Gerard Piqué

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.

Szezonértékelő:

1
1
4%
2
2
7%
3
5
19%
4
15
56%
5
4
15%

Szavazatok száma: 27
Nero.
Llegenda del Barça

2021.02.17. 19:43:03

“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Barcahun
Capitá del Barça

2021.02.17. 19:11:24

Vakmacska írta:
2021.02.17. 18:54:04
hogy a csúnya beszédre egy klasszikust idézzek:

https://www.youtube.com/watch?v=AQg9u98bSnM

https://www.youtube.com/watch?v=D4jqoYHGGDM
Kálmi bácsit idehoznánk azt hiszem nem lenne ideje Griezlánynak befonni a haját meccsre addig gyakoroltatná vele a labdarúgást =P~ =P~
mes
Capitá del Barça
Kapcsolat:

2021.02.17. 19:05:28

Kedves szomszed jobaratom tudna errol meselni. Egyutt fociztunk sok even at, ritka volt az a meccs, ahol nem kuldtuk el egymast melegebb eghajlatra. Mindezektol fuggetlenul meccs utan ugyanakkora baratsag volt, mint azelott. Mivel lenne kulonb ez magasabb szinten?
Mindketten "csovesek voltunk", ok sem az intelligenciarol/ muveltsegrol hiresek, a penztol meg nem leszel kulonb az ember, sot...
kar ezert Piquet hibaztatni, a szive a palyan volt. Fizikailag sokat nem tudott hozzatenni, az mas kerdes
Vakmacska
Llegenda del Barça

2021.02.17. 18:54:04

hau30
Capitá del Barça

2021.02.17. 17:37:38

Barcahun értem amit mondasz. El se tudjuk képzelni, hogy micsoda “játszmák/fúrások” mehetnek egy ilyen öltözőben. Főleg ahol millió ajrókért megy a verseny. Jelenleg itt tart a Barcelona és még mindig úgy érzem nem ez a gödör alja.... :roll:
Barcahun
Capitá del Barça

2021.02.17. 16:50:57

hau30 írta:
2021.02.17. 16:03:18
Barcahun írta:
2021.02.17. 15:10:32
Húha vannak itt érdekes vélemények =P~
Az látszik a legtöbb ember még csak tévébe látott focipályát, csúnya beszéd :( :shock: jujj :D most komolyan =P~ Azt hogy egymást anyázzák nem jelenti azt, hogy nincs egység, vagy utálják egymást.
Majdnem magzat korom óta valamilyen csapatban focizok. Ebben a 40 akárhány évben hallottam egy-két összeszólalkozást hol csapattársak között, hol ellenfelek között.Amikor valaki így beszélt a csapattársával annak elég durva következményei voltak mégha utána kibékültek akkor is. Szóval van egy különbség a hangos “koordinálás” és a nyilvános megalázás között. Nekem ez inkább megalázásnak tűnt. Főleg úgy, hogy több millió emberhez eljuthat a hanganyag. Akkor sem engedhet meg magának ilyet egy csapattárs, ha fitymája alá tetováltatta, hogy Barca forever! Itt minimum nyilvános bocsánatkérést kellene tennie Piquenek, bár nem fog szerintem és ezzel be is bizonyítja azt, hogy ő nagy ívben tesz arra, hogy milyen a csapatmorál. Szóval ő egy vezéregyéniség és klubikon.
Azt hogy ebben volt némi megalázási szándék nem tudom vitatni, jogosságát sem, ahogyan Griez visszatámadása is ilyen szempontból adja, mármint Piqq se jobb.
Ugyanakkor aki ismeri az öltözői hierarchiát tudja, hogy is van ez, én nem Piquet akarom védeni, de egyszerű tény, amit leírtam (mármint az a részt nem idézted, de az) ennek igazságosságát lehet vitatni, de létezését már nem.
Ha pedig magzat korod óta tudod, hogy is megy ez nincs min meglepődni, már bocsi de az hogy ez, vagy a PSG meccsen a negruzás egyátalán napvilágott látott csupán az üres lelátó műve =P~ =P~
Most komolyan mit gondoltatok (nem csak Te rád gonolok) mi megy a pályán? Vagy mikor takargatják a szájukát éppen egymás PIN kódját mondják :twisted: ez még semmi, fogalmatok nincs miket mondanak egymásnak.
És lehet csak NB3-ba voltam, de mai napig számos barátom van NB1-be, Portugál 1-be, német 1-be, sőt nem menőzni akarok, de van "barátom" de legalábbis jó ismerősöm mert tényleg nem felvágni akarok La Ligába is, és nem is rossz játékos, igaz 2 éve taliztam vele utoljára nyáron, de azért némi rálátásom van ezekre, mielőtt valaki megdobna újjamból [auto_cenzúra] itt ezeket NB3-as senkiként, fogalmatlanul a nayg ligákra, de sztm sokan tudják amúgy is milyen egy gátlástalan féreg szövegek mennek és igen csapaton belül is. Sőt ez nem a tesi öltöző, simán dolgozni járnak be sokan egy fociklubba, simán nem bírják egymást, de legalábbis nem mindenki mindenkit, a szomorú az, hogy a Barcelona alapvető értékeit is elveszíteni átszik eredményessége mellet, miszerint több mint egy klubb! Ez nem egy család többé, ez már kevesebb, mint egy remény, csak egy szép múlt... Jelenleg ez a Barcelona.
Capon
Llegenda del Barça

