Neymar

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.07.24. 13:27:31

LG írta:Csak az arányok nagyon nem ugyanazok, szó sincs róla, hogy 3x annyit keresne, mint itt. Akik számolgattak, épp azt a következtetést vonták le, hogy még nagyon nehezen tudná megoldani a PSG, hogy Neymar jobban jöjjön ki, hisz a magasabb adók miatt jóval többet kellene kifizetniük
itt nem a fizetésen, hanem az aláírási pénzen szakítanának nagyot. apu zsebbe 40-50, neymar ugyanennyi. a fizetése biztos kevesebb lenne évi 2-3 millióval, de ez már lényegtelen.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.07.24. 13:25:20

tilla07 írta:A legnagyobb baj az: Ilyen sunyi, méltatlan, "cirkuszi" módon csinálja.

Ha menni akar, hát menjen de , tegye ezt tö...ös emberhez méltóan.
Pontosan,miért nem lehet végre kiállni a nyilvánosság elé és elmondani a frankót? Megyek,ennyi volt köszönöm,nem megyek ,minden marad a régiben.Ezzel csak maga ellen fordítja a szurkolókat.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21165
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.07.24. 12:49:11

Barcaforever írta:
Akik megszoljak azoktol megkerdeznem, hogy mindannyian maradnanak a 1,5 millios OTP-s felsovezetoi fizetesuknel es visszautasitanatok a becsi bank 4,5 millios vezerigazgatoi poziciojat es fizeteset!? Kivancsi lennek...
Csak az arányok nagyon nem ugyanazok, szó sincs róla, hogy 3x annyit keresne, mint itt. Akik számolgattak, épp azt a következtetést vonták le, hogy még nagyon nehezen tudná megoldani a PSG, hogy Neymar jobban jöjjön ki, hisz a magasabb adók miatt jóval többet kellene kifizetniük már ugyanazért nettóért is, amit itt kap, és vhogy kompenzálniuk kéne azt is, hogy a reklámbevételei is valószínűleg csökkennének Neymarnak. Legális úton tehát ez nagyon nehezen kivitelezhető, valószínűleg hasonlóan simlis dolog lenne, mint ahogy mi igazoltuk le anno.

Jó játékos, (bár én közel sem tartom akkora klasszisnak, mit itt néhányan) de rengeteg baj is van vele. Marketing értéke nagy, de vajon mennyit hoz a klubnak, főleg annak függvényében, hogy milyen őrült összegeket fizettek ki neki a faternak?

Én most már egyre inkább annak örülnék, ha menne, és ebbe belebukna a vezetőség is. Rövid távon talán megsínylenénk, de hosszútávon szvsz ezzel járnánk jól.
Avatar
tilla07
Barça B
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2017.07.22. 14:58:11
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.24. 12:45:49

A legnagyobb baj az: Ilyen sunyi, méltatlan, "cirkuszi" módon csinálja.

Ha menni akar, hát menjen de , tegye ezt tö...ös emberhez méltóan.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.07.24. 12:13:58

az a legnagyobb baj, hogy ezt sztem aug. végig játszani fogják, egyik nap megy, másik nap marad.
továbbra is az lenne a legcélravezetőbb, ha neymart apuka nélkül behívná a vezetőség és ultimátumot adna neki, hogy 24 órán belül döntsön. ha megy megy, ha meg maradni akar, akkor foglalják írásba, nehogy 2 hét múlva nehogy meggondolja magát. itt p*csölünk vele, mikor már rég középpályásokat kellene hajkurásznunk.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.07.24. 11:57:57

MessiNeymarSuarez írta:Én a vezetőség helyében leváltatnám az apját, és szerződésbe foglalnám, hogy sokkal magasabb legyen a kivásárlási ár,
Mert nyilván ebbe ugye bele is menne.. :D
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2017.07.24. 11:56:46

