Sergio Busquets

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
ztoth1
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2011.04.30. 12:42:00

2011.05.12. 18:35:30

MessiFan írta:Az én szememben a 4 clásicón meg a legtöbb meccsen eléggé unszimpatikussá vált. Rengetegszer színészkedik ráadásul nagyon rosszul, és még le is majmozza a másikat aztán nyilatkozza, hogy mennyire tiszteli az ellenfelet.. Az ő dolgát szerintem Mascherano simán meg tudná oldani bármikor.
Nagyon bírom Sergit de ez már sok.
Hát...én Turét jobban kedveltem mint Sergit. Masce tényleg jó megoldás lehet, pláne ha Abidal tud kezdeni hátul.Persze Keita is szóba jöhet.
Viszont a legendásan jó csatársorunkban csak Messi az igazi klasszis! Hol van ez a Messi, Etoo, Hanry (már ha formában volt)-tól?
De nem ez fog dönteni, hanem az, hogy mennyire sikerül felpörögni, koncentrálni....talán a Mu. most kicsit esélyesebb...de bízzunk!
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.05.12. 18:09:30

Az én szememben a 4 clásicón meg a legtöbb meccsen eléggé unszimpatikussá vált. Rengetegszer színészkedik ráadásul nagyon rosszul, és még le is majmozza a másikat aztán nyilatkozza, hogy mennyire tiszteli az ellenfelet.. Az ő dolgát szerintem Mascherano simán meg tudná oldani bármikor.
Nagyon bírom Sergit de ez már sok.
Krisztian91
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2008.03.23. 19:02:00
Kapcsolat:

2011.05.12. 17:48:52

Nem hiszem hogy bármi is lesz ebből az eltiltásból. De ha mégis, akkor is max a döntőt hagyná ki. :?
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.05.12. 17:47:21

Ugyan idén többször hangoztattam, hogy sokat javult a pályán mutatott viselkedését tekintve, hát azt hiszem a klasszikus-dömping után vissza is szívhatom. Az eltiltást pedig megérdemli, ha igaznak bizonyulnak a vádak.
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.05.12. 17:42:45

Nem lenne túl nagy veszteség Masch mellett. Nagy igazán meg is érdemli a büntetést picit talán elgondolkozik pár dolgon miért lett ő két év alatt a klub messze legnagyobb köpőcsészéje.
Mondjuk azon azért elgondolkozhatna a b*rom uefa hogy egy lábtörés 3 meccs egy szimpla majom meg 5 meccs.
Masch meg kétszer biztos de sztem 3x szórták ki eddig a MU ellen.
Fel fogja szívni magát nem lesz gond :wink:
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2011.05.12. 16:58:21

Legalább Mascherano kezdene. :P
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.05.12. 16:56:37

Megérdemli. "Szerencsétlen" mindig akkor csinál rosszat,mikor veszi a kamera... Csak gratulálni tudok neki
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.05.12. 16:50:20

Csak nem kiharcolta magának ezt a veszélyt a baromsága miatt:

http://www.hatharom.hu/article/a3e6bd-b ... -bl-dontot

ha rasszista volt, akkor meg is érdemli.
KépKép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.05.03. 22:41:00

Sok ostorzosát kapott Sergio, joggal, de ma nálam a meccs embere!Hibátlan játék, sok labdaszerzés, nem egyszer megakadályozta a kialakuló Real kontrát, szép forgolódások, remek passzok!
Szép volt Busi
Kép
Kép
Kép
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2011.05.03. 11:59:11

ozsimiki írta:Mihu!

Tényleg minden tisztelettel, elvégre sose volt nekünk problémánk egymással, írom neked, hogy azért vegyünk vissza az ilyen jelzőkből.

Ne felejtsd Busquets is a BARCA játékosa, és bár vannak UNSZIMPATIKUS (lehet ilyen jelzőket is írni, meg is érdemli, de azért erősebbeket?!?!?!) húzásai, megoldásai, ő ezért a csapatért játszik.

Pl én Alvest sose bírtam Sevillában, és itt is elítéltem a színészkedéseit, de ha találtok ide nem való jelzőket tőlem róla, akkor visszavonok mindent.