2021.02.17. 16:14:15

Többféleképpen lehet anyázni, barátok közt akár még viccesen is... oké ez nem az volt, de nem is kell olyan komolyan venni mint teszitek. Legalább még ennyi "harciasság" van bennük, amíg nem esnek egymásnak addig nem sok közünk van hozzá.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Arthur8
Jugador del Barça

2021.02.17. 16:09:27

Rettenetesen fel van ez a szóváltás fújva. Eleve próbáljátok meg a körülményeket is figyelembe venni. Támad a PSG állandóan a Barca meg könnyelműen eladogatja a labdákat percek óta. Erre reagált Pique és kezdett el ordítani, hogy szedjék össze magukat és utána a meccs hevében volt egy szóváltás, ahol káromkodtak. Ennyi történt. Én biztos vagyok benne, hogy ilyen minden csapatnál van és igenis kell, hogy valaki próbálja felrázni a csapatot , hogy jobban koncentráljanak.
drobika
Capitá del Barça

2021.02.17. 16:08:09

hau30 írta:
Barcahun írta:
Az látszik a legtöbb ember még csak tévébe látott focipályát, csúnya beszéd :( :shock: jujj :D most komolyan =P~ Azt hogy egymást anyázzák nem jelenti azt, hogy nincs egység, vagy utálják egymást.
Majdnem magzat korom óta valamilyen csapatban focizok. Ebben a 40 akárhány évben hallottam egy-két összeszólalkozást hol csapattársak között, hol ellenfelek között.Amikor valaki így beszélt a csapattársával annak elég durva következményei voltak mégha utána kibékültek akkor is. Szóval van egy különbség a hangos “koordinálás” és a nyilvános megalázás között. Nekem ez inkább megalázásnak tűnt. Főleg úgy, hogy több millió emberhez eljuthat a hanganyag. Akkor sem engedhet meg magának ilyet egy csapattárs, ha fitymája alá tetováltatta, hogy Barca forever! Itt minimum nyilvános bocsánatkérést kellene tennie Piquenek, bár nem fog szerintem és ezzel be is bizonyítja azt, hogy ő nagy ívben tesz arra, hogy milyen a csapatmorál. Szóval ő egy vezéregyéniség és klubikon.
Hát most már félve értek egyet, de itt mindent helyesen megfogalmazol
drobika
Capitá del Barça

2021.02.17. 16:05:41

Varatrix írta:
2021.02.17. 15:48:00
drobika írta:
2021.02.17. 14:48:02
Az a férfias, ha valaki csúnyán beszél? Szerintem meg nem. Persze mindannyian káromkodunk,még akkor is, ha különböző a habitusunk. Sajnos minden évben a megfogadott ígéretem ami az időnkénti csúnya beszéd elmaradását illeti, sosem tudom betartani. De ettől nem leszek férfias. Valakinek az anyját pedig nem szoktuk szidni. Legalábbis nem túl szép dolog. Érdekes, hogy ezt valaki védi.Vannak azért határok. Nyilván lehet egymást kritizálni és jobbító szándékkal odaszólni, de semmiképp sem anyázni, és ráadásul csapaton belül.
Nem ezt írtam, akkor sem ha szándékosan félre akarod értelmezni. Az nem férfias aki a pályán leáll agonizálni, hogy csúnyán beszélnek vele, miközben mindenki idegállapotban van. Ha bajod van ezzel, az öltözőben lerendezed a saját ízlésed szerint, nem megsértődsz és felülsz egy repülőre.