Tartom, hogy probléma az, hogy továbbra is ezzel kell foglalkoznia az amúgy sem túl acélos vezetőségünknek. Nyilván nem emiatt nem vettünk még középpályást, de ha Ney megy, akkor a tényleges pótlásról gondoskodni kell. Egy jó igazolás lezavarása nem 1 nap. Ráadásul érdemes elébe menni a dolgoknak, mert ha hivatalos lesz a 220 millio, akkor 2x annyiba fog fájni mindenki nekünk, mint amennyi a valós piaci értéke. És kénytelenek leszünk kicsengetni a pénzt...
A te példádat továbbvezetve ha te akarsz a csapatotba egy tender miatt határidőig kb 2 embert odacsabítani, ami a piaci verseny miatt nagyon nehéz dolog, erre ezzel egyidejűleg az egyik legfontosabb embered vacilál hogy lehet dobbant, akkor te is ki lennél szerintem bukva, hisz plusz 1, más területen erős embert kell még szerezned, ráadásul nem húzhatod hetekig, mert össze kell mihamarabb csiszolódn, ami nagy hártány ha a legvégén esik be valaki. Ebben van most a mi nem túl markáns vezetőségünk. Várja, hogy kell e egy embert szereznie a csapatba, vagy marad az egyik legmeghatározóbb egyén. Vagy elébe mennek a dolgoknak, hozzák pl Dembelét a középpálya megerősítése helyett, mert azt mondja Ney, hogy dobbant. Aztán vki visszahátrál, neked meg lesz egy alig játszó 80 milliós univerzális szélsőd, mögötte egy harmatos középpályával.
Szerintem ne próbáljuk Neymart védeni, mert a kussolás mellett hülye posztokkal tart kétségbe mindenkit.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.24. 11:54:24

neobarca írta:Tegyük fel, Neymar megy. Azt mondom oké. 222 milláért el kell engedni. De attól félek, hogy ezt az összeget elherdáljuk a nagy semmire. Tessék. Vonjuk bele Verrattit. Menjünk rá Dybalát vagy 1-2 igazi tehetséget akik bizonyítottak. Nem rtem miért szarakodunk állandóan. =D>
Teljesen igaz.
Nem a pénz a probléma, ha valakit meg akarunk venni akkor ki tudjuk fizetni így is, de azok a játékosok akik semmi pénzért sem eladóak, nem lesznek megszerezhetőek csak azért mert 200 millió lesz a zsebünkbe....
Szóval azt a pénzt kis túlzással kenhetjük a hajunkra, mint ahogy azzal sem érnénk sokat ha Messit rekord összegért eladnánk, a pénz nem fogja pótolni őt.

Én a vezetőség helyében leváltatnám az apját, és szerződésbe foglalnám, hogy sokkal magasabb legyen a kivásárlási ár, és ha a PSG-be akar majd menni, akkor pl Verrattit be kell vonni a transzferbe, és mondjuk 500 milliós kivásárlási helyett " csak" Verratti + 100-150 milliót kellene a PSG-nek adnia, mert így nekik is muszáj leülniük és átgondolniuk, nem lesznek olyan kényelmes helyzetben sem Verratti ügyben, sem Neymar ügyben.


Nekem hiányozna a brazil, de ha tényleg ő akar menni és nem a faterja erölteti, akkor menjen, de akkor már úgy engedjük el az egyik legjobbunkat hogy netto hasznunk is legyen belőle, ne csak pénz, mert azzal jelen esetben semmivel sem vagyunk beljebb.
Avatar
JimmyJump
Jugador del Barça
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2016.12.08. 11:59:14

2017.07.24. 11:48:21

Én annak örülnék, ha most maradna, mert a vezetőségnek valószínűleg nincs koncepciója a pótlására, nincs is jelölt, aki adná magát, ráadásul rossz alkupozícióból is indulnánk bárkiért, úgyhogy nem szeretném ha átgondolatlanul, kapkodva elszórnánk 100-150 milliókat. Jövőre viszont fel kell készülni a távozására, és szépen el kell engedni, hagy legyen egy csapat vezére a prime éveiben.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2017.07.24. 11:42:38

Tegyük fel, Neymar megy. Azt mondom oké. 222 milláért el kell engedni. De attól félek, hogy ezt az összeget elherdáljuk a nagy semmire. Tessék. Vonjuk bele Verrattit. Menjünk rá Dybalát vagy 1-2 igazi tehetséget akik bizonyítottak. Nem rtem miért szarakodunk állandóan. =D>
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.07.24. 11:33:44

1. Neymar nagyjából 17 éves kora óta (8 éve) keres pénzt, nem keveset.
2. Jelenleg kb. 15 milliárd Ft-ot keres évente.
3. Az apja szintén elég sokat keres.
4. Élete végéig bármit el fog adni a nevével.
5. Ki tiltja meg bármelyik focistának, h a karrierje után dolgozzon?!