Főleg azért nem kellene túlzásokba esni, férgezni, meg ilyesmik, mert ez bizony a futballisták 98%nál bekövetkezik, hogy a másikat leszólja, esetleg szidja. Csak legtöbbször nem kap nagy visszhangot, és ki sem derül.

A színészkedései nem kell tetszenek senkinek sem, de ezek miatt amíg a Barcáért játszik, SZERINTEM nem szabad ilyen jelzőkkel titulálni, őt sem, senkit sem.
OFF: Nincs olyan, hogy unszimpatikus, hanem Antipatikus. :wink:

ON: Ozsival megint egyetértek, én is elítélem a színészkedéseket, de mint játékost nem érheti kritika. Ez vitathatatlan. A majom meg nem feltétlen rasszista, csak sokan már direkt figyelnek minden szót, hátha rasszizmussal összefüggésbe lehet-e helyezni.

off: már hogy a lúdtalpú kutyám farkába ne lenne olyan, hogy unszimpatikus? Létező szó, annak ellenére,hogy vannak valóban akik nem ismerik el, de a köznyelvben használják, elfogadott kifejezés.
http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyo ... ntipatikus
Ozsi
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2011.05.03. 11:41:44

Szerintem Alvest egyébként is rendszeresen szétrúgják, az ő színészkedéseit valahogy jobban tűröm, mint Sergio mutatványait. Egyrészt jóval alázatosabb a játéka, míg Busquets leginkább a reklamálásban és a színészkedésben vezéregyéniség. Lehet, hogy sokat fejlődött az elmúlt években, és hatalmas klasszis lehet belőle, attól még vissza kellene vennie az arcából. Marcelo lemajmozása is elég gáz.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2011.05.03. 11:24:12

d írta:
Mihu írta:Tudtommal a B betűt nem lehet kimondani anélkül hogy összezárnánk az ajkainkat. És ez nem történt meg Businál az első betű után egészen a szó végéig. Tehát nem lehet B betű a harmadik.
Nem kötekedésből, de az M hanghoz is összezárod az ajkaid...
És össze is zárta :) Az az első betű, és ott összezárja. De mivel Kalap kollégát irritálja a téma, így részemről off :D
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.05.03. 11:18:07

Mihu írta:Tudtommal a B betűt nem lehet kimondani anélkül hogy összezárnánk az ajkainkat. És ez nem történt meg Businál az első betű után egészen a szó végéig. Tehát nem lehet B betű a harmadik.
Nem kötekedésből, de az M hanghoz is összezárod az ajkaid...
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.05.03. 11:04:59

Mihu írta:
levproff írta:
Nekem az első betű egyértelműen P. Semmiképp sem M.
A harmadik meg inkább B.
Szóval én Póbó-t olvasok.
Tudtommal a B betűt nem lehet kimondani anélkül hogy összezárnánk az ajkainkat. És ez nem történt meg Businál az első betű után egészen a szó végéig. Tehát nem lehet B betű a harmadik.
Ez egy bizonyíthatatlan hülyeség és annyira színvonaltalan ezen vitázni, hogy még bulvárlapokat olvasva is nevetnék rajta. Szeretnétek még folytatni? Ne legyünk már ennyire igénytelenek!
magát a szót még lehet bizonyítani, de ebből következtetést levonni rossz- vagy jóindulatú spekuláció csupán, semmi alapja nincs. Hiszen ez a szó nem egy rasszista kifejezés!!!!
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2011.05.03. 10:59:04

levproff írta:
Nekem az első betű egyértelműen P. Semmiképp sem M.
A harmadik meg inkább B.
Szóval én Póbó-t olvasok.
Tudtommal a B betűt nem lehet kimondani anélkül hogy összezárnánk az ajkainkat. És ez nem történt meg Businál az első betű után egészen a szó végéig. Tehát nem lehet B betű a harmadik.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2011.05.03. 10:55:09

ozsimiki írta:Mihu!