Amúgy sosem értettem ezt... valaki tényeg komolyan gondolja, hogy ilyenkor baja van a drága mamussal? Lehet már rosszul szocializáltak a sport világába, de nekem egy csapat, ahol nincs egy tisztességes k.anyád, az a következő lépés, hogy érmet adjak a részvételért. Aki ettől megalázva érzi magát, az nemhogy él, de amatőr sportra is alkalmatlan mentálisan.
Nem kívánok semmit sem félremagyarázni
Egyszerűen nem értek ezzel a stílussal egyet.
Ez pontosan oda vezet amit már láthatunk.
Nem védtem Griez sem csak bátorkodtam megjegyezni hogy szerintem igaza volt a stílust illetően. Ennyi volt
hau30
Capitá del Barça

Barcahun írta:
vinszentvega
Jugador d'estrella

2021.02.17. 16:00:59

mvik írta:
2021.02.17. 15:56:53
Szerintem Piquének teljesen igaza volt (jó anyázni talán nem kellett volna), a középpálya és a támadósor semmit nem mozgott, nem egyszer volt olyan a meccsen (igaz leginkább a második félidőben), hogy hátulról indulna a támadás és nincs mozgás elől sehol, senki nem mozgott a labda felé, senki nem kérte a labdát, semmi nem volt, labdatartás 0, a PSG úgy ment át a Barca támadó során és középpályáján mint f.s a libán. Folyamatosan vezethették rá erre az amúgy is ingatag védelmünkre a labdát és akkor még a kis copfos békazabáló van megsértődve, mert valaki számon kéri rajtuk a semmittevést, hát menj is el a jó büdös francba innen, ne is jöjjön vissza az ilyen ember, azért mert másfél év alatt volt egy jó hónapja a csapatba akkor már azt hiszi pattoghat, húzzon innen a bús francba.
Azért gurult el a gyógyszere, mert Griezzie elkezdett neki visszaugatni, ahogy olvastam a twittereket...
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
mvik
Jugador d'estrella

2021.02.17. 15:56:53

Szerintem Piquének teljesen igaza volt (jó anyázni talán nem kellett volna), a középpálya és a támadósor semmit nem mozgott, nem egyszer volt olyan a meccsen (igaz leginkább a második félidőben), hogy hátulról indulna a támadás és nincs mozgás elől sehol, senki nem mozgott a labda felé, senki nem kérte a labdát, semmi nem volt, labdatartás 0, a PSG úgy ment át a Barca támadó során és középpályáján mint f.s a libán. Folyamatosan vezethették rá erre az amúgy is ingatag védelmünkre a labdát és akkor még a kis copfos békazabáló van megsértődve, mert valaki számon kéri rajtuk a semmittevést, hát menj is el a jó büdös francba innen, ne is jöjjön vissza az ilyen ember, azért mert másfél év alatt volt egy jó hónapja a csapatba akkor már azt hiszi pattoghat, húzzon innen a bús francba. Piqué sincs már top formába egy jó ideje, de ő legalább próbálkozik, hajtja a többieket (ha már a 2 CSK-nk és az edzőnk ezt nem teszi meg), 3 hónap kihagyás után semmivel se volt rosszabb, mint bárki más a csapatból. Nagyon nagy tisztogatást kell itt csinálni a csapatba a nyáron, a KH-eket Araujo kivételével le kéne cserélni (bár akárki akármit mond, Piqué kiegészítő embernek még használható lenne, DE semmi képen nem állandó kezdőként), jöjjön Eric Garcia, meg én látok potenciált Todiboban is, nem volt ő olyan rossz amikor játszott, csak az egóját egy kicsit vissza kell venni, ha tényleg ez a baj vele. És ami a legfontosabb szerintem, kell hozni a csapatba egy vastüdejű szűrőt aki az egész meccs során felszántja a pályát és fut még a 90. percben is és szerel (ilyen Milner féle palit csak nála azért nagyobb spílert :lol: , én nagyon kedvelem a palit mert nem egy világklasszis játékos, de 35-6 éves kora ellenére az elsőtől az utolsó percig fut!!!!), mert De Jong jól szűr, de szerintem neki előrébb kell játszania, mert elég jól érkezik a kapu elé. Középpályán maradjon De Jong, Pedri, Puig, a többi húzzon. A támadó sor Messi és Fati kivételével (na jó még talán Dembi és Trincao is maradhat) húzhatna a fenébe (támadónak veszem Cout is) akár nyomot áron is, és nem világklasszisokat meg agyon sztárolt egy szezonos tininindzsákat kell idehozni, hanem már kiforrott, de még mindig nem világsztár játékosokat akik küzdenek és hajtanak a sikerért, nem ilyen jóllakott agyonfizetett békazabáló "világklasszisokat".
mvik
Varatrix
Director del Fútbol