Valahogy nem tudom komolyan venni az OTP bankos meg a "most kell megkeresnie" jellegű hozzászólásokat.

-1. Presztízskérdést csinál abból, h ő legyen a legdrágább és legjobban fizetett, ez egy elfogadható ok a távozásra.
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2017.07.24. 11:20:46

Barcaforever írta:Akik megszoljak azoktol megkerdeznem, hogy mindannyian maradnanak a 1,5 millios OTP-s felsovezetoi fizetesuknel es visszautasitanatok a becsi bank 4,5 millios vezerigazgatoi poziciojat es fizeteset!? Kivancsi lennek...
Nem rossz hasonlat. Ha azt hozzávesszük, hogy a labdarúgás nem nyugdíjas állás így annyit kell összeharácsolnia míg aktív amennyit tud. Ugyanis az életszínvonal marad a toppon míg a fizunak annyi 33+ évesen.

Ami nem tetszik, hogy simán lehet hogy maradni akar de kell a több lé ezért megfuttatja a fatert minden oldalon hátha többet kap.

Egy példa a mi csóróbb világunkból: Idén nálunk volt 2 olyan eset, hogy leinterjúztattunk 2 megfelelő embert, rengeteg időt és pénzt szántunk rá majd az aláírás napján telefonáltak hogy kaptak counter offert így maradnak. Tehát eljátszották azt amit most Neymar akar. Szereti a helyet ahol melózik de kéne több zsé. Ha nem kap countert akkor lép akár szarabb helyre, de a pénz [auto_cenzúra].

A gond az hogy mindkét helyen (nálunk az ilyen srácokat többet nem hívjuk be) a mostani helyén pedig pénzéhesnek állítják be és legközelebbi leépítésnél Ő lesz a lista elején. De addigra szépen megpróbálják belül időben helyettesíteni.

Ney ha marad annyit rontott el ezzel hogy több millió szurkolót fordított maga ellen. Én eddig szerettem, de most örülnék ha inkább menne. Nem való ez a szappanopera ide. Főleg ilyen szezon után.
Csak is Puyol
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.07.24. 10:48:39

Despite Pique confirming Neymar's stay, his environment say that the forward still not has made his mind weather he will stay or not. [SPORT]

Twitteren valaki egy találó giffel összefoglalta a sagát.. :lol:

Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.24. 10:38:38

visca el barca írta:
Andris írta:...
az, hogy pénzéhes nagyon nem izgat, meg az sem ha elmegy. engem is csak az zavar, amit nagyatyesz leírt, hogy a vezetőségnek most ezzel kell kínlódni, ahelyett, hogy a további erősítésen dolgozna. amúgy is hót' bénák ezen a téren, de így meg főleg bajban vannak. most kell pótolni neymart vagy nem, hozzunk e neki játszótársat vagy csak viccelt, kivárjunk, ne várjunk.. ahelyett h nyugodtan zajlana a felkészülés neymar apuka most bekmummantott a ventilátorba és most mindenki csak piheg. a gyerek meg ahelyett, hogy takarítana, inkább keni szét az egész lakásban. értem a Te nézőpontodat is, de most képzeld el, hogy vmi nagy fejes vagy egy cégnél, készültök 11-en vmi milliárdos projektre, aztán az egyik embered, akivel amúgy évek óta semmi mást nem csinálsz csak a fenekét nyalogatod (ugye milyen abszurd, enne pont fordítva kellene lennie...), közli, hogy ő lehet elmegy. tudod hogy a teamben pótolhatatlan és mindjárt itt a határidő a melóra. kíváncsi lennék ilyen helyzetben is ennyire megértő lennél-e :D
Éppenséggel igen, ennyire megértő lennék. Persze bosszús is, mert akkor konkrétan nekem kéne foglalkozni vele. De mindenképpen megérteném. Tulajdonképpen ebben a helyzetben is vagyok kicsit, vállalkozást vezetek, és fejlesztő mérnököket foglalkoztatok. Olyan hiány van a piacon belőlük, különösen a jókból, hogy naponta kapnak állásajánlatot, minden költői túlzás nélkül vadásznak rájuk, vadászunk rájuk. Egyetlen alkalmazottamat sem hibáztatnám, fontos projekt közben sem, ha egy jóval zsírosabb ajánlatnál bedobná, hogy bocs, már lehet hogy csak egy felmondási időnyit vagyok, készülj a pótlásomra. Mérges lennék asszem, neem is kicsit, de nem rá, nem a másik vállalatra. Nem is tudom igazán, hogy kire.
Más a helyzet, ha 20 éve nálam dolgozik, vagy nálam tanult bele a szakmába gyakorlatilag teljes mértékben.
szerk: és persze nem hagynám neki, hogy vaciláljon kussban, megmondanám neki hogy most akkor döntse el mit akar.. de megint ismétlem magam: Neymarnál is ez történik. Én se azt mondanám neki, hogy akkor most alszol egyet, és holnap reggel 8kor várom az eredményt, hanem hogy mérlegeljen nyugodtan, van egy hete nagyjából, vagy ilyesmi.

Továbbra is azt mondom, Neymarnak így kell csinálnia. A vezetőségnek meg igenis ez az egyik fő dolga, hogy a keret fontos részeit megvédje az olajmágnások csapataitól. Nem ez hátráltatja az igazolásainkat, nem tudom ki írta ezt, de olvastam... nehogymár :D :D
Egyszerűen ennyire impotens ez a brigád. Nem egy, nem két éve figyeljük őket, amit sikerült elérni igazolás téren, az inkább edzőknek, játékosoknak, a klub presztízsének köszönhető, egész biztosan nem nekik.
És megint ismétlem magam: ha a Neymar ügy valami hatással van, akkor inkább megpörgeti majd az igazolási ügyeinket, mint sem hogy hátráltassa.

És most már elegendő állásfoglalásom volt itt ahhoz, hogy leszögezzem: picit sem szeretem amúgy Neymart. A játéka néha lenyűgöz, néha épp az ellenkezője, őt tartom az egyetlen jelenleg ismert játékosnak, aki meg tudja közelíteni azt a fajta kiegyensúlyozott fenomén színvonalat amit CR és Messi képviselnek egy évtizede. És a stílusát meg ki nem állhatom, se a pályán, se azon kívül, bicskanyitogató amit néha művel, ha más csapatban játszana, valószínűleg már a Pepe, Diego Costa, CR, Ramos etcetc lista végén lenne mostanra.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.07.24. 09:56:35

Andris írta:...
az, hogy pénzéhes nagyon nem izgat, meg az sem ha elmegy. engem is csak az zavar, amit nagyatyesz leírt, hogy a vezetőségnek most ezzel kell kínlódni, ahelyett, hogy a további erősítésen dolgozna. amúgy is hót' bénák ezen a téren, de így meg főleg bajban vannak. most kell pótolni neymart vagy nem, hozzunk e neki játszótársat vagy csak viccelt, kivárjunk, ne várjunk.. ahelyett h nyugodtan zajlana a felkészülés neymar apuka most bekmummantott a ventilátorba és most mindenki csak piheg. a gyerek meg ahelyett, hogy takarítana, inkább keni szét az egész lakásban. értem a Te nézőpontodat is, de most képzeld el, hogy vmi nagy fejes vagy egy cégnél, készültök 11-en vmi milliárdos projektre, aztán az egyik embered, akivel amúgy évek óta semmi mást nem csinálsz csak a fenekét nyalogatod (ugye milyen abszurd, enne pont fordítva kellene lennie...), közli, hogy ő lehet elmegy. tudod hogy a teamben pótolhatatlan és mindjárt itt a határidő a melóra. kíváncsi lennék ilyen helyzetben is ennyire megértő lennél-e :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.07.24. 09:48:42