Tényleg minden tisztelettel, elvégre sose volt nekünk problémánk egymással, írom neked, hogy azért vegyünk vissza az ilyen jelzőkből.

Ne felejtsd Busquets is a BARCA játékosa, és bár vannak UNSZIMPATIKUS (lehet ilyen jelzőket is írni, meg is érdemli, de azért erősebbeket?!?!?!) húzásai, megoldásai, ő ezért a csapatért játszik.

Pl én Alvest sose bírtam Sevillában, és itt is elítéltem a színészkedéseit, de ha találtok ide nem való jelzőket tőlem róla, akkor visszavonok mindent.

Főleg azért nem kellene túlzásokba esni, férgezni, meg ilyesmik, mert ez bizony a futballisták 98%nál bekövetkezik, hogy a másikat leszólja, esetleg szidja. Csak legtöbbször nem kap nagy visszhangot, és ki sem derül.

A színészkedései nem kell tetszenek senkinek sem, de ezek miatt amíg a Barcáért játszik, SZERINTEM nem szabad ilyen jelzőkkel titulálni, őt sem, senkit sem.
Világ életemben ki nem állhattam Busquets-et. Ha meglátom a képernyőn minden bajom van. Egyszerűen irritál a feje, és én a játékával sem vagyok kibékülve, mert rengeteg kockázatos cselt csinál a középpályán, és ettől nekem nagyképűnek tűnik, mintsem inkább magabiztosnak. Pl a Real ellen a 3 meccsen kb 25 labdát adott el. A BL meccsen rendkívül feltűnő volt az hogy 3 méternél hosszabbat talán nem is passzolt. Ahogy odalökték neki, vagy visszapasszolta, vagy levette, és megkereste azt a társat (a saját kapuja felé) aki szabadon van. Egyetlen egy előrepasszt sem tudnék felidézni tőle, ami támadást segítő, építő volt. Ez lenne az a híres Barca-DNS? Ezzel kötné össze sokkal jobban a védelmet a támadósorral, mint Yaya? Régebben sem tartottam akkora durranásnak a játékát, amivel egyik pillanatról a másikra csak úgy kiszorította a rendkívül magabiztos és konstans jó teljesítményt nyújtó Yaya-t a kezdőből, most sem tudom hogy ez miért következett be.

És akkor ezek mellé még jön a színészi alakításaival, amik számomra sokkal irritálóbbak mint Alvesé, és sokkal több is van belőlük. A két csúcspont az a Mottás eset, meg a Villareal elleni idegenbeli, amikor lefeküdt tök feleslegesen, és kaptunk is belőle egy gólt. Ha jól emlékszem szerencséjére 2-1-re nyertünk.

Abban igazad van hogy a Barca sikereiért játszik, de az eligazolása akkora örömöt okozna nekem, mint kb a 2009-es BL döntő.

egy ilyen hszel semmi bajom sincs, nekem a jelzők nem tetszettek, nekem is van akit nem bírok, de amíg Barca mezben játszik, nem használok rá ilyesmit. Ozsi
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.05.03. 01:32:14

Mihu!

Tényleg minden tisztelettel, elvégre sose volt nekünk problémánk egymással, írom neked, hogy azért vegyünk vissza az ilyen jelzőkből.

Ne felejtsd Busquets is a BARCA játékosa, és bár vannak UNSZIMPATIKUS (lehet ilyen jelzőket is írni, meg is érdemli, de azért erősebbeket?!?!?!) húzásai, megoldásai, ő ezért a csapatért játszik.

Pl én Alvest sose bírtam Sevillában, és itt is elítéltem a színészkedéseit, de ha találtok ide nem való jelzőket tőlem róla, akkor visszavonok mindent.

Főleg azért nem kellene túlzásokba esni, férgezni, meg ilyesmik, mert ez bizony a futballisták 98%nál bekövetkezik, hogy a másikat leszólja, esetleg szidja. Csak legtöbbször nem kap nagy visszhangot, és ki sem derül.