2021.02.17. 15:48:00

drobika írta:
Az a férfias, ha valaki csúnyán beszél? Szerintem meg nem. Persze mindannyian káromkodunk,még akkor is, ha különböző a habitusunk. Sajnos minden évben a megfogadott ígéretem ami az időnkénti csúnya beszéd elmaradását illeti, sosem tudom betartani. De ettől nem leszek férfias. Valakinek az anyját pedig nem szoktuk szidni. Legalábbis nem túl szép dolog. Érdekes, hogy ezt valaki védi.Vannak azért határok. Nyilván lehet egymást kritizálni és jobbító szándékkal odaszólni, de semmiképp sem anyázni, és ráadásul csapaton belül.
Nem ezt írtam, akkor sem ha szándékosan félre akarod értelmezni. Az nem férfias aki a pályán leáll agonizálni, hogy csúnyán beszélnek vele, miközben mindenki idegállapotban van. Ha bajod van ezzel, az öltözőben lerendezed a saját ízlésed szerint, nem megsértődsz és felülsz egy repülőre.

Amúgy sosem értettem ezt... valaki tényeg komolyan gondolja, hogy ilyenkor baja van a drága mamussal? Lehet már rosszul szocializáltak a sport világába, de nekem egy csapat, ahol nincs egy tisztességes k.anyád, az a következő lépés, hogy érmet adjak a részvételért. Aki ettől megalázva érzi magát, az nemhogy él, de amatőr sportra is alkalmatlan mentálisan.
Kép
drobika
Capitá del Barça

2021.02.17. 15:17:46

Tegnap este lezárult egy időszak?
Ez komoly? Róma , Liverpool után lezárult?
Hogy nem láttunk volna focipályán élőben? Magam is játszottam több évig nem Barcelona szinten.Pontosan tudom hogy miként beszélnek egymással is a játékosok.
Egy részük a másik rész pedig másként .Ízlés kérdése is és persze nemi intelligencia is kellene. Például felismerni hogy a múlt nem jogosít fel mást emberi méltóságában sérteni és sehová nem vezet egy csapatban. Klikkek kialakulásához igen, de az nem csapat...
Kár ezen vitatkozni szerintem mert el kell fogadni egymás véleményét és előre nézni.Nincs más lehetőség.
Barcahun
Capitá del Barça