Normandia írta: Igazából nem áll távol. Egy Messinél, aki itt nevelkedett és érzelmileg is kötődik a klubhoz én nagyobb tragédiának élném meg a váltást, mint egy zsoldosnál. Ney zsoldos, akinél nyilván szintén lehetnek érzelmi szálak, de az kevésbé nyom latba, mint a pénz. Egy biztos, ha marad és nemet mond, akkor csak számít neki is a Barca meg a társak a szúrkolók, mert más érv nincsen egy ilyen ajánlat után. Már ha igaz az egész.
Azért egyáltalán nem tudom elítélni, mert hallgatott és nem nyilatkozott semmit. Ez volt a leglogíkusabb lépés tőle. Biztos, hogy voltak valamiféle tárgyalások a PSG-vel. Hogy milyen előrehaladottak azt nem tudjuk. Hogy ha kiáll azzal, hogy eligazol és mégsem teszi, nem élvezte volna azután a barcelonai kalandját az biztos. A szurkolók minden egyes meccsen fütyülték volna, az öltözőben sem lett volna olyan felhőtlen a légkör az biztos.
Fordított esetben, ha azt mondja nem megy és mégis Párizsban köt ki, szintén nem jött volna ki jól a dologból. Választottak egy köztes megoldást és annyi.
Nem akarom felmenteni Neymart és mindent apucira kenni, de megpróbálom az ő szemszögéből nézni a dolgokat. Nem egy "idegen" ügynöke van, akinek megmondja mit szeretne és hozza ki abból a legjobbat, az apjával, aki kezdettől fogja menedzseli és "támogatja" nem ilyen egyszerü. Őt nem fogja egyszerüen leváltani. Azért egy 24 éves "kölyök" nem fog így szembemenni az apjával, főleg úgy, hogy többet kereshet és a csapat ásza lett volna, ráadásul a PSG nem egy kínai csapat. Nem szakad meg a szíve ha elhagyja a Barcát, nem egy Puyol,

Amellett emlékezzünk mi volt tavalyelőtt, amikor Messi távozásáról röppentek fel pletykák. Nyilván nem volt sok alapja, de ő sem állt ki egyből, hogy mindent eloszlasson, ha jól emlékszem. Ha abszolút kamu volt, még inkább meg tehette volna.

Kicsit álomvilágban élnek azok, akik azt hiszik, hogy mindenkinek álmai klubja a Barca és az összes játékos még euromilliókról is lemondana, hogy itt játsszon. Arról nem is beszélve, hogy nem egy 20 éve itt lévő saját nevelésről beszélünk.

Ennek ellenére én még biztos vagyok benne, hogy nem tartunk még a saga végénél.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.07.24. 09:46:49

szeptemberben megkapja a spanyol állampolgárságot, így felszabadul egy nem-eu-s hely. így most csak lajos, meg marlon (ha marad fen) lesz nem eu-s
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.07.24. 09:03:41

recrea írta:Elmondom mi lesz...megkapja nálunk a pénzt apuka, h befejezze a hülyeségét, vagy hivatalosan vagy zsebbe, Neymar marad, én megiszom a könnyen nyert söröm :D
Mindneki boldog :)
Még így is lesz 1 évem, ez után a nyár után meg nehezen képzelem el, hogy jövőre ne menne, szóval nyugodt és magabiztos vagyok ezt illetően. :D A csapatra gyakorolt hatását tekintve már kevésbé, mert annak ellenére, hogy emberileg csalódtam benne, játékosként ugyanúgy pótolhatatlannak tartom kb, de az megint más tészta.