A színészkedései nem kell tetszenek senkinek sem, de ezek miatt amíg a Barcáért játszik, SZERINTEM nem szabad ilyen jelzőkkel titulálni, őt sem, senkit sem.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2011.05.03. 00:33:22

Mihu írta:
Bányász írta:Mert ez a videó minden kétséget kizáróan bizonyítja,h lemajmozta... :)

Ha meg lemajmozta akkor az minden kétséget kizáróan rasszista töltetű volt....

Én börtönt vagy golyót követelek neki! :)
Tudsz szájról olvasni? Nem egy bonyolult szó hogy ne lehessen tisztán leolvasni a szájáról hogy azt mondta....És én erről a kis patkányból simán kinézem hogy azért majmozta le...
Nekem az első betű egyértelműen P. Semmiképp sem M.
A harmadik meg inkább B.
Szóval én Póbó-t olvasok.
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2011.05.03. 00:06:28

Nemrég mindenki imádta, aztán jött a vb, megnyerték, nem kicsitmegnőtt az arca a gyereknek, de basszus, 22 éves, nem mindenki bir el ekkora felelősséget és terhet anélkül, hogy ne változzon ebben a korban egy kicsit személyisége. Szerintem nyáron "visszatérhet" a normális emberek közé, ha Guardiola beszél vele. Ha pedig nem tér vissza, és játsza tovább az eszét, akkor az a játékán is meg fog látszani, és a végén még beteljesül Yaya álma, hogy egyszer még felhúzza a Barca mezét. Vagy valaki másnak az álma, aki a helyére kerül, mert hosszú távon tényleg nincs szükség ilyen emberre.
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2011.05.02. 23:59:56

Bányász írta:Mert ez a videó minden kétséget kizáróan bizonyítja,h lemajmozta... :)

Ha meg lemajmozta akkor az minden kétséget kizáróan rasszista töltetű volt....

Én börtönt vagy golyót követelek neki! :)
Tudsz szájról olvasni? Nem egy bonyolult szó hogy ne lehessen tisztán leolvasni a szájáról hogy azt mondta....És én erről a kis patkányból simán kinézem hogy azért majmozta le...
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2011.05.02. 23:49:11

Mert ez a videó minden kétséget kizáróan bizonyítja,h lemajmozta... :)

Ha meg lemajmozta akkor az minden kétséget kizáróan rasszista töltetű volt....

Én börtönt vagy golyót követelek neki! :)
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2011.05.02. 23:47:23

http://www.origo.hu/sport/focivilag/201 ... celot.html


Azt hiszem a videó mindent elmond, nem is kell hozzá kommentár.....Követelem Busquets kereten kívül helyezését. Ilyen játékosnak semmi helye nincsen az FC Barcelona keretében. Sem az ifik között, pláne nem az első csapatnál. Totálisan ellentétben áll a Barca által képviselt értékekkel. Emellett játékban Mascherano fényévekkel jobb és hasznosabb mint ez a tapló kis féreg. Yaya-ról ne is beszéljünk.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.04.29. 14:14:43

Kép
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
barca2010
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2009.06.15. 11:01:33
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.28. 14:54:04

d írta:Tehát ha az ellenfél patkány mi is legyünk azok? Én nem ezért kezdtem el a Barcának szurkolni...
Annyira nem tudunk azok lenni, mert mi futballozni is akarunk!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva, de ha nyertek, a nevetek ÖRÖKRE fent marad.” Josep Guardiola (2009)

"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello

BARCA FOREVER!!!
Avatar
felician333
Barça B
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2009.10.16. 01:18:29

2011.04.28. 14:27:12

folyamatosan hátra passzolt,ahogy rajta kívül még sokan.nem értem,hogy miért nem mernek egyes játékosok előre nézni,indítani,megjátszani az embereket.busquets egy nagy nulla volt tegnap,de ezt már leírták előttem sokan.véleményem szerint soha nem illett bele ebbe a barcába.
„Kubala László az 50-es években nagy legendája volt a Barcelonának. Azt is tudom, hogy hét törzs egyesüléséből lettetek egy erős nemzetté. Ugyanezt kell tennie a világ többi országának is, így lehet igazán megerősödni. I love Hungría." Jimmy Jump-a magyarokról
Válasz küldése