Pique nem hiszem kérte kezdjen, ez Kűman döntése volt, és ugyan melyik játékos monjda azt, ja boccs én nem akarok játszani, persze, hogy akar, ez az élete és ha Ő nem hisz benne jót fog menni a pályán, akkor focizni sem volt értelme elkezdenie, menjen könyvelőnek.
Griezmant úgy zavarnák le B-be, hogy vissza se nézhetne egy ilyen után, kuss a neve, ide sem akart jönni, semmit nem tett le az asztalra itt, Pique körme alatti koszban több Barcelona van, mint neki valaha itt lesz.
Ha Puyol itt lett volna ketté harapja a fogával a kis cofját és meg se merne mukkani, az lehet Pique nem egy kiválló játékos, nem a legjobb vezér, de látszott zavarja ami történik, míg Grizes csitítgat, ki ő? Takarodjon, amint lehet, de Pique se maradjon.
Szégyen, hogy ez ma a csapat! Ilyen a belső viszonyok mellett, nem csoda nincs rendben semmi, nincs vezér, nincs edző, így azt a keveset sem lehet kihozni a csapatból ami benne lenne.
Tegnap este lezárult egy időszak, ebbe a csapatban semmi nem volt, ami Barcelona, csak a neve és a mez stimmelt, és ezekből már nem is lesz sose Barcelona. Abba bízom radikális vezetés jön, jelenleg 4 játékos tartanék meg, De Jong, Fati, Pedri, Ter Stegen viccen kivül mindenki más kuka, mindenkit elküldenék, cserének maradhat: Dest, Puig talán!
Peter
Capitá del Barça

2021.02.17. 15:04:19

Szomorú, hogy 2021-ben jelenidőben téma egy Piqué, amikor minimum 2017-től nem lenne helye a keretben, a kispadon sem!
Puyol mellett, vagy egy Mascherano és akkor fénykorát élő jó Busi mögött, ahogy a válogatottban Ramos mellett folyamatosan " védve " volt a fiú.
Amikor viszont eljött az az idő, hogy neki kellett volna kézben tartani a védelmet, onnantól egyre inkább csúsztak ki a kezáből a dolgok.
Nem csak rajta mentek el a szezonok, meccsek, de a csapat hosszú évek óta tartó morális és erkölcsi csődjének szerves része.
drobika
Capitá del Barça

aztán még az is ott van, hogy aki a másikat kritizálja, legyen szíves letenni az asztalra valamit. Nem vitatom,hogy Pique nem emblematikus Barca játékos, de azért az utóbbi években nyújtott teljesítménye sokkal nagyobb szerénységre kellene hogy intse. De ő nem szerény. Azt gondolta, hogy 3 hónap után , játék nélkül is egy PSG nem kunszt neki, nem azoknak kellene kezdenie, akikkel végignyomtuk az elmúlt 3 hónapot vagy a középpályáról embert hátravive erősíteni a védelmet. Az edző beállította. Persze, ez az ő felelőssége. Nem is hallottam még Koemant nyilatkozni...
Szóval ordítozni, anyázni egy csapaton beleül messze nem az építő kritika. Nem hasznos, csak káros. Griez elment a városból, pedig gondolom edzés van ma, lehet hogy besokallt. Nem akarom őt mentegetni, mert ha így van az is elég nagy gond.Viselkedésbeli gond is.De amit Pique művelt az elfogadhatatlan. Nekem legalábbis
gránit
Entrenador del Barça

2021.02.17. 14:41:48

Az a gond, hogy ő nem "vezér". Ő csak azt hiszi magáról, hogy az, de nem az. Ami érdekesség még a sztoriban, hogy senki nem csitította le Griezmann-t, hogy "Fogd be! Figyelj arra, amit a főnök mond, próbáljuk megtartani a labdát". A meccs hevében csak egy szájkarate lett ebből, de frappáns válasz lett volna Griezmann részéről, hogy "Ki vagy te, hogy itt játszod az eszed? Egy hatodosztályú csatár hülyét csinál belőled. A saját dolgodra figyelj, nem szeretnénk, ha gólt kapnánk rólad".

Amúgy tényleg nagyon nagy szükség lenne egy Puyol-típusú karakterre, csak Piqué nem az. Ő annak képzeli magát, de nem az.
Atlantis
Capitá del Barça

2021.02.17. 14:36:52

Azért elővenni itt most Piquét a teljesítménye miatt, miközben 4 hónap kihagyás után dobták be a szezon eddigi legerősebb ellenfele ellen, elég meredek dolog.
Arról nem is beszélve, ahogyan lentebb is említették igenis erre szükség van egy csapatban. Kell lennie egy vezéregyéniségnek aki ha azt látja a csapat szétszórt, dekoncentrált akkor igenis felrázza őket, és nem, nem úgy hogy "elnézést kérek uraim, lennének oly kedvesek és egy kissé pontosabb passzokkal operálni?".
Igenis ordítani kell, keménynek lenni és motiválni.

