, ők tudják felmérni, hogy ez pl valóban egy olyan összeg-e amiért érdemes-e eladni. Nem tudom, nem látok bele, de józan paraszti ésszel belegondolva, igen ez olyan összeg, amire boldogan rálehetne bólintani. A Barcelona mint intézmény van, s nem Messi vagy Xavi vagy Iniesta. Ezért írtam, hogy meglehet szentimentálisan is közelíteni, s alapvetően abszurd is a dolog, mert én sem hiszem, hogy ennyit letennének az asztalra, de ha igen, akkor bizony simán elfogadható még ha Messiről vagy Kis Pistáról is legyen szó.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2013.10.25. 22:57:48-kor.
Kép
Kép
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.10.25. 22:26:36

visca el barca írta:nem fog elmenni. mindent a barcától kapott és ha évi 30 millios fizetésért fog esedezni, azt is megfogja kapni.

mellesleg én is azt mondom mint bob. kövezzetek meg, de egy 250 millios ajánlat azért oriasi pénz. ha normalis aron szamolunk (nem olyannal mint egyszezonos bale 91 millioja, vegyuk alapul mondjuk a transfermakt + kb. 25%-ot), ebbe a pénzbe beleférne egy

ter stegen (15), hummels (35), david luiz (35), reus (50), oscar (45), agüero (60) és még maradna is belőle 10 milla
Jó de Bob nem rájuk gondolt, mert 11et mondott!
Devecseri(0,002), így ki lehet matekozni azért... :)

Az érdeklődést, és az ajánlatokat én elhiszem simán. Abban viszont biztos vagyok, hogy addig ő nem fog innen menni, ameddig a klub nem küldi el, vagy nem levezetni akar valahol.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.10.25. 22:24:06

nem fog elmenni. mindent a barcától kapott és ha évi 30 millios fizetésért fog esedezni, azt is megfogja kapni.

mellesleg én is azt mondom mint bob. kövezzetek meg, de egy 250 millios ajánlat azért oriasi pénz. ha normalis aron szamolunk (nem olyannal mint egyszezonos bale 91 millioja, vegyuk alapul mondjuk a transfermakt + kb. 25%-ot), ebbe a pénzbe beleférne egy

ter stegen (15), hummels (35), david luiz (35), reus (50), oscar (45), agüero (60) és még maradna is belőle 10 milla
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.10.25. 21:15:02

sörvirsli írta:... Eto+Henry távozása óta gyakorlatilag neki köszönheti a csapat a sikereit.
Sajnos egyre jobban látszik rajta, hogy Ő is így gondolja, pedig ez nem így van.
Attól a ténytől eltekintve, hogy tényleg egy vadállat.
Forca Barca
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.10.25. 18:30:27

Ebben a hírben mi a Messi lejáratás?
Miért ne lenne valós a legnagyobb klubok próbálkozása azért,hogy megszerezzék a világ legjobbját?
Az egy dolog,hogy nagyon jó eséllyel nem megy sehova,addig pláne nem amíg Eto+Henry távozása óta gyakorlatilag neki köszönheti a csapat a sikereit.
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
Poszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2008.04.28. 17:37:22

2013.10.25. 18:06:10

Bob_Marley írta:Lehet ez szentségtörés, de ha valaki lerak az asztalra 250 millió eurót Messiért, én biza elfogadnám azonnal, annyiból egy kezdő 11-et lehetne vásárolni, sőt!!! Szentimentálisan is hozzá lehet állni a dolgokhoz, de ennyi pénzt simán ellehetne fogadni, s az üzletben az érzelmeknek helye nincs.
Jó és te nyilván azért nézel Barca meccset, hogy milyen üzleteket kötött a klub, és nem azért mert érzelmeket vált ki belőled a csapat játéka, vagy 1-1 játékos...stb

Messi önszántából biztos nem fog elmenni, max pályafutása vége felé lehúz 1-2 évet a Newell's-ben levezetésnek. A klub meg nem hülye, hogy eladja még ennyi pénzért se.
Válasz küldése
cron