szerk.: Amúgy mellékesen megjegyezném, hogy a brazilok szerint még mindig a PSG-be fog kikötni.. :D
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2017.07.24. 08:57:33

recrea írta: Jól emlékszel, tavaly 200, most 222, jövőre 250 a kivávásárlási ára.
köszönöm!
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.07.24. 08:47:58

palesz77 írta:
recrea írta: ha nem, akkor ősszel mi nem jövünk a fórumra :D
Azért még annyira gyere fel, hogy a címem meg tudd nézni, kell a söröm.. :mrgreen:
Elmondom mi lesz...megkapja nálunk a pénzt apuka, h befejezze a hülyeségét, vagy hivatalosan vagy zsebbe, Neymar marad, én megiszom a könnyen nyert söröm :D
Mindneki boldog :)

Jól emlékszel, tavaly 200, most 222, jövőre 250 a kivávásárlási ára.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2017.07.24. 08:45:41

lehet h. én emlékszem rosszul, de Neymar legutóbbi (tavalyi) szerződés hosszabbításába betettek egy záradékot, h. évente emelkedik a kivásárlási ár értéke.
Tudna valaki erről valaki infót adni, vagy a hírhozók közül linkelné valaki azt a tavalyi cikket?
Előre is köszönöm!
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.07.24. 08:28:50

S.Agüero írta:
Akik megszoljak azoktol megkerdeznem, hogy mindannyian maradnanak a 1,5 millios OTP-s felsovezetoi fizetesuknel es visszautasitanatok a becsi bank 4,5 millios vezerigazgatoi poziciojat es fizeteset!? Kivancsi lennek...
Nagyon távol áll ez a hasonlat a valóságtól... :)
Igazából nem áll távol. Egy Messinél, aki itt nevelkedett és érzelmileg is kötődik a klubhoz én nagyobb tragédiának élném meg a váltást, mint egy zsoldosnál. Ney zsoldos, akinél nyilván szintén lehetnek érzelmi szálak, de az kevésbé nyom latba, mint a pénz. Egy biztos, ha marad és nemet mond, akkor csak számít neki is a Barca meg a társak a szúrkolók, mert más érv nincsen egy ilyen ajánlat után. Már ha igaz az egész.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.07.24. 08:27:08

recrea írta: ha nem, akkor ősszel mi nem jövünk a fórumra :D
Azért még annyira gyere fel, hogy a címem meg tudd nézni, kell a söröm.. :mrgreen:
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.07.24. 08:04:43

palesz77 írta:
Andris írta:Ha felajánlanak egy sokkal jobb fizetést, elgondolkozol a váltáson. Nem feltétlen váltasz, sőt, de minimum erősen és hosszan elgondolkozol. Akkor is, ha amúgy jól érzed magad a helyeden, és legkevésbé sincsenek anyagi gondjaid.
Persze, de közbe nem hintek el olyanokat a céges köremailekben, hogy épp agyalok, és a fejvadász cég aki megtalálta nekem az állást az, aki az életemben mindenek előtt áll. Én mondtam már, nem lett volna annyira bajom azzal se, ha full kussba marad, nem szimpatikus, de érthető részben. De ez, hogy még szította is a tüzet a 3-4 posztjával ez idő alatt, nálam ez verte ki a biztosítékot. Kinek mi, de azért nem véletlen szerintem, hogy baromi sokan kiakadtak rá most..
Idétlen lájkvadász.

Nem magával a ténnyel van a baj, h bárkivel is tárgyalnak, hanem a hogyannal.

Ami emberileg/erkölcsileg finoman szólva visszataszító, az az, ha a Realnak lenne ennyi pénze, akkor apuka most Madridban tárgyalna, efelől kétségem sincs. Aki pedig innen a Realhoz igazol, annak fillért nem ér a bőre, nemhogy 222 milliót.
visca el barca írta:nem hiszem h piqué tisztázott bármit is. az is lehet, hogy ez csak egy ilyen reménykedő "maradni fog"
Vélhetően így van. Ettől még marad, ha nem, akkor ősszel mi nem jövünk a fórumra :D
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.07.24. 07:58:57

Az igazság az hogy ha ez fog menni minden átigazolási időszakban akkor fel kell tenni a kérdést:
Kell ő ide?

Rengeteg hond balhé volt már ami hozzá köthető, ad annyit hogy megérje ezeket végigkínlódni?
Kép
Válasz küldése