A legnagyobb probléma, hogy ezt nem a CSK-tól hallottuk (aki ha jól tudom Messi volt). Akkor ugyanis rossz helyen van a karszalag.
hau30
Capitá del Barça

2021.02.17. 14:06:44

Varatrix írta:
2021.02.17. 12:29:06
Lehet hogy azért védem mert Én is ilyen habitus vagyok. De inkább ordibáljon a csapattársaival, mint, hogy lelép, se szó se beszéd:
https://primera24.hu/2021/02/17/breking ... arcelonat/

Piqué rosszul játszott, de a szíve a helyén volt, érdekelte hogy mi történik a pályán. A többiek felnyalják a fizetésüket és mennek a dolgukra. Na én inkább ezekből nem kérnék többet, akiken azt látom, hogy már nem is zavarja, hogy ilyen a helyzet. Továbbá számomra nem túl férfias, ha valaki egy mecs közben azon agonizál, hogy valaki csúnyán beszél...

Izgalmas mennyire külbözőek vagyunk, nekem csak nőtt a szemembe!
hau30 írta:
2021.02.17. 12:00:11
Próbálok tárgyilagos maradni vele kapcsolatban.
Maga vagy a tárgyilagosság...

Én meg pont az ellentetjét gondolom. Lehet szövegelni egymásnak, meg kritizálni is, de ez nem az volt! Konkrétan megalázza x millió ember füle hallatára. Sok mindent el lehet mondani a franciáról, de azt nem, hogy nem melózna.Van egy szint. Gondolom Grízesnél is és most betelt a pohár. Gondolj bele mit kaphatott évek alatt az öltözőben, ha ennyire “tiszteli”a pályán. És hidd el, ha lesz Mónika féle békítő show, akkor Piké nem fogja érteni mi a probléma. Mit tudsz tenni egy ilyen egóval? Aki kb Istennek képzeli magát a Barca-nál. Meg elnökjelöltnek, meg stb. A csávónak mélyen belül lehet azért önértékelési zavara. Állandóan mindig valami újabb okossággal áll elő a világnak! Mindig róla kell szólnia a híreknek. Azért nem pisilok szembe szélbe, hogy elmondhassam magamról, hogy én mekkora nagy megmondó vagyok. Közben meg mindenki hugyos lesz körülöttem.Amúgy igazad van ebben a témában nem tudok tárgyilagos lenni, mert én személy szerint undorodom az ilyen típusú csapattárstól. Volt részem ilyenben és tudom milyen hatásai vannak egy csapatra nézve. És Ő még csak 1 db ember a csapatban. Lehetnek még egy-ketten akik hasonlóak csak nem ilyen hangosak. És persze honnan tudhatnám, hisz én itt ülök a kanapén az szerencsecsomag meg az öltözőben. Hát onnan, hogy nem azt nézem, hogy mit mond, hanem hogy mit tesz. És az jelenleg nem, hogy nulla, hanem mínusz előjeles.
Subinho
Director del Fútbol

2021.02.17. 14:02:37

Varatrix írta:
2021.02.17. 12:29:06
Lehet hogy azért védem mert Én is ilyen habitus vagyok. De inkább ordibáljon a csapattársaival, mint, hogy lelép, se szó se beszéd:
https://primera24.hu/2021/02/17/breking ... arcelonat/

Piqué rosszul játszott, de a szíve a helyén volt, érdekelte hogy mi történik a pályán. A többiek felnyalják a fizetésüket és mennek a dolgukra. Na én inkább ezekből nem kérnék többet, akiken azt látom, hogy már nem is zavarja, hogy ilyen a helyzet. Továbbá számomra nem túl férfias, ha valaki egy mecs közben azon agonizál, hogy valaki csúnyán beszél...

Izgalmas mennyire külbözőek vagyunk, nekem csak nőtt a szemembe!
hau30 írta:
2021.02.17. 12:00:11
Próbálok tárgyilagos maradni vele kapcsolatban.
Maga vagy a tárgyilagosság...
Abszolút így gondolom én is! A csapat vezére, ha kell, ordítsa le a fejét annak, aki nem teszi a dolgát. Sajnos az edzőnk nem teszi meg ezt és bérelt helye van egyeseknek a csapatban.
Egyébként Piquétől mit vártok? Most jött vissza hosszú kihagyás után és egy edzéssel a lábában ment a PSG elleni meccsre... Nem mondom, hogy Piqué jó, de jelenleg még mindig ő a legjobb védőnk (ki lenne jobb? Umtiti? Lenglet? Mingu? Araujo talán, de ő egyrészről még fiatal, ki tudja, mit játszott volna a PSG ellen, ill. sérült is). Aki nem teszi oda magát igenis menjen a p###ába.
Barca_10
Entrenador del Barça

2021.02.17. 13:53:52

gránit írta:
2021.02.17. 13:46:24
Sokatmondó, hogy visszaszövegeltek neki. Puyolnak nem szövegelt volna vissza senki. Piqué-től ezt a szerepet nem fogadják el, érthető módon, mert a teljesítménye, illetve annak hiánya, nem jogosítja fel őt erre a viselkedésre. Kell egy határozott személy, aki ha kell, leordítja a többiek fejét, de ezt a szerepet Piqué-től nem fogadják el, mert nem áll emögött olyan teljesítmény, ami őt erre predesztinálná. Másik topikban felmerült ter Stegen neve, hogy ő tudná ezt a szerepet betölteni. Piqué először a saját teljesítményével kellene, hogy foglalkozzon, ő nincs abban a helyzetben, hogy bárkivel üvöltözzön, amikor neki is kijárt volna egy alapos fejmosás. Itt jön a képbe a totális önkép-zavara, ő alfa hímnek hiszi magát, de egyedül van ezzel, és ő még ezt sem veszi észre.
nem hittem volna hogy valaha is egyet fogok érteni veled, de kb ez a lényeg amit ide leírtál. Pikén elment Róma, Liverpool-ja nem, az Dembele miatt :lol: -tőle nem a leghitelesebb mások hibáztatása.
Kép

"Amikor elbúcsúzok a futballtól, sirni fogok mert véget ér az életem. Ha meghalok, ne egy temetőben vagy akárhol máshol temessetek el,csak
vigyetek egy stadion mellé egy labdával a kezemben mert nekem a labda az életem"
-Ronaldinho
Legendario
gránit
Entrenador del Barça

2021.02.17. 13:46:24

Sokatmondó, hogy visszaszövegeltek neki. Puyolnak nem szövegelt volna vissza senki. Piqué-től ezt a szerepet nem fogadják el, érthető módon, mert a teljesítménye, illetve annak hiánya, nem jogosítja fel őt erre a viselkedésre. Kell egy határozott személy, aki ha kell, leordítja a többiek fejét, de ezt a szerepet Piqué-től nem fogadják el, mert nem áll emögött olyan teljesítmény, ami őt erre predesztinálná. Másik topikban felmerült ter Stegen neve, hogy ő tudná ezt a szerepet betölteni. Piqué először a saját teljesítményével kellene, hogy foglalkozzon, ő nincs abban a helyzetben, hogy bárkivel üvöltözzön, amikor neki is kijárt volna egy alapos fejmosás. Itt jön a képbe a totális önkép-zavara, ő alfa hímnek hiszi magát, de egyedül van ezzel, és ő még ezt sem veszi észre.
Atthis
Barça C

2021.02.17. 13:38:04

Szerintem ez a stílus nem megfelelő egy olyan embertől, aki most jött vissza sérüléséből. Addig örüljenek a srácok, amíg nem kezdenek a csapaton belül ujjal mutogatni egymásra, hogy kinek a hibája ez a teljesítmény, mert bár sokszor impotens a támadójátékunk, de a védelmünk Araujo nélkül egy igazi tragédia, a nagy Piquével, Lenglet-val és sajnos Umtitivel együtt. Szóval, szent Gerald előbb tegyen rendet a védelemben, és utána oktassa ki szerintem a támadókat...Most pont az hiányzik ebben a szezonban még, hogy elkezdjenek a fiúk egymással balhézni.
Válasz küldése